Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
hol lehet olyat beállítani, hogy egy oldalt teljesen ignoráljon a böngésző? ellep a bleacher reportos szar, minden sporttal kapcsolatos google keresés első öt találata biztosan ilyen szutyok, a Power Ranking All 124 College Football Stadiums cikkig voltam hajlandó elviselni...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
hogyan lehetne beállítani, hogy laptopon bizonyos USB-portra dugott eszközt ugyanannak a meghajtónak érzékelje? win7
mert azt játssza, hogy a külső vinyót először folyamatosan E-nek látta, majd csak és kizárólag H-nak, most meg ismét E-nek. próbálkoztam már minden portra minden sorrendben bedugdosni cuccokat, de semmi változásSzobi22
http://social.technet.microsoft.com/Forums/en/w7itprogeneral/thread/2e46e15b-c67b-4404-8e8c-5d7a51508f84
Ez nem segít?Schleck
köszönöm, valamelyik biztos jó lesz 😊

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
hogyan lehetne beállítani, hogy laptopon bizonyos USB-portra dugott eszközt ugyanannak a meghajtónak érzékelje? win7
mert azt játssza, hogy a külső vinyót először folyamatosan E-nek látta, majd csak és kizárólag H-nak, most meg ismét E-nek. próbálkoztam már minden portra minden sorrendben bedugdosni cuccokat, de semmi változásSzobi22
http://social.technet.microsoft.com/Forums/en/w7itprogeneral/thread/2e46e15b-c67b-4404-8e8c-5d7a51508f84
Ez nem segít?

több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
hogyan lehetne beállítani, hogy laptopon bizonyos USB-portra dugott eszközt ugyanannak a meghajtónak érzékelje? win7
mert azt játssza, hogy a külső vinyót először folyamatosan E-nek látta, majd csak és kizárólag H-nak, most meg ismét E-nek. próbálkoztam már minden portra minden sorrendben bedugdosni cuccokat, de semmi változás

több mint 12 éve
davekid 349 — Go Big Red
Ha érdekel valakit #ELADÓ !!!!!!! RAY BAN #AVIATOR TÜKRÖS NAPSZEMÜVEG 3500 FT-ÉRT (akit érdekel írjon itt vagy twitteren)

FOLLOW @davekid12
https://twitter.com/#!/davekid12
több mint 12 éve
davekid 349 — Go Big Red
Az egyik cimbi most regelt a FB-ra. Hogy lehet neki az idővonalra átállni? Az a baj, hogy nem találom neki!catattack
a regisztrációnál a fb megkérdezi már hogy akarod e az alkalmazást a profilodra, lehet ha már ott elvetetted a lehetőséget akkor nem tudod beszerzeni, csak majd ha a fb "megengedi" , csak onnan tudom hogy a tesómnak is ez volt a problémája és neki az első regisztrációnál nem kérte és később kapta csak meg

FOLLOW @davekid12
https://twitter.com/#!/davekid12
több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Hohó,tényleg keverem...😊) De a kérdésen nem változtat... 😉

Azért köszi!
több mint 12 éve
neuw 271 — Patriots fan
Használ valamelyőtök Instagrammot? Hogy müxik a dolog offline módban?
Elvileg ha nem vagyok neten,a mentett oldalakat tudom olvasni a gépről is,de nem vágom,hogy hogyan,egyelőre csak böngészőből megy.Blitzburgh
kevered az instagramot meg az instapapert.
amiről te beszélsz az az instapaper, az instagram pedig a hipster fotós alkalmazás.

a kérdésedre azonban nem tudom a választ :S

--------------------------------------------------
több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Használ valamelyőtök Instagrammot? Hogy müxik a dolog offline módban?
Elvileg ha nem vagyok neten,a mentett oldalakat tudom olvasni a gépről is,de nem vágom,hogy hogyan,egyelőre csak böngészőből megy.
több mint 12 éve
catattack 3 520
Az egyik cimbi most regelt a FB-ra. Hogy lehet neki az idővonalra átállni? Az a baj, hogy nem találom neki!catattack
legegyszerűbb ha felmegy egy olyan ember oldalára akinek timeline-ja van.
jobb oldalt felül zöld alapon fehér betű: "get timeline now". na arra kell kattintani.
eaglesmcnabb
Nem jó! Nincs neki ilyen lehetősége! Valami menüben nem lehet ezt beállítani?
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 340 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
más téma: fontos kérdés : corvin negyed környékén van valami fasza kis focipálya ahova le lehet menni rugdosni? nem baj ha nem olyan jó a pályaminőség, csak lehetőség legyen rá 😊eaglesmcnabb
mire gondolsz? kapukra meg kijelölt pályára? arról fogalmam sincs, de orczy kertbe legegyszerűbb kimenni aztán 4 táskával kijelölni a pályát.brk
kösz a tippet 😊
elvileg a kinizsi utcában is van valami kis pálya

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
más téma: fontos kérdés : corvin negyed környékén van valami fasza kis focipálya ahova le lehet menni rugdosni? nem baj ha nem olyan jó a pályaminőség, csak lehetőség legyen rá 😊eaglesmcnabb
mire gondolsz? kapukra meg kijelölt pályára? arról fogalmam sincs, de orczy kertbe legegyszerűbb kimenni aztán 4 táskával kijelölni a pályát
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 340 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Az egyik cimbi most regelt a FB-ra. Hogy lehet neki az idővonalra átállni? Az a baj, hogy nem találom neki!catattack
legegyszerűbb ha felmegy egy olyan ember oldalára akinek timeline-ja van.
jobb oldalt felül zöld alapon fehér betű: "get timeline now". na arra kell kattintani.

más téma: fontos kérdés : corvin negyed környékén van valami fasza kis focipálya ahova le lehet menni rugdosni? nem baj ha nem olyan jó a pályaminőség, csak lehetőség legyen rá 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
catattack 3 520
Az egyik cimbi most regelt a FB-ra. Hogy lehet neki az idővonalra átállni? Az a baj, hogy nem találom neki!
több mint 12 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
katasztrófa a flash player, nekem naponta többször összeomlik, lefagy, nem véletlen, hogy az apple nem támogatjajjncaa
Ez tény. De ők sem tudnak jobbat kitalálni.
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
katasztrófa a flash player, nekem naponta többször összeomlik, lefagy, nem véletlen, hogy az apple nem támogatjajjncaa
ha egyszerre akarok futtatni youtube videót + egy flash játékot, már meg is hal a chrome. ha még vagyok olyan mohó, hogy megfejelem egy java alapú ÁNYK futtatással, már a gép is megáll. pedig nem p4 előtt ütlök...

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
katasztrófa a flash player, nekem naponta többször összeomlik, lefagy, nem véletlen, hogy az apple nem támogatja


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 458
És kb. azóta neked is?
Most már azt is észrevettem, hogy ha az egeret mozgatom közben ide-oda, akkor még sűrűben jelentkezik a probléma. De egy idő után elmúlik, és onnan megy rendesen. Néztem már mindenféle videómegosztó oldalon, mindenhol csinálja.GRAFI
Ja, flash update óta kb.
több mint 12 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
És kb. azóta neked is?
Most már azt is észrevettem, hogy ha az egeret mozgatom közben ide-oda, akkor még sűrűben jelentkezik a probléma. De egy idő után elmúlik, és onnan megy rendesen. Néztem már mindenféle videómegosztó oldalon, mindenhol csinálja.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 458
Nekem is van ilyen gond.
több mint 12 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Pár napja frissült a Flash Player. Azóta a videók (akár youtube, akár más) szaggatnak időnként. Más tapasztalt esetleg ilyet? Nem tudom, hogy egyáltalán van-e köze hozzá, vagy más lehet a hiba.
több mint 12 éve
davekid 349 — Go Big Red
A letöltő oldalakon a dvd filmeket honnan tudom melyik már az igazi minőség? mert felraknak dvd-t, pedig neten mutatják, hogy csak április végén jelenik meg...pedig a letöltő oldalon már fent van és egész jó minőségben....az INFO fájlban kell keresni valamit?davekid
Hát alapból felbontásból már látszik.
Standard-definition television (SDTV):
480i (NTSC standard uses an analog system of 486i split into two interlaced fields of 243 lines)
576i (PAL, 720 × 576 split into two interlaced fields of 288 lines)
Enhanced-definition television (EDTV):
480p (720 × 480 progressive scan)
576p (720 × 576 progressive scan)
High-definition television (HDTV):
720p (1280 × 720 progressive scan)
1080i (1920 × 1080 split into two interlaced fields of 540 lines)
1080p (1920 × 1080 progressive scan)

Ebből ha jól tudom a 480p a sima korábbi DVD minőség, illetve gondolom az 576 is csak talán az nem widescreen, és mint ahogy írja, ha HD minőséget keresel, akkor az alatta levőket kell keresned (720p, 1080p).fetomy
köszi a választ, igen am a PAL a normális

FOLLOW @davekid12
https://twitter.com/#!/davekid12
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Na és az miért van, hogy youtube-ról egy programmal leszedtem tegnap a HD videókat, tegnap nézni is tudtam őket, ma viszont ha elindítanám, KMplayer azonnal befagy tőle, VLC meg csak hangot játszik, plusz utóbbinál kiírja, hogy a szardows átállt gagyi színekre?
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
A letöltő oldalakon a dvd filmeket honnan tudom melyik már az igazi minőség? mert felraknak dvd-t, pedig neten mutatják, hogy csak április végén jelenik meg...pedig a letöltő oldalon már fent van és egész jó minőségben....az INFO fájlban kell keresni valamit?davekid
Hát alapból felbontásból már látszik.
Standard-definition television (SDTV):
480i (NTSC standard uses an analog system of 486i split into two interlaced fields of 243 lines)
576i (PAL, 720 × 576 split into two interlaced fields of 288 lines)
Enhanced-definition television (EDTV):
480p (720 × 480 progressive scan)
576p (720 × 576 progressive scan)
High-definition television (HDTV):
720p (1280 × 720 progressive scan)
1080i (1920 × 1080 split into two interlaced fields of 540 lines)
1080p (1920 × 1080 progressive scan)

Ebből ha jól tudom a 480p a sima korábbi DVD minőség, illetve gondolom az 576 is csak talán az nem widescreen, és mint ahogy írja, ha HD minőséget keresel, akkor az alatta levőket kell keresned (720p, 1080p).
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 856 — Így remélem megfelelek nektek.....
Biztos kerékpárral, nem gyalog?

Ez?Gogo
Ez az!
Akármennyi részt láttam, mindig bringával mentek! Köszi!catattack
Ez az Országos Kéktúra útvonalának bejárása, elvileg pont az volt benne a nagy durranás, hogy gyalog mentek végig Hollóházától az Írott-kőig.

Ezt érdemes elolvasni a készítéséről.Gogo
Nagyon szerettem gyerekfejjel láttam, érdemes lenne újra végig járni. Természetesen a főcímdal is kedvenc.