Kerékpár

24 feliratkozó

több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 392 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
kár érte hogy rolland lefőtt a végére, bár meg kell hagyni ahhoz képest hogy egy gyenge top10re elég az ereje elég szépen taktikázik vele az Europcar

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 583 — Panthers fan
Bár nagy viták lesznek ebből a kommunikációs malőrből, azért Quintana a hegyen is alaposan elverte a többi esélyest, pedig az utolsó 20 km-t szinte végig saját zsíron mente.

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Quintana szépen szétcsapta a száját mindenkinek. Nagyon szép győzelem volt.
Ezt a Giro-t már csak kolumbiai nyerheti.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 257 — Tyrone Creek
végre egy értelmes szakasz! #YESjedal
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Na ezt sem gondoltam volna, hogy Seb. Henao fogja tartani a reményt a fantasy csapatomban. 😀

több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 583 — Panthers fan
Mondjuk az is érthetetlen számomra, hogy a "főmezőny" ennyire ne csináljon semmit sem.Schleck
Nincs erő a lábakban...

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Mondjuk az is érthetetlen számomra, hogy a "főmezőny" ennyire ne csináljon semmit sem.

több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
7,4 km-el a vége előtt Quintana elszökött.
Meglesz ez a szakasz és a rose is. Hajszál.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Hesjedal-ban kellemesen csalódtam. Jól bírja, de nem csak a mai napja alapján mondom ezt.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 583 — Panthers fan
Innentől nagyon Quintanának áll a verseny, de ezt nagyon elbaszták a szervezők.

Most bocsánatot kértek, hogy twitterre kirakták az infót a neutralizálásról - olaszok :p

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Régi szép idők: angolul megy az ES közvetítés. 😛danyly

Az angol kommentátorok arról beszélnek, hogy kivették a versenyből a lejtőt, de nem mindenki úgy megy, mintha tudná.

Aztán lehet, hogy mégse vették ki... Elég fura ez így.Jakehomer
Nálam magyarul megy, vagy ti direkt nézitek angolul?

Amúgy állítólag szó sincs neutralizálásról (közben be is mondják 😀 ).Jughead
Nálam totál english. Úgy néz ki ide nem jut el a magyar nyelv (túl vidéken vagyunk; persze ez abszurd). 😀😀😀

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 583 — Panthers fan
Régi szép idők: angolul megy az ES közvetítés. 😛danyly

Az angol kommentátorok arról beszélnek, hogy kivették a versenyből a lejtőt, de nem mindenki úgy megy, mintha tudná.

Aztán lehet, hogy mégse vették ki... Elég fura ez így.Jakehomer
Nálam magyarul megy, vagy ti direkt nézitek angolul?

Amúgy állítólag szó sincs neutralizálásról (közben be is mondják 😀 ).Jughead
Nem otthon vagyok, nem is es-en nézem.

Cyclingnews élő közvetítésből:
15:21:08 CEST
According to race radio riders will stay on their bikes but will be lead down the descent.

Aztán a következő pár percben meggondolták magukat, állítólag elég megosztottak a csapatok a döntés miatt.

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 934
Régi szép idők: angolul megy az ES közvetítés. 😛danyly

Az angol kommentátorok arról beszélnek, hogy kivették a versenyből a lejtőt, de nem mindenki úgy megy, mintha tudná.

Aztán lehet, hogy mégse vették ki... Elég fura ez így.Jakehomer
Nálam magyarul megy, vagy ti direkt nézitek angolul?

Amúgy állítólag szó sincs neutralizálásról (közben be is mondják 😀 ).
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 583 — Panthers fan
Az angol kommentátorok arról beszélnek, hogy kivették a versenyből a lejtőt, de nem mindenki úgy megy, mintha tudná.

Aztán lehet, hogy mégse vették ki... Elég fura ez így.

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Coppi-n szép megállások vannak.
Be kell öltözni na! 😛

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Régi szép idők: angolul megy az ES közvetítés. 😛

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS

Stelvio

Jó lesz ez. 😊

több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Volt már valaha valakinek egy hét alatt két defektje(leső+hátsó) ???😓 😒ZoliZoltán
Nekem volt olyan, hogy 2 nap alatt 3, és 1 hét alatt 4. Pöttyet ideggyenge lettem tőle.
Igaz, ez trekkinggel volt, nem országútival. Akkor vettem defekttűrős CST-ket rá 3800-ért, 5mm-es védelemmel van ellátva, azok teszik a dolgukat rendesen.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Valaki érti, hogy a sárgáknak mi a célja ezzel a nagy tempómenéssel?Schleck
Bocs nem láttam: melyik sárgákra gondoltál? Neri Sottoli v. Tinkoff-Saxo?
Egyik érthető, másik nem nagyon (max. kisegítés).danyly
Az előbbi csapat ment elől. Én sem láttam, csak a cyclingnews közvetítésében írták és nem nagyon értettem.Schleck
Nem tudtak bekerülni a szökésbe ezért tolták neki.

De egyébként nem, Rabottini miatt mentek, mert Cunego veszélyes volt rá. Az Androninál is hasonló volt a cél. Ez az UCI pontozási rendszerének hülyesége, a top20 kap pontot, egy kiscsapatnak nagyon sokat ér egy 16. hely az összetettben (pénz, licenc és versenymeghívás szempontjából), ezért nem támad pl. Rabottini, pedig nyilván az állna jól neki, de így nem tudna top20-at csinálni, ami többet ér, mint egy szakaszgyőzelem.

Ugyanez volt tegnap, mikor a Cannondale, majd a Trek ment tempót, pedig sem Basso, sem Kiserlovski nem volt igazán jó passzban, nem volt esélyük szakaszt nyerni vagy ilyesmi, de Hesjedal és Rolland veszélyeztették az összetett helyüket. Nagony morbid elolvasni a Trek honlapján a szakaszbeszámolókat, az első héten Kiserlovski nyilatkozgatja, hogy milyen fasza erőben van és nagy dolgokra készül, majd totál elégedett volt a tegnapi 28. helyével, mert megelőzte Morabitót, mintha ennek bármi jelentősége lenne (és sajna van). Arredondo is ezért volt inaktív tegnap, mert menni segíteni kellett Kiserlovskit, az összetett top15 is jóval többet ér, mint a hegyi trikó.

Az is látszik, hogy kb. ki hajt a top20-ra, a 23. hely után van egy elég nagy szazakadék (20 perc után 26 perc hátrány), ebből persze többen (Samu, Morabito, Geniez, Vuillermoz, Dupont, Herrada, Poels) a kapitányuk segítése miatt erőlködnek minden szakaszon, nekik annyira nem fontos a top20-as helyezés, viszont az utolsó leheletükig ott próbálnak lenni a nagymenők mellett.

több mint 10 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Aru jövőre akár Girót is nyerhet, ha így fejlődik. Idén azért még nehézkesnek tűnik.

Urán pedig sokat veszített a robbanékonyságából a sok időfutamedzés miatt, bajban lehet még, különösen kedden és szombaton.

több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Aru brutálisat ment, le a kalappal előtte.
Uran szépen bejött a saját tempójában. Igaza volt, mert az előtte lévő négy tempóját nem bírta volna.
Evans meg hiába erőlködött.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Valaki érti, hogy a sárgáknak mi a célja ezzel a nagy tempómenéssel?Schleck
Bocs nem láttam: melyik sárgákra gondoltál? Neri Sottoli v. Tinkoff-Saxo?
Egyik érthető, másik nem nagyon (max. kisegítés).danyly
Az előbbi csapat ment elől. Én sem láttam, csak a cyclingnews közvetítésében írták és nem nagyon értettem.

több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Valaki érti, hogy a sárgáknak mi a célja ezzel a nagy tempómenéssel?Schleck
Bocs nem láttam: melyik sárgákra gondoltál? Neri Sottoli v. Tinkoff-Saxo?
Egyik érthető, másik nem nagyon (max. kisegítés).

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Valaki érti, hogy a sárgáknak mi a célja ezzel a nagy tempómenéssel?

több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 038 — #NoStress
Valaha, valakinek?
Elég régi kör a Giro, voltak ennél sokkal cifrább dolgok is, pl:

"És hogy ezen felül is legyen még megpróbáltatás, a szervezők rosszakarói, állítólag a lótenyésztők, akik féken akarták tartani a kerékpárok elterjedését, rendszeresen szögeket szórtak az utakra, amelyek több száz defektet okoztak a mezőnyben."

 bikemag.hu/orszaguti_kerekpar/amiota-giro-a-giro-apokaliptikus-kuzdelem-a-dolomitokban-az-1914-es-giro-ditalia-tortenete