Koronavírus 2024

34 feliratkozó

több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 733
Gyorsan elszaladtam egy éjjel-nappaliba kenyérért.
Kihalt utca, egy ember a boltban.
Picit ferdén parkoltam.
Maszk, kesztyű, szokásos védő öltözet.
Jövök ki a boltból, 70-es papi - mindenféle biztonsági öltözet nélkül - áll a kocsim mellett:
- Jó estét!
- Jó estét!
- Magáé ez a gépjármű?
- Igen, miben segíthetek?
- Ferdén állt be, nem fér be más!
- Ez komoly?
- Komoly hát!
- Ezért jött ki a házból, hogy ezt elmondja?
- Igen!!
- Inkább tessék otthon maradni.
- Ne mondja meg micsináljak és tanulja meg a KRESZ-t!
Majd besétált.

😀
több mint 4 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 736 — no es importante
Én ma beszéltem Floridában élő ismerősömmel, teljesen ki volt borulva az agyhalott amerikaiakon, még pénteken is fullon voltak a strandok ott, most kezdtek még csak el bezárkózni.

Tehát a napi 14000 új eset náluk a kezdet, igen megnyugtató...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
SBL Green Bay Packers 2 126
Franciaorszagban elo volt iskolatars szerint ott eleg nagy a kaka, a virus tobbszor is mutalodott mar, es konkretan huszas eveiben jaro elsportolokat is ugyanugy fertoz, illetve elmondasa szerint a 20-30 eveseket is ugyanugy elviszi ez a szar es nem feltetlenul csak a betegeket
Stez
Ilyeneket be se írj mert nem alszok.
Bazzani
az hogy kit fertőz az tiszta, mindenkit
cili néni is megmondta nem válogat

az viszont gáz ha úgy mutál egyet hogy a nem veszélyztetettet is viszi
Negritis
Lehet, hogy ezért nem jelentek meg a legfrissebb franciaországi halálozási adatok? Vagy csak Macronnak még nem volt ideje szignózni?
Mindenesetre holnap beszélek egy francia barátommal, aki ráadásul biológus, szóval ért is a témához egy kicsit.
Addig mindenki nyugodjon meg a picsába és aludjon nyugodtan!
több mint 4 éve
rokaur 868
Franciaorszagban elo volt iskolatars szerint ott eleg nagy a kaka, a virus tobbszor is mutalodott mar, es konkretan huszas eveiben jaro elsportolokat is ugyanugy fertoz, illetve elmondasa szerint a 20-30 eveseket is ugyanugy elviszi ez a szar es nem feltetlenul csak a betegeket
Stez
Ilyeneket be se írj mert nem alszok.
Bazzani
Egy ilyen pletyka beírása másra nem is jó, csak a pánikkeltésre.
dankodavid
He noted that 87% of those who died were older that 70 years old and emphasized the best way to fight the virus is to stay at home.
 www.aa.com.tr/en/europe/covid-19-death-toll-in-france-climbs-to-450/1773717#

Ebbol nagyon nem ez jon le, marmint h viszi a fiatalokat.

Szerkesztette: rokaur
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 838 — beers & Packers
"Házi karanténba vonul Angela Merkel német kancellár, mert koronavírus-fertőzést mutattak ki egy orvosánál."
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Franciaorszagban elo volt iskolatars szerint ott eleg nagy a kaka, a virus tobbszor is mutalodott mar, es konkretan huszas eveiben jaro elsportolokat is ugyanugy fertoz, illetve elmondasa szerint a 20-30 eveseket is ugyanugy elviszi ez a szar es nem feltetlenul csak a betegeket
Stez
Ilyeneket be se írj mert nem alszok.
Bazzani
Egy ilyen pletyka beírása másra nem is jó, csak a pánikkeltésre.
dankodavid
Én azért kimentem a tonikomért.

több mint 4 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 214
Franciaorszagban elo volt iskolatars szerint ott eleg nagy a kaka, a virus tobbszor is mutalodott mar, es konkretan huszas eveiben jaro elsportolokat is ugyanugy fertoz, illetve elmondasa szerint a 20-30 eveseket is ugyanugy elviszi ez a szar es nem feltetlenul csak a betegeket
Stez
Ilyeneket be se írj mert nem alszok.
Bazzani
Egy ilyen pletyka beírása másra nem is jó, csak a pánikkeltésre.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 838 — beers & Packers
Ha viszont ilyen durván mutálódik, akkor kérdés, létezhet-e hatásos vakcina. Valaki hozzáértő?
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 176 — The Mathematician
Franciaorszagban elo volt iskolatars szerint ott eleg nagy a kaka, a virus tobbszor is mutalodott mar, es konkretan huszas eveiben jaro elsportolokat is ugyanugy fertoz, illetve elmondasa szerint a 20-30 eveseket is ugyanugy elviszi ez a szar es nem feltetlenul csak a betegeket
Stez
Ilyeneket be se írj mert nem alszok.
Bazzani
az hogy kit fertőz az tiszta, mindenkit
cili néni is megmondta nem válogat

az viszont gáz ha úgy mutál egyet hogy a nem veszélyztetettet is viszi

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Franciaorszagban elo volt iskolatars szerint ott eleg nagy a kaka, a virus tobbszor is mutalodott mar, es konkretan huszas eveiben jaro elsportolokat is ugyanugy fertoz, illetve elmondasa szerint a 20-30 eveseket is ugyanugy elviszi ez a szar es nem feltetlenul csak a betegeket
Stez
Ilyeneket be se írj mert nem alszok.

több mint 4 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 530 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Jó hír lenne ha az olaszoknál elindulna lefelé a dolog.
Bazzani
Kibaszottul. Ha holnap is kicsit csokkenne a maihoz kepest, akkor elkezdek remenykedni.
Vrij6
Hát tegnap 800,ma 650 halott.
Értem én hogy kijön a matek és csökkenés, de ez még semmi.
Majd, ha egy héten át csak csökken... És mondjuk napi 100 alá mennek ezzel együtt.
Chargers LT
Az még nagyon messze van.
Szerintem már egy ilyen 300 környékének is örülnének.

OFF
Magyar-Brazil az M4-en!
ON
Bazzani
Döme villant
Ebből még bármi lehet

több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jó hír lenne ha az olaszoknál elindulna lefelé a dolog.
Bazzani
Kibaszottul. Ha holnap is kicsit csokkenne a maihoz kepest, akkor elkezdek remenykedni.
Vrij6
Hát tegnap 800,ma 650 halott.
Értem én hogy kijön a matek és csökkenés, de ez még semmi.
Majd, ha egy héten át csak csökken... És mondjuk napi 100 alá mennek ezzel együtt.
Chargers LT
Az még nagyon messze van.
Szerintem már egy ilyen 300 környékének is örülnének.

OFF
Magyar-Brazil az M4-en!
ON

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Franciaorszagban elo volt iskolatars szerint ott eleg nagy a kaka, a virus tobbszor is mutalodott mar, es konkretan huszas eveiben jaro elsportolokat is ugyanugy fertoz, illetve elmondasa szerint a 20-30 eveseket is ugyanugy elviszi ez a szar es nem feltetlenul csak a betegeket

több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 293 — Jedi Master
Jó hír lenne ha az olaszoknál elindulna lefelé a dolog.
Bazzani
Kibaszottul. Ha holnap is kicsit csokkenne a maihoz kepest, akkor elkezdek remenykedni.
Vrij6
Hát tegnap 800,ma 650 halott.
Értem én hogy kijön a matek és csökkenés, de ez még semmi.
Majd, ha egy héten át csak csökken... És mondjuk napi 100 alá mennek ezzel együtt.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 838 — beers & Packers
Jó hír lenne ha az olaszoknál elindulna lefelé a dolog.
Bazzani
Kibaszottul. Ha holnap is kicsit csokkenne a maihoz kepest, akkor elkezdek remenykedni.
Vrij6
a "görbét" kell nézni hogy %osan hány új eset van
nem azt hogy a konkrét esetszám nő/csökken
jelenleg úgy néz ki nem hiberbolikusan nő most már
Negritis
Az már önmagában reménykeltő, hogy napok óta először nem nőtt. De így is rengeteg a halott.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 949 — Így remélem megfelelek nektek.....
 www.politicalcapital.hu/hirek.php?article_read=1&article_id=2510&fbclid=IwAR1aNBbxQohFZbObG6PyXLECaYyhWW9mlkLl_sialyPGSxYLN1fNwVTBeic

Fölöttem járt 2vel a gimibe. Ez is egy megközelítés.
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 838 — beers & Packers
Franciaország: "az egészségügyi minisztérium engedélyezte az elsősorban maláriaellenes hatóanyag, a klorokin tesztelését az új típusú koronavírus esetében". (Kérdés: mi az, hogy egészségügyi minisztérium?)
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 838 — beers & Packers
Németország, Merkel: „kettőnél több ember nem tartózkodhat együtt közterületen, kivéve, ha mind ugyanabban a háztartásban élnek”.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 176 — The Mathematician
Jó hír lenne ha az olaszoknál elindulna lefelé a dolog.
Bazzani
Kibaszottul. Ha holnap is kicsit csokkenne a maihoz kepest, akkor elkezdek remenykedni.
Vrij6
a "görbét" kell nézni hogy %osan hány új eset van
nem azt hogy a konkrét esetszám nő/csökken
jelenleg úgy néz ki nem hiberbolikusan nő most már

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 409 — Слава Україні! Героям слава!
Jó hír lenne ha az olaszoknál elindulna lefelé a dolog.
Bazzani
Kibaszottul. Ha holnap is kicsit csokkenne a maihoz kepest, akkor elkezdek remenykedni.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jó hír lenne ha az olaszoknál elindulna lefelé a dolog.

több mint 4 éve
Törölt felhasználó
 index.hu/belfold/2020/03/22/koronavirus-debrecen-letartoztatas-rendorseg-encs/
és akkor jönnek majd az ilyen esetek tucatjai
NB2
Idiota cigányok ......
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 409 — Слава Україні! Героям слава!
Ha nem neztem be, akkor olasz adat: 5560 uj eset, 651 halott

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 176 — The Mathematician
5500 új eset olaszoknál, 651 halott

usába viszont ha jól látom 14000 új eset

 www.worldometers.info/coronavirus/

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Görögországban is kijárási tilalom...
nagylaza
Sok buta népség.
Nálunk Cilike megoldja zsebből.