NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 8 aktív topik

Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hosszú várakozás, agyalás, tökölés után rájöttem, hogy a telefonom nem ér többet mint egy alkatelvántáccsklubízi.
Holnap lecserélem egy Sony Ericsson XPeria Pro-ra.

Van e valakinek negatív/pozitív tapasztalata vele kapcsolatban?

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nyilvánvalóan az a csoport vagyok, aki várhat hogy a központ helyrehozza 😀
Egyébként köszi 😊
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Itt a válasz fetomy:
http://szogi.hu/2012/04/hu-dns-hiba/
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nekem teljesen tönkrement valami, mert amióta először elment vmikor délután, összesen volt kb. 10 percig jó...
Viszont most találtam valami free http proxyt, azt beírtam a böngészőbe, így most k.valassan de legalább működik az oldal.

Viszont azt kicsit se vágom, hogy miért megy bármilyen oldal amit csak kipróbáltam, kivéve ez...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nem tudja valaki, hogy miért nem jön be az oldal nekem? Tudom,hogy másnál működik, de nekem folyamatosan 'nincs ilyen oldal" jellegű dolgot ír ki...

Most a proxy.org-on keresztül nagyjából ide tudtam jönni, de össze-vissza adja be a topicokat :/fetomy
Erős a gyanúm, hogy ebben biza' szaba keze van...
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Nálam ugyanez volt...Akkor már most már oké.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
Nem tudja valaki, hogy miért nem jön be az oldal nekem? Tudom,hogy másnál működik, de nekem folyamatosan 'nincs ilyen oldal" jellegű dolgot ír ki...

Most a proxy.org-on keresztül nagyjából ide tudtam jönni, de össze-vissza adja be a topicokat :/fetomy
nekem is elment egy időre, pár hazai Dns-szerverrel lehet a gebasz


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nem tudja valaki, hogy miért nem jön be az oldal nekem? Tudom,hogy másnál működik, de nekem folyamatosan 'nincs ilyen oldal" jellegű dolgot ír ki...

Most a proxy.org-on keresztül nagyjából ide tudtam jönni, de össze-vissza adja be a topicokat :/
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
Vannak a gépemen fájlok, amiket most fedeztem föl, kitörölném őket, de a gép nem engedi, mivel már el vannak távolítva/át vannak helyezve. (Viszont helyet szerintem foglalnak, meg amúgy is, takarodjanak már onnan. 😀) Mit kéne tennem, hogy megszűnjenek létezni?csabi19
Megpróbálhatod csökkentett módban indítva törölni
vagy
az Unlocker nevű progi tud segíteni benne.
Viszont jól győződj meg róla, hogy nem-e valami fontos fájl.süti
Köszi szépen, megpróbálom az Unlockerrel majd. 😊
Amúgy a mostanában törlésre kerülőkről tudom, hogy lényegtelen fájlok, de a későbbi használatoknál majd vigyázok. 😊csabi19
cc cleaner


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Vannak a gépemen fájlok, amiket most fedeztem föl, kitörölném őket, de a gép nem engedi, mivel már el vannak távolítva/át vannak helyezve. (Viszont helyet szerintem foglalnak, meg amúgy is, takarodjanak már onnan. 😀) Mit kéne tennem, hogy megszűnjenek létezni?csabi19
Megpróbálhatod csökkentett módban indítva törölni
vagy
az Unlocker nevű progi tud segíteni benne.
Viszont jól győződj meg róla, hogy nem-e valami fontos fájl.süti
Köszi szépen, megpróbálom az Unlockerrel majd. 😊
Amúgy a mostanában törlésre kerülőkről tudom, hogy lényegtelen fájlok, de a későbbi használatoknál majd vigyázok. 😊csabi19
az a baj, hogy van olyan vírus amelyik így dolgozik. Én is jártam így, hogy neki álltam az ismeretlen fájlokat/mappákat törölni, aztán beletöröltem a windowsba... :rolleyes:

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
Vannak a gépemen fájlok, amiket most fedeztem föl, kitörölném őket, de a gép nem engedi, mivel már el vannak távolítva/át vannak helyezve. (Viszont helyet szerintem foglalnak, meg amúgy is, takarodjanak már onnan. 😀) Mit kéne tennem, hogy megszűnjenek létezni?csabi19
Megpróbálhatod csökkentett módban indítva törölni
vagy
az Unlocker nevű progi tud segíteni benne.
Viszont jól győződj meg róla, hogy nem-e valami fontos fájl.süti
Köszi szépen, megpróbálom az Unlockerrel majd. 😊
Amúgy a mostanában törlésre kerülőkről tudom, hogy lényegtelen fájlok, de a későbbi használatoknál majd vigyázok. 😊

több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Vannak a gépemen fájlok, amiket most fedeztem föl, kitörölném őket, de a gép nem engedi, mivel már el vannak távolítva/át vannak helyezve. (Viszont helyet szerintem foglalnak, meg amúgy is, takarodjanak már onnan. 😀) Mit kéne tennem, hogy megszűnjenek létezni?csabi19
Megpróbálhatod csökkentett módban indítva törölni
vagy
az Unlocker nevű progi tud segíteni benne.
Viszont jól győződj meg róla, hogy nem-e valami fontos fájl.
több mint 12 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
Vannak a gépemen fájlok, amiket most fedeztem föl, kitörölném őket, de a gép nem engedi, mivel már el vannak távolítva/át vannak helyezve. (Viszont helyet szerintem foglalnak, meg amúgy is, takarodjanak már onnan. 😀) Mit kéne tennem, hogy megszűnjenek létezni?

több mint 12 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Boltot nem fogsz ilyet találni. Keress a vaterán. Maxell-t láttam 50 körül.
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
Nmagon volt most pár hete, meg mos is bejutási lehetőség, de a visszaigazoló mailban, hogy sikerült után a belépésnél egy ismerősömnek valami nmag grunge fogadja, és hogy fizessen 1500 Ft-t ha használni akarja az oldalt. Ez meg mi, márcsak fizetéssel lehet bejutni oda?zavi27
Nem fake?Van egy két csaló oldal,akik ncore logóval és hasonló honlapcímmel próbálnak kicsalni pénzt az emberekből :/JoeyPorter
Hát lehet, de pár hete a kezdőoldalon volt ez a lehetőség, és ők ígérték, hogy küldenek visszaigazoló mailt majd a szerencséseknek, ami most érkezett meg, és a főoldalon is kinn van pár napja, hogy ápr 30ig most van esély bejutásra. tehát nemcsak a semmiből jött egy mail.zavi27
Akkor passz,talán valami staff tagot kérdezzetek meg,az a biztos.
Más: Tud valaki Pesten vagy környékén olyan helyet,ahol viszonylag olcsón (45-50 Ft/db) tudnék 100-as hengerben üres dvd lemezt venni?

több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 828 — Amerikai sportok rajongója
Nmagon volt most pár hete, meg mos is bejutási lehetőség, de a visszaigazoló mailban, hogy sikerült után a belépésnél egy ismerősömnek valami nmag grunge fogadja, és hogy fizessen 1500 Ft-t ha használni akarja az oldalt. Ez meg mi, márcsak fizetéssel lehet bejutni oda?zavi27
Nem fake?Van egy két csaló oldal,akik ncore logóval és hasonló honlapcímmel próbálnak kicsalni pénzt az emberekből :/JoeyPorter
Hát lehet, de pár hete a kezdőoldalon volt ez a lehetőség, és ők ígérték, hogy küldenek visszaigazoló mailt majd a szerencséseknek, ami most érkezett meg, és a főoldalon is kinn van pár napja, hogy ápr 30ig most van esély bejutásra. tehát nemcsak a semmiből jött egy mail.
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
Nmagon volt most pár hete, meg mos is bejutási lehetőség, de a visszaigazoló mailban, hogy sikerült után a belépésnél egy ismerősömnek valami nmag grunge fogadja, és hogy fizessen 1500 Ft-t ha használni akarja az oldalt. Ez meg mi, márcsak fizetéssel lehet bejutni oda?zavi27
Nem fake?Van egy két csaló oldal,akik ncore logóval és hasonló honlapcímmel próbálnak kicsalni pénzt az emberekből :/

több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 828 — Amerikai sportok rajongója
Nmagon volt most pár hete, meg mos is bejutási lehetőség, de a visszaigazoló mailban, hogy sikerült után a belépésnél egy ismerősömnek valami nmag grunge fogadja, és hogy fizessen 1500 Ft-t ha használni akarja az oldalt. Ez meg mi, márcsak fizetéssel lehet bejutni oda?
több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Valaki tudna nekem segíteni? Médiagazdaságtanból kell egy 10 oldalas házi dogát csinálnom, május 2ig.
A sport, mint tartalom a televíziózásban cím tetszik a legjobban. (célcsoprt,nézettség)
v Közösségi média térhódítása,piaci alkalmazhatóságának lehetőségei.
Tehetségkutató műsorok a televíziózásban

ezekhez tudna vki jó anyagot ajánlani ? nézettségek után melyik oldalon lehet utána nézni? esetleg elemzések után?
persze ha vki késztetést érez h megírná akkor kezet csókolok neki.
Előre is köszönöm a segítséget.

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
tudtok e olyan magyar boltot, áruházat vagy webshop-ot ahol különböz amerikai futball tárgyakat lehet venni? figurákat szeretnék venni.Ventura
Nem nagy választék (meg nem is túl naprakész):
http://www.holdfenyteam.hu/nfl3/BMG
A vaterán is érdemes szétnézni.
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 828 — Amerikai sportok rajongója
Van valami virus mostanában ami olyat csinál, hogy torrent letöltés közben elmegy a net (nem jön be semmi oldal), megáll a letöltés is, újrainditani és nehezen sikerül a gépet, majd a betöltésnél az üdvözlés előtt kiíír valami olyasmit magyarul, hogy 2 mp alatt nyomjak meg egy gombot, hogy ne futasson le valamit, és utána működik rendben minden tovább, tehaát a net is megy újra rendesen. Aztán másnap újra megáll egyszercsak és újra kell inditani?
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 661
tudtok e olyan magyar boltot, áruházat vagy webshop-ot ahol különböz amerikai futball tárgyakat lehet venni? figurákat szeretnék venni.Ventura
Nem nagy választék (meg nem is túl naprakész):
http://www.holdfenyteam.hu/nfl3/
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 955 — megbékéltem tom bradyvel
tudtok e olyan magyar boltot, áruházat vagy webshop-ot ahol különböz amerikai futball tárgyakat lehet venni? figurákat szeretnék venni.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Anélkül is lehet:
kiegészíted a keresést -bleacherreport-tal.
Valahogy így:
erre keresek -bleacherreport
ezzel kiszűrsz minden olyan találatot, ami tartalmazza a bleacherreport karatkterláncot

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Ha van igoogle profilod akkor jobb oldalt fent van egy "fogaskerék" ikon amit le tudsz nyitni. A lenyílóban válasz a "keresési beállítások" menüpontot, majd kicsit lejjebb görgetve a "Kéretlen találatok tiltása" opciót kiválasztva elméletileg ki tudsz szűrni oldalakat a találatok közül.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes