NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Koronavírus 2024

34 feliratkozó

több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 8 151 — Stromfeld Aurél fan
 koronavirus.gov.hu/cikkek/gyorgy-istvan-az-omikron-es-az-oltasi-igazolvany-miatt-erdemes-kihasznalni-januari-oltasi

Idézem az első pár sort amitől WTF rohamom lett:
"A kormány döntött arról, hogy február 15-étől a védettségi igazolvány oltási igazolvánnyá alakul, és ha valaki a második oltását követő 6 hónapon belül nem veszi fel a harmadik vakcinát, akkor az ő igazolványa érvénytelen lesz"

Én már áprilisban megkaptam a második oltásom. Októberben a 3. vakcina még csak egy rossz vicc volt. Amikor barátnőm 2 oltás után átesett a nyavalyán nekem semmi tünetem nem volt, szerintem tele van a szervezetem álló farkú antitestekkel, de ez most lényegtelen. Valaki el tudná magyarázni nekem, hogy mi a cukros fütyköst kell kezdenem ezzel a kártyámmal (védettségi igazolvány)? Jófiú módra beoltatom magam kurva gyorsan kétszer és emiatt szívom meg?! Ha február 15ig mennék 3. oltásra az eltelt majdnem egy év akkor is annyi marad...

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 528 — Lucas Scott
Amúgy én a COVID beteggondozást oltatlanokra kivenném a TB alól.
Aki oltatlanul kapja el és kórházi ápolásra szorul szépen fizesse ki a teljes számlát.
Mint szingapúrban van a cikk alapján.

Mondjuk a fix díj meg jobban rákényszeríti az embereket az oltásra.
Toca
Na, azért ez egy kicsit durva, nem?
csi77
Nem.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Mi két oltással decemberben estünk át a betegségen. Nekünk ( és a gyerekeknek sem persze, akik oltatlanul szintén átestek) pár hónapig az orvos sem javasolja az oltást. Akkor most mi védtelenek leszünk februártól?
csi77
Így van, nyertek a vakcinagyártók
r.baggio
Az EMA pedig nem ért hozzá.

| Itt most a minap megjelent "lehet hogy a 3-4. oltások gyengítik az immunrendszert" hírre gondolok. |
több mint 2 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 666 — Bears & Illinois fan
Amúgy én a COVID beteggondozást oltatlanokra kivenném a TB alól.
Aki oltatlanul kapja el és kórházi ápolásra szorul szépen fizesse ki a teljes számlát.
Mint szingapúrban van a cikk alapján.

Mondjuk a fix díj meg jobban rákényszeríti az embereket az oltásra.
Toca
Na, azért ez egy kicsit durva, nem?

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 2 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 666 — Bears & Illinois fan
4.5 éves lányom múlt héten contact case volt az oviban. Minden nap teszteltük gyorsteszttel (itt Lux-ban az ovi/suli ad heti 3-at ingyen), mind negatív. Kedden a biztonság kedvéért PCR -> pozitív. Gyorsan csináltunk gyorstesztet utána, az még mindig negatív... Tünet az orrfolyáson és kis hőemelkedésen kívül semmi.

Én tegnap csináltam PCR-t, negatív... Két Pfizerrel. Most jött volna a 3G, de eltoltuk.
Joey Tribbiani
A gyorsteszt kb 50%-os hatékonyságú, de ha pozitív, akkor mint a terhességi teszt, az az, ráadásul a fertőzés 3-6. napján mutatja ki általában üzembiztosan, előtte utána nem.
A pcr hatékonysága 95% feletti

Ja és a LUX az luxust jelent?😊

Szerkesztette: csi77

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Beleolvastam a kormány oltással kapcsolatos FB posztja alatti hozzászólásokba.
Rengeteg az oltatlan tiltakozó.

több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 19 216 — Vikings fan
Amúgy én a COVID beteggondozást oltatlanokra kivenném a TB alól.
Aki oltatlanul kapja el és kórházi ápolásra szorul szépen fizesse ki a teljes számlát.
Mint szingapúrban van a cikk alapján.

Mondjuk a fix díj meg jobban rákényszeríti az embereket az oltásra.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 400 — The Mathematician
 apnews.com/article/supreme-court-vaccine-mandate-eb5899ae1fe5b62b6f4d51f54a3cd375

és akkor csodálkoznak hogy inkább a walmartba mennek a korházi doglozók

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
4.5 éves lányom múlt héten contact case volt az oviban. Minden nap teszteltük gyorsteszttel (itt Lux-ban az ovi/suli ad heti 3-at ingyen), mind negatív. Kedden a biztonság kedvéért PCR -> pozitív. Gyorsan csináltunk gyorstesztet utána, az még mindig negatív... Tünet az orrfolyáson és kis hőemelkedésen kívül semmi.

Én tegnap csináltam PCR-t, negatív... Két Pfizerrel. Most jött volna a 3G, de eltoltuk.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 400 — The Mathematician
Mi két oltással decemberben estünk át a betegségen. Nekünk ( és a gyerekeknek sem persze, akik oltatlanul szintén átestek) pár hónapig az orvos sem javasolja az oltást. Akkor most mi védtelenek leszünk februártól?
csi77
Nézd meg az oltási igazolványod QR kódját. Ha abból nem látszik, hogy átestél, akkor biológiailag védett, adminisztratíve viszont védtelen vagy. Valószínűleg megoldhatatlan IT-probléma két adatbázist összehozni...
Teabee
ne akard tudni milyen probléma 1 adatbázis kezelése is állami cégeknél

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 400 — The Mathematician
Azzal mi lesz aki eddig nem volt beolva és kap egy Jansen-t? Ő védett, vagy meg kell lennie a 3-nak?
bcsarli
elvileg ha eddig nem voltál beoltva és most mész akkor a jansen a 3.nak minősül

nekem a decemberi pfizerem a májusi jansenre 3. volt pl

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
rokaur 869
Most jött vissza a kolléganő gyerekszülésből, erre már azon hőbölög, hogy átköltöztették egy másik irodába ahol az oltatlanok vannak, mint amilyen ő is. 😊
Matthew99
oltatlanok irodaja... ez igy csak szerintem nincs jol?
En mondjuk szivesen betennem kulon irodaba akinek a gyereke / parja.. beteg otthon de arra meg nem volt vevo senki...

Szerkesztette: rokaur
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
 telex.hu/koronavirus/2022/01/14/covid-univerzalis-vakcina-pankoronavirus-vakcina-fejlesztesek-nanoreszecske-tuskefeherje-walter-reed-duke-vakcinafejlesztes


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 583 — Invisible man
Most jött vissza a kolléganő gyerekszülésből, erre már azon hőbölög, hogy átköltöztették egy másik irodába ahol az oltatlanok vannak, mint amilyen ő is. 😊

Szerkesztette: Matthew99


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
Teabee Denver Broncos 717
Mi két oltással decemberben estünk át a betegségen. Nekünk ( és a gyerekeknek sem persze, akik oltatlanul szintén átestek) pár hónapig az orvos sem javasolja az oltást. Akkor most mi védtelenek leszünk februártól?
csi77
Nézd meg az oltási igazolványod QR kódját. Ha abból nem látszik, hogy átestél, akkor biológiailag védett, adminisztratíve viszont védtelen vagy. Valószínűleg megoldhatatlan IT-probléma két adatbázist összehozni...
több mint 2 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 842 — 258. §
Mi két oltással decemberben estünk át a betegségen. Nekünk ( és a gyerekeknek sem persze, akik oltatlanul szintén átestek) pár hónapig az orvos sem javasolja az oltást. Akkor most mi védtelenek leszünk februártól?
csi77
Így van, nyertek a vakcinagyártók


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Mi két oltással decemberben estünk át a betegségen. Nekünk ( és a gyerekeknek sem persze, akik oltatlanul szintén átestek) pár hónapig az orvos sem javasolja az oltást. Akkor most mi védtelenek leszünk februártól?
csi77
Tegnap elmondottak alapján, ha 2. oltást feb 15-től nézve 6 hónapon túl kaptátok, igen.
több mint 2 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 666 — Bears & Illinois fan
Mi két oltással decemberben estünk át a betegségen. Nekünk ( és a gyerekeknek sem persze, akik oltatlanul szintén átestek) pár hónapig az orvos sem javasolja az oltást. Akkor most mi védtelenek leszünk februártól?

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 476 — nabege2@yahoo.com
Annak lesz érvényes ez feb 15tól, aki addig 3. oltást megkapta, vagy 2. oltást 6 hónapon belül.
Beki
kurva anyjukat!
2 oltásom van, december 31-én direkt csináltattam 11e-ért antigént, 5600-at mértek, 2-3 hónapon belül nem akartam oltást felvenni
NB2
Szerencsere ez mostantol nem akarat kerdese lesz, vegre. Vagyis az lesz, csak korlatozasokkal jar majd.
topin
De amúgy ez hogy lesz a gyakorlatban? Pl aki nincs beoltva, de igazoltan átesett a fertőzésen, eddig az is kapott védettségi igazolványt, ami asszem valami 6 hónapig érvényes volt.

Vagy én például asszem május környékén kaptam az enyémet. Nincsen rajta lejárati idő, viszont csak két oltásom van. Akinek három, annak gyártanak és küldenek újat?
Aztán fél év múlva már a negyedik oltással lesz ugyanez? 😁🙄
warr_b
Van valami épkézláb magyarázat erre amúgy, hogy most hirtelen mitől számít védettnek az, aki mondjuk 5 hónapja kapott egy második vagy harmadik oltást, és nem védettnek az aki egy hónapja átesett a betegségen, és/vagy esetleg méretett egy szép magas antitest számot?
Henderson
Pontosan ezért lettem ideges.
Azért csináltattam az antitest vizsgálatot, hogy megnyugodjak, hogy kell-e vagy nem. Utána beszéltem 2 emberrel mind a kettő azt mondta, hogy 2-3 hónapig most jó vagyok.
Tényleg rohadt dühítő ez a fejetlenség.
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
 www.portfolio.hu/gazdasag/20220114/koronavirus-egeszen-hihetetlen-korhazi-adatok-erkeztek-magyarorszagrol-521004
Klaci79
Baszki nem létezik h ezek a számok valósak legyenek...
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Annak lesz érvényes ez feb 15tól, aki addig 3. oltást megkapta, vagy 2. oltást 6 hónapon belül.
Beki
kurva anyjukat!
2 oltásom van, december 31-én direkt csináltattam 11e-ért antigént, 5600-at mértek, 2-3 hónapon belül nem akartam oltást felvenni
NB2
Szerencsere ez mostantol nem akarat kerdese lesz, vegre. Vagyis az lesz, csak korlatozasokkal jar majd.
topin
De amúgy ez hogy lesz a gyakorlatban? Pl aki nincs beoltva, de igazoltan átesett a fertőzésen, eddig az is kapott védettségi igazolványt, ami asszem valami 6 hónapig érvényes volt.

Vagy én például asszem május környékén kaptam az enyémet. Nincsen rajta lejárati idő, viszont csak két oltásom van. Akinek három, annak gyártanak és küldenek újat?
Aztán fél év múlva már a negyedik oltással lesz ugyanez? 😁🙄
warr_b
Van valami épkézláb magyarázat erre amúgy, hogy most hirtelen mitől számít védettnek az, aki mondjuk 5 hónapja kapott egy második vagy harmadik oltást, és nem védettnek az aki egy hónapja átesett a betegségen, és/vagy esetleg méretett egy szép magas antitest számot?
Henderson
Ne keressétek a logikát az itthoni idióta döntések kapcsán.
több mint 2 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 548 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Azzal mi lesz aki eddig nem volt beolva és kap egy Jansen-t? Ő védett, vagy meg kell lennie a 3-nak?

több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 23 622 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Pompás, az oviban most éppen skarlátfertőzés lett...

Hát a faszomat már, az idő vagy 40%-ában nem tud intézménybe menni a gyerek, mert vagy saját jogon taknyol egy kicsit (ami ugye októbertől márciusig tök általános, de jajj tartsa otthon a szülő ha kettőt tüsszent), vagy covid miatt van épp karantén, vagy fosós-hányós vírus van, vagy akármi...

Ha nem home office-ban dolgoznék már nyár elejére elfogyna a szabink ezek miatt.

Tököm, amikor mi voltunk gyerekek, max akkor hiányoztunk, ha lázas betegek voltunk, vagy eltört valamink...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
Henderson New York Giants 1 046
Annak lesz érvényes ez feb 15tól, aki addig 3. oltást megkapta, vagy 2. oltást 6 hónapon belül.
Beki
kurva anyjukat!
2 oltásom van, december 31-én direkt csináltattam 11e-ért antigént, 5600-at mértek, 2-3 hónapon belül nem akartam oltást felvenni
NB2
Szerencsere ez mostantol nem akarat kerdese lesz, vegre. Vagyis az lesz, csak korlatozasokkal jar majd.
topin
De amúgy ez hogy lesz a gyakorlatban? Pl aki nincs beoltva, de igazoltan átesett a fertőzésen, eddig az is kapott védettségi igazolványt, ami asszem valami 6 hónapig érvényes volt.

Vagy én például asszem május környékén kaptam az enyémet. Nincsen rajta lejárati idő, viszont csak két oltásom van. Akinek három, annak gyártanak és küldenek újat?
Aztán fél év múlva már a negyedik oltással lesz ugyanez? 😁🙄
warr_b
Van valami épkézláb magyarázat erre amúgy, hogy most hirtelen mitől számít védettnek az, aki mondjuk 5 hónapja kapott egy második vagy harmadik oltást, és nem védettnek az aki egy hónapja átesett a betegségen, és/vagy esetleg méretett egy szép magas antitest számot?

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 925
És az a kemény, hogy ezek hivatalos adatok...nem az ellenzék számai vagy valami szakmai szervezet számai. Ezt nem is értem, hogy miért adták ki.