Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
az mitől lehet, hogy a monitoromon megjelent egy hol lila, hol zöld csík, alatta más színtartomány és remeg a képernyő, de a csak a csík alatt. 3 hónapos laptop.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Youtube-on van gyorsbillentyűje a playnek, pausenak?
+ következő, előző?catattack
Elvileg a space=pause. Nálam műxik, igaz csak teljes képernyőn...
több mint 12 éve
catattack 3 520
Youtube-on van gyorsbillentyűje a playnek, pausenak?
+ következő, előző?
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Másnál sincs hang sport2-n?


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 955 — megbékéltem tom bradyvel
lesz e 2012-es prospect ismertető magyarul?

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 946 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Nem tud valaki használható képet küldeni Drae Bowles-ról és Dominique Wheeler-ről ? Vagy ilyenkor bekel érni azzal amit a Google kidob ?

több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 476 — Csodabogár
Ha streameltem egy videot, hova pakolja a filet? hipp-hopp már csak 100MB maradt a vinyómon. :/ és a bánatért sem találompetey
Ez szerintem böngészőfüggő is. Mit használsz?Schleck
Firefox.
megvan a nyavajás

kösz 😊

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ha streameltem egy videot, hova pakolja a filet? hipp-hopp már csak 100MB maradt a vinyómon. :/ és a bánatért sem találompetey
Ez szerintem böngészőfüggő is. Mit használsz?

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
Ha streameltem egy videot, hova pakolja a filet? hipp-hopp már csak 100MB maradt a vinyómon. :/ és a bánatért sem találompetey
biztos hogy a programon belül is van tallózás, de simán rá is tudsz keresni a fájlra windowsban


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 476 — Csodabogár
Ha streameltem egy videot, hova pakolja a filet? hipp-hopp már csak 100MB maradt a vinyómon. :/ és a bánatért sem találom

több mint 12 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Milyen diplomatikusan fogalmaztad meg a "Google a barátod! " mondatot. 😛
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Konkrét nevet nem tudok ajánlani, de, interneten számos magántanár kereső portál van. Válogathatsz kedvedre.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
JackofClubs Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 421 — Harder, Better, Faster, Stronger
Tud valaki angol tanárt Bp.-n nyelvvizsgára felkészüléshez? főleg Buda érdekel 😊

több mint 12 éve
valaki2 453 — Saints fan
csak magyart tudok, de az tényleg jójjncaa
Biztos, hogy nem szállítanak ki külföldre?valaki2
biztos
http://www.aktivsport.hu/sportszer-p-9630.htmljjncaa
Mindegy, lehet hogy bemegyek Brassóba és veszek. Azé kösz a választ!

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
Olcsó, legegyszerűbb fajta húzodzkodó rudat honnan lehet rendelni? Olyan honlap érdekelne, akik kiviszik Magyarországon kívűlre is (Erdélybe) a megrendelt árut. Nagy nemzetközi honlapokkal nem érdemes foglalkozni, egy osztálytársamat egyszer csúnyán átbaszták. A románokkal ugyanez a helyzet. Ezért érdekelne olyan, ahonnan esetleg rendeltetek és megbízható.valaki2
csak magyart tudok, de az tényleg jójjncaa
Biztos, hogy nem szállítanak ki külföldre?valaki2
biztos
http://www.aktivsport.hu/sportszer-p-9630.html


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
valaki2 453 — Saints fan
Olcsó, legegyszerűbb fajta húzodzkodó rudat honnan lehet rendelni? Olyan honlap érdekelne, akik kiviszik Magyarországon kívűlre is (Erdélybe) a megrendelt árut. Nagy nemzetközi honlapokkal nem érdemes foglalkozni, egy osztálytársamat egyszer csúnyán átbaszták. A románokkal ugyanez a helyzet. Ezért érdekelne olyan, ahonnan esetleg rendeltetek és megbízható.valaki2
csak magyart tudok, de az tényleg jójjncaa
Biztos, hogy nem szállítanak ki külföldre?

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
Olcsó, legegyszerűbb fajta húzodzkodó rudat honnan lehet rendelni? Olyan honlap érdekelne, akik kiviszik Magyarországon kívűlre is (Erdélybe) a megrendelt árut. Nagy nemzetközi honlapokkal nem érdemes foglalkozni, egy osztálytársamat egyszer csúnyán átbaszták. A románokkal ugyanez a helyzet. Ezért érdekelne olyan, ahonnan esetleg rendeltetek és megbízható.valaki2
csak magyart tudok, de az tényleg jó


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
valaki2 453 — Saints fan
Olcsó, legegyszerűbb fajta húzodzkodó rudat honnan lehet rendelni? Olyan honlap érdekelne, akik kiviszik Magyarországon kívűlre is (Erdélybe) a megrendelt árut. Nagy nemzetközi honlapokkal nem érdemes foglalkozni, egy osztálytársamat egyszer csúnyán átbaszták. A románokkal ugyanez a helyzet. Ezért érdekelne olyan, ahonnan esetleg rendeltetek és megbízható.

több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Nagyon regel van még az éjszakai meló után. 185/120GRAFI
Ez a vérnyomásod? 😊




több mint 12 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Nagyon reggel van még az éjszakai meló után. 185/120
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
XL semmiképpen sem. Nekem van XL-es mezem, és kissé nagy rám. Van egy M-es is, az pont jó rám.GRAFI
Oké Grafi, de mik a paramétereid? 😀
több mint 12 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
XL semmiképpen sem. Nekem van XL-es mezem, és kissé nagy rám. Van egy M-es is, az pont jó rám.
több mint 12 éve
catattack 3 520
Kipróbáljuk akkor az L-est. Köszönöm 😊JC6
Azért valaki megerősítésére várj még szerintem! 😊
Legalább akinek van meze...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Kérdés:
US méret szerint egy európai, soccert űző fiatalemberre, aki 192 cm magas és 95 kg melyik méret lenne jó NFL-mezben? L-es vagy XL-es?
Köszönöm a választ!JC6
Egyszer egy Bengals mezben láttam egy arcot akit le is szólítottam. L-es mez volt rajta, nekem simán jó lett volna. 192/90.
Mindezt úgy mondom, hogy nincs mezem!catattack
Kipróbáljuk akkor az L-est. Köszönöm 😊
több mint 12 éve
catattack 3 520
Kérdés:
US méret szerint egy európai, soccert űző fiatalemberre, aki 192 cm magas és 95 kg melyik méret lenne jó NFL-mezben? L-es vagy XL-es?
Köszönöm a választ!JC6
Egyszer egy Bengals mezben láttam egy arcot akit le is szólítottam. L-es mez volt rajta, nekem simán jó lett volna. 192/90.
Mindezt úgy mondom, hogy nincs mezem!