Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 12 éve
davekid 349 — Go Big Red
A letöltő oldalakon a dvd filmeket honnan tudom melyik már az igazi minőség? mert felraknak dvd-t, pedig neten mutatják, hogy csak április végén jelenik meg...pedig a letöltő oldalon már fent van és egész jó minőségben....az INFO fájlban kell keresni valamit?

FOLLOW @davekid12
https://twitter.com/#!/davekid12
több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Volt régen a magyar tv-n egy műsor, ahol kerékpárral járták be Magyarországot. A főcím alatt az Indul el egy úton... ment!
Mi volt a műsor címe?catattack
Biztos kerékpárral, nem gyalog?

Ez?Gogo
Ez az!
Akármennyi részt láttam, mindig bringával mentek! Köszi!catattack
Ez az Országos Kéktúra útvonalának bejárása, elvileg pont az volt benne a nagy durranás, hogy gyalog mentek végig Hollóházától az Írott-kőig.

Ezt érdemes elolvasni a készítéséről.

Készült utána még két hasonló sorozat,
a Még egymillió lépés Magyarországon (ez a Dél-Dunántúli Kéktúra útvonalán),
és a Kerekek és lépések (szerintem te eredetileg erre gondoltál, mert ez halad át az Alföldön, köti össze a Dél-Dunántúli Kéktúra keleti végpontját az Országos Kéktúra keleti végpontjával, Szekszárdot a Nagy-Miliccel).

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
kézi mikrofont keresek, van valakinek tippje? esetleg egy jobb bolt, ahol utána lehetne érdeklődni?jjncaa
Prohardveren elég segítőkészek a fórumozók, bár nem tudom kézi mikrofonos topikot találsz-e.
Vagy pedig sg. Persze ha a közelben nem találsz boltot és megteszi a fórum is.
több mint 12 éve
catattack 3 520
Volt régen a magyar tv-n egy műsor, ahol kerékpárral járták be Magyarországot. A főcím alatt az Indul el egy úton... ment!
Mi volt a műsor címe?catattack
Biztos kerékpárral, nem gyalog?

Ez?Gogo
Ez az!
Akármennyi részt láttam, mindig bringával mentek! Köszi!
több mint 12 éve
catattack 3 520
Volt régen a magyar tv-n egy műsor, ahol kerékpárral járták be Magyarországot. A főcím alatt az Indul el egy úton... ment!
Mi volt a műsor címe?catattack
Biztos kerékpárral, nem gyalog?Gogo
Biztos! Emlékszem rommá voltak pakolva a Csepel bringák és szelték a Hortobágyot!
Nem mai műsor!
Bizonyos városokba elmentek mesteremberekhez és beszélgettek velük!
több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Volt régen a magyar tv-n egy műsor, ahol kerékpárral járták be Magyarországot. A főcím alatt az Indul el egy úton... ment!
Mi volt a műsor címe?catattack
Biztos kerékpárral, nem gyalog?

Ez?

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
catattack 3 520
Volt régen a magyar tv-n egy műsor, ahol kerékpárral járták be Magyarországot. A főcím alatt az Indul el egy úton... ment!
Mi volt a műsor címe?
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 827 — Amerikai sportok rajongója
nmag oldalról tudtok valamit? tegnap twitteren írták, hogy 20 perc és újraindulnak, majd egy kis hiba van, mindjárt javíjuk, most sem jön mé be és friss infó sincs.zavi27
Miért ne lenne infó?

ncorenews Némi technikai problémánk adódott, de aggodalomra semmi ok. Előreláthatólag a késő esti vagy a kora hajnali órákban lesz elérhető az oldal. 37 minutes ago · reply · retweet · favorite

Fasza, amint beírtam, közben jó is lett az oldal 😀fetomy
Köszi azért. Én 20kor néztem twitteren és semmi info nem volt.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
nmag oldalról tudtok valamit? tegnap twitteren írták, hogy 20 perc és újraindulnak, majd egy kis hiba van, mindjárt javíjuk, most sem jön mé be és friss infó sincs.zavi27
Miért ne lenne infó?

ncorenews Némi technikai problémánk adódott, de aggodalomra semmi ok. Előreláthatólag a késő esti vagy a kora hajnali órákban lesz elérhető az oldal. 37 minutes ago · reply · retweet · favorite

Fasza, amint beírtam, közben jó is lett az oldal 😀
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 827 — Amerikai sportok rajongója
nmag oldalról tudtok valamit? tegnap twitteren írták, hogy 20 perc és újraindulnak, majd egy kis hiba van, mindjárt javíjuk, most sem jön mé be és friss infó sincs.
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
kézi mikrofont keresek, van valakinek tippje? esetleg egy jobb bolt, ahol utána lehetne érdeklődni?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Az a baj,hogy ez a módszer akkor működik, ha szétrobban az üvegrésze, és még állnak ki a foglalatból üvegdarabok. Nálunk ez nem történt meg, hanem csak simán ketté vált az üvegé és a fém része a körtének. Végül vettem egy kúp fogót és azzal sikerült megoldani, de nagyon sunyik ezek a villanykörték. 😀Schleck
múltkor barátnőmnél is bejátszotta ugyanezt

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
A csodálatos albérletünk fürdőjében a lámpának sikerült egy olyat produkálnia, hogy kipukkant és az üvegrésze egyszerűen kiesett a foglalatból, de a foglalat része bennmaradt. Mivel a lámpa vagy már ezer éves lehet, ezért a bennmaradt része szuperül be is van szorulva. Ezt hogy lehet biztonságosan kiszedni úgy, hogy nincs harapófogónk sem?Schleck
Bear Gillisnél láttam, hogy nyers krumplit kell odaszorítani, és azzal kitekerni.vadibandi
Az a baj,hogy ez a módszer akkor működik, ha szétrobban az üvegrésze, és még állnak ki a foglalatból üvegdarabok. Nálunk ez nem történt meg, hanem csak simán ketté vált az üvegé és a fém része a körtének. Végül vettem egy kúp fogót és azzal sikerült megoldani, de nagyon sunyik ezek a villanykörték. 😀

több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
A csodálatos albérletünk fürdőjében a lámpának sikerült egy olyat produkálnia, hogy kipukkant és az üvegrésze egyszerűen kiesett a foglalatból, de a foglalat része bennmaradt. Mivel a lámpa vagy már ezer éves lehet, ezért a bennmaradt része szuperül be is van szorulva. Ezt hogy lehet biztonságosan kiszedni úgy, hogy nincs harapófogónk sem?Schleck
Bear Gillisnél láttam, hogy nyers krumplit kell odaszorítani, és azzal kitekerni.




több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Kapcsold le a biztosítékot, úgy feszegetheted kézzel is.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
A csodálatos albérletünk fürdőjében a lámpának sikerült egy olyat produkálnia, hogy kipukkant és az üvegrésze egyszerűen kiesett a foglalatból, de a foglalat része bennmaradt. Mivel a lámpa vagy már ezer éves lehet, ezért a bennmaradt része szuperül be is van szorulva. Ezt hogy lehet biztonságosan kiszedni úgy, hogy nincs harapófogónk sem?

több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 827 — Amerikai sportok rajongója
Ez nálam is probléma néha és még nekem sem sikerült megoldani sajnos. :/ Mondjuk lehet, hogy csak utána kellett volna néznem. 😀Gabesz92
Hát remélem írnak valamit, mert én nem látok dolgot amit meg tudnék változtatni ezzel kapcsoltaban, nyílván azok kívül hogy összekötni a gépet a televizióval. Egyfajta felirat készül mindig filmekhez, sorozatokhoz, aztán vagy megy vagy nem a tv-n ezek szerint. Néztem még a tv firmware-jét, de a legutolsó tavaly április verzió van hozzá csak, bár nem hiszem hogy ezen múlna.zavi27
Nem tudom szabad-e linkelnem, ha nem úgyis törlésre kerül 😊 Mindenféle reklám nélkül, csak segítő szándékkal - szerintem itt próbáld inkább, nagyobb az esélye hogy segíteni tudnak:
http://prohardver.hu/temak/hazimozi/listaz.phpRataxes
Köszi!
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Külső vinyómon vannak sorozatok felirattal. Rádugom a tvre őket, és valamelyiknél tudja kezelni a feliratot hozzá valamelyiknél nem. 2 fajta verzió van ugye, vagy mögéírom a .srt kiterjesztést, vagy ugye nem írok semmi kiterjesztést hiszen már ez alapból srt feliratfile. Na most kipróbáltam és valamelyik úgy megy hogy .srt, valamelyiket meg úgy olvassa be a tv hogy nem írok kiterjesztést. Valamelyiknél meg akármilyek verziót próbálom, egyikkel sem olvassa be a feliratot. Ez miért lehet? Többfajta feliratfile típusok vannak?zavi27
Ez nálam is probléma néha és még nekem sem sikerült megoldani sajnos. :/ Mondjuk lehet, hogy csak utána kellett volna néznem. 😀Gabesz92
Hát remélem írnak valamit, mert én nem látok dolgot amit meg tudnék változtatni ezzel kapcsoltaban, nyílván azok kívül hogy összekötni a gépet a televizióval. Egyfajta felirat készül mindig filmekhez, sorozatokhoz, aztán vagy megy vagy nem a tv-n ezek szerint. Néztem még a tv firmware-jét, de a legutolsó tavaly április verzió van hozzá csak, bár nem hiszem hogy ezen múlna.zavi27
Nem tudom szabad-e linkelnem, ha nem úgyis törlésre kerül 😊 Mindenféle reklám nélkül, csak segítő szándékkal - szerintem itt próbáld inkább, nagyobb az esélye hogy segíteni tudnak:
http://prohardver.hu/temak/hazimozi/listaz.php

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 827 — Amerikai sportok rajongója
Külső vinyómon vannak sorozatok felirattal. Rádugom a tvre őket, és valamelyiknél tudja kezelni a feliratot hozzá valamelyiknél nem. 2 fajta verzió van ugye, vagy mögéírom a .srt kiterjesztést, vagy ugye nem írok semmi kiterjesztést hiszen már ez alapból srt feliratfile. Na most kipróbáltam és valamelyik úgy megy hogy .srt, valamelyiket meg úgy olvassa be a tv hogy nem írok kiterjesztést. Valamelyiknél meg akármilyek verziót próbálom, egyikkel sem olvassa be a feliratot. Ez miért lehet? Többfajta feliratfile típusok vannak?zavi27
Ez nálam is probléma néha és még nekem sem sikerült megoldani sajnos. :/ Mondjuk lehet, hogy csak utána kellett volna néznem. 😀Gabesz92
Hát remélem írnak valamit, mert én nem látok dolgot amit meg tudnék változtatni ezzel kapcsoltaban, nyílván azok kívül hogy összekötni a gépet a televizióval. Egyfajta felirat készül mindig filmekhez, sorozatokhoz, aztán vagy megy vagy nem a tv-n ezek szerint. Néztem még a tv firmware-jét, de a legutolsó tavaly április verzió van hozzá csak, bár nem hiszem hogy ezen múlna.
több mint 12 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 450
Külső vinyómon vannak sorozatok felirattal. Rádugom a tvre őket, és valamelyiknél tudja kezelni a feliratot hozzá valamelyiknél nem. 2 fajta verzió van ugye, vagy mögéírom a .srt kiterjesztést, vagy ugye nem írok semmi kiterjesztést hiszen már ez alapból srt feliratfile. Na most kipróbáltam és valamelyik úgy megy hogy .srt, valamelyiket meg úgy olvassa be a tv hogy nem írok kiterjesztést. Valamelyiknél meg akármilyek verziót próbálom, egyikkel sem olvassa be a feliratot. Ez miért lehet? Többfajta feliratfile típusok vannak?zavi27
Ez nálam is probléma néha és még nekem sem sikerült megoldani sajnos. :/ Mondjuk lehet, hogy csak utána kellett volna néznem. 😀

több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Elindítok egy játékot a gépemen, de gyors ablakfelvillanás után nem indul, azonban létrehoz egy "DMP" kiterjesztésű fájlt. Na ilyenkor mi van?szaba
http://filext.com/file-extension/DMP

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 458
Elindítok egy játékot a gépemen, de gyors ablakfelvillanás után nem indul, azonban létrehoz egy "DMP" kiterjesztésű fájlt. Na ilyenkor mi van?
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 827 — Amerikai sportok rajongója
Külső vinyómon vannak sorozatok felirattal. Rádugom a tvre őket, és valamelyiknél tudja kezelni a feliratot hozzá valamelyiknél nem. 2 fajta verzió van ugye, vagy mögéírom a .srt kiterjesztést, vagy ugye nem írok semmi kiterjesztést hiszen már ez alapból srt feliratfile. Na most kipróbáltam és valamelyik úgy megy hogy .srt, valamelyiket meg úgy olvassa be a tv hogy nem írok kiterjesztést. Valamelyiknél meg akármilyek verziót próbálom, egyikkel sem olvassa be a feliratot. Ez miért lehet? Többfajta feliratfile típusok vannak?
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 661
Telepítsd a Kiest!
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 575 — Invisible man
Samsung Galaxy Tab 10.1-et sikerült már valakinek PC-vel összekötni? Illesztőprogram problémát ír ki. Illetve érdekelne, hogy valaki talált-e már hozzá magyar szövegfelismerőt. Előre is kösz.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.