Koronavírus 2024

34 feliratkozó

több mint 4 éve
Szesze New York Giants 20 927 — Giants fan
Nagyon köszönöm, tényleg jól esik, hogy mindenki szorít nekünk és szeretne segíteni.
Nekünk (most a szűk munkahelyemet értem ez alatt) rendes védőmaszkok kellenének leginkább, sajnos sehogy nem beszerezhető, mint ahogy fertőtlenítőszer sem nagyon (bár ez talán meg fog oldódni, maszkra kilátás sincs)
A sürgisek viszont bármire az ottani munkában fel tudják használni az adományokat.
Ezt küldte Kotroczó Ildikó a sürgi gazdasági referense

PÉCSI SÜRGŐSSÉGI BETEGELLÁTÁSÉRT ALAPÍTVÁNY
7621 Pécs,Rákóczi út 2.
Adószám: 18317174-1-02
Bankszámlaszám: 11731018-29902341 Nagyon köszönünk mindent!!!

Aki gondolja ide küldhet, az elkövetkező időben biztos a virus elleni harc kapcsán fogják felhasználni. Ha utaltok írjátok rá a közleményben hogy a Covid-19 elleni harchoz a bowl.hu fórumozói. Mondtam a Petinek, hogy ettől a társaságtól így fog menni.

Köszönjük szépen
diverdoc
Köszi az elérhetőséget, utaltam is, Doki, tartsatok ki!
Vrij6
Köszi, ment tőlem is.
több mint 4 éve
rokaur 868
Nagyon köszönöm, tényleg jól esik, hogy mindenki szorít nekünk és szeretne segíteni.
Nekünk (most a szűk munkahelyemet értem ez alatt) rendes védőmaszkok kellenének leginkább, sajnos sehogy nem beszerezhető, mint ahogy fertőtlenítőszer sem nagyon (bár ez talán meg fog oldódni, maszkra kilátás sincs)
A sürgisek viszont bármire az ottani munkában fel tudják használni az adományokat.
Ezt küldte Kotroczó Ildikó a sürgi gazdasági referense

PÉCSI SÜRGŐSSÉGI BETEGELLÁTÁSÉRT ALAPÍTVÁNY
7621 Pécs,Rákóczi út 2.
Adószám: 18317174-1-02
Bankszámlaszám: 11731018-29902341 Nagyon köszönünk mindent!!!

Aki gondolja ide küldhet, az elkövetkező időben biztos a virus elleni harc kapcsán fogják felhasználni. Ha utaltok írjátok rá a közleményben hogy a Covid-19 elleni harchoz a bowl.hu fórumozói. Mondtam a Petinek, hogy ettől a társaságtól így fog menni.

Köszönjük szépen
diverdoc
Pinnelje mar ki egy admin kerem, kesobb tudok utalni. Mielott valaki kerdezi, vissza tudnam keresni de amennyi hozzaszolas jon lehet sokan elmennenek mellette.
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 406 — Слава Україні! Героям слава!
Nagyon köszönöm, tényleg jól esik, hogy mindenki szorít nekünk és szeretne segíteni.
Nekünk (most a szűk munkahelyemet értem ez alatt) rendes védőmaszkok kellenének leginkább, sajnos sehogy nem beszerezhető, mint ahogy fertőtlenítőszer sem nagyon (bár ez talán meg fog oldódni, maszkra kilátás sincs)
A sürgisek viszont bármire az ottani munkában fel tudják használni az adományokat.
Ezt küldte Kotroczó Ildikó a sürgi gazdasági referense

PÉCSI SÜRGŐSSÉGI BETEGELLÁTÁSÉRT ALAPÍTVÁNY
7621 Pécs,Rákóczi út 2.
Adószám: 18317174-1-02
Bankszámlaszám: 11731018-29902341 Nagyon köszönünk mindent!!!

Aki gondolja ide küldhet, az elkövetkező időben biztos a virus elleni harc kapcsán fogják felhasználni. Ha utaltok írjátok rá a közleményben hogy a Covid-19 elleni harchoz a bowl.hu fórumozói. Mondtam a Petinek, hogy ettől a társaságtól így fog menni.

Köszönjük szépen
diverdoc
Köszi az elérhetőséget, utaltam is, Doki, tartsatok ki!

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 117 — The Mathematician
 www.facebook.com/update1/videos/2845002152279092/
Negritis
megnéztem, és pár szokásos hülyeségétől eltekintve nem beszél vadbaromságokat

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Nagyon köszönöm, tényleg jól esik, hogy mindenki szorít nekünk és szeretne segíteni.
Nekünk (most a szűk munkahelyemet értem ez alatt) rendes védőmaszkok kellenének leginkább, sajnos sehogy nem beszerezhető, mint ahogy fertőtlenítőszer sem nagyon (bár ez talán meg fog oldódni, maszkra kilátás sincs)
A sürgisek viszont bármire az ottani munkában fel tudják használni az adományokat.
Ezt küldte Kotroczó Ildikó a sürgi gazdasági referense

PÉCSI SÜRGŐSSÉGI BETEGELLÁTÁSÉRT ALAPÍTVÁNY
7621 Pécs,Rákóczi út 2.
Adószám: 18317174-1-02
Bankszámlaszám: 11731018-29902341 Nagyon köszönünk mindent!!!

Aki gondolja ide küldhet, az elkövetkező időben biztos a virus elleni harc kapcsán fogják felhasználni. Ha utaltok írjátok rá a közleményben hogy a Covid-19 elleni harchoz a bowl.hu fórumozói. Mondtam a Petinek, hogy ettől a társaságtól így fog menni.

Köszönjük szépen


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 117 — The Mathematician
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/83907949_2845016722277635_8615029141017722880_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=WuKpAW8ca5gQ7kNvgH5ONks&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AYCsWRB3P280QaCDoLMuFNq25wN2cjbSxMHlRJNdzHhTtA&oe=66F34B30
Ez is egy szabadságharc! | By Norbi oldala | Facebook
Ez is egy szabadságharc!

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 575 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
Nagyon kemény ez az otthoni tanulás....a gyerek ugye 3.-os. A tanárnénik feladják a leckéket. Amúgy is volt ezzel bajom, hogy a gyerek miután végzett az iskola 5-6 órájával, majd elmegy úszás edzésre, mi a retekért kell este 8- ig házi feladatokat csinálni.
Nem azért mondom, de a gyerek általában 5-ös tanuló. Most annyi feladatot kap a két tanárnőtől, hogy reggel 9-kor kezdtük és még a felével nem vagyunk kész. Mi van ott, ahol nem egy gyerek van? Mi van ott, ahol apuka nem tud csak a gyerekre koncentrálni. Itt most amúgy sem arról van szó, hogy 1-1 feladatot meg kell csinálni, hanem fogalmazzon meg a gyerek dolgokat, amiket leírni/visszaküldeni stb...olvasás, írás oldalakon keresztül...
Persze a mi tanáraink nem csinálnak videóanyagot, mert ki tudja miért.
Függetlenül ettől a jelenlegi helyzettől, tényleg van bajom bőven ezzel a magyar közoktatással. De most legalább szembetalálom magam azzal a helyzettel, hogy miképpen terhelik le szerencsétlen alsósokat...
Klaci79
redvás leckeadásnál meg osztályozásnál a világon nincs fontosabb

most végeztünk a 6.-kal, a 4.es meg a 2.os még hozzá se szagolt


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
 www.portfolio.hu/befektetes/20191029/varatlan-bejelentes-csokken-a-nepszeru-allampapirok-kamata-405401

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
A svájci térképet megnézed, akkor azt látod, hogy az olasz határ mellett a legtöbb a német határnál pedig a legkevesebb a megbetegedés. A franciák ezüstöt hoztak. 😉
ozibozi
papírforma

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 824
Nagyon kemény ez az otthoni tanulás....a gyerek ugye 3.-os. A tanárnénik feladják a leckéket. Amúgy is volt ezzel bajom, hogy a gyerek miután végzett az iskola 5-6 órájával, majd elmegy úszás edzésre, mi a retekért kell este 8- ig házi feladatokat csinálni.
Nem azért mondom, de a gyerek általában 5-ös tanuló. Most annyi feladatot kap a két tanárnőtől, hogy reggel 9-kor kezdtük és még a felével nem vagyunk kész. Mi van ott, ahol nem egy gyerek van? Mi van ott, ahol apuka nem tud csak a gyerekre koncentrálni. Itt most amúgy sem arról van szó, hogy 1-1 feladatot meg kell csinálni, hanem fogalmazzon meg a gyerek dolgokat, amiket leírni/visszaküldeni stb...olvasás, írás oldalakon keresztül...
Persze a mi tanáraink nem csinálnak videóanyagot, mert ki tudja miért.
Függetlenül ettől a jelenlegi helyzettől, tényleg van bajom bőven ezzel a magyar közoktatással. De most legalább szembetalálom magam azzal a helyzettel, hogy miképpen terhelik le szerencsétlen alsósokat...
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 559
A svájci térképet megnézed, akkor azt látod, hogy az olasz határ mellett a legtöbb a német határnál pedig a legkevesebb a megbetegedés. A franciák ezüstöt hoztak. 😉
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 20 927 — Giants fan
Tényleg érdekes amúgy, hogy a németeknél még mindig "csak" 26 haláleset van, vajon mitől lehet ekkora eltérés náluk a többiekhez képest?
Szesze
tippre az hogy a németek betartják amit kell, és rendesen tesztelnek
így közel jó számaik vannak, és az egészségügy is bírja

az egyébként érdekesebb kérdés hogy kínában tényleg sikerült-e megfogni
Negritis
Kínát sztem felesleges is nézni..
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 117 — The Mathematician
350
Amadeus
351,08 :/
Vrij6
Komoly, de hogy őszinte legyek, lakossági szinten szerintem nem sokat oszt vagy szoroz. Utazni nem most fogsz, szerencsére a hitelek (döntő többsége) már nincs devizához kötve. Céges szinten az export olcsóbb lesz, ez egy kilábalást majd segíthet, az import persze drágább, valamit valamiért.
Gyengébb gazdaságú országoknál (szándékosan nem gyengét írok, nehogy rám támadjon egy Viktorhívő) igen általános kilábalási recept a saját deviza gyengítése, most ha nem is önként de csináljuk. Mondjuk az MNB még nem lépett be a bankközin, hogy erősítse a forintot, szerintem ez is árulkodó.
vpi
Azért érzi a lakosság is, h mást ne mondjak a benzinár még jobban csökkenne ha nem lenne ilyen gyenge a Ft.
empty taxi
430-ról lesett 350-re. Értem hogy lehetne 320 is, de ez még nem a vég.
Pluszba kijárási tilalomba ugyse autozhatsz.
vpi
de benzint vehetsz 😀
Negritis
Felgyújtani magam 😊? Felveszek devizahitelt 3 literre, csak hogy veszélyesen éljek.
vpi
keresztanyám mondta azt mikor kedvezményesen ment papucsot venni (amit soha nem fog felvenni, már így is zsákban áll náluk otthon a ruha amit soha nem vett fel)
: nem kér enni, miért ne venném meg mikor olcsó

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 117 — The Mathematician
Tényleg érdekes amúgy, hogy a németeknél még mindig "csak" 26 haláleset van, vajon mitől lehet ekkora eltérés náluk a többiekhez képest?
Szesze
tippre az hogy a németek betartják amit kell, és rendesen tesztelnek
így közel jó számaik vannak, és az egészségügy is bírja

az egyébként érdekesebb kérdés hogy kínában tényleg sikerült-e megfogni

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 814 — Patriot
350
Amadeus
351,08 :/
Vrij6
Komoly, de hogy őszinte legyek, lakossági szinten szerintem nem sokat oszt vagy szoroz. Utazni nem most fogsz, szerencsére a hitelek (döntő többsége) már nincs devizához kötve. Céges szinten az export olcsóbb lesz, ez egy kilábalást majd segíthet, az import persze drágább, valamit valamiért.
Gyengébb gazdaságú országoknál (szándékosan nem gyengét írok, nehogy rám támadjon egy Viktorhívő) igen általános kilábalási recept a saját deviza gyengítése, most ha nem is önként de csináljuk. Mondjuk az MNB még nem lépett be a bankközin, hogy erősítse a forintot, szerintem ez is árulkodó.
vpi
Azért érzi a lakosság is, h mást ne mondjak a benzinár még jobban csökkenne ha nem lenne ilyen gyenge a Ft.
empty taxi
430-ról lesett 350-re. Értem hogy lehetne 320 is, de ez még nem a vég.
Pluszba kijárási tilalomba ugyse autozhatsz.
vpi
de benzint vehetsz 😀
Negritis
Felgyújtani magam 😊? Felveszek devizahitelt 3 literre, csak hogy veszélyesen éljek.
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 20 927 — Giants fan
Tényleg érdekes amúgy, hogy a németeknél még mindig "csak" 26 haláleset van, vajon mitől lehet ekkora eltérés náluk a többiekhez képest?
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 117 — The Mathematician
350
Amadeus
351,08 :/
Vrij6
Komoly, de hogy őszinte legyek, lakossági szinten szerintem nem sokat oszt vagy szoroz. Utazni nem most fogsz, szerencsére a hitelek (döntő többsége) már nincs devizához kötve. Céges szinten az export olcsóbb lesz, ez egy kilábalást majd segíthet, az import persze drágább, valamit valamiért.
Gyengébb gazdaságú országoknál (szándékosan nem gyengét írok, nehogy rám támadjon egy Viktorhívő) igen általános kilábalási recept a saját deviza gyengítése, most ha nem is önként de csináljuk. Mondjuk az MNB még nem lépett be a bankközin, hogy erősítse a forintot, szerintem ez is árulkodó.
vpi
Azért érzi a lakosság is, h mást ne mondjak a benzinár még jobban csökkenne ha nem lenne ilyen gyenge a Ft.
empty taxi
430-ról lesett 350-re. Értem hogy lehetne 320 is, de ez még nem a vég.
Pluszba kijárási tilalomba ugyse autozhatsz.
vpi
de benzint vehetsz 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
 protectu.co.uk/Item/coronavirus_face_mask_mist

Komoly ár..
Jó lenne dokinak segíteni.
LoveSobri
Jó lenne... hogy lehet hozzájutni? Ideér egyáltalán vmikor? (bocs a részleteket nem néztem)
zemanla
Én beszállnék. Egyetlen problémám, hogy a bankrendszert mellőzöm és csak kp-val tudnék beugrani. Valaki más Pécsről?
gyeek
tőlem is mehet
Szesze
Én is
Ha nem baj, h nem Pécsről...😀

Szerkesztette: zemanla




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 798 — Bla, bla, bla
 protectu.co.uk/Item/coronavirus_face_mask_mist

Komoly ár..
Jó lenne dokinak segíteni.
LoveSobri
Jó lenne... hogy lehet hozzájutni? Ideér egyáltalán vmikor? (bocs a részleteket nem néztem)
zemanla
Én beszállnék. Egyetlen problémám, hogy a bankrendszert mellőzöm és csak kp-val tudnék beugrani. Valaki más Pécsről?
gyeek
tőlem is mehet
Szesze
#Meetoo

😉



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 814 — Patriot
350
Amadeus
351,08 :/
Vrij6
Komoly, de hogy őszinte legyek, lakossági szinten szerintem nem sokat oszt vagy szoroz. Utazni nem most fogsz, szerencsére a hitelek (döntő többsége) már nincs devizához kötve. Céges szinten az export olcsóbb lesz, ez egy kilábalást majd segíthet, az import persze drágább, valamit valamiért.
Gyengébb gazdaságú országoknál (szándékosan nem gyengét írok, nehogy rám támadjon egy Viktorhívő) igen általános kilábalási recept a saját deviza gyengítése, most ha nem is önként de csináljuk. Mondjuk az MNB még nem lépett be a bankközin, hogy erősítse a forintot, szerintem ez is árulkodó.
vpi
Azért érzi a lakosság is, h mást ne mondjak a benzinár még jobban csökkenne ha nem lenne ilyen gyenge a Ft.
empty taxi
430-ról lesett 350-re. Értem hogy lehetne 320 is, de ez még nem a vég.
Pluszba kijárási tilalomba ugyse autozhatsz.
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 20 927 — Giants fan
 protectu.co.uk/Item/coronavirus_face_mask_mist

Komoly ár..
Jó lenne dokinak segíteni.
LoveSobri
Jó lenne... hogy lehet hozzájutni? Ideér egyáltalán vmikor? (bocs a részleteket nem néztem)
zemanla
Én beszállnék. Egyetlen problémám, hogy a bankrendszert mellőzöm és csak kp-val tudnék beugrani. Valaki más Pécsről?
gyeek
tőlem is mehet
több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 8 138 — Stromfeld Aurél fan
 protectu.co.uk/Item/coronavirus_face_mask_mist

Komoly ár..
Jó lenne dokinak segíteni.
LoveSobri
Jó lenne... hogy lehet hozzájutni? Ideér egyáltalán vmikor? (bocs a részleteket nem néztem)
zemanla
Én beszállnék. Egyetlen problémám, hogy a bankrendszert mellőzöm és csak kp-val tudnék beugrani. Valaki más Pécsről?

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 4 éve
hden Philadelphia Eagles 339
"Susan Rice, Obama egykori nemzetbiztonsági tanácsadója múlt pénteken ment neki az elnöknek az olyan kijelentéseit támadva, mint hogy soha nem tudod igazából elképzelni, hogy ki fog törni egy olyan járvány, mint a koronavírus. Ő hozta fel a 2017-es találkozót is. Ennél komolyabb az a kritikája, hogy Trump, illetve az azóta vele összevesző John Bolton megszüntette azt az intézményt, ami éppen egy globális járvány esetén lenne igazán fontos.

Obama alatt az ebola tapasztalataiból kiindulva hozták létre a National Security Council (NSC), vagyis az elnök legfontosabb nemzetbiztonsági tanácsának a globális egészségügyi kérdésekkel foglalkozó részlegét, kifejezetten azzal a céllal, hogy egy világméretű járvány Egyesült Államokat érintő fenyegetését csökkentsék. Amikor azonban Bolton került az NSC élére, a részleget megszüntette – kritikusai szerint azért, mert nála inkább a hagyományos fegyveres konfliktusok és a terrorizmus elleni védekezés volt a prioritás, a járványügy nemzetbiztonsági jelentőségét kevésbé értette."

forrás: Index
több mint 4 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
 protectu.co.uk/Item/coronavirus_face_mask_mist

Komoly ár..
Jó lenne dokinak segíteni.
LoveSobri
Jó lenne... hogy lehet hozzájutni? Ideér egyáltalán vmikor? (bocs a részleteket nem néztem)




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞