NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 8 aktív topik

Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Normális, hogy az Xperia Pro telefon akksija szűk másfél napot bír?Bazzani
Még sok is 😊JoeyPorter
Csak az Xperia-nak a "különlegessége" ez vagy minden okostelefoné?

több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
Normális, hogy az Xperia Pro telefon akksija szűk másfél napot bír?Bazzani
Még sok is 😊

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Normális, hogy az Xperia Pro telefon akksija szűk másfél napot bír?

több mint 12 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 930 — Steelers fan
tud valaki segíteni, hogy külföldi fizetést hogyan kell itthon leadózni?Szobi22
Attól függ, hogy melyik országról van szó, van-e vele valamilyen egyezménye a magyar kormánynak, stb..
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
tud valaki segíteni, hogy külföldi fizetést hogyan kell itthon leadózni?

több mint 12 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Azt szeretném kérdezni, van-e valami jó program, amivel Word (meg egyéb Office) fájlokat lejelszózók. Tehát nem hogy csak másolni nem lehet belőlük, még megnyitni sem a jelszó nélkül. Láttam, hogy van az Office-ban valami védelem fül, be is lőttem, de ugye ez csak annyit, hogy kér elején Windows live nevet meg passt. De ha az én gépemhez ül mondjuk a lakótársam, akkor simán megnyithatja, mert alapból belép Windows liveba...
Szóval nincs valami program, amivel egyszerűen rábaszhatok egy jelszót?Deny
2007-es verziójú Word-ben bal felső sarok ikon (négy kis téglalap) -> előkészítés -> dokumentum titkosításaGogo
Köszönöm szépen. Mondjuk végignézhettem volna ott is 😊Deny
Ha több (vagy több féle) file, akkor Total Commanderrel zip-be, titkosítva. (Mivel a windows minden progi nélkül, alapból kezeli a zip-et.) A tömörítvény tartalmát (a file neveket) megmutatja, de megnyitáshoz kell a jelszó.

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Azt szeretném kérdezni, van-e valami jó program, amivel Word (meg egyéb Office) fájlokat lejelszózók. Tehát nem hogy csak másolni nem lehet belőlük, még megnyitni sem a jelszó nélkül. Láttam, hogy van az Office-ban valami védelem fül, be is lőttem, de ugye ez csak annyit, hogy kér elején Windows live nevet meg passt. De ha az én gépemhez ül mondjuk a lakótársam, akkor simán megnyithatja, mert alapból belép Windows liveba...
Szóval nincs valami program, amivel egyszerűen rábaszhatok egy jelszót?Deny
2007-es verziójú Word-ben bal felső sarok ikon (négy kis téglalap) -> előkészítés -> dokumentum titkosításaGogo
Köszönöm szépen. Mondjuk végignézhettem volna ott is 😊
több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Azt szeretném kérdezni, van-e valami jó program, amivel Word (meg egyéb Office) fájlokat lejelszózók. Tehát nem hogy csak másolni nem lehet belőlük, még megnyitni sem a jelszó nélkül. Láttam, hogy van az Office-ban valami védelem fül, be is lőttem, de ugye ez csak annyit, hogy kér elején Windows live nevet meg passt. De ha az én gépemhez ül mondjuk a lakótársam, akkor simán megnyithatja, mert alapból belép Windows liveba...
Szóval nincs valami program, amivel egyszerűen rábaszhatok egy jelszót?Deny
2007-es verziójú Word-ben bal felső sarok ikon (négy kis téglalap) -> előkészítés -> dokumentum titkosítása

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Azt szeretném kérdezni, van-e valami jó program, amivel Word (meg egyéb Office) fájlokat lejelszózók. Tehát nem hogy csak másolni nem lehet belőlük, még megnyitni sem a jelszó nélkül. Láttam, hogy van az Office-ban valami védelem fül, be is lőttem, de ugye ez csak annyit, hogy kér elején Windows live nevet meg passt. De ha az én gépemhez ül mondjuk a lakótársam, akkor simán megnyithatja, mert alapból belép Windows liveba...
Szóval nincs valami program, amivel egyszerűen rábaszhatok egy jelszót?Deny
Az úgy nem jó, ha egy mappába húzod a védendő fájlokat és azt jelszavaztatod valami erre szolgáló programmal? PL. a Folder Password Expert nevű dolog elvileg ilyesmire szolgál.Schleck
Gondoltam erre, csak az egyszerűségre akartam menni, simán asztalon egy fájllal. De ha igazából nem lesz senkinek jobb ötlete, akkor úgyis a mappás verzió fog szóba jönni.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Azt szeretném kérdezni, van-e valami jó program, amivel Word (meg egyéb Office) fájlokat lejelszózók. Tehát nem hogy csak másolni nem lehet belőlük, még megnyitni sem a jelszó nélkül. Láttam, hogy van az Office-ban valami védelem fül, be is lőttem, de ugye ez csak annyit, hogy kér elején Windows live nevet meg passt. De ha az én gépemhez ül mondjuk a lakótársam, akkor simán megnyithatja, mert alapból belép Windows liveba...
Szóval nincs valami program, amivel egyszerűen rábaszhatok egy jelszót?Deny
Az úgy nem jó, ha egy mappába húzod a védendő fájlokat és azt jelszavaztatod valami erre szolgáló programmal? PL. a Folder Password Expert nevű dolog elvileg ilyesmire szolgál.

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Azt szeretném kérdezni, van-e valami jó program, amivel Word (meg egyéb Office) fájlokat lejelszózók. Tehát nem hogy csak másolni nem lehet belőlük, még megnyitni sem a jelszó nélkül. Láttam, hogy van az Office-ban valami védelem fül, be is lőttem, de ugye ez csak annyit, hogy kér elején Windows live nevet meg passt. De ha az én gépemhez ül mondjuk a lakótársam, akkor simán megnyithatja, mert alapból belép Windows liveba...
Szóval nincs valami program, amivel egyszerűen rábaszhatok egy jelszót?
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Köszi a segítséget, mindkettőtöknek.
A Movie Maker sajnos nálam is többször kifagyott, pedig csak pár megás fájl volt. :/ Amúgy tökéletes lenne, bár a részekre vágás elég macerás, meg alapból szétbontja valami módszer szerint a videót. (más programnál mondjuk nem tudom, hogy működik)
Mindenesetre sikerült összevágni a videót, bár még van rajta finomítandó, de először csak kíváncsiságból ki akartam próbálni, hogy még is milyen ez a videó vágás. Egész bejön, úgyhogy megnézem a Powerdirectort is. 😊
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
Ingyenes videóvágó progit mit ajánlotok teljesen kezdő számára ?
Nem szeretnék semmi extrát, csak több videóból kivágni kisebb részeket és ezeket összegyúrni, és alá rakni valami zenét.
Főleg az egyszerűség számítana.süti
Sokan szidják, de a Windows Movie Maker erre a célra szerintem megfelel.Schleck
Nekem az folyton kifagy,azt mondják nem nagyon szereti a több 100 megás fileokat.Pl: egy 700 megás meccsel már nem tudok semmit csinálni,mert jön rögtön a hibaüzenet,hogy problémát észlelt ezért leállt :/ Cyberlink Powerdirectort nézd meg,én azt használom

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ingyenes videóvágó progit mit ajánlotok teljesen kezdő számára ?
Nem szeretnék semmi extrát, csak több videóból kivágni kisebb részeket és ezeket összegyúrni, és alá rakni valami zenét.
Főleg az egyszerűség számítana.süti
Sokan szidják, de a Windows Movie Maker erre a célra szerintem megfelel.

több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Ingyenes videóvágó progit mit ajánlotok teljesen kezdő számára ?
Nem szeretnék semmi extrát, csak több videóból kivágni kisebb részeket és ezeket összegyúrni, és alá rakni valami zenét.
Főleg az egyszerűség számítana.
több mint 12 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Galaxy Ace vagy Xperia Ray? Esetleg hasonló kategóriában egyéb opció?
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
Ma délelőtt óta meg van halva a Chrome-om :/ Kb 3-4perc mire betölt egy oldalt,ha meg nem akkor meg kidobja a várakozásos üzenetét,a gép meg úgy zúg,mint ha menne vagy 10 program egyszerre :o Van ötletetek mitől lehet?Az explorer valamivel gyorsabb,de az sem az igazi,mozillát meg sem próbálom 😕JoeyPorter
Elsőre azt mondanám, hogy szét kéne szerelni és megnézni, hogy nem a ventilátor haldoklik-e. Ha rég volt portalanítva, akkor esetleg csak annyi.
Másodszorra talán valami vírus, bár attól elég ritkán zúg a gép.

Jah meg, csak chrome alatt van baja ?
Ha más program is lassú meg zúg, akkor valószínű, hogy túl fő benne valami.süti
Végigfuttatok rajta egy Ad Aware-t meg egy spybotot,aztán ha nem változik a helyzet akkor szétkapom és kitakarítom,bár havonta szoktam :/
Szerk:Meg is oldódott,valami akadályozta a normális hűtésben a ventillátort így alig forgott és túlmelegedett hamar :rolleyes: Mondjuk a spybot sem ártott már,ahogy elnéztem 😊

több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Ma délelőtt óta meg van halva a Chrome-om :/ Kb 3-4perc mire betölt egy oldalt,ha meg nem akkor meg kidobja a várakozásos üzenetét,a gép meg úgy zúg,mint ha menne vagy 10 program egyszerre :o Van ötletetek mitől lehet?Az explorer valamivel gyorsabb,de az sem az igazi,mozillát meg sem próbálom 😕JoeyPorter
Elsőre azt mondanám, hogy szét kéne szerelni és megnézni, hogy nem a ventilátor haldoklik-e. Ha rég volt portalanítva, akkor esetleg csak annyi.
Másodszorra talán valami vírus, bár attól elég ritkán zúg a gép.

Jah meg, csak chrome alatt van baja ?
Ha más program is lassú meg zúg, akkor valószínű, hogy túl fő benne valami.
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
Ma délelőtt óta meg van halva a Chrome-om :/ Kb 3-4perc mire betölt egy oldalt,ha meg nem akkor meg kidobja a várakozásos üzenetét,a gép meg úgy zúg,mint ha menne vagy 10 program egyszerre :o Van ötletetek mitől lehet?Az explorer valamivel gyorsabb,de az sem az igazi,mozillát meg sem próbálom 😕

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok. Egy olyan kérdésem lenne, hogy egy 1TB-os külső merevlemezt hogyan tudnék leformázni FAT32 formátumba? A jobb klikkes verziót próbáltam de nem nyertem vele :/Rettenettabornok
http://www.easeus.com/

ingyenes az otthoni verziója, ezzel mindent meg tudsz csinálni...Gyurma Pappa
Köszi majd holnap suli után megpróbálom 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok. Egy olyan kérdésem lenne, hogy egy 1TB-os külső merevlemezt hogyan tudnék leformázni FAT32 formátumba? A jobb klikkes verziót próbáltam de nem nyertem vele :/Rettenettabornok
Most lehet nagy baromságot mondok, de a FAT32 tud 1TB-t kezelni????? Szerintem nem. És nem kizárt h ezért nem lehet. Egyébként is minek akarod FAT32 formátumba?Black_Adder
PS3 miatt 😊 alapbol egy 10 éves laptopom van amin nem nagy élmény filmet nézni😊
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Sziasztok. Egy olyan kérdésem lenne, hogy egy 1TB-os külső merevlemezt hogyan tudnék leformázni FAT32 formátumba? A jobb klikkes verziót próbáltam de nem nyertem vele :/Rettenettabornok
Most lehet nagy baromságot mondok, de a FAT32 tud 1TB-t kezelni????? Szerintem nem. És nem kizárt h ezért nem lehet. Egyébként is minek akarod FAT32 formátumba?Black_Adder
Nekem is rögtön ez jutott eszembe, de megnéztem és elvileg 2 TB-t biztosan tud kezelni: http://support.microsoft.com/kb/184006 Bár én sem használnám, max akkor ha a DVD lejátszó sír érte.

több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Sziasztok. Egy olyan kérdésem lenne, hogy egy 1TB-os külső merevlemezt hogyan tudnék leformázni FAT32 formátumba? A jobb klikkes verziót próbáltam de nem nyertem vele :/Rettenettabornok
Most lehet nagy baromságot mondok, de a FAT32 tud 1TB-t kezelni????? Szerintem nem. És nem kizárt h ezért nem lehet. Egyébként is minek akarod FAT32 formátumba?

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 965 — Egyéb témák lakó
Sziasztok. Egy olyan kérdésem lenne, hogy egy 1TB-os külső merevlemezt hogyan tudnék leformázni FAT32 formátumba? A jobb klikkes verziót próbáltam de nem nyertem vele :/Rettenettabornok
http://www.easeus.com/

ingyenes az otthoni verziója, ezzel mindent meg tudsz csinálni...

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok. Egy olyan kérdésem lenne, hogy egy 1TB-os külső merevlemezt hogyan tudnék leformázni FAT32 formátumba? A jobb klikkes verziót próbáltam de nem nyertem vele :/