Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 255 — Lájkold a zsűrit!
kb mennyibe kerülhet új igazolványokat csináltatni?
nagyjából minden benne volt az irattartóban: személyi, jogosítvány, bankkártya, lakcím igazoló, taj kártya, adókártya, OM azonosító, kollégiumi belépő, stb...

a poén hogy a szobából tűnt, el úgy, hogy kb egy karnyújtásnyira volt tőllem. utolsó emlék, hogy egy agyas ember nézegette. persze megpróbálok utánnajárni, hogy hovatette, de mivan ha eldobta, mert agyas volt,Ventura
személyi, diák, lakcímkártya nekem tizenegynéhány ezer forint volt két éve szilveszterkor


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 955 — megbékéltem tom bradyvel
kb mennyibe kerülhet új igazolványokat csináltatni?
nagyjából minden benne volt az irattartóban: személyi, jogosítvány, bankkártya, lakcím igazoló, taj kártya, adókártya, OM azonosító, kollégiumi belépő, stb...

a poén hogy a szobából tűnt, el úgy, hogy kb egy karnyújtásnyira volt tőllem. utolsó emlék, hogy egy agyas ember nézegette. persze megpróbálok utánnajárni, hogy hovatette, de mivan ha eldobta, mert agyas volt,

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
Kutyának folyik a nyála, nem eszik, nem iszik, nem is nagyon mozog. Na ez mitől van?szaba
rabies? hívj egy dokit sürgősen


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 458
Kutyának folyik a nyála, nem eszik, nem iszik, nem is nagyon mozog. Na ez mitől van?
több mint 12 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 946 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Valaki valami oldalt ahol Symbian cuccok vannak vagy Nokia 5230-ra lehet szedni hasznos alkalmazásokat,programokat ?Drip
http://www.nokiaprogramok.hu/index.phpjjncaa
thx 😊

több mint 12 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Firefoxban le lehet tiltani, hogy egy adott oldalt frissítgessen? Ha igen, hogyan?
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
Valaki valami oldalt ahol Symbian cuccok vannak vagy Nokia 5230-ra lehet szedni hasznos alkalmazásokat,programokat ?Drip
http://www.nokiaprogramok.hu/index.php


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 946 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Valaki valami oldalt ahol Symbian cuccok vannak vagy Nokia 5230-ra lehet szedni hasznos alkalmazásokat,programokat ?

több mint 12 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 450
Én a Lumiát vinném.tenorx
Az lett végül 😊

Még olyantól kérdezném akinek Wp-s telefonja van, hogy ha Zuneon keresztül töltök le free appot akkor azért számít fel pénzt?Double B
Ha free akkor nyilván nem. Persze ez csak akkor igaz ha mondjuk WiFi-vel szeded a cuccot. Ha nem, akkor az adatforgalmazás díját a szolgáltatód számolja.

több mint 12 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Én a Lumiát vinném.tenorx
Az lett végül 😊

Még olyantól kérdezném akinek Wp-s telefonja van, hogy ha Zuneon keresztül töltök le free appot akkor azért számít fel pénzt?
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Ja, én is most olvastam a facebookon, hogy a debreceni kaksi, de akkor úgy néz ki, a fővárosban lévőre érdemes beruházni. Köszönöm a válaszokat! 😊

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
Valaki volt már ParaParkban? Érdekelne a dolog....Newman
nekem eleg sok cimbim volt es mindenki odavolt tole meg vissza.Fake
azért linkeltem be a facebookos oldalt, mert ott írják, hogy a budapesti és a debreceni nem ugyanaz a szint


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Valaki volt már ParaParkban? Érdekelne a dolog....Newman
nekem eleg sok cimbim volt es mindenki odavolt tole meg vissza.
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Valaki volt már ParaParkban? Érdekelne a dolog....Newman
Én akartam Pesten, de kib@szott drága. 😀

A pánikszobásat viszont tervezem, az kicsivel olcsóbb... 😀Vrijbloed
8000/csoport, nem?
Pánikszobás, az mi fán terem? 😀
Debrecenbe akartam menni, de természetesen ezt is sikerült elbaszni, mint sok minden mást, tehát úgy néz ki marad Bp.Newman
Kb. Nagy tétel. 😊 De ha pl 5-en mentek, akkor ugye 5 felé kell osztani, úgy olcsóbb.

De pl. a Nightmare in Budapest jó volt, és kedvezményes is. 😊 😛
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
Valaki volt már ParaParkban? Érdekelne a dolog....Newman
http://www.facebook.com/pages/ParaPark/221271527907708


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Valaki volt már ParaParkban? Érdekelne a dolog....Newman
Én akartam Pesten, de kib@szott drága. 😀

A pánikszobásat viszont tervezem, az kicsivel olcsóbb... 😀Vrijbloed
8000/csoport, nem?
Pánikszobás, az mi fán terem? 😀
Debrecenbe akartam menni, de természetesen ezt is sikerült elbaszni, mint sok minden mást, tehát úgy néz ki marad Bp.

több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Valaki volt már ParaParkban? Érdekelne a dolog....Newman
Én akartam Pesten, de kib@szott drága. 😀

A pánikszobásat viszont tervezem, az kicsivel olcsóbb... 😀
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Valaki volt már ParaParkban? Érdekelne a dolog....

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 255 — Lájkold a zsűrit!
Nem tud valaki egy olyan online kérdőívezőt ahol van a google spreadsheet-féle rács csak több oszlopot lehet beletenni, mint 5?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 450
Én is. A WP szoftver szerintem jó, igaz a testreszabhatóság korlátozott, de ezt leszámítva kielégíti minden igényt. Persze nem tudom mire szeretnéd használni, de egy átlag user-nek véleményem szerint a WP teljesen megfelel. 😊 (Mondom úgy, hogy androidos telefonom van 😀 )

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Én a Lumiát vinném.
több mint 12 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Az alábbi három telefon közül ti melyiket választanátok? Esetleg valaki rendelkezik valamelyik készülékkel?

SE Xperia Neo V
SE Xperia Ray
Nokia Lumia 710

Mivel nem vagyok nagy android fan, ezért eddig a nokia felé hajlok, de nem tudok dönteni.
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
az mitől lehet, hogy a monitoromon megjelent egy hol lila, hol zöld csík, alatta más színtartomány és remeg a képernyő, de a csak a csík alatt. 3 hónapos laptop.Amadeus91
acer?.brk
Samsung
megnéztem a hardvereket, elvileg minden faszán működik.Amadeus91
csak azért mert az acer sajna gyári hiábasan dobja ki a laptopjai felét, én is szoptam vele.
samsungról ilyen infóm nincs, de ha 3 hónapos, akkor javaslom a szervizt. 3 hónapos készüléknek nem szabad, hogy akármilyen baja legyen
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
az mitől lehet, hogy a monitoromon megjelent egy hol lila, hol zöld csík, alatta más színtartomány és remeg a képernyő, de a csak a csík alatt. 3 hónapos laptop.Amadeus91
acer?.brk
Samsung
megnéztem a hardvereket, elvileg minden faszán működik.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
az mitől lehet, hogy a monitoromon megjelent egy hol lila, hol zöld csík, alatta más színtartomány és remeg a képernyő, de a csak a csík alatt. 3 hónapos laptop.Amadeus91
acer?