Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 018 — #NoStress
semennyire nem éri meg, ha multimédiás cuccként is akarod használni az ebook olvasót (nem tabletet), akkor egyértelműen a Kindle Fire a legjobb választásJJ
Opponálok.
Akinek van e-ink mindenki csak dícséri.
Tabletnek valóban nem pálya, de ha az olvasás a prioritás, akkor ég és föld a difi. Főleg ha egyszerre több óra olvasás a cél, teljesen más a szemnek, megéri.Sobri Jóska
Ma jöttél vissza és máris opponálsz? 😀
Amúgy elsősorban olvasásra kéne, és a szemem sajnos romlik. Multimédiás célra tudok mást is használni, szóval most hajlok a Kindle Wifi 2gb-re, az még talán elég olcsó.

Még egy kérdés, a spcial offes-es, ahol egyfolytában valami reklám megy, ha nem olvasol, az mennyire zavaró? Utálom a reklámokat, de a reklám nélküli verzió szignifikánsan drágább, én meg csóró vagyok...

Amúgy köszi mindkettőtöknek a véleményt.Black_Adder
Nem csak opponálok, de amivel egyetértek oda nem írom be, hogy: Egyetértek! 😊
Szerintem ha a szemed romlik mindenképp E-ink. Amennyivel drágább, annyit megspórolsz a szemüvegen/kontaktlencsén, valamint az egészség mindenek elött.
Sokkal jobbak a kontrasztok, nem fáradsz bele az olvasásba.
Viszont a 2gb nem kevés? A wifi meg nem felesleges? De a Kindle jó választás, az biztos.

több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
E-Book olvasó vételén gondolkodok.

A kérdésem az, h mennyire éri meg az E-ink, sosem láttam még semmilyent, de jelentősen drágábbnak tűnnek. Elsődleges szempont az olvasás, de nem lenne hátrány ha zene hallgatásra vagy film nézésre is lehetne használni... Viszont nem is akarok rá sokat költeni. Tudom h egyszerre minden elvárásom nem teljesülhet, ezért is kérdezem azokat akik használnak ilyet, h megéri-e egyéb funkcionalitásokról lemondani az E-ink miatt, illetve van e valamilyen bestbuy a kategóriában...

thx,
BBlack_Adder
semennyire nem éri meg, ha multimédiás cuccként is akarod használni az ebook olvasót (nem tabletet), akkor egyértelműen a Kindle Fire a legjobb választásJJ
Opponálok.
Akinek van e-ink mindenki csak dícséri.
Tabletnek valóban nem pálya, de ha az olvasás a prioritás, akkor ég és föld a difi. Főleg ha egyszerre több óra olvasás a cél, teljesen más a szemnek, megéri.Sobri Jóska
Ma jöttél vissza és máris opponálsz? 😀
Amúgy elsősorban olvasásra kéne, és a szemem sajnos romlik. Multimédiás célra tudok mást is használni, szóval most hajlok a Kindle Wifi 2gb-re, az még talán elég olcsó.

Még egy kérdés, a spcial offes-es, ahol egyfolytában valami reklám megy, ha nem olvasol, az mennyire zavaró? Utálom a reklámokat, de a reklám nélküli verzió szignifikánsan drágább, én meg csóró vagyok...

Amúgy köszi mindkettőtöknek a véleményt.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 018 — #NoStress
E-Book olvasó vételén gondolkodok.

A kérdésem az, h mennyire éri meg az E-ink, sosem láttam még semmilyent, de jelentősen drágábbnak tűnnek. Elsődleges szempont az olvasás, de nem lenne hátrány ha zene hallgatásra vagy film nézésre is lehetne használni... Viszont nem is akarok rá sokat költeni. Tudom h egyszerre minden elvárásom nem teljesülhet, ezért is kérdezem azokat akik használnak ilyet, h megéri-e egyéb funkcionalitásokról lemondani az E-ink miatt, illetve van e valamilyen bestbuy a kategóriában...

thx,
BBlack_Adder
semennyire nem éri meg, ha multimédiás cuccként is akarod használni az ebook olvasót (nem tabletet), akkor egyértelműen a Kindle Fire a legjobb választásJJ
Opponálok.
Akinek van e-ink mindenki csak dícséri.
Tabletnek valóban nem pálya, de ha az olvasás a prioritás, akkor ég és föld a difi. Főleg ha egyszerre több óra olvasás a cél, teljesen más a szemnek, megéri.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
mi lehet az oka, hogy youtubeon a videók nem töltődnek be végig, hanem megállnak egy ponton? addig teljesen jó sebességgel töltődik.Szobi22
http://support.google.com/youtube/bin/topic.py?hl=en&topic=16548JJ
köszi, már néztem, és semmi használható sajnos

mi lehet az oka, hogy youtubeon a videók nem töltődnek be végig, hanem megállnak egy ponton? addig teljesen jó sebességgel töltődik.Szobi22
Az okát nem tuddom, de találkoztam már ilyennel én is, ha áthajtod azon a ponton akkor sem tölt tovább rendesen ?gravedigger
de, betölti a következő kb 20 másodpercet. meg lehet így nézni egy videot, csak elég melósSzobi22
Nemtom akkor mi lehet. Olyan volt nekem is hogy állandóan megállt egy ponton, de amikor áthajtottam végigtöltötte rendesen...

Esetleg egy másik browser ?
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
mi lehet az oka, hogy youtubeon a videók nem töltődnek be végig, hanem megállnak egy ponton? addig teljesen jó sebességgel töltődik.Szobi22
http://support.google.com/youtube/bin/topic.py?hl=en&topic=16548JJ
köszi, már néztem, és semmi használható sajnos

mi lehet az oka, hogy youtubeon a videók nem töltődnek be végig, hanem megállnak egy ponton? addig teljesen jó sebességgel töltődik.Szobi22
Az okát nem tuddom, de találkoztam már ilyennel én is, ha áthajtod azon a ponton akkor sem tölt tovább rendesen ?gravedigger
de, betölti a következő kb 20 másodpercet. meg lehet így nézni egy videot, csak elég melós

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
mi lehet az oka, hogy youtubeon a videók nem töltődnek be végig, hanem megállnak egy ponton? addig teljesen jó sebességgel töltődik.Szobi22
Az okát nem tuddom, de találkoztam már ilyennel én is, ha áthajtod azon a ponton akkor sem tölt tovább rendesen ?
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 727 — no es importante
mi lehet az oka, hogy youtubeon a videók nem töltődnek be végig, hanem megállnak egy ponton? addig teljesen jó sebességgel töltődik.Szobi22
http://support.google.com/youtube/bin/topic.py?hl=en&topic=16548


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
mi lehet az oka, hogy youtubeon a videók nem töltődnek be végig, hanem megállnak egy ponton? addig teljesen jó sebességgel töltődik.

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 727 — no es importante
E-Book olvasó vételén gondolkodok.

A kérdésem az, h mennyire éri meg az E-ink, sosem láttam még semmilyent, de jelentősen drágábbnak tűnnek. Elsődleges szempont az olvasás, de nem lenne hátrány ha zene hallgatásra vagy film nézésre is lehetne használni... Viszont nem is akarok rá sokat költeni. Tudom h egyszerre minden elvárásom nem teljesülhet, ezért is kérdezem azokat akik használnak ilyet, h megéri-e egyéb funkcionalitásokról lemondani az E-ink miatt, illetve van e valamilyen bestbuy a kategóriában...

thx,
BBlack_Adder
semennyire nem éri meg, ha multimédiás cuccként is akarod használni az ebook olvasót (nem tabletet), akkor egyértelműen a Kindle Fire a legjobb választás

Az miért történik mostanában, hogyha mondjuk letöltök egy sorozatot 350 MB-s verzióban és le akarom játszani a megszokott, eddig mindent vivő KM playeremmel akkor elforgatva, oldalra dőlve játsza csak le? A VLC viszi viszont rendben. És most ugyanazt leszedtem 720p nagyobb felbontásban, és azt meg már viszi a KM player is rendben?zavi27
valószínűleg elállítottál valamit a programon belül


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 826 — Amerikai sportok rajongója
Az miért történik mostanában, hogyha mondjuk letöltök egy sorozatot 350 MB-s verzióban és le akarom játszani a megszokott, eddig mindent vivő KM playeremmel akkor elforgatva, oldalra dőlve játsza csak le? A VLC viszi viszont rendben. És most ugyanazt leszedtem 720p nagyobb felbontásban, és azt meg már viszi a KM player is rendben?
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 558
thank you so much.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
ha pedig angolul használod: unsubscribe from xy
több mint 12 éve
MattMiller New England Patriots 396 — Jerod Mayo fan
facebook szakik segitseget varom.
h tudom beallitani, h adott emberek bejegyzeseit ne mutassa a tobbieke kozott?Mikey
ráviszed az egeret az adott ember egy bejegyzésére aztán a jobb felső sarokban megjelenő nyilra mész. ott meg h "xy minden bejegyzésének elrejtése" vagy "leiratkozás innen:xy"

több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 558
facebook szakik segitseget varom.
h tudom beallitani, h adott emberek bejegyzeseit ne mutassa a tobbieke kozott?
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
E-Book olvasó vételén gondolkodok.

A kérdésem az, h mennyire éri meg az E-ink, sosem láttam még semmilyent, de jelentősen drágábbnak tűnnek. Elsődleges szempont az olvasás, de nem lenne hátrány ha zene hallgatásra vagy film nézésre is lehetne használni... Viszont nem is akarok rá sokat költeni. Tudom h egyszerre minden elvárásom nem teljesülhet, ezért is kérdezem azokat akik használnak ilyet, h megéri-e egyéb funkcionalitásokról lemondani az E-ink miatt, illetve van e valamilyen bestbuy a kategóriában...

thx,
B

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Huhh...Próbáld rendszergazdaként indítani.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
Olyan problémám lenne,hogy megvettem a cyberlink powerdirectort,azzal a céllal,hogy pár videóból kivágjak részleteket,DE:Megnyitom a programot és ahogy be szeretném tölteni a kiválasztott videót mindig kidobja a xy.exe hibát észlelt ezért leáll :mad: Ugyanezt csinálta a WM maker is :mad: A nero ilyesfajta programja,meg egyszerűen nem hajlandó végrehajtani a vágási folyamatot 😕
Valami ötlet esetleg?

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Érdekelne pár dolog az elit európai csapatoknál forgó pénzekről, pl Swarco Raiders, Paris Flash stb...
Szóval tudja e valaki hogy ezek a csapatok kb mennyi pénzből gazdálkodnak egy évben, hány fizetett játékosuk van és azok kb milyen pénzeket tesznek zsebre ? ( gondolok itt az amerikai edzőkre , légiósokra és a hazai játékosokra is ) 😊 Valamint hogy ezek a csapatok milyen módon válogatják a játékosokat, ven e esélye bekerülni egy magyar tehetségnek ilyen együttesekbe ?

Köszönöm a válaszokat előre is, és kérek mindenkit hogy irja le akármit is tud erről, fontos lenne 😊
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
Valaki tudna mondani egy programot vagy egy módszert, amivel egyszerűen meg tudom változtatni az ip címem?JoeyPorter
http://www.softpedia.com/get/Network-Tools/IP-Tools/Ip-Changer.shtmlJJ
Köszi,de ez nem műkszik...Ahogy elindítanám a progit kiírja hogy:az ipchanger.exe hibát észlelt ezért leállt :rolleyes:

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 727 — no es importante
Valaki tudna mondani egy programot vagy egy módszert, amivel egyszerűen meg tudom változtatni az ip címem?JoeyPorter
http://www.softpedia.com/get/Network-Tools/IP-Tools/Ip-Changer.shtml


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
Valaki tudna mondani egy programot vagy egy módszert, amivel egyszerűen meg tudom változtatni az ip címem?

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Köszönöm a válaszokat, majd akkor rákérdezek valami illetékesnél is, hogy itt, hogy működik ez az egész.

Lenne itt egy másik kérdésem is, valaki tud jóféle Mechanika (Statika) jegyzeteket a neten? Meglehetősen kellene. 😊Newman
Nekem - keserű fél év volt erre rájönni - 2-3 órányi magántanár segített. Akkor jó pár dolog tisztább lett, és utána statika meg is lett. Ennek örömére mecha kettőnek azóta se futottam neki 😊
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 178 — Vikings fan
Köszönöm a válaszokat, majd akkor rákérdezek valami illetékesnél is, hogy itt, hogy működik ez az egész.

Lenne itt egy másik kérdésem is, valaki tud jóféle Mechanika (Statika) jegyzeteket a neten? Meglehetősen kellene. 😊Newman
Bukpott vizsga biztosan nem számíthat az átlagba, ha valahol beleszámít irány a HK vagy a TV mert gecik 😀
A másikban sajna nem tudok segíteni 😊
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Köszönöm a válaszokat, majd akkor rákérdezek valami illetékesnél is, hogy itt, hogy működik ez az egész.

Lenne itt egy másik kérdésem is, valaki tud jóféle Mechanika (Statika) jegyzeteket a neten? Meglehetősen kellene. 😊

több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Felsőoktatással kapcsolatos kérdésem lenne. Bizonyos ismerőseim szerint minden vizsga beleszámít az átlagba (tehát, ha az első mondjuk kárász lett, a második négyes, akkor mindkettő beleszámít az átlagba), azt szeretném megkérdezni, hogy ez tényleg így van? Mert én ezt eddig úgy tudtam, hogy csak az utolsó számít bele (ezesetben a négyes), a másikat elképzelhetetlennek tartom.Newman
kizártnak tartom, az átlagba a végső jegy számít bele(gondolom tanulmány/ösztöndíjátlagról van szó). az, hogy ezt hogy számítják változhat a tenorx által leírtak szerint.