Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Mielőtt véglegesítenéd a rendelést látod majd a tényleges összeget shippinggel és vámmal együtt. Annyit vesznek majd le a számládról.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
Amazonról szeretnék rendelni. Egy használt könyvet néztem ki. Ez elvileg 10 dollár + alatta ír 4 dollár szállítást. Ez vonatkozik MO-ra ? Jönne-e erre még valami vám vagy egyéb valami ? Miért van az, hogy 10 dollártól egészen 130 dollárig árulják ugyanazt a könyvet ?süti
Mert vannak jobb és rosszabb állapotúak, vannak gyűjtőii kiadványok, vannak kapzsi könyvkereskedők 😊 használt könyvet még nem rendeltem, de elméletileg ennyi a szállítási költség minden más nélkül, viszont betársulnék egy könyv erejéig, ha nem gond


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
FB-n szeretném megnézni egy ismerősöm képeit, de ha rákattintok a fényképekre, akkor ezt írja ki:
Sajnáljuk, nincs elérhető tartalom.

Ez miért lehet? Letiltott?catattack
ha letiltott volna akkor egyáltalán nem látnád magát az embert facen. Se a profilt, se a hozzászólásait. Mintha fenn sem lenne.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Amazonról szeretnék rendelni. Egy használt könyvet néztem ki. Ez elvileg 10 dollár + alatta ír 4 dollár szállítást. Ez vonatkozik MO-ra ? Jönne-e erre még valami vám vagy egyéb valami ? Miért van az, hogy 10 dollártól egészen 130 dollárig árulják ugyanazt a könyvet ?
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
budapesten melyik a legolcsóbb taxi?Joci
City taxi


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
budapesten melyik a legolcsóbb taxi?


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 501 — rabszolga
A SportTV NFL-es intró alatt milyen zene szól? Esetleg vhonnan le lehetne szedni?
(én még nem láttam szal nemtom h miről van szó csak face-en vettem észre egy ilyen segélyhívást 😀 )
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
szerintem nincs olyan, amikor egy 2.0 jobb (persze a kínai piacos 2.1 vs logitech 2.0nál de). szvsz jó az, ha kijön a asszus még akkor is, ha zenét nem hallgatsz rajtaSzobi22
Köszi.
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Mikor éri meg nekem előnyben részesíteni a 2.1-es hangfalt a 2.0-sal szemben ?
Csak film nézéshez és játékhoz lenne használva. Ott hasznos lenne a mélynyomó vagy egy jobb 2.0-ás szebb hangzást eredményezne ?süti
szerintem nincs olyan, amikor egy 2.0 jobb (persze a kínai piacos 2.1 vs logitech 2.0nál de). szvsz jó az, ha kijön a asszus még akkor is, ha zenét nem hallgatsz rajta

több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Mikor éri meg nekem előnyben részesíteni a 2.1-es hangfalt a 2.0-sal szemben ?
Csak film nézéshez és játékhoz lenne használva. Ott hasznos lenne a mélynyomó vagy egy jobb 2.0-ás szebb hangzást eredményezne ?
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
az lenne a kérdésem h híres sportolók közül kinek volt keresztszalagszakadása? keresgéltem a neten de nem találtam.. engem nemrég műtöttek ezzel, és hát jó lenne tudni... 😀 előre is köszi 😊ghstzR
2009-es a cikk szal nem a legfrissebb:
http://yeskneecan.com/2009/06/16/recent-famous-athletes-w-torn-acls/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
ghstzR New England Patriots Notre Dame Fighting Irish 1 279
az lenne a kérdésem h híres sportolók közül kinek volt keresztszalagszakadása? keresgéltem a neten de nem találtam.. engem nemrég műtöttek ezzel, és hát jó lenne tudni... 😀 előre is köszi 😊ghstzR
Kinek nem volt? 😊

ACL-ként kerestél rá?catattack
őőő igen, én csak bradyről találtam ilyet.. 😕


több mint 12 éve
catattack 3 520
az lenne a kérdésem h híres sportolók közül kinek volt keresztszalagszakadása? keresgéltem a neten de nem találtam.. engem nemrég műtöttek ezzel, és hát jó lenne tudni... 😀 előre is köszi 😊ghstzR
Kinek nem volt? 😊

ACL-ként kerestél rá?
több mint 12 éve
ghstzR New England Patriots Notre Dame Fighting Irish 1 279
az lenne a kérdésem h híres sportolók közül kinek volt keresztszalagszakadása? keresgéltem a neten de nem találtam.. engem nemrég műtöttek ezzel, és hát jó lenne tudni... 😀 előre is köszi 😊


több mint 12 éve
catattack 3 520
FB-n szeretném megnézni egy ismerősöm képeit, de ha rákattintok a fényképekre, akkor ezt írja ki:
Sajnáljuk, nincs elérhető tartalom.

Ez miért lehet? Letiltott?
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
http://upsimple.com/uploads/anonymous/13144375153-Abandon_thread_Jim_4f4a1dc0b4580_3955.gif
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
😂
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
tudom, hogy súlyos, de hogy készül a Makaróni (lukas) tészta?! Az a része érdekel, hogy hogy kerül bele a luk. 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 457
Én is így gondolom. Azért kérdeztem, mert a fegyencedzésben az egykezeset állítják be csúcsként.valaki2
Dehogy is. Az a mesterlépés. A következő részben írja, a továbblépésben, hogy még lehet fokozni rengeteg fajta fekvővel a nehézséget.szaba
Meg is van említve valami ehhez hasonló.BMG
Persze a palánkról is van szó, ezt mondta valaki2 is.
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 661
Én is így gondolom. Azért kérdeztem, mert a fegyencedzésben az egykezeset állítják be csúcsként.valaki2
Dehogy is. Az a mesterlépés. A következő részben írja, a továbblépésben, hogy még lehet fokozni rengeteg fajta fekvővel a nehézséget.szaba
Meg is van említve valami ehhez hasonló.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Jewman biztos az általan javasolt GM game lebonyolítási mód miatt kezd el gyúrni.
Na majd a Szigeten 😀

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
A legdurvább fekvő amikor kéz és láb nélkül csinálod úgy, hogy közben Chuck Norris nyom lefele.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 457
Én is így gondolom. Azért kérdeztem, mert a fegyencedzésben az egykezeset állítják be csúcsként.valaki2
Dehogy is. Az a mesterlépés. A következő részben írja, a továbblépésben, hogy még lehet fokozni rengeteg fajta fekvővel a nehézséget.
több mint 12 éve
valaki2 453 — Saints fan
Én is így gondolom. Azért kérdeztem, mert a fegyencedzésben az egykezeset állítják be csúcsként.