Koronavírus 2024

34 feliratkozó

több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hallod Bazza, nézd a vírus “jó” oldalát, időben elkészül az Újpest pályája...
😀
LoveSobri
Meg később esünk ki.
Sampdoria detto.

több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 731
Hallod Bazza, nézd a vírus “jó” oldalát, időben elkészül az Újpest pályája...
😀
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
 www.medrxiv.org/content/10.1101/2020.03.11.20031096v1
ez gebasz, nem ásna elő valaki egy A blood type eloszlás térképet?
sutianap
Ugyanez falusi magyarul?

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Hihihi

 index.hu/gazdasag/2020/03/19/vasarnaptol_bezarjak_meszaros_lorinc_szallodait/
warr_b
Nem orulnek a helyedben, ezeket a kieseseket majd vissza kell hozni.

több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 24 416 — nabege2@yahoo.com
Szerbiában pár napja a 65 éven felülieknek egész napos kijárási tilalom van, este 8-tól hajnali 5-ig meg mindenkinek.
Én egyébként egy ilyet simán el tudok képzelni nálunk is.
NB2
En meg ezt is kevesnek tartom igazabol.
Stez
Tipikusan a kecske-káposzta effektus lenne. Nem dőlne be annyira a gazdaság és az öregek is otthon maradnának.
Mondjuk faluhelyen megnézem ezt hogy ellenőrzik 😀
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 520 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Hihihi

 index.hu/gazdasag/2020/03/19/vasarnaptol_bezarjak_meszaros_lorinc_szallodait/
warr_b
akár fel is ajánlhatná őket
Negritis
Jahh, persze.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 274 — capitaine du château de Vienne 1487
 www.medrxiv.org/content/10.1101/2020.03.11.20031096v1
ez gebasz, nem ásna elő valaki egy A blood type eloszlás térképet?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 165 — The Mathematician
Hihihi

 index.hu/gazdasag/2020/03/19/vasarnaptol_bezarjak_meszaros_lorinc_szallodait/
warr_b
akár fel is ajánlhatná őket

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 649 — Bears & Illinois fan
Debrecenben dolgozik apósom.
Szerzett a főnökétől 10 db FPP3-as maszkot. El akarta küldeni nekünk ma postán, de reggelre feltörték az öltözőszekrényét és ellopták az összeset a kollégái...
LoveSobri
Mindent haza kell vinni azonnal ami érték. Soroljam?
Bazzani
Wc papir, eleszto, liszt, csirke 😊
dankodavid
tonik
bolondok......
sutianap
GIN nélkül még soha nem kóstoltam, azt hittem úgy méreg! 😀😀😀
nagir
 hu.m.wikipedia.org/wiki/Kinin
powa Rozsnyay
lehet amit egyszer mondok hüjeség, de ha sokaxo akkor figyejj
TONIK
bolondok...
TONIK
sutianap
Amire lefordítom baszod elfelejtem a lényegét.
Tehát igyunk tonikot vagy mi?
Megelőzésre vagy gyógyításra?
Bazzani
védő italként naponta megpukkantunk nehány palackot
ugyi nem kell neked transzlátor 😎
sutianap
Én szeretem, korábbn sokat ittam, okoskodva mondva a feleségemnek, hogy ebben kinin van, amiről annyit tudtam, hogy Afrikában megvéd valamitől........

Sajnos, újabban az alakformálásom ( 😊 ) érdekében a magas cukortartalma miatt nem annyira fogyasztom. ha lenne ebből is onhe cukker.....
csi77
Az összes cukros szar közül a tonikban van a legtöbb cukor.
De ha ezen múlik, hogy 3 hétig lázasan fuldokolsz, vagy feljön pár kiló, szerintem nem nehéz a választás.
Sobri Jóska
Ok ok, de a pár kilótól is lehet nehezen lélegezni. Mondjuk a lépcső felfelé. Meggondolandó....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Sean Payton is megfertozodott.

több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 520 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Hihihi

 index.hu/gazdasag/2020/03/19/vasarnaptol_bezarjak_meszaros_lorinc_szallodait/


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerbiában pár napja a 65 éven felülieknek egész napos kijárási tilalom van, este 8-tól hajnali 5-ig meg mindenkinek.
Én egyébként egy ilyet simán el tudok képzelni nálunk is.
NB2
En meg ezt is kevesnek tartom igazabol.

több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 24 416 — nabege2@yahoo.com
Szerbiában pár napja a 65 éven felülieknek egész napos kijárási tilalom van, este 8-tól hajnali 5-ig meg mindenkinek.
Én egyébként egy ilyet simán el tudok képzelni nálunk is.
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 849
Sziasztok!
Már régóta olvasom a fórumot, de eddig még sosem kommenteltem, mivel most nálunk kijárási tilalom van, úgy gondoltam ideje ezen változtatni. 😀
Őszintén nem értem, mire vár Magyarország.. Szerbiában pár napja a 65 éven felülieknek egész napos kijárási tilalom van, este 8-tól hajnali 5-ig meg mindenkinek. Emelett pár napja Szerbia csak a szerb állampolgárokat engedte haza az országba, 14 illetve 28 napos házi karanténnal, attól függően melyik területről érkezik. Ez azzal járt együtt, hogy az elmúlt 3 napban 70 ezer ilyen állampolgár érkezett meg haza, de volt olyan is akit a 28 napos házi karantén helyett a nagybani piacon árulva találtak meg. Az ilyet kb. 500 ezer forintra büntetik, emelett 1-3 év börtön. A karantént megszegő személy ha megfertőz valakit aki utána meghal, az 2-12 év börtön azt hiszem. Holnap reggel 8-tól pedig már senkit nem engednek be az országba tökmindegy milyen állampolgár. És az intézkedések napról napra szigorodnak, mert ameddig csak kérik, kurvára nem tartja be senki. Na mindezeket csak azért meséltem el, hogy tudjátok, itt milyen intézkedések vannak, szerintem Magyarország ehhez képest túlzottan laza....
realcamp
De mindannyian tudjuk, hogy "Magyarország jobban teljesít!"
több mint 4 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Az operatív törzs sajttáján előbb kettőt (hármat) lehetett kérdezni, legutóbb, amikor néztem már csak egyet. Így nehéz a rátermett újságírónak keresztkérdésekkel sarokba szorítani az éppen illetékest!

A görbe laposításáról egy írás (volt már?) Eszerint Magyarországon 3 évig tartana folyamatosan az eü. kapacitás maximumhoz passzoló zárlat. https://qubit.hu/2020/03/18/mi-az-a-hirhedt-jarvanygorbe-es-helyesen-jarunk-e-el-ha-megprobaljuk-kilapitani?fbclid=IwAR1_YnwdqDBNkPMHd5jGqAlupPH_1u_P7drZx3EEOlevSqADsFb6JF0mzz8

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 4 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Mi van a Tonikkal? Bocs, kicsit sok a komment, meg másfele is olvasgatok, plusz megy egy film is közben. Besokalltam.
bcsarli
Lázat csillapít
zemanla
Ehhh, azt hittem csodaszer...
bcsarli
De én mérnök vagyok, nem vegyész...🙂
A kinin tartalma miatt lehet (?) benne vmi




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 525 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Mi van a Tonikkal? Bocs, kicsit sok a komment, meg másfele is olvasgatok, plusz megy egy film is közben. Besokalltam.
bcsarli
Lázat csillapít
zemanla
Ehhh, azt hittem csodaszer...

több mint 4 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Mi van a Tonikkal? Bocs, kicsit sok a komment, meg másfele is olvasgatok, plusz megy egy film is közben. Besokalltam.
bcsarli
Lázat csillapít




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Dícséretes hogy adakozik, de: Ő is tudja hogy lopott pénzből él, mi is tudjuk hogy lopott pénzből él, akko ne PR akciózzon, ne adja az arcát az egészhez, hanem anonim módon segítsen, és ne csak ennyit.
Tony Adams
Vagy ejtse teherbe az édesanyját anonim módon.

több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 520 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 www.gyorplusz.hu/koronavirus/lelegeztetogepeket-es-vedoruhakat-ad-az-audi/?fbclid=IwAR26CiqqSW3nV7iwIjmhTMzXMoxo5cTNwTGuYW6tQaCjGTvv-QZdwLsK-ew
nagir
A segitseg erkezik. Csak mindig kulsostol, sosem onnan, ahonnan kellene, meg igerve van. Ez azert valahol kellemetlen.
Stez
De az Audi az nem külsős, az stratégiai partner. Szinte olyan, mintha az állam segítene 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 502 — Colts Fan
Dícséretes hogy adakozik, de: Ő is tudja hogy lopott pénzből él, mi is tudjuk hogy lopott pénzből él, akko ne PR akciózzon, ne adja az arcát az egészhez, hanem anonim módon segítsen, és ne csak ennyit.
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 453 — Lucas Scott
 m.hvg.hu/itthon/20200319_Tiborcz_lelegeztetogepeket_vett_az_Uzsoki_Utcai_Korhaznak?fbclid=IwAR24ge0XEFNq38Z1EgS3yXFv-qgW5SGxbqsUNmuXvTPoRBBUyvIDg_98KQU

Kicsit vissza adhat abból ami NEM az Övé...
nagir
akkor az uzsokinak úgy látszik 10 millió magyar adakozott most egyet.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 821 — Bla, bla, bla
 m.hvg.hu/itthon/20200319_Tiborcz_lelegeztetogepeket_vett_az_Uzsoki_Utcai_Korhaznak?fbclid=IwAR24ge0XEFNq38Z1EgS3yXFv-qgW5SGxbqsUNmuXvTPoRBBUyvIDg_98KQU

Kicsit vissza adhat abból ami NEM az Övé...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 525 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Mi van a Tonikkal? Bocs, kicsit sok a komment, meg másfele is olvasgatok, plusz megy egy film is közben. Besokalltam.

több mint 4 éve
realcamp 141
Sziasztok!
Már régóta olvasom a fórumot, de eddig még sosem kommenteltem, mivel most nálunk kijárási tilalom van, úgy gondoltam ideje ezen változtatni. 😀
Őszintén nem értem, mire vár Magyarország.. Szerbiában pár napja a 65 éven felülieknek egész napos kijárási tilalom van, este 8-tól hajnali 5-ig meg mindenkinek. Emelett pár napja Szerbia csak a szerb állampolgárokat engedte haza az országba, 14 illetve 28 napos házi karanténnal, attól függően melyik területről érkezik. Ez azzal járt együtt, hogy az elmúlt 3 napban 70 ezer ilyen állampolgár érkezett meg haza, de volt olyan is akit a 28 napos házi karantén helyett a nagybani piacon árulva találtak meg. Az ilyet kb. 500 ezer forintra büntetik, emelett 1-3 év börtön. A karantént megszegő személy ha megfertőz valakit aki utána meghal, az 2-12 év börtön azt hiszem. Holnap reggel 8-tól pedig már senkit nem engednek be az országba tökmindegy milyen állampolgár. És az intézkedések napról napra szigorodnak, mert ameddig csak kérik, kurvára nem tartja be senki. Na mindezeket csak azért meséltem el, hogy tudjátok, itt milyen intézkedések vannak, szerintem Magyarország ehhez képest túlzottan laza....

Szerkesztette: realcamp