Koronavírus 2024

34 feliratkozó

több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 527 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Egy kicsit lemaradtam...
OV h h megtudták szavaszni? Múltkor még arról volt szó h az ellenzék nem megy bele!
Kiskapu vagy belementek vagy...?

Viktország lettünk 😯
steelwolf
Esetleg Viktoriánus korba lépett Magyarország? 😊

több mint 4 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 201 — Steelers fan
Mindent akarnak maguknak Vityáék és cserébe még a kurva soccer is szar hát tényleg basszák meg...
Heisman Trophy
Látod, ezért voltak Rákosiék jobbak 😊 😉
Kampman
Ja kérem, Rákosi elvtársnak Puskása vót, Viktor vezérünknek csak Puskás-díjasa.
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 492 — Lucas Scott
Egy kicsit lemaradtam...
OV h h megtudták szavaszni? Múltkor még arról volt szó h az ellenzék nem megy bele!
Kiskapu vagy belementek vagy...?

Viktország lettünk 😯
steelwolf
Gyorsított eljáráshoz kellett a 4/5, normál eljárásrendben ma szavazták meg, itt már elég volt a 2/3.
empty taxi
Pontosabban 4/5 házszabálytól való eltérést jelentett volna igyis sürgősségi eljárással fogadtak el amihez elég volt a 2/3

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 9 298 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Egy kicsit lemaradtam...
OV h h megtudták szavaszni? Múltkor még arról volt szó h az ellenzék nem megy bele!
Kiskapu vagy belementek vagy...?

Viktország lettünk 😯
steelwolf
Gyorsított eljáráshoz kellett a 4/5, normál eljárásrendben ma szavazták meg, itt már elég volt a 2/3.
empty taxi
Úgy a pontos, hogy a törvény megszavazásához múlt héten is elég volt a kétharmad. Elég lett volna ha a múlt héten szavazhatnak róla.
A négyötöd ahhoz kellet volna, hogy szavazhassanak róla soron kívül, eltérve a házszabálytól.
Ezért volt különösen öntökönlövős az ellenzék részéről ez a nem-nem.
Mi értelme van időt húzni, ha vesztésre állsz?
Szavaztak volna azonnal, természetesen ellene, és akkor csak a garanciák hiányáról szólhatott volna a kommunikáció.
Míg így a valójában teljesen szükségtelen időhúzásról.
Sőt, Vona azt mondta valahol, hogy ő még ezt a felhatalmazást is megszavazta volna, és innentől nyilvánvaló, hogy ez Orbán felelőssége, mindent megkapott amit kért, oldja meg, 100%-ban az ő politikai felelőssége lett volna.
Ezt az esélyt szalasztotta el az ellenzék, hogy az egész szarkupacot Orbán nyakába tolja. Így marad kommunikációs tér az ő felelősségüknek is bőven. (Bár szerintem a vírus után ezek a 2020 tavaszi politikai események kábé senkit nem fognak már érdekelni.)
Sobri Jóska
Értem, köszi mind2nek!
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 645
Első az emberek élete, az életek megmentése, aki ezt az időszakot kisstílű politikai haszonszerzésre használja fel az hazaárulást követ el. -By fidesz pár napja, mikor nem akartak aláírni nekik egy biankó csekket amin kb csak a sok nulla szerepelt, de nem volt eléírva egy szám.
több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 251 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Origó: A járványt kihasználva Soros bevásárolta magát Budapest vezetésébe.
ozibozi
Ezt sose ertem meg hogy van pofájuk ilyeneket írni. Azt ha fasz tudja tényleg igaz oké, csak akkor nézzenek rendesen utána. Nekem viszont ilyen clickbait faszságokat nem lenne pofám írni.
Mai Index kedvencem : City játékos odaadná a Poolnak a PL győzelmet.
És ott van egy Gündogan interjú alatta, akiről köztudott hogy jó viszonyt ápol Kloppal 😀
Bár Soros Gyuri és Jürgen nyilván 2 külön kategória 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 645
Origó: A járványt kihasználva Soros bevásárolta magát Budapest vezetésébe.
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
Marci vendégeinek (Tóth Balázs, Sepsi Tibor) értelmezése, elemzése szerint szükséges, indokolt és nem ad teljhatalmat a felhatalmazási törvény. Bár lehetett volna jobb is. (Mondjuk Marci se ezt a konklúziót várta.)

 www.youtube.com/watch?v=DFzncu1PfhQ&t=1529s

több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Én utasszállító gépekkel teli góc pontokat látok. USA pont úgy néz ki mint egy hónapja, talán Ázsia magához képest kevesebb.
ozibozi
Az USA-ban a domestic járatokat nem állították le, de ha a jelenlegi helyzetet "telinek" látod, akkor nem vagy tisztában, milyen kapacitással is működtek ezek a gócpontok a járvány előtt

Példaként pl. a szingapúri repülőtérről egy életkép, gépek tucatjai (százai) kerültek parkolópályára:
 mothership.sg/2020/03/sia-planes-grounded-airport/
r.baggio
Mért gondoljuk, hogy az volt a normális működés? Ha mást nem a légiközlekedést biztosan átalakítja majd a vírus

több mint 4 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/91597604_2974622792581296_330619345426186240_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=KdkXRioFpWAQ7kNvgHu3fLa&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=Ab8R-mgQH0kdZtoEe1vrACv&oh=00_AYA17cLLY16Malnju6cVXvlrnTmyP1sXOukF4lVINSgAEA&oe=66FDCD62
#maradjotthon és csinálj szemléltető videót a helyzetről - unalmadban! 😀 Le a koronával! 😉 | By Zoltán | Facebook
#maradjotthon és csinálj szemléltető videót a helyzetről - unalmadban! 😀 Le a koronával! 😉
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 854
Én utasszállító gépekkel teli góc pontokat látok. USA pont úgy néz ki mint egy hónapja, talán Ázsia magához képest kevesebb.
ozibozi
Európai égbolt nagyon gáz 😕 Vannak persze köztük mondjuk BA járatok Ázsia felé, de 70%-ban legalább cargo gépeket látsz. Extra érdekesség, úgy egy órája indultak a WZZ gépek Nur-Sultanból Kína felé...3 gép egymás után
Helyesbítek...90%-ban cargo 😕

Szerkesztette: Klaci79
több mint 4 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 775 — 258. §
Én utasszállító gépekkel teli góc pontokat látok. USA pont úgy néz ki mint egy hónapja, talán Ázsia magához képest kevesebb.
ozibozi
Az USA-ban a domestic járatokat nem állították le, de ha a jelenlegi helyzetet "telinek" látod, akkor nem vagy tisztában, milyen kapacitással is működtek ezek a gócpontok a járvány előtt

Példaként pl. a szingapúri repülőtérről egy életkép, gépek tucatjai (százai) kerültek parkolópályára:
 mothership.sg/2020/03/sia-planes-grounded-airport/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
Egy kicsit lemaradtam...
OV h h megtudták szavaszni? Múltkor még arról volt szó h az ellenzék nem megy bele!
Kiskapu vagy belementek vagy...?

Viktország lettünk 😯
steelwolf
Gyorsított eljáráshoz kellett a 4/5, normál eljárásrendben ma szavazták meg, itt már elég volt a 2/3.
empty taxi
Úgy a pontos, hogy a törvény megszavazásához múlt héten is elég volt a kétharmad. Elég lett volna ha a múlt héten szavazhatnak róla.
A négyötöd ahhoz kellet volna, hogy szavazhassanak róla soron kívül, eltérve a házszabálytól.
Ezért volt különösen öntökönlövős az ellenzék részéről ez a nem-nem.
Mi értelme van időt húzni, ha vesztésre állsz?
Szavaztak volna azonnal, természetesen ellene, és akkor csak a garanciák hiányáról szólhatott volna a kommunikáció.
Míg így a valójában teljesen szükségtelen időhúzásról.
Sőt, Vona azt mondta valahol, hogy ő még ezt a felhatalmazást is megszavazta volna, és innentől nyilvánvaló, hogy ez Orbán felelőssége, mindent megkapott amit kért, oldja meg, 100%-ban az ő politikai felelőssége lett volna.
Ezt az esélyt szalasztotta el az ellenzék, hogy az egész szarkupacot Orbán nyakába tolja. Így marad kommunikációs tér az ő felelősségüknek is bőven. (Bár szerintem a vírus után ezek a 2020 tavaszi politikai események kábé senkit nem fognak már érdekelni.)

több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Egy kicsit lemaradtam...
OV h h megtudták szavaszni? Múltkor még arról volt szó h az ellenzék nem megy bele!
Kiskapu vagy belementek vagy...?

Viktország lettünk 😯
steelwolf
Gyorsított eljáráshoz kellett a 4/5, normál eljárásrendben ma szavazták meg, itt már elég volt a 2/3.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 645
Én utasszállító gépekkel teli góc pontokat látok. USA pont úgy néz ki mint egy hónapja, talán Ázsia magához képest kevesebb.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 9 298 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Egy kicsit lemaradtam...
OV h h megtudták szavaszni? Múltkor még arról volt szó h az ellenzék nem megy bele!
Kiskapu vagy belementek vagy...?

Viktország lettünk 😯
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 740
Flightradar24
Ez az alkalmazás—ha vlk nem ismerné— a repülőgépek pillanatnyi helyzetét mutatja.
Szerintem érdemes megnézni.
ozibozi
És mit nézzen rajta az ember? Munkaidőm jelentős részében nézem 😊
Klaci79
Hogy hol tart a megrendelt maszk/lélegeztetőgép szállítmányunk...
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Hangulatjelentés.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 845 — beers & Packers
Amúgy bakker, az este valamelyik gyerek beleejtett egy majdnem full tekercs wc papírt a wc-be, grrrrrr
warr_b
Nézd el neki! Gyerek még!
több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 295 — Jedi Master
USA átlepte a 160.000 fertőzést, Olaszország a 100.000et.
Világon összes már 780.000

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 499 — StuG Life
Amúgy bakker, az este valamelyik gyerek beleejtett egy majdnem full tekercs wc papírt a wc-be, grrrrrr
warr_b
felpofoztad h bazmeg ebből vettünk volna neked lakást amikor egyetemre jársz majd?

több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 545 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Amúgy bakker, az este valamelyik gyerek beleejtett egy majdnem full tekercs wc papírt a wc-be, grrrrrr

😂😜

Szerkesztette: warr_b


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 854
Flightradar24
Ez az alkalmazás—ha vlk nem ismerné— a repülőgépek pillanatnyi helyzetét mutatja.
Szerintem érdemes megnézni.
ozibozi
És mit nézzen rajta az ember? Munkaidőm jelentős részében nézem 😊
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 545 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Flightradar24
Ez az alkalmazás—ha vlk nem ismerné— a repülőgépek pillanatnyi helyzetét mutatja.
Szerintem érdemes megnézni.
ozibozi
Wizz London-Budapest még jár, hmmm
Amúgy inkább csak egy pár cargo gép, főleg Bakuból-ba.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 645
Flightradar24
Ez az alkalmazás—ha vlk nem ismerné— a repülőgépek pillanatnyi helyzetét mutatja.
Szerintem érdemes megnézni.