NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 8 aktív topik

Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
akinek van Xbox-a tudna segíteni ? Holnap fogom elhozni az Xbox 360 slimet ... dcd írás hogy fog menni ? kilessz flashelve és gondoloma legújabbal ( asszel valami lt 3.0) de ehez hogy kell kiírni játékot ? van imgburn-öm dupla rétegű dvd-m de ezen kívül valami más kell ? vagy van valami amit be kell állítani ?Drip
Akarom mondani én sose csináltam ilyet, de itt van egy ilyen csúnya gonosz oldal: http://bobbacsi.uw.hu/data/index.html
😐
több mint 12 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 949 — Undertaker of the Cleveland graveyard
akinek van Xbox-a tudna segíteni ? Holnap fogom elhozni az Xbox 360 slimet ... dcd írás hogy fog menni ? kilessz flashelve és gondoloma legújabbal ( asszel valami lt 3.0) de ehez hogy kell kiírni játékot ? van imgburn-öm dupla rétegű dvd-m de ezen kívül valami más kell ? vagy van valami amit be kell állítani ?

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Apró kiegészítés, Fortuna Hajóról és a rajta lévő "diákszobákról" van valakinek tapasztalata?
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Na, újabb kérdésem akadt.
Jövőhéten mennénk 2 napra Pestre kirándulgatni, aztán ahol megszálltunk volna, ott még sem lehet, illetve én inkább szeretnék illetővel külön szobában aludni, nem úgy, hogy pár méterre szuszog még valaki. Szóval jó lenne olcsó szállás. Nézegettem google-ban millió szóra dolgokat, először kolikat (nem igazán találtam, ami jó helyen van, van is szobájuk, és ár-értékben megérné), aztán pár panzió jött szóba (jelenleg a Dominik Panzió a befutó - róluk valaki tud valamit?), illetve láttam ezer hostelt.
Életemben nem voltam hostelben, mennyire jók az ilyenek? 2 ismerősöm van, akikkel beszéltem és szálltak meg már ilyenben, egyik Bécsben és odáig volt tőle, hogy mennyire jó volt, másik Pesten, ahol full koszos volt a szoba, ráadásul mellettük valami 10 fős román banda volt, akik mindent túlkiabáltak hajnali 6-ig masszívan. Szóval ki tud mondani valami jót hostelekről vagy ki tud lebeszélni, esetleg akár link is jöhet.
Meg úgy amúgy, ha valaki tud olcsó szállást 2 főre, lehetőleg franciaágyasat, az ne tartsa magában 😊

Köszi
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 458
Azért Gyurmát várom még egy kicsit, de nem jelez már fél órája semmit. 😀
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
Az adóbevallást ki szokta magának elkészíteni? 😛 Lenne egy-két kérdésem, elővigyázatosság céljából...szaba
én évek óta úgy csinálom, hogy bemegyek az adóirodába, a személyi adataimat előre kitöltöm, a szükséges számokat meg beírja a kedves ügyintéző hölgy 😊 ha neked se volt semmi pluszkereseted meg más extra, akkor egy próbát megérjjncaa
Csak nem tudom, hétköznap hogy érjek oda sajnos. 😕szaba
akkor meg: http://nav.gov.hu/nav/magyar_oldalak/letoltesek/nyomtatvanykitolto_programok/nyomtatvany_apeh/keretprogramok/abevjava_install.html


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 458
Az adóbevallást ki szokta magának elkészíteni? 😛 Lenne egy-két kérdésem, elővigyázatosság céljából...szaba
én évek óta úgy csinálom, hogy bemegyek az adóirodába, a személyi adataimat előre kitöltöm, a szükséges számokat meg beírja a kedves ügyintéző hölgy 😊 ha neked se volt semmi pluszkereseted meg más extra, akkor egy próbát megérjjncaa
Csak nem tudom, hétköznap hogy érjek oda sajnos. 😕
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
Az adóbevallást ki szokta magának elkészíteni? 😛 Lenne egy-két kérdésem, elővigyázatosság céljából...szaba
én évek óta úgy csinálom, hogy bemegyek az adóirodába, a személyi adataimat előre kitöltöm, a szükséges számokat meg beírja a kedves ügyintéző hölgy 😊 ha neked se volt semmi pluszkereseted meg más extra, akkor egy próbát megér


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 458
Az adóbevallást ki szokta magának elkészíteni? 😛 Lenne egy-két kérdésem, elővigyázatosság céljából...szaba
évi 100 felettit csinálok meg, kérdezz nyugodtan 😊Gyurma Pappa
Van vmi hely, ahol meg tudjuk beszélni (msn, stb), vagy mehet pm-ben?
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 965 — Egyéb témák lakó
Az adóbevallást ki szokta magának elkészíteni? 😛 Lenne egy-két kérdésem, elővigyázatosság céljából...szaba
évi 100 felettit csinálok meg, kérdezz nyugodtan 😊

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 458
Az adóbevallást ki szokta magának elkészíteni? 😛 Lenne egy-két kérdésem, elővigyázatosság céljából...
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nem tudjátok van londonban nfl pro shop ?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 180 — Vikings fan
Reméljük erre rájönnek a gyártók is és a következő generációs okostelefonokba már nem akkora akksit raknak mint a Nokia 3210-esbe.Matthew99
Amíg az a menő minél vékonyabb a telefon és minnél több mag legyen benne szerinted erre mennyi az esély ?
4 colos kijelző 2-4 magos proci és 1 cm-nél vékonyabb telefon konklúzió --> nap mint nap lemerül ha használod rendesen.
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
azért a C3-at még ne hasonlítsuk egy androidos okostelefonhoz 😊
én a galaxy minimet minden este feltöltöm, nap végére el is fogy, igaz, aktívan netezek/játszom rajta

szerk. hehe, most látom Viktor válaszát, akkor ez nekem elég nagy szopás 😀kristof
eszem ágába sincs, csak írtam, h nem kell naponta töltögetnem, mert qrva jó az akksija.

|
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
azért a C3-at még ne hasonlítsuk egy androidos okostelefonhoz 😊
én a galaxy minimet minden este feltöltöm, nap végére el is fogy, igaz, aktívan netezek/játszom rajta

szerk. hehe, most látom Viktor válaszát, akkor ez nekem elég nagy szopás 😀
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
A Galaxy Sem ha tényleg nyomkodok aktívan akkor 4 óra alatt megdöglik, ezt utálom benne nagyon.tenorx
Nekem a Galaxy minim, simán bírja 3-4 napig intenzív használással is.
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Pont emiatt vettem anno Nokia E71-et, annyira nem zavar a kis kijelző, érintős telefont nem akartam. Cserébe 4-5napot kihúz az akksija normális használat mellett.MarioAna
nekem Nokia C3 van, de qrva jó ien téren, simán kibír 2 hetet az akksija, pedig masszívan használom!

|
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 576 — Invisible man
Reméljük erre rájönnek a gyártók is és a következő generációs okostelefonokba már nem akkora akksit raknak mint a Nokia 3210-esbe.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
A Galaxy Sem ha tényleg nyomkodok aktívan akkor 4 óra alatt megdöglik, ezt utálom benne nagyon.
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 180 — Vikings fan
Normális, hogy az Xperia Pro telefon akksija szűk másfél napot bír?Bazzani
Még sok is 😊JoeyPorter
Csak az Xperia-nak a "különlegessége" ez vagy minden okostelefoné?Bazzani
Ha sokat használod napközben akkor igen 1-1,5 nap. Egy ekkora aksi egy ilyen kijelzőt eddig tud működtetni. Főleg ha még netezel/zenét hallgatsz/mást is csinálsz rajta. Elég gyorsan le lehet húzni.
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
Pont emiatt vettem anno Nokia E71-et, annyira nem zavar a kis kijelző, érintős telefont nem akartam. Cserébe 4-5napot kihúz az akksija normális használat mellett.

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 458
Érintőkijelzősőknek a kijelzője viszi az akksit mint az állat.
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 576 — Invisible man
Normális, hogy az Xperia Pro telefon akksija szűk másfél napot bír?Bazzani
Még sok is 😊JoeyPorter
Csak az Xperia-nak a "különlegessége" ez vagy minden okostelefoné?Bazzani
Ezt neked nem mondták el? Én ezért gondolkodtam sokáig, hogy vegyek-e. Szinte minden nap rá kell dugni a töltőre. Nehezen szoktam rá én is mert az előzőt egy héten egyszer kellett ha sokat használtam.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 850
Minden okosé...
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
Normális, hogy az Xperia Pro telefon akksija szűk másfél napot bír?Bazzani
Még sok is 😊JoeyPorter
Csak az Xperia-nak a "különlegessége" ez vagy minden okostelefoné?Bazzani
Nem tudom,haveromnak is Xperia Pro-ja van,épp hogy egy napot kibír és az már a jobbik eset