Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Felsőoktatással kapcsolatos kérdésem lenne. Bizonyos ismerőseim szerint minden vizsga beleszámít az átlagba (tehát, ha az első mondjuk kárász lett, a második négyes, akkor mindkettő beleszámít az átlagba), azt szeretném megkérdezni, hogy ez tényleg így van? Mert én ezt eddig úgy tudtam, hogy csak az utolsó számít bele (ezesetben a négyes), a másikat elképzelhetetlennek tartom.Newman
Egyetemfüggő, nálunk csak a legutolsó számít bele (tehát ha elmentél a 2es javítani és megbuktál akkor bukó). Viszont tárgya is válogatja, a gólyáknak Anal 1ből most például ha kétszer mész el vizsgázni, és az első vizsga átlaga jobb, mint a ZHid átlaga, akkor az felülírja a ZHk átlagát, és ha elmész mégegyszer vizsgázni akkor gyakorlatilag a két vizsga átlagát nézik.
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Felsőoktatással kapcsolatos kérdésem lenne. Bizonyos ismerőseim szerint minden vizsga beleszámít az átlagba (tehát, ha az első mondjuk kárász lett, a második négyes, akkor mindkettő beleszámít az átlagba), azt szeretném megkérdezni, hogy ez tényleg így van? Mert én ezt eddig úgy tudtam, hogy csak az utolsó számít bele (ezesetben a négyes), a másikat elképzelhetetlennek tartom.

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Valaki használ itt Kindlet? Az alap vásárlásán gondolkodom.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 456
elsősorban szabától kérdezném, de bárki segíthet.
elkezdtem úszni járni heti 2szer, ezzel kapcsolatban merült fel több problémám. a klór kiszárítja a bőröm (testápoló, oké) ami nem zavar annyira, viszont a szemem is bepirosodik tőle + viszket, mi javallott erre?
a másik meg, hogy halálra unom magam a fel-le úszkálásban, nincs valami vízálló mp3? vagy te mit csinálsz 1 órán keresztül? 😀kristof
nekem is ez a fő érvem mindig mikor mondják, hogy miért nem megyek a gyúrás mellett úszni... unalmas. (számomra)Amadeus91
Nem kell órákat. Már 10-15 perc is jó, kilazítja az izmokat valamelyest.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
elsősorban szabától kérdezném, de bárki segíthet.
elkezdtem úszni járni heti 2szer, ezzel kapcsolatban merült fel több problémám. a klór kiszárítja a bőröm (testápoló, oké) ami nem zavar annyira, viszont a szemem is bepirosodik tőle + viszket, mi javallott erre?
a másik meg, hogy halálra unom magam a fel-le úszkálásban, nincs valami vízálló mp3? vagy te mit csinálsz 1 órán keresztül? 😀kristof
nekem is ez a fő érvem mindig mikor mondják, hogy miért nem megyek a gyúrás mellett úszni... unalmas. (számomra)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 456
elsősorban szabától kérdezném, de bárki segíthet.
elkezdtem úszni járni heti 2szer, ezzel kapcsolatban merült fel több problémám. a klór kiszárítja a bőröm (testápoló, oké) ami nem zavar annyira, viszont a szemem is bepirosodik tőle + viszket, mi javallott erre?
a másik meg, hogy halálra unom magam a fel-le úszkálásban, nincs valami vízálló mp3? vagy te mit csinálsz 1 órán keresztül? 😀kristof
1 óra ember? Az már nekünk megváltás 😊 Amúgy vegyél valóban egy jófajta úszószemüveget, speedo meg arena közül válassz, ha komolyan gondolod, azok tartanak sokáig. Sztem vmi gumírozottat vegyél, ami nem nyomja a szemet, de ha érdekel, én ilyenben edzek, ez nagyon király hosszútávon: http://store.speedo.co.uk/webapp/wcs/stores/servlet/Product6_10151_10202_182777_-1_135352_33314_Y_195303?backUrl=CategoryDisplay%3FbeginIndex%3D%26pageView%3D%26pageSize%3D%26origPageSize%3D%26showAll%3D%26top_category%3D33314%26langId%3D-1%26storeId%3D10151%26catalogId%3D10202%26categoryId%3D135352

MP3: http://store.speedo.co.uk/webapp/wcs/stores/servlet/Product6_10151_10202_95915_-1_41201_33314_Y_95916?backUrl=CategoryDisplay%3FbeginIndex%3D%26pageView%3D%26pageSize%3D%26origPageSize%3D%26showAll%3D%26top_category%3D33314%26langId%3D-1%26storeId%3D10151%26cm_re%3DEquipment-_-Landing+Page-_-Aquabeat+Main%26catalogId%3D10202%26categoryId%3D41201

Amúgy jó ez az mp3 dolog, de ha már olyan sebességet érsz el, amit a prok, akkor zavar, és ki is eshet a füledből. De nagyon profi amúgy.
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 500
eltűnt a Tim Tebow topic?Amadeus91
Mi lett a Tebow topic-al?Volt valami összezörrenés és ezért lett törölve?Joco
azért lett törölve mert felesleges volt. a Super Bowl utáni napon amúgy is töröltem volna, megelőztek 😊Fucu
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
eltűnt a Tim Tebow topic?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
"az uszoda nem baszoda" 😀Asbee
Hát ez hatalmas LOL 😂 😂
😂
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
...meg próbáltam tapizni a csajokat... 😀
de legjobb, ha nem egyedül mész úszni és akkor az előre megbeszélt távok közt lehet kicsit dumálgatni..brk
Vagy mást 😂 Bár ahogy egyszer egy úszómestertől hallottam: "az uszoda nem baszoda" 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
elsősorban szabától kérdezném, de bárki segíthet.
elkezdtem úszni járni heti 2szer, ezzel kapcsolatban merült fel több problémám. a klór kiszárítja a bőröm (testápoló, oké) ami nem zavar annyira, viszont a szemem is bepirosodik tőle + viszket, mi javallott erre?
a másik meg, hogy halálra unom magam a fel-le úszkálásban, nincs valami vízálló mp3? vagy te mit csinálsz 1 órán keresztül? 😀kristof
ezen a kérdésen most felröhögtem 😀
használj úszószemüveget, lehetőleg ne strandon egy ezresért vásároltat, talán nem bassza szét a szemed.
második fele teljesen wtf 😀 ne egybe úszd az egy órát, hanem alakíts ki magadnak egy tervet, én 400 métereket szoktam úszni. na de ez nem válasz a kérdésedre (aminél még mindig nem tudom eldönteni, hogy trollkodás e vagy komoly 😀), gondolkozz, elmélkedj az élet nagy dolgain, találj ki új dolgokat amiket ha hazamész megcsinálsz, elalvás előtt is biztos gondolsz valamire úszás közben is megoldod szerintem. emlékszem amikor régen edzésre jártam és 1 óra gyorsokat kellett úszni, szétuntam az agyam, south park részeket vetítettem le a fejemben meg próbáltam tapizni a csajokat... 😀
de legjobb, ha nem egyedül mész úszni és akkor az előre megbeszélt távok közt lehet kicsit dumálgatni.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
elsősorban szabától kérdezném, de bárki segíthet.
elkezdtem úszni járni heti 2szer, ezzel kapcsolatban merült fel több problémám. a klór kiszárítja a bőröm (testápoló, oké) ami nem zavar annyira, viszont a szemem is bepirosodik tőle + viszket, mi javallott erre?
a másik meg, hogy halálra unom magam a fel-le úszkálásban, nincs valami vízálló mp3? vagy te mit csinálsz 1 órán keresztül? 😀
több mint 12 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Kérdésem egy szűk rétegeknek szól, mégpedig azokhoz, akiknek van Sharp el-501w számológépük (vagy ismerik ezeket).
A számológépem valamilyen okból elkezdett kerekíteni, méghozzá mindent, valószínűleg valami benyomódhatott rajta. Na most nekem ez elég nagy probléma vizsgaidőszak közben, így az lenne a kérdésem, hogy ezt hogy lehet visszaállítani? (ha lehet, persze 😊 ) A válaszokat előre is köszönöm... 😊Newman
[0-9] tizedes jegy beállítása: [2ndF] [TAB] [0] ... [9]
Visszaállítás: [2ndF] [TAB] [.]

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Kérdésem egy szűk rétegeknek szól, mégpedig azokhoz, akiknek van Sharp el-501w számológépük (vagy ismerik ezeket).
A számológépem valamilyen okból elkezdett kerekíteni, méghozzá mindent, valószínűleg valami benyomódhatott rajta. Na most nekem ez elég nagy probléma vizsgaidőszak közben, így az lenne a kérdésem, hogy ezt hogy lehet visszaállítani? (ha lehet, persze 😊 ) A válaszokat előre is köszönöm... 😊Newman
általában van a számológépek hátulján egy kis reset pöcök, az szerintem az ilyeneket is visszaállítjaSzobi22
Uramisten...ez nem jutott eszembe. 😂 Nagyon nagy köszi! 😀

több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Kérdésem egy szűk rétegeknek szól, mégpedig azokhoz, akiknek van Sharp el-501w számológépük (vagy ismerik ezeket).
A számológépem valamilyen okból elkezdett kerekíteni, méghozzá mindent, valószínűleg valami benyomódhatott rajta. Na most nekem ez elég nagy probléma vizsgaidőszak közben, így az lenne a kérdésem, hogy ezt hogy lehet visszaállítani? (ha lehet, persze 😊 ) A válaszokat előre is köszönöm... 😊Newman
általában van a számológépek hátulján egy kis reset pöcök, az szerintem az ilyeneket is visszaállítja

több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Kérdésem egy szűk rétegeknek szól, mégpedig azokhoz, akiknek van Sharp el-501w számológépük (vagy ismerik ezeket).
A számológépem valamilyen okból elkezdett kerekíteni, méghozzá mindent, valószínűleg valami benyomódhatott rajta. Na most nekem ez elég nagy probléma vizsgaidőszak közben, így az lenne a kérdésem, hogy ezt hogy lehet visszaállítani? (ha lehet, persze 😊 ) A válaszokat előre is köszönöm... 😊

több mint 12 éve
thebeke Pittsburgh Steelers 493 — Steelers fan
1 próbát megér :rolleyes:



Gyógyturizmus menedzsmentből

A dolgozat témája a szálloda és a fürdő értékelése
az üzemeltetési és menedzsment kérdések szempontjából.

HA BÁRKINEK VAN HASONLÓJA,PM PLS!!!!
több mint 12 éve
catattack 3 520
Létezik az, hogy egy videó szerkesztő program telepítése miatt a firefox megőrül?
több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Köszi süti, sikerült megoldanom, az idézőjelekkel kellett variálni a betűtípus megadására szolgáló részben.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ha bedugtam a mikrofont a gépbe, (skypeolni akarok ) hol tudom a hangerejét növelni, de úgy hogy más hangerősség ne növekedjen ? Köszgravedigger
A hangerőszabályzó ablakban ott kéne lennie a mikrofonnak is külön. Ha nincs, akkor Beállítások->Tulajdonságok és ott pipa a Mikrofon négyzetre.tomi-tomi
Kösz 😊
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
HTML-nyelvben járatos fórumozók segítségét kérnem.
Totális programozási analfabétaként szövegformázásnál szeretném növelni a betűméretet, eddig sikertelenül.
Ez a két megoldás nem működött:

szöveg
szöveg

Kösz, ha valaki felvilágosít!Gogo
Mint HTML-ben járatos, szerintem ezeknek működniük kell. Esetleg még a

szöveg


próbáld ki. Itt egytől 6-ig szerepelhetnek a számok, h, mint heading, azaz címsort jelöl.

Miután átírtad az értékeket elmentetted a fájlt és a böngészőt is frissítetted ?
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ha bedugtam a mikrofont a gépbe, (skypeolni akarok ) hol tudom a hangerejét növelni, de úgy hogy más hangerősség ne növekedjen ? Köszgravedigger
A hangerőszabályzó ablakban ott kéne lennie a mikrofonnak is külön. Ha nincs, akkor Beállítások->Tulajdonságok és ott pipa a Mikrofon négyzetre.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ha bedugtam a mikrofont a gépbe, (skypeolni akarok ) hol tudom a hangerejét növelni, de úgy hogy más hangerősség ne növekedjen ? Kösz
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
http://szoftverbazis.hu/szoftver/free_youtube_to_mp3_converter_3.10.15..html ezt a progit letöltöd majd belemásolod a youtube-rol a zene linkjét és már le is tölti .superbrutal88
Vagy ha Chrome-ot használsz, akkor a Web Store-ban van Youtube Downloader, akkor közvetlenül a videó alatt lesz letöltési opció (csak mp3-ban is).BMG
ez meg van firefoxba is, csak greasemonkey kell hozzá. 😛

|
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 661
http://szoftverbazis.hu/szoftver/free_youtube_to_mp3_converter_3.10.15..html ezt a progit letöltöd majd belemásolod a youtube-rol a zene linkjét és már le is tölti .superbrutal88
Vagy ha Chrome-ot használsz, akkor a Web Store-ban van Youtube Downloader, akkor közvetlenül a videó alatt lesz letöltési opció (csak mp3-ban is).