Koronavírus 2024

34 feliratkozó

több mint 4 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Aki bezárkózik, csak otthon ücsörög, de azérrt naponta kétnaponta eljár bevásárolni, az nagyobb veszélyt jelent magára és a környezetére mint akik pl néhányan összejárnak —megfelelő távolságot tartva egymástól—szomszédolni, iszogatni, bográcsozni stb.
De nem járnak vásárolni az emberek közé, inkább mindent odarendeltetnek. Most akkor ki és hogy dönt a felelőséggel való viselkedésről.
ozibozi
Én két-három naponta járok vásárolni. Nem szoktunk egy hétre vásárolni, eddig is elég volt kitalálni mit főzzünk, most meg pláne. Akkor is egy boltba megyek, régebben 2-3ba igénytől függően. Amúgy otthon ülök vagy dolgozok (muszáj bemenni).
Asszony lassan három éve itthon van. Első gyerek mire bölcsibe ment második már majdnem kibújt. Most hogy van ez a gebasz, csak az erkélyre jár ki, ami két gyerekkel eléggé frusztráló. Én vagyok az egyetlen aki kijár a lakásból. Múlt héten hazaérek melobol, aszongya menjünk kocsikázni, tökmindegy hova de megzavarodik huszonvalahány nap bezartságtól. Kocsiba be az egész család és csak mentünk három órán át. Nem álltunk meg sehol de neki ennyi is elég volt.
samu09
En is full bezártan tolom 1 ideje, egyetlen kivetel h par naponta ejjel.1-2 körül bepattanok kocsiba megyek egy nagy kört.a városban aztan garázsba vissza es meg vagyok nyugodva
briareos
És mit javasolsz annak, akinek nincs kocsija?😊 (Lásd pl.: én.)
nagylaza
Fekvötámasz

Nem vicc
briareos
Azt mindig utáltam. Ha viszont az ép elme megőrzéséhez kell: megszeretem. (?)
nagylaza
Ha sportoltál valaha tudod, hogy az a mentális egészséget szinte ugyanolyan arányban ápolja, mint a fizikálisat. Hogy miért szinte? Mert véleményem szerint még jobban is. Semmi nem teszi annyira helyre az embert, mint ha végletekig hajtja magát. Szóval igen, mocsok jó a fekvő is, ha kombinálod mással és letolsz napi egy órát.
kristóf17
Sportoltam, igen. (Vízilabda.) Ettől még a konditermet sosem szerettem, pedig a téli alapozási időszakban, vagy edzőtáborban kijutott belőle bőven. Szintén nem szerettem a medence partján fekvőtámaszozni. Ahogyan futni sem.
Vannak olyan labdás játékok, amelyeket viszont nagyon szerettem: edzéseken kívül is játszottuk, a szuszt kihajtottuk magunkból. Gyalogolni, túrázni most is szeretek. Ezekben a hetekben nagyon hiányzik.
nagylaza
Hol pólóztál?
zemanla
Kisgyerekként egy gyári csapatban kezdtem (HTG), ami aztán fuzionált a Volánnal, utána pedig: FTC. Hosszú lenne elmesélni, hogy akkor még lelkes Vasas-drukkerként hogyan kerültem a Fradiba. Ettől most mindenkit megkímélek.
nagylaza
Pólóban, az szinte mindegy.
Fiam most van a Fradiban...




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 4 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 822 — Patriot
Így szorította vissza Kína a vírust. Remélem a fűrkészek és a portyázók ilyet is importálnak.


 www.reddit.com/r/Wellthatsucks/comments/fzi9x6/fake_thermoscan_from_china_that_will_never_exceed/?utm_source=share&utm_medium=ios_app&utm_name=iossmf
több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 548 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Vazze, Miskolcon nincs Tesco futár. Illetve van, de csak egy előre összeállitott csomagot lehet rendelni több mint 11 ezerért. Azt se tudtam kideríteni mi van benne.
bcsarli
Itt találod mit tartalmaz a cucc:
 tesco.hu/markak-es-szolgaltatasok/bevasarlas/doboz/?_ga=2.218532441.1186354239.1586683253-1466244096.1586683253&_gac=1.87085418.1586685221.Cj0KCQjw-Mr0BRDyARIsAKEFbedkpgpl52Xjc3JD1166pqRL1pVPaTsZuljLDpNNmT1AuiXDyii_11saAps9EALw_wcB
Szesze
Köszi, közben megtaláltam hogy az Auchan-nál van teljes körű kiszállítás Miskolcon is.

több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 906 — beers & Packers
Aki bezárkózik, csak otthon ücsörög, de azérrt naponta kétnaponta eljár bevásárolni, az nagyobb veszélyt jelent magára és a környezetére mint akik pl néhányan összejárnak —megfelelő távolságot tartva egymástól—szomszédolni, iszogatni, bográcsozni stb.
De nem járnak vásárolni az emberek közé, inkább mindent odarendeltetnek. Most akkor ki és hogy dönt a felelőséggel való viselkedésről.
ozibozi
Én két-három naponta járok vásárolni. Nem szoktunk egy hétre vásárolni, eddig is elég volt kitalálni mit főzzünk, most meg pláne. Akkor is egy boltba megyek, régebben 2-3ba igénytől függően. Amúgy otthon ülök vagy dolgozok (muszáj bemenni).
Asszony lassan három éve itthon van. Első gyerek mire bölcsibe ment második már majdnem kibújt. Most hogy van ez a gebasz, csak az erkélyre jár ki, ami két gyerekkel eléggé frusztráló. Én vagyok az egyetlen aki kijár a lakásból. Múlt héten hazaérek melobol, aszongya menjünk kocsikázni, tökmindegy hova de megzavarodik huszonvalahány nap bezartságtól. Kocsiba be az egész család és csak mentünk három órán át. Nem álltunk meg sehol de neki ennyi is elég volt.
samu09
En is full bezártan tolom 1 ideje, egyetlen kivetel h par naponta ejjel.1-2 körül bepattanok kocsiba megyek egy nagy kört.a városban aztan garázsba vissza es meg vagyok nyugodva
briareos
És mit javasolsz annak, akinek nincs kocsija?😊 (Lásd pl.: én.)
nagylaza
Fekvötámasz

Nem vicc
briareos
Azt mindig utáltam. Ha viszont az ép elme megőrzéséhez kell: megszeretem. (?)
nagylaza
Ha sportoltál valaha tudod, hogy az a mentális egészséget szinte ugyanolyan arányban ápolja, mint a fizikálisat. Hogy miért szinte? Mert véleményem szerint még jobban is. Semmi nem teszi annyira helyre az embert, mint ha végletekig hajtja magát. Szóval igen, mocsok jó a fekvő is, ha kombinálod mással és letolsz napi egy órát.
kristóf17
Sportoltam, igen. (Vízilabda.) Ettől még a konditermet sosem szerettem, pedig a téli alapozási időszakban, vagy edzőtáborban kijutott belőle bőven. Szintén nem szerettem a medence partján fekvőtámaszozni. Ahogyan futni sem.
Vannak olyan labdás játékok, amelyeket viszont nagyon szerettem: edzéseken kívül is játszottuk, a szuszt kihajtottuk magunkból. Gyalogolni, túrázni most is szeretek. Ezekben a hetekben nagyon hiányzik.
nagylaza
Hol pólóztál?
zemanla
Kisgyerekként egy gyári csapatban kezdtem (HTG), ami aztán fuzionált a Volánnal, utána pedig: FTC. Hosszú lenne elmesélni, hogy akkor még lelkes Vasas-drukkerként hogyan kerültem a Fradiba. Ettől most mindenkit megkímélek.
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 21 015 — Giants fan
Vazze, Miskolcon nincs Tesco futár. Illetve van, de csak egy előre összeállitott csomagot lehet rendelni több mint 11 ezerért. Azt se tudtam kideríteni mi van benne.
bcsarli
Itt találod mit tartalmaz a cucc:
 tesco.hu/markak-es-szolgaltatasok/bevasarlas/doboz/?_ga=2.218532441.1186354239.1586683253-1466244096.1586683253&_gac=1.87085418.1586685221.Cj0KCQjw-Mr0BRDyARIsAKEFbedkpgpl52Xjc3JD1166pqRL1pVPaTsZuljLDpNNmT1AuiXDyii_11saAps9EALw_wcB
több mint 4 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Aki bezárkózik, csak otthon ücsörög, de azérrt naponta kétnaponta eljár bevásárolni, az nagyobb veszélyt jelent magára és a környezetére mint akik pl néhányan összejárnak —megfelelő távolságot tartva egymástól—szomszédolni, iszogatni, bográcsozni stb.
De nem járnak vásárolni az emberek közé, inkább mindent odarendeltetnek. Most akkor ki és hogy dönt a felelőséggel való viselkedésről.
ozibozi
Én két-három naponta járok vásárolni. Nem szoktunk egy hétre vásárolni, eddig is elég volt kitalálni mit főzzünk, most meg pláne. Akkor is egy boltba megyek, régebben 2-3ba igénytől függően. Amúgy otthon ülök vagy dolgozok (muszáj bemenni).
Asszony lassan három éve itthon van. Első gyerek mire bölcsibe ment második már majdnem kibújt. Most hogy van ez a gebasz, csak az erkélyre jár ki, ami két gyerekkel eléggé frusztráló. Én vagyok az egyetlen aki kijár a lakásból. Múlt héten hazaérek melobol, aszongya menjünk kocsikázni, tökmindegy hova de megzavarodik huszonvalahány nap bezartságtól. Kocsiba be az egész család és csak mentünk három órán át. Nem álltunk meg sehol de neki ennyi is elég volt.
samu09
En is full bezártan tolom 1 ideje, egyetlen kivetel h par naponta ejjel.1-2 körül bepattanok kocsiba megyek egy nagy kört.a városban aztan garázsba vissza es meg vagyok nyugodva
briareos
És mit javasolsz annak, akinek nincs kocsija?😊 (Lásd pl.: én.)
nagylaza
Fekvötámasz

Nem vicc
briareos
Azt mindig utáltam. Ha viszont az ép elme megőrzéséhez kell: megszeretem. (?)
nagylaza
Ha sportoltál valaha tudod, hogy az a mentális egészséget szinte ugyanolyan arányban ápolja, mint a fizikálisat. Hogy miért szinte? Mert véleményem szerint még jobban is. Semmi nem teszi annyira helyre az embert, mint ha végletekig hajtja magát. Szóval igen, mocsok jó a fekvő is, ha kombinálod mással és letolsz napi egy órát.
kristóf17
Sportoltam, igen. (Vízilabda.) Ettől még a konditermet sosem szerettem, pedig a téli alapozási időszakban, vagy edzőtáborban kijutott belőle bőven. Szintén nem szerettem a medence partján fekvőtámaszozni. Ahogyan futni sem.
Vannak olyan labdás játékok, amelyeket viszont nagyon szerettem: edzéseken kívül is játszottuk, a szuszt kihajtottuk magunkból. Gyalogolni, túrázni most is szeretek. Ezekben a hetekben nagyon hiányzik.
nagylaza
Hol pólóztál?




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 035 — Így remélem megfelelek nektek.....
Tudom sokan vagyunk itt sok félék, és ki-ki mást gondol, de egyik kedvenc versemmel hadd kívánjak most nektek áldott húsvétot!

Ady Endre:
Istenhez hanyatló árnyék
„Mint az árnyék, mikor elhanyatlik, el kell mennem, és ide s tova hányattatom, mint a sáska.”
Zsoltárok könyve 109.

Akaratomból is kihullassz,
Én akart, vágyott Istenem,
Már magamat sem ismerem
S Hozzád beszélni rontás fullaszt.

Üldöztetésimben kellettél
S kerestelek bús-szilajon
S már-már jajomból kihagyom
Neved, mely szebb minden neveknél.

Szent Képzelés, örök hit-balzsam,
Ki létlenül is leglevőbb,
Meghalok szent Szined előtt
S akarom, hogy hited akarjam.

Megűzeték s nem nyugszom addig,
Míg hitedet meg nem nyerem,
Mert kockán van az életem,
Mint árnyék, mikor elhanyatlik.

S hányattatom, miként a sáska,
Mert csak Tenéked van erőd
S mert nem láttam régen előbb:
Nem szabad hinni senki másba.
több mint 4 éve
YoungZeeZee 8 437
Nyáron költöztünk vissza vidékre, kisváros széle, régi parasztház, sz.r meló, kis pénz, viszonylag sok szabadidő. Sokat gondolkoztunk rajta, hogy jó döntés volt-e.
Én a járvány ideje alatt is dolgozok, párom csemetével itthon. Az elmúlt egy hónapban nem voltunk sehol, viszont gyerekszoba kifestve, tapétázva, homokozó, hinta kész, udvar kitakarítva, kert viszonylag rendben, mindig lehet itthon valamit csinálni. Hol többet, hol kevesebbet.
Pesten a belvárosi 1. emeleti albérletben már egymás agyára mentünk volna...
Most baromi jó itt. 😊
kittli
All time össze sem lehet hasonlítani egy kertes házat egy 50-60m2 panellel.
A kertes javára nyilván...
Jól döntöttetek. 😉😎
Chargers LT
"Panelproli" voltam 30+ evig.aztan lett kert.de mi a kert? Ket virag egy fa es fu?
Nem, a vegyszermentes termesztes a kihivas.
Kitalani mit hova, noveny tarsitas azran rajossz h nem jo a fold a kivalasztott zoodsegnek.
asni, kapalni, gerebleyezni.locsolni, gazolni, mulcsozas....kb full time melo.
Aztan ha a termeszet ugy akarja nem ad semmit pedig ugyanannyi idot raktal bele minimum mint tavaly.

Pl a tavasz mar szopo, szinte nincs eso de meleg van aztan par nap fagy.

Viszont nincs annal jobb mint mikor reggel kocosan letepsz egy paprikat, retket, paradicsomot a kertedbol es megeszed vagy salatat a nokedlihez.

Szerkesztette: YoungZeeZee
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 906 — beers & Packers
Aki bezárkózik, csak otthon ücsörög, de azérrt naponta kétnaponta eljár bevásárolni, az nagyobb veszélyt jelent magára és a környezetére mint akik pl néhányan összejárnak —megfelelő távolságot tartva egymástól—szomszédolni, iszogatni, bográcsozni stb.
De nem járnak vásárolni az emberek közé, inkább mindent odarendeltetnek. Most akkor ki és hogy dönt a felelőséggel való viselkedésről.
ozibozi
Én két-három naponta járok vásárolni. Nem szoktunk egy hétre vásárolni, eddig is elég volt kitalálni mit főzzünk, most meg pláne. Akkor is egy boltba megyek, régebben 2-3ba igénytől függően. Amúgy otthon ülök vagy dolgozok (muszáj bemenni).
Asszony lassan három éve itthon van. Első gyerek mire bölcsibe ment második már majdnem kibújt. Most hogy van ez a gebasz, csak az erkélyre jár ki, ami két gyerekkel eléggé frusztráló. Én vagyok az egyetlen aki kijár a lakásból. Múlt héten hazaérek melobol, aszongya menjünk kocsikázni, tökmindegy hova de megzavarodik huszonvalahány nap bezartságtól. Kocsiba be az egész család és csak mentünk három órán át. Nem álltunk meg sehol de neki ennyi is elég volt.
samu09
En is full bezártan tolom 1 ideje, egyetlen kivetel h par naponta ejjel.1-2 körül bepattanok kocsiba megyek egy nagy kört.a városban aztan garázsba vissza es meg vagyok nyugodva
briareos
És mit javasolsz annak, akinek nincs kocsija?😊 (Lásd pl.: én.)
nagylaza
Fekvötámasz

Nem vicc
briareos
Azt mindig utáltam. Ha viszont az ép elme megőrzéséhez kell: megszeretem. (?)
nagylaza
Ha sportoltál valaha tudod, hogy az a mentális egészséget szinte ugyanolyan arányban ápolja, mint a fizikálisat. Hogy miért szinte? Mert véleményem szerint még jobban is. Semmi nem teszi annyira helyre az embert, mint ha végletekig hajtja magát. Szóval igen, mocsok jó a fekvő is, ha kombinálod mással és letolsz napi egy órát.
kristóf17
Sportoltam, igen. (Vízilabda.) Ettől még a konditermet sosem szerettem, pedig a téli alapozási időszakban, vagy edzőtáborban kijutott belőle bőven. Szintén nem szerettem a medence partján fekvőtámaszozni. Ahogyan futni sem.
Vannak olyan labdás játékok, amelyeket viszont nagyon szerettem: edzéseken kívül is játszottuk, a szuszt kihajtottuk magunkból. Gyalogolni, túrázni most is szeretek. Ezekben a hetekben nagyon hiányzik.
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 418 — Слава Україні! Героям слава!
 qubit.hu/2020/04/12/ha-minden-jol-megy-szeptemberre-elkeszulhet-a-vakcina-a-koronavirus-ellen?_ga=2.230300180.923080681.1586675510-426689647.1532551757

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 582 — Invisible man
Mamámat elvitték az idősotthonból kórházba. Tüdőgyulladás, tesztelik koronára. Kellemes húsvétot mindenkinek!
Matthew99
Gyors gyógyulást kívánok neki.
Megkérdezhetem hogy a mama az nagymamát jelent (sokan így használják) vagy édesanyát?
bcsarli
Nagymamám.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 548 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Mamámat elvitték az idősotthonból kórházba. Tüdőgyulladás, tesztelik koronára. Kellemes húsvétot mindenkinek!
Matthew99
Gyors gyógyulást kívánok neki.
Megkérdezhetem hogy a mama az nagymamát jelent (sokan így használják) vagy édesanyát?

több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 24 469 — nabege2@yahoo.com
Nyáron költöztünk vissza vidékre, kisváros széle, régi parasztház, sz.r meló, kis pénz, viszonylag sok szabadidő. Sokat gondolkoztunk rajta, hogy jó döntés volt-e.
Én a járvány ideje alatt is dolgozok, párom csemetével itthon. Az elmúlt egy hónapban nem voltunk sehol, viszont gyerekszoba kifestve, tapétázva, homokozó, hinta kész, udvar kitakarítva, kert viszonylag rendben, mindig lehet itthon valamit csinálni. Hol többet, hol kevesebbet.
Pesten a belvárosi 1. emeleti albérletben már egymás agyára mentünk volna...
Most baromi jó itt. 😊
kittli
All time össze sem lehet hasonlítani egy kertes házat egy 50-60m2 panellel.
A kertes javára nyilván...
Jól döntöttetek. 😉😎
Chargers LT
Mondjuk én magamat nem szívesen képzelem el egy kertes házba😊 Annál jóval lustább vagyok 😀
De pl Sobriból sem nézem ki, hogy kapálgat ezerrel a kis kertjében 😊
több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 295 — Jedi Master
Nyáron költöztünk vissza vidékre, kisváros széle, régi parasztház, sz.r meló, kis pénz, viszonylag sok szabadidő. Sokat gondolkoztunk rajta, hogy jó döntés volt-e.
Én a járvány ideje alatt is dolgozok, párom csemetével itthon. Az elmúlt egy hónapban nem voltunk sehol, viszont gyerekszoba kifestve, tapétázva, homokozó, hinta kész, udvar kitakarítva, kert viszonylag rendben, mindig lehet itthon valamit csinálni. Hol többet, hol kevesebbet.
Pesten a belvárosi 1. emeleti albérletben már egymás agyára mentünk volna...
Most baromi jó itt. 😊
kittli
All time össze sem lehet hasonlítani egy kertes házat egy 50-60m2 panellel.
A kertes javára nyilván...
Jól döntöttetek. 😉😎

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 906 — beers & Packers
Kösz mindenkinek. Sajnos már egyébként se volt túl jól az utóbbi időben, úgyhogy nem reménykedek túl sok mindenben.
Matthew99
Biztatásul:
 frissmedia.hu/hir/olaszorszagban-egy-95-eves-no-is-felgyogyult-a-koronavirusbol/13931
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
 www.youtube.com/watch?v=wOxImPYoiUk


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 582 — Invisible man
Kösz mindenkinek. Sajnos már egyébként se volt túl jól az utóbbi időben, úgyhogy nem reménykedek túl sok mindenben.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Mamámat elvitték az idősotthonból kórházba. Tüdőgyulladás, tesztelik koronára. Kellemes húsvétot mindenkinek!
Matthew99
Jobbulást! Nekem két nagymama van otthonban (88, 96), de még nem szóltak, hogy baj lenne.
Ne is legyen, a mi családunk már letudta a kvótát.
slowmotion
Én is most beszéltem a 88 éves mamámmal (egyébként utolsó élő nagyszülő), szerencsére itt a kis baranyai elszigetelt otthonban béke van. Ettől függetlenül sem vagyok nyugodt egyébként...

Matthew: nagyon szurkolunk a mamádnak! Kitartást az egész családnak!

több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 830 — 258. §
 444.hu/2020/04/12/von-der-leyen-az-idosebbeket-ev-vegeig-el-kell-kuloniteni

Ennyi, teljes karantén egy egész korosztályra, aztán hadd pörögjön a gazdaság! (ahogy az országok reagáltak a járványra, az első perctől kezdve ez lenne egyedül a logikus)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 035 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mamámat elvitték az idősotthonból kórházba. Tüdőgyulladás, tesztelik koronára. Kellemes húsvétot mindenkinek!
Matthew99
Gyógyulást, gondoluk rátok, s mindekire, kinek nehéz!
több mint 4 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 202 — Steelers fan
Nyáron költöztünk vissza vidékre, kisváros széle, régi parasztház, sz.r meló, kis pénz, viszonylag sok szabadidő. Sokat gondolkoztunk rajta, hogy jó döntés volt-e.
Én a járvány ideje alatt is dolgozok, párom csemetével itthon. Az elmúlt egy hónapban nem voltunk sehol, viszont gyerekszoba kifestve, tapétázva, homokozó, hinta kész, udvar kitakarítva, kert viszonylag rendben, mindig lehet itthon valamit csinálni. Hol többet, hol kevesebbet.
Pesten a belvárosi 1. emeleti albérletben már egymás agyára mentünk volna...
Most baromi jó itt. 😊
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 281 — Cowboys fan
Mamámat elvitték az idősotthonból kórházba. Tüdőgyulladás, tesztelik koronára. Kellemes húsvétot mindenkinek!
Matthew99
Jobbulást! Nekem két nagymama van otthonban (88, 96), de még nem szóltak, hogy baj lenne.
Ne is legyen, a mi családunk már letudta a kvótát.
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 21 015 — Giants fan
Mamámat elvitték az idősotthonból kórházba. Tüdőgyulladás, tesztelik koronára. Kellemes húsvétot mindenkinek!
Matthew99
Sajnos ez most a legnagyobb para mindenkinél, ahogy olvasom ezt az idősotthon kérdést sok más ország se tudja megoldani 😕 Szurkolok!!
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mamámat elvitték az idősotthonból kórházba. Tüdőgyulladás, tesztelik koronára. Kellemes húsvétot mindenkinek!
Matthew99
Remélem át tudja vészeli azért. Jobbulást!
több mint 4 éve
YoungZeeZee 8 437
De aki oda akar figyelni, annak hamar menni fog.
peterk2005
És ez a lényeg.
Az elmúlt tizeniksz évben én is éttermeztem, még kávét se főzök, itthon szendvics-piritós-smack leves (mert ezeket igencsak szeretem) triásszal teljesen jól elvoltam, de 40. napja #maradjotthon-olok, és nem haltam éhen.
Persze, szeretek finomakat enni, de azért alapvetően az étkezés az enetgiabevitelről szól. Csak persze ezt is, mint oly sok mindent, túlmisztifikálják az emberek, és rápánikolnak, ha 1-2 dolog eltér a megszokottól. Kevés ember rugalmas.
De a kiindulás az volt, hogy kizárt, hogy 2-3 naponta kelljen vásárolni menni, akár van autó, akár nincs, akár van gyerek, akár nincs. Csak ugye érvek és magyarázat mindig van a figyelmetlenségre, lustaságra, meg nem csinálásra.
Sobri Jóska
Egeszsegrsebben is lehet enni ha otthon keszitesz kajat.Persze idoigenyes meg nyug neha de legalabb "nagyjabol" tudod h tiszta, mert megmosod a hozzavalokat stb...szinte evtizedek ota igy van nalam, mimimalisra csokkentem az ettermezest.Mekit 10+eve nem ettem,csapviz szurovel evek ota.
Persze turelmetlen vagyok mert flancos kajat amivel pepecselni kell nem szeretek nagyon csinalni de a menu igy is valtozatos.
Kenyeret is evek ota magam sutok, mindig mas "magot" rakok bele, tokmag, szotyi stb...
A kovetkezo cselendzsem a kovasz keszites

Nekem kihoztak azt h ne edjek ezt meg azt mert allergias vagyok ra.az agyam egybol rakattant es az elso perctol kezdve ignoraltam minden "karost" aztan szep lassan felfedeztem h tobb relexacio, jogagyakorlat stb... es maris semmi bajom nem lesz a tejtol a ....