NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Koronavírus 2024

34 feliratkozó

több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 420 — Слава Україні! Героям слава!
 www.portfolio.hu/gazdasag/20220114/koronavirus-egeszen-hihetetlen-korhazi-adatok-erkeztek-magyarorszagrol-521004
Klaci79
Ez van, amikor külügyminiszter dönt vakcina engedélyezéséről / beszerzéséről, a kórház vezetők legfontosabb feladata, hogy megakadályozzák, hogy információ kerülhessen ki, és a fő pandemológus úgy áll ki másfél évig nap, mint nap a kamerák elé, hogy két egyenruhás tiszt áll mögötte, fehér köpenyes helyett.
peterk2005

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
 www.portfolio.hu/gazdasag/20220114/koronavirus-egeszen-hihetetlen-korhazi-adatok-erkeztek-magyarorszagrol-521004
Klaci79
Ez van, amikor külügyminiszter dönt vakcina engedélyezéséről / beszerzéséről, a kórház vezetők legfontosabb feladata, hogy megakadályozzák, hogy információ kerülhessen ki, és a fő pandemológus úgy áll ki másfél évig nap, mint nap a kamerák elé, hogy két egyenruhás tiszt áll mögötte, fehér köpenyes helyett.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 925
 www.portfolio.hu/gazdasag/20220114/koronavirus-egeszen-hihetetlen-korhazi-adatok-erkeztek-magyarorszagrol-521004
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Annak lesz érvényes ez feb 15tól, aki addig 3. oltást megkapta, vagy 2. oltást 6 hónapon belül.
Beki
kurva anyjukat!
2 oltásom van, december 31-én direkt csináltattam 11e-ért antigént, 5600-at mértek, 2-3 hónapon belül nem akartam oltást felvenni
NB2
Szerencsere ez mostantol nem akarat kerdese lesz, vegre. Vagyis az lesz, csak korlatozasokkal jar majd.
topin
De amúgy ez hogy lesz a gyakorlatban? Pl aki nincs beoltva, de igazoltan átesett a fertőzésen, eddig az is kapott védettségi igazolványt, ami asszem valami 6 hónapig érvényes volt.

Vagy én például asszem május környékén kaptam az enyémet. Nincsen rajta lejárati idő, viszont csak két oltásom van. Akinek három, annak gyártanak és küldenek újat?
Aztán fél év múlva már a negyedik oltással lesz ugyanez? 😁🙄
warr_b
Szerintem ha leolvassák a QR kódot, akkor az eeszt oldalon megjelenik, hogy mikor kapott utoljára oltást. Most nem tudom kipróbálni, mert nincs a kezem ügyében a kártya, próbáld ki. Ha megjelenik az oltásaid dátuma, akkor megvan a válasz.

A betartatás egy másik kérdés lesz, de ahhoz még azt is tudni kellene, hogy mit fog korlátozni, mert jelenleg nagyjából semmit nem korlátoz. 😊 Amióta megvan a kártyám, eddig egyetlen helyen kérték el tőlem: a kórházban, amikor látogatni mentem. Soha, sehol máshol. (Külföldre csak Svájcba mentem, de ott sem kérték eddig egyszer sem. Sem autóval, sem repülővel menve. Igaz, repülővel utoljára még késő nyáron voltam. Autóval viszont november végén is, és mintha 2019 lett volna, sehol nem kellett semmit mutatnom.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 23 622 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Annak lesz érvényes ez feb 15tól, aki addig 3. oltást megkapta, vagy 2. oltást 6 hónapon belül.
Beki
kurva anyjukat!
2 oltásom van, december 31-én direkt csináltattam 11e-ért antigént, 5600-at mértek, 2-3 hónapon belül nem akartam oltást felvenni
NB2
Szerencsere ez mostantol nem akarat kerdese lesz, vegre. Vagyis az lesz, csak korlatozasokkal jar majd.
topin
De amúgy ez hogy lesz a gyakorlatban? Pl aki nincs beoltva, de igazoltan átesett a fertőzésen, eddig az is kapott védettségi igazolványt, ami asszem valami 6 hónapig érvényes volt.

Vagy én például asszem május környékén kaptam az enyémet. Nincsen rajta lejárati idő, viszont csak két oltásom van. Akinek három, annak gyártanak és küldenek újat?
Aztán fél év múlva már a negyedik oltással lesz ugyanez? 😁🙄


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
topin New England Patriots 2 003
Annak lesz érvényes ez feb 15tól, aki addig 3. oltást megkapta, vagy 2. oltást 6 hónapon belül.
Beki
kurva anyjukat!
2 oltásom van, december 31-én direkt csináltattam 11e-ért antigént, 5600-at mértek, 2-3 hónapon belül nem akartam oltást felvenni
NB2
Szerencsere ez mostantol nem akarat kerdese lesz, vegre. Vagyis az lesz, csak korlatozasokkal jar majd.

Szerkesztette: topin
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 400 — The Mathematician
 tenyek.hu/cikkek/egeszsegugyi-adot-vetnek-ki-az-oltatlanokra

Minden kanadai gombszemű!
warr_b
neolibek a köbön

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 23 622 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 tenyek.hu/cikkek/egeszsegugyi-adot-vetnek-ki-az-oltatlanokra

Minden kanadai gombszemű!


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 043 — #NoStress
Bazzani
A három oltás és a vastüdő:

 telex.hu/koronavirus/2022/01/13/koronavirus-fertozes-tunetek-omikron-laz-faradtsag-korhaz-oltas-teszt-covid-19

"Azok a fiatalok, akik kórházba kerülnek, szinte mind oltatlanok” – mondta az orvos.
... Az orvos tapasztalata szerint három oltással alig kerülnek be emberek a Covid-osztályra, legfeljebb igen idősek és olyanok, akik más súlyos betegségekkel is küzdenek."

több mint 2 éve
dawyd728 3 833
Annak lesz érvényes ez feb 15tól, aki addig 3. oltást megkapta, vagy 2. oltást 6 hónapon belül.
Beki
Erről beszéltem novemberben. Felejtsük el az oltott, de mégis intenzíven van baromságokat. Lesz védett és védtelen. Csak 2 hónapot késtek vele, de sebaj. Jobb később, mint soha. Már csak be kéne tartani a védettségivel való bemászkálást ide-oda.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 400 — The Mathematician
ez volt amúgy?

 www.beckershospitalreview.com/cardiology/myocarditis-more-common-after-covid-19-than-vaccination-large-study-finds.html
Negritis
Erős immunrendszerrel meg 0 😀
Toca
jaja mer az mérhető 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 19 216 — Vikings fan
ez volt amúgy?

 www.beckershospitalreview.com/cardiology/myocarditis-more-common-after-covid-19-than-vaccination-large-study-finds.html
Negritis
Erős immunrendszerrel meg 0 😀
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 400 — The Mathematician
ez volt amúgy?

 www.beckershospitalreview.com/cardiology/myocarditis-more-common-after-covid-19-than-vaccination-large-study-finds.html

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 19 216 — Vikings fan
Indiai kutatások alapján az omikron fertőzőbbnek tűnik, mint a kanyaró. Ami eddig lényegében a világcsúcstartó volt az ismertebb vírusok közül. A légutakat támadó vírusok között pedig egyértelműen világcsúcstartó.

Ez azt jelenti, hogy ha egy zárt helyiségben egy fertőzött (és fertőző) ember beszél néhány mondatot, akkor abban a helységben 90% eséllyel mindenki kap a vírusból (értsd: bejut a szervezetébe. Ez még nem jelenti azt, hogy meg is fertőződik, de a vírus bejut.)
peterk2005
Ilyenkor csinálhatnának olyan adatokat is, hogyha mondjuk mindenki maszkot visel ez mennyivel csökken stb.
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 19 216 — Vikings fan
na jöhet 4. shot végre lesz 2 nyugaton is elfogadott chipem
briareos
Nekem meg 2.5 bibibi.
Úgy érzem magam mint egy Poké mester!
több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 043 — #NoStress
A cégünknél egy fiatal (értsd 30év körüli) srác lélegeztetőgépre került 10nap betegség után.
Azt mondják, hogy szegénynek kb semmi esélye.
Bazzani
Volt esélye, az oltás.
Az az igazán szomorú az oltásellenességben, hogy aki tanulhatna belőle az azért nem tud, mert bele is hal az ostobaságába.
Sobri Jóska
Hol írtam, hogy nem volt beoltva?
Bazzani
Ha be lett volna, akkor nem kerül 30 évesen gépre.
Aki be van oltva, ahol van antitest elegendő, az nem tud gépre kerülni 30 évesen.
Azt állítod be volt oltva háromszor?
Vagy kapott egy oltást tavaly májusban, hogy legyen plasztik, és ettől oltott?
Sobri Jóska
Én egyiket sem írtam.
Ha igen akkor idézd légyszi.
Bazzani
Nem nehéz kikövetkeztetni.
Ha lett volna 3 oltása akkor nem kerül gépre 30 évesen.

több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 507 — StuG Life
na jöhet 4. shot végre lesz 2 nyugaton is elfogadott chipem

több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A cégünknél egy fiatal (értsd 30év körüli) srác lélegeztetőgépre került 10nap betegség után.
Azt mondják, hogy szegénynek kb semmi esélye.
Bazzani
Volt esélye, az oltás.
Az az igazán szomorú az oltásellenességben, hogy aki tanulhatna belőle az azért nem tud, mert bele is hal az ostobaságába.
Sobri Jóska
Hol írtam, hogy nem volt beoltva?
Bazzani
Ha be lett volna, akkor nem kerül 30 évesen gépre.
Aki be van oltva, ahol van antitest elegendő, az nem tud gépre kerülni 30 évesen.
Azt állítod be volt oltva háromszor?
Vagy kapott egy oltást tavaly májusban, hogy legyen plasztik, és ettől oltott?
Sobri Jóska
Én egyiket sem írtam.
Ha igen akkor idézd légyszi.

több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 043 — #NoStress
A cégünknél egy fiatal (értsd 30év körüli) srác lélegeztetőgépre került 10nap betegség után.
Azt mondják, hogy szegénynek kb semmi esélye.
Bazzani
Volt esélye, az oltás.
Az az igazán szomorú az oltásellenességben, hogy aki tanulhatna belőle az azért nem tud, mert bele is hal az ostobaságába.
Sobri Jóska
Hol írtam, hogy nem volt beoltva?
Bazzani
Ha be lett volna, akkor nem kerül 30 évesen gépre.
Aki be van oltva, ahol van antitest elegendő, az nem tud gépre kerülni 30 évesen.
Azt állítod be volt oltva háromszor?
Vagy kapott egy oltást tavaly májusban, hogy legyen plasztik, és ettől oltott?

több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
A cégünknél egy fiatal (értsd 30év körüli) srác lélegeztetőgépre került 10nap betegség után.
Azt mondják, hogy szegénynek kb semmi esélye.
Bazzani
Volt esélye, az oltás.
Az az igazán szomorú az oltásellenességben, hogy aki tanulhatna belőle az azért nem tud, mert bele is hal az ostobaságába.
Sobri Jóska
Hol írtam, hogy nem volt beoltva?
Bazzani
Aki lélegeztetőgépen van, az oltásellenes, mit nem értesz?
több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A cégünknél egy fiatal (értsd 30év körüli) srác lélegeztetőgépre került 10nap betegség után.
Azt mondják, hogy szegénynek kb semmi esélye.
Bazzani
Volt esélye, az oltás.
Az az igazán szomorú az oltásellenességben, hogy aki tanulhatna belőle az azért nem tud, mert bele is hal az ostobaságába.
Sobri Jóska
Hol írtam, hogy nem volt beoltva?

több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 043 — #NoStress
A cégünknél egy fiatal (értsd 30év körüli) srác lélegeztetőgépre került 10nap betegség után.
Azt mondják, hogy szegénynek kb semmi esélye.
Bazzani
Volt esélye, az oltás.
Az az igazán szomorú az oltásellenességben, hogy aki tanulhatna belőle az azért nem tud, mert bele is hal az ostobaságába.

több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 293 — Cowboys fan
A cégünknél egy fiatal (értsd 30év körüli) srác lélegeztetőgépre került 10nap betegség után.
Azt mondják, hogy szegénynek kb semmi esélye.
Bazzani
* csak egy kis influenza
több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A cégünknél egy fiatal (értsd 30év körüli) srác lélegeztetőgépre került 10nap betegség után.
Azt mondják, hogy szegénynek kb semmi esélye.

több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 043 — #NoStress
Indiai kutatások alapján az omikron fertőzőbbnek tűnik, mint a kanyaró. Ami eddig lényegében a világcsúcstartó volt az ismertebb vírusok közül. A légutakat támadó vírusok között pedig egyértelműen világcsúcstartó.

Ez azt jelenti, hogy ha egy zárt helyiségben egy fertőzött (és fertőző) ember beszél néhány mondatot, akkor abban a helységben 90% eséllyel mindenki kap a vírusból (értsd: bejut a szervezetébe. Ez még nem jelenti azt, hogy meg is fertőződik, de a vírus bejut.)
peterk2005
Biztos van valami gyengéje. Ha mondjuk beoltod magad lépfenével, feketehimlővel vagy pestissel, akkor elkerül.



Vagy elég mondjuk a sima covid-vakcina...