Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Kérdés:
US méret szerint egy európai, soccert űző fiatalemberre, aki 192 cm magas és 95 kg melyik méret lenne jó NFL-mezben? L-es vagy XL-es?
Köszönöm a választ!
több mint 12 éve
Dr. Brady New England Patriots 13
Regeltem a TYT-re Szeretnék feltölteni vki tudna segíteni hogyan kell?

Tedd azt amit...
több mint 12 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
persze hogy ez is akkor gecizik amikor egyszer tényleg kéne

milyen böngészőt használsz Newman?Cowboykarcsi
http://index.hu/tech/2012/03/07/orakig_elerhetetlen_volt_a_facebook/


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Nekem most se jó operával sem,mind1 akkor akkor irok msnen,de azért köszi a segítséget!

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
persze hogy ez is akkor gecizik amikor egyszer tényleg kéne

milyen böngészőt használsz Newman?Cowboykarcsi
opera

több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
persze hogy ez is akkor gecizik amikor egyszer tényleg kéne

milyen böngészőt használsz Newman?

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Másnak se jön be a facebook?Cowboykarcsi
Nálam is haldoklott az előbb, de most jó.

több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Másnak se jön be a facebook?

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 930 — Steelers fan
Nagyon szépen köszönöm a segítséged! Jövök eggyel! 😊
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Van egy szakmai adatbázis, ahova szeretnék bekerülni, hogy esetleg onnan is sikerüljön ügyfeleket verbuválni. Az ilyen jellegű oldalaknál szerintem mindig az a kérdés, hogy hogyan jut el a végső fogyasztóig. Na most az a fura számomra, hogy szinte bárhol barangolok a neten (hírlapok, sportoldalak, szakoldalak), szinte mindenhol látom ennek a szakmai adatbázisnak a hirdetését.

A kérdésem végül is az lenne, hogy ezek tényleg ennyi honlapon reprezentálják magukat, vagy van-e valami trükk?Szokol
Collaborative filtering az egyik trükk, a másik a cookie-s nyomon követés.empty taxi
Tehát akkor trükk? Elnézést, hogy értetlenkedek, de nem értek az informatikához.Szokol
Ugye minden honlap sütiket (cookie-kat) helyez el a gépeden, ez alapján méri pl. a webaudit a honlap látogatottságot is. Van olyan megoldás h ha jártál xy oldalon akk az megjelenhet egy más tematikájú site-on neked bannernek, elvégre korábban jártál a honlapjukon ergo érdekel a téma. Saját példával élve egy cégnek csináltunk piackutatást, én csináltam a versenytárs-elemzést ellátogattam egyik versenytárs honlapjára (a versenytárs egyébként kanadai) és ennek a kanadai cégnek a bannerje jelent meg nekem a jatekstart.com-on mikor gondoltam h ott ütöm el kicsit az esti szabadidőmet.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 930 — Steelers fan
most akkor te akarsz hirdetni vagy az oldaladon megjlenő hirdetések érdekelnek?jjncaa
Van egy szakmai adatbázis, ahova szeretnék bekerülni, hogy esetleg onnan is sikerüljön ügyfeleket verbuválni. Az ilyen jellegű oldalaknál szerintem mindig az a kérdés, hogy hogyan jut el a végső fogyasztóig. Na most az a fura számomra, hogy szinte bárhol barangolok a neten (hírlapok, sportoldalak, szakoldalak), szinte mindenhol látom ennek a szakmai adatbázisnak a hirdetését.

A kérdésem végül is az lenne, hogy ezek tényleg ennyi honlapon reprezentálják magukat, vagy van-e valami trükk?Szokol
Collaborative filtering az egyik trükk, a másik a cookie-s nyomon követés.empty taxi
Tehát akkor trükk? Elnézést, hogy értetlenkedek, de nem értek az informatikához.
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Egy kicsit bővebben, ha kérhetem, mert sajnos abszolút nem értem ennek a rendszernek a lényegét. Számomra olyan, mintha egyfajta megvezetés lenne, mert elvileg szinte bárhova mész, látod a saját hirdetésed, közben meg ugye nem...Szokol
most akkor te akarsz hirdetni vagy az oldaladon megjlenő hirdetések érdekelnek?jjncaa
Van egy szakmai adatbázis, ahova szeretnék bekerülni, hogy esetleg onnan is sikerüljön ügyfeleket verbuválni. Az ilyen jellegű oldalaknál szerintem mindig az a kérdés, hogy hogyan jut el a végső fogyasztóig. Na most az a fura számomra, hogy szinte bárhol barangolok a neten (hírlapok, sportoldalak, szakoldalak), szinte mindenhol látom ennek a szakmai adatbázisnak a hirdetését.

A kérdésem végül is az lenne, hogy ezek tényleg ennyi honlapon reprezentálják magukat, vagy van-e valami trükk?Szokol
Collaborative filtering az egyik trükk, a másik a cookie-s nyomon követés.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 930 — Steelers fan
részben, részben meg úgy, ahogy az adwords-ben a hirdető beállítottajjncaa
Egy kicsit bővebben, ha kérhetem, mert sajnos abszolút nem értem ennek a rendszernek a lényegét. Számomra olyan, mintha egyfajta megvezetés lenne, mert elvileg szinte bárhova mész, látod a saját hirdetésed, közben meg ugye nem...Szokol
most akkor te akarsz hirdetni vagy az oldaladon megjlenő hirdetések érdekelnek?jjncaa
Van egy szakmai adatbázis, ahova szeretnék bekerülni, hogy esetleg onnan is sikerüljön ügyfeleket verbuválni. Az ilyen jellegű oldalaknál szerintem mindig az a kérdés, hogy hogyan jut el a végső fogyasztóig. Na most az a fura számomra, hogy szinte bárhol barangolok a neten (hírlapok, sportoldalak, szakoldalak), szinte mindenhol látom ennek a szakmai adatbázisnak a hirdetését.

A kérdésem végül is az lenne, hogy ezek tényleg ennyi honlapon reprezentálják magukat, vagy van-e valami trükk?
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
Senki?Szokol
részben, részben meg úgy, ahogy az adwords-ben a hirdető beállítottajjncaa
Egy kicsit bővebben, ha kérhetem, mert sajnos abszolút nem értem ennek a rendszernek a lényegét. Számomra olyan, mintha egyfajta megvezetés lenne, mert elvileg szinte bárhova mész, látod a saját hirdetésed, közben meg ugye nem...Szokol
most akkor te akarsz hirdetni vagy az oldaladon megjlenő hirdetések érdekelnek?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 930 — Steelers fan
Jól értelmezem, hogy a google adsense úgy működik, hogy ha korábban keresek valamit, a google azt elraktározza és később a különböző hírdetési felületeken rám szabottan jelenik meg?Szokol
Senki?Szokol
részben, részben meg úgy, ahogy az adwords-ben a hirdető beállítottajjncaa
Egy kicsit bővebben, ha kérhetem, mert sajnos abszolút nem értem ennek a rendszernek a lényegét. Számomra olyan, mintha egyfajta megvezetés lenne, mert elvileg szinte bárhova mész, látod a saját hirdetésed, közben meg ugye nem...
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
Jól értelmezem, hogy a google adsense úgy működik, hogy ha korábban keresek valamit, a google azt elraktározza és később a különböző hírdetési felületeken rám szabottan jelenik meg?Szokol
Senki?Szokol
részben, részben meg úgy, ahogy az adwords-ben a hirdető beállította


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 930 — Steelers fan
Jól értelmezem, hogy a google adsense úgy működik, hogy ha korábban keresek valamit, a google azt elraktározza és később a különböző hírdetési felületeken rám szabottan jelenik meg?Szokol
Senki?
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Vezérlőpult látja Sajátgép nem? Az érdekes. Próbáld simán beírni a gyökér könyvtár címét mappaelérési útnak Windows explorerben vagy total commanderben vagy commandpromptban.

bioszban vagy valahol nézd meg, lehet h be van állítva, h a win7 csak azt a partíciót lássa, amin van. Ha így van, és nem lehet reinstall nélkül módosítani, akkor próbáld usb porthoz csatlakoztatni valamilyen átalakítóval.

Ha ez se segít próbálj másik buszkábelt beledugni, ha van még szabadon a gépben...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 250 — Tyrone Creek
mitől lehet, hogy xp-s gépből kivett vinyót, amin csak filmek, zenék vannak, átraktam a Win7-esbe, de az nem hajlandó látni sajátgépben? indításkor ott van, felismeri, a vezérlőpult szerint is "megfelelően működik". de nem, mert csak az én meghajtóim vannak ott ugyanúgy.
több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Kösz!

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 575 — Invisible man
photobucket.com
flickr.com


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Képek feltöltéséhez tud valaki javasolni oldalt?

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 217 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Arra tud valaki megoldást hogy miért van az ha bekapcsolom a gépet hosszú percekig kb ilyen betárcsázós szinten van a net sebessége, szóval gyakorlatilag használhatatlan, aztán egyszer csak begyorsul és működik rendesen.
több mint 12 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 930 — Steelers fan
Jól értelmezem, hogy a google adsense úgy működik, hogy ha korábban keresek valamit, a google azt elraktározza és később a különböző hírdetési felületeken rám szabottan jelenik meg?
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Mert vannak jobb és rosszabb állapotúak, vannak gyűjtőii kiadványok, vannak kapzsi könyvkereskedők 😊 használt könyvet még nem rendeltem, de elméletileg ennyi a szállítási költség minden más nélkül, viszont betársulnék egy könyv erejéig, ha nem gondjjncaa
Most nézem, hogy a 10 dolláros az valószínűleg könyvtári példány, lehetnek benne firkák, aláhúzások, szamárfülek és még jó pár dolog felsorolva... Úgyhogy még próbálok konzultálni az eladóval és pár képet is kérni róla, de ha rendelek akkor természetesen betársulhatsz.
Mielőtt véglegesítenéd a rendelést látod majd a tényleges összeget shippinggel és vámmal együtt. Annyit vesznek majd le a számládról.Black_Adder
Köszi. 😊