Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Kerékpár

22 feliratkozó

több mint 8 éve
dawyd728 4 267
Froome lassan belopja magát a kedvenceim közé. 😊 Örülök neki, h ő is úgy gondolja a 3 GT egyhuzamban többet ér, mint az 5. TDF. Kívánom neki, h sikerüljön. Ha Aru nem, nyerjen ő. 😊
több mint 8 éve
Danny Arizona Cardinals 1 774
Froome ott lesz a Giron! Laza 2 millio dollart igertek be neki az izraeliek.Danny
Pénzhajhász kurva Chris is. 😀
Mikey
Mas kerekes evek alatt nem keres ennyit...
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 824
Froome ott lesz a Giron! Laza 2 millio dollart igertek be neki az izraeliek.Danny
Pénzhajhász kurva Chris is. 😀

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 8 éve
Danny Arizona Cardinals 1 774
Froome ott lesz a Giron! Laza 2 millio dollart igertek be neki az izraeliek. Mindjart utvonalbejelentes!

Szerkesztette: Danny
több mint 8 éve
no Baltimore Ravens 8 885
Egesz egyszeruen a jelenlegi kereteken belul a "melyik ujjamat harapjam meg" dontesbe kenyszerulnek. Vagy kiirja a szakaszokat langyosra es legalabb szoros lesz ( ami a legkisebb hibat megbunteti ), vagy brutalra es azon keseregnenek hogy a 3.nehez napon eldolt a gyoztes, ha Froome kiemelkedo lesz es a csapata is. A Vueltan iszonyat elonyt adott Nibali-eknak es behuzta, ha csak arra keszult volna ott is kijott volna a dominancia. Es valljuk be a verseny nem volt oldoklo a helyezesekert. Ha Contador nem bukja el a trikot egy fity-fasz szakaszon az elejen, akkor o se lett ( tudott ) volna ilyen aktiv lenni es akkor az o tamadasai nelkul kb. 0 izgalom lett volna az egesz Vueltan.
Ha nem lesz barki aki kiemelkedik, akkor ugyis jo lesz a csata ( bar akkor jobb lenne egy nehezebb palyan az teny). Remelem TD egyik oldalrol, a "hegyimakik" a masik oldalrol tamadjak Fro-t es akkor jobb lesz, ha netalan teljes eroben erkezik, akkor is.
dawyd728
Ha így nézed, hogy "kinek kedvezzek?" akkor igazad van.
De ha lenne a TDF-nek (ahogy sajna jó ideje nincs) egyfajta filozófiája, arculata, karaktere, akkor csak annak kéne megfelelnie, és nem kéne patikamérlegen egyensúlyozgatni az általad is kielemzett eshetőségek között.
Én ebben látom a problémát.
Van válasz a "Milyen a TDF?" kérdésre?
Nem igazán...
Sobri Jóska
Ok nem hiszem, hogy kedvezni akarnanak akarkinek is. Sajat magukat nezik. Ha eldol a sarga triko sorsa az atlagos bicaj kedvelo lelep, mert egyontetu. Ha ez a 3. napon tortenik akkor kaki van. A jobbik rosszat valasztjak. Ha oszintek akarunk lenni, akkor sok penzt adnanak Fro-nak hogy ne jojjon ( inkabb hagyja abba ), kiveve azt az evet amikor legyozik, mert legyen az a legrosszabb kiiras az uj kiraly kilete mindent fog vinni. Ettol fuggetlenul egyetertenek veled, de kb egyenlo erossegu versenyzok kellenenek es vissza fog jonni. Ezert bizok a TD-hegyimakik szoritasanak es ha Fro-nak is tamadnia kellene akkor kicsapodna a hugy az olajbol.
De a Vuelta-n kiraly volt a kiiras, de az volt az izgalom, hogy Fro behuzza-e vegre. A versenyt meg egy klasszis hozta aki kirugta sajat magat a trikoert valo versenybol. Semmi nem tortent, amit itt a kiirasra nem lehetett fogni. Marad a penzes Sky. Orulok Aru beult vegre egy masik penzes helyre igy o igazi kihivo lett.
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 339 — #NoStress
Egesz egyszeruen a jelenlegi kereteken belul a "melyik ujjamat harapjam meg" dontesbe kenyszerulnek. Vagy kiirja a szakaszokat langyosra es legalabb szoros lesz ( ami a legkisebb hibat megbunteti ), vagy brutalra es azon keseregnenek hogy a 3.nehez napon eldolt a gyoztes, ha Froome kiemelkedo lesz es a csapata is. A Vueltan iszonyat elonyt adott Nibali-eknak es behuzta, ha csak arra keszult volna ott is kijott volna a dominancia. Es valljuk be a verseny nem volt oldoklo a helyezesekert. Ha Contador nem bukja el a trikot egy fity-fasz szakaszon az elejen, akkor o se lett ( tudott ) volna ilyen aktiv lenni es akkor az o tamadasai nelkul kb. 0 izgalom lett volna az egesz Vueltan.
Ha nem lesz barki aki kiemelkedik, akkor ugyis jo lesz a csata ( bar akkor jobb lenne egy nehezebb palyan az teny). Remelem TD egyik oldalrol, a "hegyimakik" a masik oldalrol tamadjak Fro-t es akkor jobb lesz, ha netalan teljes eroben erkezik, akkor is.
dawyd728
Ha így nézed, hogy "kinek kedvezzek?" akkor igazad van.
De ha lenne a TDF-nek (ahogy sajna jó ideje nincs) egyfajta filozófiája, arculata, karaktere, akkor csak annak kéne megfelelnie, és nem kéne patikamérlegen egyensúlyozgatni az általad is kielemzett eshetőségek között.
Én ebben látom a problémát.
Van válasz a "Milyen a TDF?" kérdésre?
Nem igazán...

több mint 8 éve
no Baltimore Ravens 8 885
...
 twitter.com/Laura_Meseguer/status/920226202643771393
Mikey
Mellesleg Aru megmutathatja mekkora kiraly, beult egy penzes csapathoz vegre es nem csak az a csunya Sky....😊
több mint 8 éve
no Baltimore Ravens 8 885
Nekem nagyon tetszik a jovo evi TDF utvonal! Lesz minden, csapatidofutam, Roubaix 15(!) kockakoves szektorral, Alpe d’Huez, kivancsi leszek a 65 km-es szakaszra is! Meg persze a Pateau des Gliéresre is, ahol a hegy utolso 2 kilometere nincs leaszfaltozva. Vegre lesz hely meglepni a Sky sort, akik (mint mindenki mas) eggyel kevesebb, azaz 8 fovel indulnak.
Remelem iden Froome nem dol ki a kockakoves szakaszok elott es egy nagyon jo, utolso pillanatig izgalmas versenyt lathatunk az osszetettert!
Danny
Nem akarlak elkeseríteni, de ami eddig tudható, az alapján komoly hegyi szakaszokon lesz 3 db hegyi befutó. Abból az egyik hegy ráadásul csak átlag 5-6 %, ahol szélárnyék miatt nem lesz támadás, hacsak vki nem kamikázének képzeli magát.

Én szeretem az TTT-t. Ez miatt és az utolsó előtti szakaszon, a 31 km-es 900 m emelkedővel tarkított ITT miatt tőlem jár a piros pont. A pavék miatt is jár a dicséret. Ettől még ez megint egy semmilyen útvonal.

10 db sprint szakasz túl sok. Persze ebből 2-3 olyan, ami a Matthews, Sagan kalibereknek lesz csak sprint szakasz. Plusz ezen a 10-en felül lesz 2 db, ami a Valverde, Martin típusoknak fekvő befutó(~ La Flèche Wallonne).

Ennek az útvonalnak annyi előnye van, h el lehet majd mondani, milyen szoros a mezőny. Csak fele annyi kihívás nincs benne, mint egy átlagos Vueltában, vagy egy nehezebb Giroban. Szemfényvesztésnek tök jó lesz a roubaix-i befutó, mondom ezt úgy, h én is várom, vagy a TTT, ami ugyancsak ritkaságszámba megy. Ettől még 7-8 szakaszra (ITT, TTT, pavés szakasz + a nehezebb hegyi szakaszok) korlátozódnak az összetett menők lehetőségei a sárga trikó megszerzésére, és ezek közül is csak 1-2 az, ami komoly hegyi támadásokat rejthetnek magukban és nem csak egy erős tempóból folyamatos leszakadást izgulhatunk végig. Ja és a legszomorúbb az egészben, akinek nincs épkézláb csapata, az 2-3 percet simán kaphat már a 3. szakaszon, amit legyen bárki is az elszenvedő, a többi top10-be tartozókon ilyen útvonalon szinte képtelen lesz visszahozni.
dawyd728
Egesz egyszeruen a jelenlegi kereteken belul a "melyik ujjamat harapjam meg" dontesbe kenyszerulnek. Vagy kiirja a szakaszokat langyosra es legalabb szoros lesz ( ami a legkisebb hibat megbunteti ), vagy brutalra es azon keseregnenek hogy a 3.nehez napon eldolt a gyoztes, ha Froome kiemelkedo lesz es a csapata is. A Vueltan iszonyat elonyt adott Nibali-eknak es behuzta, ha csak arra keszult volna ott is kijott volna a dominancia. Es valljuk be a verseny nem volt oldoklo a helyezesekert. Ha Contador nem bukja el a trikot egy fity-fasz szakaszon az elejen, akkor o se lett ( tudott ) volna ilyen aktiv lenni es akkor az o tamadasai nelkul kb. 0 izgalom lett volna az egesz Vueltan.
Ha nem lesz barki aki kiemelkedik, akkor ugyis jo lesz a csata ( bar akkor jobb lenne egy nehezebb palyan az teny). Remelem TD egyik oldalrol, a "hegyimakik" a masik oldalrol tamadjak Fro-t es akkor jobb lesz, ha netalan teljes eroben erkezik, akkor is.

..
több mint 8 éve
dawyd728 4 267
Nekem nagyon tetszik a jovo evi TDF utvonal! Lesz minden, csapatidofutam, Roubaix 15(!) kockakoves szektorral, Alpe d’Huez, kivancsi leszek a 65 km-es szakaszra is! Meg persze a Pateau des Gliéresre is, ahol a hegy utolso 2 kilometere nincs leaszfaltozva. Vegre lesz hely meglepni a Sky sort, akik (mint mindenki mas) eggyel kevesebb, azaz 8 fovel indulnak.
Remelem iden Froome nem dol ki a kockakoves szakaszok elott es egy nagyon jo, utolso pillanatig izgalmas versenyt lathatunk az osszetettert!
Danny
Nem akarlak elkeseríteni, de ami eddig tudható, az alapján komoly hegyi szakaszokon lesz 3 db hegyi befutó. Abból az egyik hegy ráadásul csak átlag 5-6 %, ahol szélárnyék miatt nem lesz támadás, hacsak vki nem kamikázének képzeli magát.

Én szeretem az TTT-t. Ez miatt és az utolsó előtti szakaszon, a 31 km-es 900 m emelkedővel tarkított ITT miatt tőlem jár a piros pont. A pavék miatt is jár a dicséret. Ettől még ez megint egy semmilyen útvonal.

10 db sprint szakasz túl sok. Persze ebből 2-3 olyan, ami a Matthews, Sagan kalibereknek lesz csak sprint szakasz. Plusz ezen a 10-en felül lesz 2 db, ami a Valverde, Martin típusoknak fekvő befutó(~ La Flèche Wallonne).

Ennek az útvonalnak annyi előnye van, h el lehet majd mondani, milyen szoros a mezőny. Csak fele annyi kihívás nincs benne, mint egy átlagos Vueltában, vagy egy nehezebb Giroban. Szemfényvesztésnek tök jó lesz a roubaix-i befutó, mondom ezt úgy, h én is várom, vagy a TTT, ami ugyancsak ritkaságszámba megy. Ettől még 7-8 szakaszra (ITT, TTT, pavés szakasz + a nehezebb hegyi szakaszok) korlátozódnak az összetett menők lehetőségei a sárga trikó megszerzésére, és ezek közül is csak 1-2 az, ami komoly hegyi támadásokat rejthetnek magukban és nem csak egy erős tempóból folyamatos leszakadást izgulhatunk végig. Ja és a legszomorúbb az egészben, akinek nincs épkézláb csapata, az 2-3 percet simán kaphat már a 3. szakaszon, amit legyen bárki is az elszenvedő, a többi top10-be tartozókon ilyen útvonalon szinte képtelen lesz visszahozni.
több mint 8 éve
Danny Arizona Cardinals 1 774
Nekem nagyon tetszik a jovo evi TDF utvonal! Lesz minden, csapatidofutam, Roubaix 15(!) kockakoves szektorral, Alpe d’Huez, kivancsi leszek a 65 km-es szakaszra is! Meg persze a Pateau des Gliéresre is, ahol a hegy utolso 2 kilometere nincs leaszfaltozva. Vegre lesz hely meglepni a Sky sort, akik (mint mindenki mas) eggyel kevesebb, azaz 8 fovel indulnak.
Remelem iden Froome nem dol ki a kockakoves szakaszok elott es egy nagyon jo, utolso pillanatig izgalmas versenyt lathatunk az osszetettert!
Danny
Csak a hosszabbitas.hu-s cikket olvastam róla, de az alapján az első hét miatt sok sírás-rívás lesz.
Mikey
Jo... Az minden evben a sprintereknek kedvez, ez nem a Vuleta. De tengerpart, szoval barmikor befujhat az oldalszel!
több mint 8 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 27 998 — "Montoya por favor!"
Fuglsang lesz akkor a fő ember az Astanánál
Heisman Trophy
Valamint Miguel Ángel López.
Mikey
el is felejtettem mekkorát ment a Vueltán

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 824
Fuglsang lesz akkor a fő ember az Astanánál
Heisman Trophy
Valamint Miguel Ángel López.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 8 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 27 998 — "Montoya por favor!"
Fuglsang lesz akkor a fő ember az Astanánál

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 824
Nekem nagyon tetszik a jovo evi TDF utvonal! Lesz minden, csapatidofutam, Roubaix 15(!) kockakoves szektorral, Alpe d’Huez, kivancsi leszek a 65 km-es szakaszra is! Meg persze a Pateau des Gliéresre is, ahol a hegy utolso 2 kilometere nincs leaszfaltozva. Vegre lesz hely meglepni a Sky sort, akik (mint mindenki mas) eggyel kevesebb, azaz 8 fovel indulnak.
Remelem iden Froome nem dol ki a kockakoves szakaszok elott es egy nagyon jo, utolso pillanatig izgalmas versenyt lathatunk az osszetettert!
Danny
Csak a hosszabbitas.hu-s cikket olvastam róla, de az alapján az első hét miatt sok sírás-rívás lesz.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 8 éve
Danny Arizona Cardinals 1 774
Nekem nagyon tetszik a jovo evi TDF utvonal! Lesz minden, csapatidofutam, Roubaix 15(!) kockakoves szektorral, Alpe d’Huez, kivancsi leszek a 65 km-es szakaszra is! Meg persze a Pateau des Gliéresre is, ahol a hegy utolso 2 kilometere nincs leaszfaltozva. Vegre lesz hely meglepni a Sky sort, akik (mint mindenki mas) eggyel kevesebb, azaz 8 fovel indulnak.
Remelem iden Froome nem dol ki a kockakoves szakaszok elott es egy nagyon jo, utolso pillanatig izgalmas versenyt lathatunk az osszetettert!

Szerkesztette: Danny
több mint 8 éve
dawyd728 4 267
Nem tudom, h örüljek-e. Persze sok a lóvé a UAE-nél, de az Astana jelenleg mégiscsak erősebb 3 hetes segítőkből áll.
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 824
...

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nibali komolyat ment tegnap. Nem tudom, nekem nagyon nem úgy tűnik, mint aki a pályafutása csúcsáról lefelé tartana. 😉
dawyd728
Tud jól menni még, már csak azért is, mert óriási szíve van, de háromhetes megnyerése az más kávéház. Talán még egy összejöhet, ha szerencsésen alakulnak az ellenfelek.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
dawyd728 4 267
Nibali komolyat ment tegnap. Nem tudom, nekem nagyon nem úgy tűnik, mint aki a pályafutása csúcsáról lefelé tartana. 😉
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 824
Az országúti vb az azért alapvetően nem baj, ha országúti. 😊
És nem hegyi, vagy egynapos klasszikus.
Sobri Jóska
Végülis a háromhetesek is lehetnének síkon rendezett körversenyek. Ha már országútiak azok is.
Mikey
Végülis a TDF első pár évében nem is voltak hegyi szakaszok. 😊
Sobri Jóska
Végülis az országútni eleve a magyar fordítás hülyesége, szóval csak Magyaroszágon kötelező a sík szakasz.
Gaba93
Jöttél, írtál, győztél.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 8 éve
Gaba93 Indianapolis Colts Stanford Cardinal 263 — Batman
Az országúti vb az azért alapvetően nem baj, ha országúti. 😊
És nem hegyi, vagy egynapos klasszikus.
Sobri Jóska
Végülis a háromhetesek is lehetnének síkon rendezett körversenyek. Ha már országútiak azok is.
Mikey
Végülis a TDF első pár évében nem is voltak hegyi szakaszok. 😊
Sobri Jóska
Végül is az országúti eleve a magyar fordítás hülyesége, szóval csak Magyarországon kötelező a sík szakasz.

Szerkesztette: Gaba93
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 339 — #NoStress
Az országúti vb az azért alapvetően nem baj, ha országúti. 😊
És nem hegyi, vagy egynapos klasszikus.
Sobri Jóska
Végülis a háromhetesek is lehetnének síkon rendezett körversenyek. Ha már országútiak azok is.
Mikey
Végülis a TDF első pár évében nem is voltak hegyi szakaszok. 😊

több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 824
Az országúti vb az azért alapvetően nem baj, ha országúti. 😊
És nem hegyi, vagy egynapos klasszikus.
Sobri Jóska
Végülis a háromhetesek is lehetnének síkon rendezett körversenyek. Ha már országútiak azok is.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 339 — #NoStress
Az országúti vb az azért alapvetően nem baj, ha országúti. 😊
És nem hegyi, vagy egynapos klasszikus.

több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 824
Egyébként szerintem legyen változatos egy világbajnoki pálya. Egyszer tükörsík, egyszer galíciai sík, egyszer hegyekkel tűzdelt. Szerintem emelné egy VB cím értékét, ha hegyi menők is nyerhetnének egy-két VB-t. Na nem mintha egyébként nem lenne kiemelten értékes.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May