NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Kerékpár

24 feliratkozó

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Mi az istenért baszk Amador? Ezt mondják már meg nekem.

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 317 — No 1 Zhang Yufei fan
Movistar nagyon keménykedik.. 😕 még jó hogy megvttem Intxausti-t 😀

Nem biztos, hogy haza fognak érni.. nagyon elkezdett csökkenni a különbség.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 932
Kezd idegesíteni, hogy nem találják Rujanot. Schleck
Én is kezdek ideges lenni, pedig úgy örültem, hogy megindult és ment is mint tavaly, de sehol se írják, hogy mi történt vele, szerintem biztos majrézott és utolérték (még az is egy jobb eset). 😕
Na mindegy a hegyen majd megint odaver nekik remélem, ha már Contador nincs szurkolok annak, aki tavaly az egyetlen volt, aki bírta vele néha a hegyeket.
Amúgy is nekem a fő verseny idén a Vuelta (remélem pár nagyobb név úgy gondolja, hogy elindul, mert jó lenne látni Contador mit tud majd). 😊
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 384 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Kezd idegesíteni, hogy nem találják Rujanot. 😐Schleck
szerintem lejtmenetben cunego megelőzte, és beabálta a mezőny vagy nemtom.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Kezd idegesíteni, hogy nem találják Rujanot. 😐

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 384 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
azt a kanyart lejtmenetben úgy vette be Amador, mintha MotoGP versenyen menne éppen :oshawnka
Nem semmi a gyerek. Mondjuk Knézyék vajon mikor jönnek rá, hogy ő costa ricai? Már tavaly is baszkozták. 😀Schleck
félig ruszki, az már majdnem baszk 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
"az az egyik legjobb honlap" - ez sok mindent megmagyaráz.. 😀Igor
Én is a cyclingnews-t szoktam néni. Miért, te mit? 😀Schleck
Jah, azt nem vettem, hogy arról beszélnek.. annyit hallottam hogy valami ausztrál cucc.
cyclingnews nem rossz.. de igazából csak arra szoktam használni, hogy megnézem a szöveges kommentárjukat 😊

steephill a legjobb sztem 😊Igor
Legalábbi a cyclingnews-on van kitéve a holnapi térkép. Meg a live közvetítét szokták még felolvasni azon kívül, amit látnak is a szemükkel. 😀

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 317 — No 1 Zhang Yufei fan
"az az egyik legjobb honlap" - ez sok mindent megmagyaráz.. 😀Igor
Én is a cyclingnews-t szoktam néni. Miért, te mit? 😀Schleck
Jah, azt nem vettem, hogy arról beszélnek.. annyit hallottam hogy valami ausztrál cucc.
cyclingnews nem rossz.. de igazából csak arra szoktam használni, hogy megnézem a szöveges kommentárjukat 😊

steephill a legjobb sztem 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Amúgy van valahol pontos infó a különbségekről? Vagy majd olyan olaszosan a célban megtudjuk? :/

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
"az az egyik legjobb honlap" - ez sok mindent megmagyaráz.. 😀Igor
Én is a cyclingnews-t szoktam néni. Miért, te mit? 😀

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 317 — No 1 Zhang Yufei fan
azt a kanyart lejtmenetben úgy vette be Amador, mintha MotoGP versenyen menne éppen :oshawnka
Nem semmi a gyerek. Mondjuk Knézyék vajon mikor jönnek rá, hogy ő costa ricai? Már tavaly is baszkozták. 😀Schleck
Tiszteletbeli baszk!
"az az egyik legjobb honlap" - ez sok mindent megmagyaráz.. 😀

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
azt a kanyart lejtmenetben úgy vette be Amador, mintha MotoGP versenyen menne éppen :oshawnka
Nem semmi a gyerek. Mondjuk Knézyék vajon mikor jönnek rá, hogy ő costa ricai? Már tavaly is baszkozták. 😀

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 384 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Frank ma fog kapni 5 percet.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 257 — Tyrone Creek
azt a kanyart lejtmenetben úgy vette be Amador, mintha MotoGP versenyen menne éppen :o
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Nah, Rujano! Toljad nekiii! 😀

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 384 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
bazmeg sipi ne zavarjon hogy igor anton el se indult 😀eaglesmcnabb
😂

A lejtmenet is vizes lesz? :/Schleck
azt sem értem miért nem lehet inkább Amadort mondani, inkább "Bikkazova"-zzák full helytelenül 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
bazmeg sipi ne zavarjon hogy igor anton el se indult 😀eaglesmcnabb
😂

A lejtmenet is vizes lesz? :/

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 384 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
bazmeg sipi ne zavarjon hogy igor anton el se indult 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
mondjuk pont ezek miatt helyezkednek elől, akik összetettben akarnak vmit...Black_Adder
most nyilatkozta adás elején, hogy nem volt ő olyan hátul, sőt Rasmussen mögött volt pont, aki viszont bukott :/ .eaglesmcnabb
ja, hát az pech, de akkor miért is nem kapott azonos időt?
Ott volt a bukásnál, és amiatt szakadt le.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Jó kretén helyre tették a szakasz végét...

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 384 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
mondjuk pont ezek miatt helyezkednek elől, akik összetettben akarnak vmit...Black_Adder
most nyilatkozta adás elején, hogy nem volt ő olyan hátul, sőt Rasmussen mögött volt pont, aki viszont bukott :/ .

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
mondjuk pont ezek miatt helyezkednek elől, akik összetettben akarnak vmit...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 384 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
félelmetes ez a Tour of California 😀 😀

Sagan négyből négy szakaszt nyert eddig, Haussler pedig négyből négyszer jött másodiknak 😀shawnka
jaja, tesóm Mo. elsőszámú haussler drukkere, lassan agyvérzést kap 😂eaglesmcnabb
egyébként a Schleckes sztorihoz még csak annyit, hogy állítólag a bukás miatt kapott 46 mp-t, elég hátul helyezkedett, viszont a balesetben nem volt benne közvetlenül, így külön időt kapott.
Elég mérges volt egyébként a szakasz után az UCI szabályaira

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 384 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
félelmetes ez a Tour of California 😀 😀

Sagan négyből négy szakaszt nyert eddig, Haussler pedig négyből négyszer jött másodiknak 😀shawnka
jaja, tesóm Mo. elsőszámú haussler drukkere, lassan agyvérzést kap 😂

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 257 — Tyrone Creek
félelmetes ez a Tour of California 😀 😀

Sagan négyből négy szakaszt nyert eddig, Haussler pedig négyből négyszer jött másodiknak 😀