Koronavírus 2024

34 feliratkozó

több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 838 — beers & Packers
Egy tegnapi kérdésre "Miközben a hivatalos adatok szerint Kínában 81 ezer a regisztrált koronavírus fertőzöttek száma, aközben egy neves kínai lap titkos kormányzati jelentésre hivatkozva azt írta, hogy valójában ennél 43 ezerrel, azaz több mint 50%-kal volt több a fertőzött. Mivel azonban ők nem mutattak tüneteket, ezért a WHO ajánlása ellenére őket nem jelentették a hivatalos fertőzöttek közé, ellentétben Dél-Koreával."
több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 225 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Jamaikában még nem találtak egyetlen koronást sem. Ki kéne küldeni egy delegációt tanulmányútra.
ozibozi
Na ők tényleg csak mosolyognak az egészen
davemayer
Elfutottak előle

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
davemayer Chicago Bears 14 693 — "Grammar maci"
Jamaikában még nem találtak egyetlen koronást sem. Ki kéne küldeni egy delegációt tanulmányútra.
ozibozi
Na ők tényleg csak mosolyognak az egészen

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
167-re nott a fertozottek szama es sajnos egy ember eletet is vesztette.
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 540 — Csodabogár
 www.facebook.com/vastagbor/photos/a.613729058696276/2810153645720462/?type=3&theater

ennyike. problem?

több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 850
Jó reggelt!

több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 540 — Csodabogár
Nemtom mit mondjak..
 youtu.be/KOxrMR8i-mI
LoveSobri
Tudtam en, hogy az esetek fele tobb,mint irani diak!
Vrij6
ezek a négerek mindig háborúznak

több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 606
Jamaikában még nem találtak egyetlen koronást sem. Ki kéne küldeni egy delegációt tanulmányútra.
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 276 — capitaine du château de Vienne 1487
NFL this season be like.. 😂🏈
 t.co/bI83ASTrUY


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 026 — #NoStress
...
sutianap
Most láttam a Kívánságszatyor Live-ban, mi a patikusi szakvélemény?
Vagy csak úgy használ torokban, ha az orrodat körbetapeled?
Fizikai akadályképzés? Visszapattintja a vírust? Vagy lenyelem? Miért nem ajánlod?


Sobri Jóska
Má asse írják rá, hogy élelmiszerkiegészítő? Sose vennék be orvostekknikai eszközt, mivel nem eszem szikéket.

Ez a polyfenol szép kategória, kicsit kisebb, mintha azt mondta volna, hogy folyékony, vagyhogy szerves vegyület, így csak lébecolsz, mint egyszeri ember csicsolinában a póni után...

De ha tutti polifenolt akarunk, mindig ott a barackpálinka, vagy a cserkó, stb stb stb
lehet bor is!
sutianap
Azt hiszem ezt úgy fordítom, hogy nem ajánlod. 😊

több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 276 — capitaine du château de Vienne 1487
...
sutianap
Most láttam a Kívánságszatyor Live-ban, mi a patikusi szakvélemény?
Vagy csak úgy használ torokban, ha az orrodat körbetapeled?
Fizikai akadályképzés? Visszapattintja a vírust? Vagy lenyelem? Miért nem ajánlod?


Sobri Jóska
Má asse írják rá, hogy élelmiszerkiegészítő? Sose vennék be orvostekknikai eszközt, mivel nem eszem szikéket.

Ez a polyfenol szép kategória, kicsit kisebb, mintha azt mondta volna, hogy folyékony, vagyhogy szerves vegyület, így csak lébecolsz, mint egyszeri ember csicsolinában a póni után...

De ha tutti polifenolt akarunk, mindig ott a barackpálinka, vagy a cserkó, stb stb stb
lehet bor is!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 065 — farkas.l.zoltan@gmail.com
 www.youtube.com/watch?v=SC9tHAu7quE
empty taxi
Ezen az animáción (WP) is az látszik, hogy úgyis elkapja mindenki, és nem a megúszásról, hanem a mikorról (időben elnyújtva) szól az otthonmaradás.
Ez meg kurvára nem érdekli azt, aki -vagy mert fiatal, vagy mert hülye, vagy felelőtlen, vagy agyatlan rektor-főorvos- úgy gondolja, hogy neki úgysem árt, max. tüsszög kicsit. (Ahogy a videókban az agyhalottak megélik, hogy mi a veszély számukra.) Vagyis aki megnézi Marci videóját, az már ezt tudja, és jóideje otthon van úgyis. Valami olyan kéne, ami átlépi az agyhalottak ingerküszöbét is, és mégse vezet instant pánikhoz, mindensarkonkatonához vagy madmaxhez.
De nekem az a tapasztalatom, hogy érvekkel soha nem meggyőzhető egy markánsan mást képviselő, gondoló, vélő ember.
Sobri Jóska
Ezen szerintem kár lamentálni, nincs olyan, hogy egy agyatlan vadbarom egyszercsak racionálisan és jól felfogott érdek mentén tudatos döntést hoz. Ösztönből cselekszenek, amit a természet éppen diktál nekik. Magyarán ameddig nem kap büntetést karanténszegésért, nem hal meg az addig pumpolt nagyszülő vagy éppen ki nem köpi a markába a saját tüdejét addig semmit sem fognak csinálni.

Az már sokkal reménytelibb, hogy a többiek közül tényleg lesz annyi ember, átlépve a küszöbértéket, aki "röghöz" kötve elszigetelve lecsökkenti a vírus terjedését. Csak ezzel ugyan az a baj, mint ami amúgy a "normális" életben is, hogy néhány retardált szarházi helyett is a többiek végzik el a munka / viselik el a szívás nagy részét....

több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 849 — Omar's Coming Yo!



d3Y
Remelem belehal a sok ostoba fasszal egyutt.

több mint 4 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
https://444.hu/2020/03/22/egy-dan-bolt-feltalalta-a-panikvasarlas-tokeletes-ellenszeret

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 026 — #NoStress
...
sutianap
Most láttam a Kívánságszatyor Live-ban, mi a patikusi szakvélemény?
Vagy csak úgy használ torokban, ha az orrodat körbetapeled?
Fizikai akadályképzés? Visszapattintja a vírust? Vagy lenyelem? Miért nem ajánlod?


több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 026 — #NoStress
 www.youtube.com/watch?v=SC9tHAu7quE
empty taxi
Ezen az animáción (WP) is az látszik, hogy úgyis elkapja mindenki, és nem a megúszásról, hanem a mikorról (időben elnyújtva) szól az otthonmaradás.
Ez meg kurvára nem érdekli azt, aki -vagy mert fiatal, vagy mert hülye, vagy felelőtlen, vagy agyatlan rektor-főorvos- úgy gondolja, hogy neki úgysem árt, max. tüsszög kicsit. (Ahogy a videókban az agyhalottak megélik, hogy mi a veszély számukra.) Vagyis aki megnézi Marci videóját, az már ezt tudja, és jóideje otthon van úgyis. Valami olyan kéne, ami átlépi az agyhalottak ingerküszöbét is, és mégse vezet instant pánikhoz, mindensarkonkatonához vagy madmaxhez.
De nekem az a tapasztalatom, hogy érvekkel soha nem meggyőzhető egy markánsan mást képviselő, gondoló, vélő ember.

több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 838 — beers & Packers
"A francia parlament elfogadta vasárnap este azt a törvényjavaslatot, amely alapján lehetővé válik a két hónapos egészségügyi rendkívüli állapot kihirdetése a koronavírus-járvány idejére."
nagylaza
Remek ez a HO, így 0-24-ben gépnél vagyok.
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 838 — beers & Packers
"A francia parlament elfogadta vasárnap este azt a törvényjavaslatot, amely alapján lehetővé válik a két hónapos egészségügyi rendkívüli állapot kihirdetése a koronavírus-járvány idejére."
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 838 — beers & Packers
Nemtom mit mondjak..
 youtu.be/KOxrMR8i-mI
LoveSobri
Mondd azt, ami Ézsaiás:
Menj be népem, menj be szobáidba, és zárd be ajtóidat utánad, és rejtsd el magad rövid szempillantásig, míg elmúlik a bús harag!
Ézsaiás 26,20
Sobri Jóska
Majdnem bibliai magaslat:
"Zárd be az ajtót mögöttem,
(S) ha örülsz majd, hogy megjöttem;
Dobd el a kulcsot, s ne keresd reggelig!
Ne keresd reggelig! Óó reggelig."
(Korál)
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.



d3Y
Na es? A buli jo volt?

több mint 4 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 598



choose life
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 026 — #NoStress
Nemtom mit mondjak..
 youtu.be/KOxrMR8i-mI
LoveSobri
Mondd azt, ami Ézsaiás:
Menj be népem, menj be szobáidba, és zárd be ajtóidat utánad, és rejtsd el magad rövid szempillantásig, míg elmúlik a bús harag!
Ézsaiás 26,20

több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 276 — Lájkold a zsűrit!
 www.youtube.com/watch?v=SC9tHAu7quE


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 838 — beers & Packers
Nemtom mit mondjak..
 youtu.be/KOxrMR8i-mI
LoveSobri
Jönnek itt azzal, hogy így koronavírus, meg úgy koronavírus. Álljunk meg! Akkor én miért nem láttam még egyet sem?
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 178 — The Mathematician
Nemtom mit mondjak..
 youtu.be/KOxrMR8i-mI
LoveSobri
Tudtam en, hogy az esetek fele tobb,mint irani diak!
Vrij6
1 hetes video mondjuk

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!