Kerékpár

24 feliratkozó

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 383 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Drukkolok VdB-nek, de Nibali és Wiggins kemény menet lesz. bár az Anglirún aki erős az hozhat 2-3 percet a többin simán. Bár szerintem ott is Martin fog nagyot menni, akit ma még Rodriguez is jócskán elvert. Ha jól látom TT már nem lesz, most már nem kell számolgatni, hanem menni amennyi a csövön kifér...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Tegnap Froome-ék szakították le Nibalit és Rodriguezt. Nem hiszek bennük, de nem hiszem, hogy könnyű lesz őket leszakítani.

VdB 2 és fél perc, Rodriguez három és fél, nem reménytelen, ugye Nibalitól mindez fél perccel kevesebb.

több mint 13 éve
Fa Las Vegas Raiders 232
Froome, de jó. Mikor megnéztem a Sky névsort a Vueltára, azt gondoltam hogy Löfkvist lesz az első számú segítő,és akár Top 10et is elérhet. Froome eddig durván meglepetés ember, de egy komolyabb meredek hegyen természetesen nem lesz keresni valója, ahogy Wigginsnek sem.

A kommentátorok pedig viccesek voltak. Nem nagyon tudták követni az állást. Fuglsangon egy másodpercig nem volt virtuálisan a piros.Fa
Majd lepődj meg, a tegnapi hegy is elég komoly volt, mindketten elég jók hegyen, sokkal jobbak mint Lövkvist. Svájci körön Froom már megmutatta, hogy bírja a hegyet ha kell, persze nyerni nem fog, de nem lepődnék meg, ha még három szakaszt kibírna pirosban.Rajna
Ugy gondolom a durvább meredek hegyet, hogy egy Nibali támadás lesz,amivel előzi őket összetettben. Wiggins olyasmi mint Basso, támadni nem fog, csak tempózik felfele. Mondjuk Evans picit hasonlóan nyert TDF-et idén.
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Froome, de jó. Mikor megnéztem a Sky névsort a Vueltára, azt gondoltam hogy Löfkvist lesz az első számú segítő,és akár Top 10et is elérhet. Froome eddig durván meglepetés ember, de egy komolyabb meredek hegyen természetesen nem lesz keresni valója, ahogy Wigginsnek sem.

A kommentátorok pedig viccesek voltak. Nem nagyon tudták követni az állást. Fuglsangon egy másodpercig nem volt virtuálisan a piros.Fa
Majd lepődj meg, a tegnapi hegy is elég komoly volt, mindketten elég jók hegyen, sokkal jobbak mint Lövkvist. Svájci körön Froom már megmutatta, hogy bírja a hegyet ha kell, persze nyerni nem fog, de nem lepődnék meg, ha még három szakaszt kibírna pirosban.

több mint 13 éve
Fa Las Vegas Raiders 232
Froome, de jó. Mikor megnéztem a Sky névsort a Vueltára, azt gondoltam hogy Löfkvist lesz az első számú segítő,és akár Top 10et is elérhet. Froome eddig durván meglepetés ember, de egy komolyabb meredek hegyen természetesen nem lesz keresni valója, ahogy Wigginsnek sem.

A kommentátorok pedig viccesek voltak. Nem nagyon tudták követni az állást. Fuglsangon egy másodpercig nem volt virtuálisan a piros.
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Egy rendes kommentátornak MOST mondanának fel. Egy órája Froomeon a piros és nem veszik észre. Facebookon is ezrek írják nekik, minden live közvetítésben írva van, még számolni se kéne.

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
13 kerkes egy percen belül, nagyon durva.

Wiggins-t nem gondoltam, hogy így bírni fogja a hegyeket.Soldados
Ez eddig egy hegy volt, és eléggé feküdt neki, nem volt annyira meredek, viszont fújt a szél rendesen. Láthatóan a hegyimenőknek nem feküdt igazán, az bírta elöl, aki tempót tud menni.

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
13 kerkes egy percen belül, nagyon durva.

Wiggins-t nem gondoltam, hogy így bírni fogja a hegyeket.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Ez lol volt, az, hogy Purito megfőtt, előfordul, de hogy Wiggins meg Martin leszakítsa Nibalit és VdB-t... a szél biztos nagyon zavart. A holnapi után én Nibali-Wiggins-Fuglsang dobogót várok, és a továbbiakban Rodriguez, VdB, Nibali és Wiggins harcát, de tényleg bármi lehet a mai után..

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 383 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Na erre a forgatókönyvre nem igazán számítottam. igaz a különbségek kicsik voltak, Monfort és Fuglsang is megjött 1 percen belül. Nálam Scarponi már elszállt.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 383 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Tévedés ne essék. Van den Broeck szerintem dobogós lesz. Meglepne, ha megnyerné a Vueltát, de nem tartom kizártnak. Ha egyik hegyen sem fő meg, és mindent belead a kronón, akkor szerencsével meglehet neki. Jó, akkor már nem egyedül szurkolok itt neki. 😊 :cool: 😂Vrijbloed
már minimum 3-an vagyunk 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Tévedés ne essék. Van den Broeck szerintem dobogós lesz. Meglepne, ha megnyerné a Vueltát, de nem tartom kizártnak. Ha egyik hegyen sem fő meg, és mindent belead a kronón, akkor szerencsével meglehet neki. Jó, akkor már nem egyedül szurkolok itt neki. 😊 :cool: 😂
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Nem mondtam, hogy gyenge, de Rodriguezt jobbnak látom. Pláne, hogy VdB ritmusváltásban nem penge, ha Rodriguez az utolsó kilin robbant egyet azt nem veszi fel és kap egy 10-20 másodpercet minimum. Leszakítani meg nem tudja sztem, bár remélem. Kronón kap két percet mondjuk, akkor egy perc hátrányt kell ledolgoznia két hét alatt, nem tűnik túl bonyolultnak jelen állás szerint. De én is neki drukkolok 😊

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 383 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Nem látom azért, hogy ő hogy megy olyan kronót, hogy megnyerje sajna. Ma egyébként mehetett volna, mert Rodriguez kicsit hátul volt 1-1,5 kilivel a végén ahogy láttam, ott indíthatott volna egy isteneset Scarponival vagy egyedül.Rajna
majd egy normális hegyen azért odaverheti Rodriguezt, és Nibalit is. mellesleg cronón Rodriguezen simán hoz ennyit.

A Touron is dobogóra hajtott volna.eaglesmcnabb
Hegyen nem látom őt erősebbnek Rodrigueznél. De meglátjuk, én is neki szorítok.Rajna
Van den Broeck már tavaly sem volt gyenge hegyen, kell egy keményebb hegyiszakasz, és úgy érzem meglehet. Mondjuk ezen a 2 hegyen amit nyert idén Rodriguez, még egy bombaformában levő Contador sem tudott volna nyerni szvsz. Schleck kapott volna 1 percet 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Jól van Van den Broeck szépen jött, és csak 56 másodperc a hátrány, bizakodunk, bizakodunk. 😊Vrijbloed
Nem látom azért, hogy ő hogy megy olyan kronót, hogy megnyerje sajna. Ma egyébként mehetett volna, mert Rodriguez kicsit hátul volt 1-1,5 kilivel a végén ahogy láttam, ott indíthatott volna egy isteneset Scarponival vagy egyedül.Rajna
majd egy normális hegyen azért odaverheti Rodriguezt, és Nibalit is. mellesleg cronón Rodriguezen simán hoz ennyit.

A Touron is dobogóra hajtott volna.eaglesmcnabb
Hegyen nem látom őt erősebbnek Rodrigueznél. De meglátjuk, én is neki szorítok.

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 383 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Jól van Van den Broeck szépen jött, és csak 56 másodperc a hátrány, bizakodunk, bizakodunk. 😊Vrijbloed
Nem látom azért, hogy ő hogy megy olyan kronót, hogy megnyerje sajna. Ma egyébként mehetett volna, mert Rodriguez kicsit hátul volt 1-1,5 kilivel a végén ahogy láttam, ott indíthatott volna egy isteneset Scarponival vagy egyedül.Rajna
majd egy normális hegyen azért odaverheti Rodriguezt, és Nibalit is. mellesleg cronón Rodriguezen simán hoz ennyit.

A Touron is dobogóra hajtott volna.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Jól van Van den Broeck szépen jött, és csak 56 másodperc a hátrány, bizakodunk, bizakodunk. 😊Vrijbloed
Nem látom azért, hogy ő hogy megy olyan kronót, hogy megnyerje sajna. Ma egyébként mehetett volna, mert Rodriguez kicsit hátul volt 1-1,5 kilivel a végén ahogy láttam, ott indíthatott volna egy isteneset Scarponival vagy egyedül.

több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Jól van Van den Broeck szépen jött, és csak 56 másodperc a hátrány, bizakodunk, bizakodunk. 😊
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 383 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Hihetetlen ez a JR, hogy ilyen terepen nem lehet megverni. 😊

Fuglsang és VdB nagyon jól mentek ma, VdB nálam most a favorit. ha iylen terepen nem is, de az Anglirun sokat hozhat Rodriguezen. Nibali majd egy percet kapott. széééééééééép 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 383 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Egyébként tegnap többet vesztett Nibali, mint amennyit ma hozott.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Aztamindenit. A Liquigas mit csinált már, ilyesmire csak az Astanatól emlékszem egyszer, de ritka 😀 viccesek ezak a szakaszok, a szervezők mindent megtettek.

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 383 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
a mai szakasz után őket tartom nagyjából esélyesnek: Joaquin Rodriguez, Fuglsang, Nibali, Van Den Broeck, Scarponi.gerle
Fuglsangot nyugodtan kihúzhatod 😀 Örülnék hogyha tényleg lenne esélye, de tőle már a top10 is bőven jó eredmény lenne 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
gerle 185 — Buckeye
a mai szakasz után őket tartom nagyjából esélyesnek: Joaquin Rodriguez, Fuglsang, Nibali, Van Den Broeck, Scarponi.

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Antón nem lesz sehol... Ennyit a nagy esélyességéről.

Szvsz vanden Broeck és Nibali nagy harca lesz ez a Vuelta, esetleg még Rodriguez szólhat bele a dolgokba.Soldados
Én még ide sorolnám Scarponit és esetleg Wigginst is, bár utóbbiban annyira nem iszek az útvonal ismeretében. Scarponi viszont nem véletlenül vert Nibalit a Giron, simán tudja szerintem ugyanazt.Rajna
Scarponit én mondjuk a Rodriguezhez sorolnám, én wigginben egyáltalán nem hiszek, mint végső győztes.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Antón nem lesz sehol... Ennyit a nagy esélyességéről.

Szvsz vanden Broeck és Nibali nagy harca lesz ez a Vuelta, esetleg még Rodriguez szólhat bele a dolgokba.Soldados
Én még ide sorolnám Scarponit és esetleg Wigginst is, bár utóbbiban annyira nem iszek az útvonal ismeretében. Scarponi viszont nem véletlenül vert Nibalit a Giron, simán tudja szerintem ugyanazt.