NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 7 aktív topik

Koronavírus 2024

34 feliratkozó

több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 577 — Invisible man
Mi a tökömet fog a honvédség a 140 cégnél csinálni? Pl áramot termel Pakson?
Matthew99
fegyvert fog a technikusokra, hogy termeljenek áramot
slowmotion
Aztán lelövi ha nem?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
hden Philadelphia Eagles 339
Ma szemtanúja voltam egy kocsmakiürítésnek 3kor. Az egyik boltunk mellett van, közepesen késdobáló.
A kocsmárosnő vívott közelharcot a kapatos és a totál KO vendégekkel.

- Takarodj már ki innen!
- Erzsike te mindig elrontod a partyt.
- Menj már ki innen a picsába!
- Szerelmes vagyok beléd!
- Ne befelé hanem kifelé menjél mert pofánbaszlak!
- Nem érted, hogy szeretlek?!

Mindig is csodáltam az olyan embereket akik telitalpon állva képesek 45fokos szögbe bedőlni és nem esnek el.

Magyarország, Hódmezővásárhely, 15óra 2perc
Bazzani
Tiszta mandula presszó 😀
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 226 — Cowboys fan
Mi a tökömet fog a honvédség a 140 cégnél csinálni? Pl áramot termel Pakson?
Matthew99
fegyvert fog a technikusokra, hogy termeljenek áramot
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 577 — Invisible man
Mi a tökömet fog a honvédség a 140 cégnél csinálni? Pl áramot termel Pakson?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Mondjuk Pinter eleg hamar megunta a karantent, egy het utan hagyta a picsaba. 😀
Stez
azzal a múlttal az emberünk bele is köhöghetne az arcodba büntetlenül.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 164 — The Mathematician
 twitter.com/DrDenaGrayson/status/1240388848552738826

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Mondjuk Pinter eleg hamar megunta a karantent, egy het utan hagyta a picsaba. 😀

több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 274 — capitaine du château de Vienne 1487
zélesztő nem valuta
chloroquine az az

nemhiába montam, vegyetek tonikot
bolondok...

Szerkesztette: sutianap


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ma szemtanúja voltam egy kocsmakiürítésnek 3kor. Az egyik boltunk mellett van, közepesen késdobáló.
A kocsmárosnő vívott közelharcot a kapatos és a totál KO vendégekkel.

- Takarodj már ki innen!
- Erzsike te mindig elrontod a partyt.
- Menj már ki innen a picsába!
- Szerelmes vagyok beléd!
- Ne befelé hanem kifelé menjél mert pofánbaszlak!
- Nem érted, hogy szeretlek?!

Mindig is csodáltam az olyan embereket akik telitalpon állva képesek 45fokos szögbe bedőlni és nem esnek el.

Magyarország, Hódmezővásárhely, 15óra 2perc
Bazzani
Szerintem te influencer leszel, a youtube-on következhet Bazza, ahogy én látom - életképek a Hód mező karanténból.....😊

1. rész - Véres kaland, avagy, hogy került házhoz az élesztő
2. rész - Minden cseppért kár, avagy küzdelem az utolsó percekért

stb

Tuti feliratkoznék
csi77
Tele vagyok élménnyel.

Ma beszéltem anyukámmal telefonon.
- Anyu ugye nem mászkálsz sehová?
- Nem, itthon vagyok ki sem mozdulok.
- Az szuper. Kenyeret vigyek?
- Nem kell köszi, tudtam venni a boltban.

több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
,Pékségbe' dolgozok!
Kinek kell élesztő?
steelwolf
nem, mi gofrival meg palacsintával helyettesítjük a kenyeret (amíg nem kelnek ki a tojásokból a kiscsirkék), ahhoz meg nem kell 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
egyébként mi az, amitől az Auchan Magyarország beleesik az "Olyan fontos cégekről van szó, amik a járvány kezelése szempontjából fontos szolgáltató- és gyártókapacitásokat, közlekedési, energetikai, gyógyszeripari infrastruktúrát üzemeltetik" kategóriájába, de a Tesco meg nem? vagy mondjuk az Auchannak van 24 egysége, a Spar csoportnak meg 572 saját vagy franchise-üzlete van... na mindegy
slowmotion
Holnap jönnek az utcára a katonák és az ők, illetve az egészségügy élelmezését fogják biztosítani az Auchan-on keresztül. A listán nincs rajta még minden cég, egyik ügyfelem partnerénél ma megáll a termelés és holnaptól a katonaságnak gyártják majd a tisztító-, tisztálkodó szereket
Szokol
Nah, megint be kell vonulnom..... (rémálom!)




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hazafelé menet megálltam a péknél. Nincs senki, veszek egy kiló kenyeret, elég két napig.
"Friss élesztő kapható"
Gondoltam viszek haza, párom úgy is szokott sütögetni, jó lesz az.
-Mennyit kérek?
-milyen kiszerelésben kapható?
-akár kilósban is...
10 dekával beértem, de Bazzát olvasva fel kellett volna vásárolnom az egész készletet.
kittli
Eljön még a pillanat, hogy élésztőért szerelmet vásárolhatsz.

több mint 4 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 931 — Steelers fan
egyébként mi az, amitől az Auchan Magyarország beleesik az "Olyan fontos cégekről van szó, amik a járvány kezelése szempontjából fontos szolgáltató- és gyártókapacitásokat, közlekedési, energetikai, gyógyszeripari infrastruktúrát üzemeltetik" kategóriájába, de a Tesco meg nem? vagy mondjuk az Auchannak van 24 egysége, a Spar csoportnak meg 572 saját vagy franchise-üzlete van... na mindegy
slowmotion
Holnap jönnek az utcára a katonák és az ők, illetve az egészségügy élelmezését fogják biztosítani az Auchan-on keresztül. A listán nincs rajta még minden cég, egyik ügyfelem partnerénél ma megáll a termelés és holnaptól a katonaságnak gyártják majd a tisztító-, tisztálkodó szereket
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 849
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 520 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 index.hu/belfold/2020/03/19/xv_kerulet_koronavirus_magyarorszagon_gyerek_fertozott/


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 198 — Steelers fan
Hazafelé menet megálltam a péknél. Nincs senki, veszek egy kiló kenyeret, elég két napig.
"Friss élesztő kapható"
Gondoltam viszek haza, párom úgy is szokott sütögetni, jó lesz az.
-Mennyit kérek?
-milyen kiszerelésben kapható?
-akár kilósban is...
10 dekával beértem, de Bazzát olvasva fel kellett volna vásárolnom az egész készletet.
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 9 290 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
,Pékségbe' dolgozok!
Kinek kell élesztő?
több mint 4 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 649 — Bears & Illinois fan
Ma szemtanúja voltam egy kocsmakiürítésnek 3kor. Az egyik boltunk mellett van, közepesen késdobáló.
A kocsmárosnő vívott közelharcot a kapatos és a totál KO vendégekkel.

- Takarodj már ki innen!
- Erzsike te mindig elrontod a partyt.
- Menj már ki innen a picsába!
- Szerelmes vagyok beléd!
- Ne befelé hanem kifelé menjél mert pofánbaszlak!
- Nem érted, hogy szeretlek?!

Mindig is csodáltam az olyan embereket akik telitalpon állva képesek 45fokos szögbe bedőlni és nem esnek el.

Magyarország, Hódmezővásárhely, 15óra 2perc
Bazzani
Szerintem te influencer leszel, a youtube-on következhet Bazza, ahogy én látom - életképek a Hód mező karanténból.....😊

1. rész - Véres kaland, avagy, hogy került házhoz az élesztő
2. rész - Minden cseppért kár, avagy küzdelem az utolsó percekért

stb

Tuti feliratkoznék

Szerkesztette: csi77

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 226 — Cowboys fan
Megelőzendő a további kérdéseket, közlöm: AZ ÉLESZTŐ NEM ELADÓ!
nagylaza
minden eladó, csak megfelelő ellentételezés kell hozzá.
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 849
Megelőzendő a további kérdéseket, közlöm: AZ ÉLESZTŐ NEM ELADÓ!
nagylaza
Jó, akkor többet adok érte 😉
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 226 — Cowboys fan
egyébként mi az, amitől az Auchan Magyarország beleesik az "Olyan fontos cégekről van szó, amik a járvány kezelése szempontjából fontos szolgáltató- és gyártókapacitásokat, közlekedési, energetikai, gyógyszeripari infrastruktúrát üzemeltetik" kategóriájába, de a Tesco meg nem? vagy mondjuk az Auchannak van 24 egysége, a Spar csoportnak meg 572 saját vagy franchise-üzlete van... na mindegy
több mint 4 éve
topin New England Patriots 2 002
Mifelénk barmok vannak..BP - Árkád -Interspar
hentespultnál tolonganak, egymás seggébe állnak, sőőőt mennek nézelődni maszk nélkül behajolva a két egymás seggében álló közé..nem egy, nem kettő csinálja..némelyik oda köhint. Döbbenet..

Pékárut tapizzák, zacskót elvétve használnak..Mondjuk eddig se vettem ott sose, most is csak elszörnyedek ezen.

Pénztárnál is tülekedés, ugyanúgy egymáshoz közel, az 1 méterről más fogalmuk van..ha szólsz, akkor dünnyögnek. Ezért 2 kocsival állok sorba, akármennyit is veszek. Egyet magam előtt, egyet magam mögött tartok sorban állásnál, meguntam, hogy szólni kell és vitatkozni emiatt. És persze nem értik, hogy ezzel nem (csak) magam védem..Lehet segítene, ha maga a bolt figyelne erre és kiírnák, bemondanák, szankcionálnák, stb..

Előttünk a pénztárnál nyugger papa reggel kb 15 deka felvágottat vett összesen és csóválta a fejét a maszkunkat látva..megérte nyilván ezért kockáztatni az életét. Nem, nem ennyi volt az összes pénze. Tele volt a buksza.

Amúgy is van aki a maszk miatt elkerül, és az idióta hozzápréselődik a mellette álló maszk nélkülihez, szívem szerint odaszólnék, hogy te birka én miattad is hordom! Minden 20.emberen látok maszkot kb itt..
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ma szemtanúja voltam egy kocsmakiürítésnek 3kor. Az egyik boltunk mellett van, közepesen késdobáló.
A kocsmárosnő vívott közelharcot a kapatos és a totál KO vendégekkel.

- Takarodj már ki innen!
- Erzsike te mindig elrontod a partyt.
- Menj már ki innen a picsába!
- Szerelmes vagyok beléd!
- Ne befelé hanem kifelé menjél mert pofánbaszlak!
- Nem érted, hogy szeretlek?!

Mindig is csodáltam az olyan embereket akik telitalpon állva képesek 45fokos szögbe bedőlni és nem esnek el.

Magyarország, Hódmezővásárhely, 15óra 2perc

Szerkesztette: Bazzani

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
menjetek cba-ba, ott van minden. az árszínvonal miatt szinte senki nem jár oda alapesetben, ilyenkor az kész kánaán.

Bár itt mellettünk a sparba is volt hétfőn minden ami a túléléshez kell, WC papír ( igaz csak 8 darabos és csak 3 fajta, de volt.) továbbá szardínia konzerv is amit kimondottan szeretek, milka csoki, kolbász és szalonna is volt. Más meg nem kell a túléléshez, amíg van áram, net és víz 😀

való igaz, azóta nem hagytam el a bázist, lehet hogy szarabbak a viszonyok azóta.
eaglesmcnabb
Es mi a te arad?

több mint 4 éve
Törölt felhasználó
menjetek cba-ba, ott van minden. az árszínvonal miatt szinte senki nem jár oda alapesetben, ilyenkor az kész kánaán.

Bár itt mellettünk a sparba is volt hétfőn minden ami a túléléshez kell, WC papír ( igaz csak 8 darabos és csak 3 fajta, de volt.) továbbá szardínia konzerv is amit kimondottan szeretek, milka csoki, kolbász és szalonna is volt. Más meg nem kell a túléléshez, amíg van áram, net és víz 😀

való igaz, azóta nem hagytam el a bázist, lehet hogy szarabbak a viszonyok azóta.
eaglesmcnabb
Én ugyanígy bepróbálkoztam COOP-ban és ugyanez. WC papír 24 darabos kiszerelésben, volt cukor, zöldség, gyümölcs (bocsánat élesztőről nem tudok beszámolni sajnos) és ami a legfontosabb sör is. 😀
Ketten álltak előttem összesen a méteres távolságot betartván. Nem volt talán 10 perc az egész művelet.