NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Kosárlabda

13 feliratkozó

több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Cuse is ma játszott, nehézkesen, de verték a Rutgers-t. Szerintem jobb,. hogy nem néztem, az ideg csapott volna szét (megint). C.J. Fair 21 pont 8 pattanó. Bírom a srácot



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 401 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
17.30-kor adja a sportklub a király kupa döntőt, Barcelona-Real Madrid (Go Singler!)

tegnap voltak az elődöntők, azelőtt a negyeddöntők, tourney hangulatHöri
Barca-Real 74-91 😊 Megvan a kupa!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
valaki2 453 — Saints fan
Valaki tud a Purdue-MSU-hoz egy jól működő streamet?valaki2
http://www.vipbox.tv/watch/35616/1/ncaaboncbsbig10net:-8michigan-state-vs-purdue-live-stream-online.htmlJJ
Kösz!

több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 922 — no es importante
Valaki tud a Purdue-MSU-hoz egy jól működő streamet?valaki2
http://www.vipbox.tv/watch/35616/1/ncaaboncbsbig10net:-8michigan-state-vs-purdue-live-stream-online.html


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
valaki2 453 — Saints fan
Valaki tud a Purdue-MSU-hoz egy jól működő streamet?

több mint 12 éve
gsn 3 548
Tourney PickEm:
http://tournament.fantasysports.yahoo.com/t1/register/joinprivategroup_assign_team?GID=2345&P=bowlhu

Akik tavaly játszottak, azok már kaptak meghívót, akik nem, de játszanának majd March Madness alatt, azok a linkre kattintva regelhetnek.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
17.30-kor adja a sportklub a király kupa döntőt, Barcelona-Real Madrid (Go Singler!)

tegnap voltak az elődöntők, azelőtt a negyeddöntők, tourney hangulatHöri
ez tuti? Műsorújság szerint 17:00-tól a Fehérvár jégkorong meccsét adják és aztán adják le 8-tól a döntőt felvételről.Dub
akkor legyen úgy

több mint 12 éve
Dub New Orleans Saints 1 019
17.30-kor adja a sportklub a király kupa döntőt, Barcelona-Real Madrid (Go Singler!)

tegnap voltak az elődöntők, azelőtt a negyeddöntők, tourney hangulatHöri
ez tuti? Műsorújság szerint 17:00-tól a Fehérvár jégkorong meccsét adják és aztán adják le 8-tól a döntőt felvételről.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
17.30-kor adja a sportklub a király kupa döntőt, Barcelona-Real Madrid (Go Singler!)

tegnap voltak az elődöntők, azelőtt a negyeddöntők, tourney hangulat

több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Ötből öt coloradói győzelem volt tegnap! :cool:
Ritka dolog, már az is, hogy az összes csapatunk játsszon egy napon, nem hogy még nyerjen is mindegyik, szerintem először fordult elő az egész szezonban. Ráadásul az Air Force a SDSU-t győzte le (előtte a nálunk szintén erősebb Wyoming-et), így még akár meglepetést is okozhatunk a tourney-n; és a CSU-nak is meglehet a legjobb reális, ötödik helyezés az MWC-ben. A CU változatlanul a Pac-12 élmezőnyében tanyázik; a DU simán bajnokesélyes a SBC-ben; az UNC speciel sehol nem lesz a Big Sky-ban.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 922 — no es importante
Illinois- Nebraska
míg 8 perc után 24-16, a második félidő 8. percében 34-64 volt az állás... a vége 57-80 lett 😂


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Baylor elszállt Big 12 versenyfutásban. Ahogy itt írtam pár napja, Kansas State ellen meg lehet égni, meg is égtek, 57-56 arányban.
4 meccsük maradt, 9-5-tel állnak, papíron még odaérhetnek, de nem fognak. Bár a maradék 4 meccsüket illene behúzni.
Mi nyertünk, 11 év után először az Aggies otthonában, 12-2 ezzel konfon belül. Bár a neheze most jön, de azért 1 W lesz, onnantól meg egymás ellenivel már jobbak vagyunk, mint a Bears. De valójában leszarom, ha Kansas ellen kikapunk jövő héten, akkor lehetünk 3. is, már nem fog érdekelni. KU most 11-2, ma nyomja még Texas Tech ellen, várhatólag nem buknak.

Jövő héten Border War!
több mint 12 éve
valaki2 453 — Saints fan
Nem tom mi a faxért nem fedeztem fel eddig magamnak az NCAA-kosarat, ez a Louisville-DePaul is elképesztő. 😊

több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 922 — no es importante
szünet a UNLV-New Mexico meccsen, de van hozzá hivatalos CBS-es stream, érdemes nézni a 2. félidőt
http://www.cbssports.com/video/player/cbk-live?ttag=CBKL12_on_cspt_arenao


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 922 — no es importante
😊 (today = múlt szombat)



Jefferson county = Louisville és környéke (ezt Jakehomernak, tényleg így van)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 843 — Amerikai sportok rajongója
JJ
Jo hir, orulok!
több mint 12 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
Duke - NC State 41-61-ről 78-73 😉Höri
Triplaeső lett a vége. Kicsi Rivers mostanában egyre jobban játszik. Az a GW tripla hatalmas volt.

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Duke - NC State 41-61-ről 78-73 😉

több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 922 — no es importante


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 892 — Saturday Night Lights
Kentucky nem rossz, de ők ilyen NBA miatt idejöttünk labdázni csapat, akik csapatként nem is tudnak harcolni.
Deny
All time legnagyobb baromságok egyike, amit ebben a topikban olvastam, grat 😊

A Kentucky csapatvédekezése elit, és ők nemcsak a zónát tudják, mint a Cuse, ami egy képzettebb O ellen már kevés. Calipari csapatai mindig is jól védekeztek, lehet utálni a fickót, de nemcsak azért az egyik legjobb egyetemi edző, mert recruitban nagyon erős. A támadójáték sem az iso playekre épül, de egy csapat csapatként való funkcionálását inkább a D határozza meg, ha kell a Wildcats sztárok is csúsznak-másznak a győzelemért, volt rá idén példa nem egyszer, hogy szar játék mellett kigrindolták a győzelmet.

A Kentucky toronymagasan a legjobb egyetemi csapat, és nemcsak a talent level miatt, az a Wall-Cousins-Patterson-Bledsoe csapatnál is bőven megvolt, mégsem játszottak közel sem ennyire jól.

Egyébként az nem feltétlenül segíti a drafton a stockjukat, hogy ennyi jó prospect van a csapatban (nyilván Anthony Davisnél ez nem játszik, de pl Terrence Jones sokkal jobban járt volna, ha kimegy tavaly, Kidd-Gilchrist is lehet, hogy egy olyan csapatban, ahol ő a nr 1, még magasabban lenne jegyezve, Teague dettó).Jakehomer
Ha ezzel a csapattal sem nyer Tourneyt Calipari, akkor semelyikkel.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Jó, tény, Kentuckyre erős volt ez a nem tudnak harcolni csapatként. Tény, hogy magasan ők a legjobbak, de valahogy nem tudom elhinni, hogy ők végig menjenek MM-n, még ha képességek alapján így is kéne történnie.

Közben Mizzou bosszút állt Oklahoma Staten, ugyancsak 18 pont lett a vége, de az utolsó 6-8 percben egy kezdő és Dixon volt a jobbak közül pályán rendre. Amíg kezdők játszottak, addig olyan 30-35 pont volt különbség, szerintem hízott is volna, utolsó 6 percben 3 dobott pontunk volt, Denmonékkal nem annyi lett volna. Igazából első 3 percről lemaradtam, 10-5 volt oda, onnantól jött egy 22-4-es run nekünk és kb. el is dőlt. Festéket domináltuk (kezdők amikor lementek, írták 22-2 ide), triplákat is, tőlük Page végén nagyon odatette magát, de így is.
Ami idegesített, hogy az ESPN legalább tízszer kihangsúlyozta, hogy az ország legjobban támadó csapata a Mizzou, meg itt van a legjobb jó G pályán (nagy ész kell hozzá, ha 1 PG/SG átmenettel, 3 SG-vel, 1 PF/C átmenettel kezdünk, a hatodik ember pedig szintén SG....). Nem szeretem az ilyen hájpot. Ratliffe amúgy szemmel láthatólag szenvedett, első meccsen idei év leggyengébb játékát hozta (hiába dobott akkor 25 pontot, tőle a 10/17-es FG mutató gyenge volt), ma se érte el szezonátlagos 70%-át szerintem.
Lényeg természetesen, hogy a bosszú sikeres volt, otthon továbbra sincs zakónk. Szombatról vasárnap megyünk az Aggieshez (kötelező W), aztán fogadjuk K-Statet jövő kedd/szerda éjjel, ők a másik csapat, akiktől kikaptunk, a bosszúnak itt is jönnie kell. De az igazi meccs jővő szombat éjjel jön, Missouri at Kansas, utolsó Border War lehet ez hosszú ideig kosárban is, illetve valószínűleg Big 12 elsőségről dönt tournament előtt. Egyébként beáldozom K-State elleni visszavágást, de Jayhawks ellen nyerjünk, bár kibaszott nehéz lesz. Végén pedig, az Iowa State - Texas Tech kötelező. Előbbi okozhat kellemetlen perceket, de hazai pályán nem szabadna.
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 608 — Panthers fan
Kentucky nem rossz, de ők ilyen NBA miatt idejöttünk labdázni csapat, akik csapatként nem is tudnak harcolni.
Deny
All time legnagyobb baromságok egyike, amit ebben a topikban olvastam, grat 😊

A Kentucky csapatvédekezése elit, és ők nemcsak a zónát tudják, mint a Cuse, ami egy képzettebb O ellen már kevés. Calipari csapatai mindig is jól védekeztek, lehet utálni a fickót, de nemcsak azért az egyik legjobb egyetemi edző, mert recruitban nagyon erős. A támadójáték sem az iso playekre épül, de egy csapat csapatként való funkcionálását inkább a D határozza meg, ha kell a Wildcats sztárok is csúsznak-másznak a győzelemért, volt rá idén példa nem egyszer, hogy szar játék mellett kigrindolták a győzelmet.

A Kentucky toronymagasan a legjobb egyetemi csapat, és nemcsak a talent level miatt, az a Wall-Cousins-Patterson-Bledsoe csapatnál is bőven megvolt, mégsem játszottak közel sem ennyire jól.

Egyébként az nem feltétlenül segíti a drafton a stockjukat, hogy ennyi jó prospect van a csapatban (nyilván Anthony Davisnél ez nem játszik, de pl Terrence Jones sokkal jobban járt volna, ha kimegy tavaly, Kidd-Gilchrist is lehet, hogy egy olyan csapatban, ahol ő a nr 1, még magasabban lenne jegyezve, Teague dettó).

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
valaki2 453 — Saints fan
Ez a Patric Young el fogja homályosítani Howardot, amikor megérkezik az NBA-be, legalábbis fizikailag. Érdemes beütni a nevét a google képkeresőbe.

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Kicsit más, meg biztosan sokakat nem érdekel, de muszáj ezt itt kiörömködnöm, főleg így Valentin napon: annyira jó látni, hogy az egész csapat odavan Frank Haithért. Nagyon jókor jött az edzőváltás, ennek a generációnak ez az utolsó éve együtt, ő pedig rendben szedte őket. Fordítva is elsülhetett volna, de nem. 3 kezdő nyilatkozott, mindenki év edzője esélyesek közé sorolja, English szinte minden nap dicséri, hogy mennyire egy csapattá kovácsolta őket, Denmon most éppen arról beszél, hogy új kultúrát is hozott, teljesen más felfogásban játszanak.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Hát, sajnos igazam lett. Azért dicséretet érdemel a Louisville, 52 ponton tartani a Cuset nem semmi idén, de hozz kell tenni, pocsék dobóformát fogtak ki. Na, jöjjön a Jajsólymok - K-StateDeny
átültetem twitterről, itt mégis többet lehet írni 😊

Szóval Kentucky jó, de Davis nélkül kevesek, ő meg hajlamos fault problémákkal ülni fél meccset, Kansas passz nem nézek sok meccset tőlük. Duke nagyon jó, ha megy a kinti dobás, simán jók ha nem, Cuse védelme remek, támadásban erősen leindításra (második hullámra) építenek, kintről vagy bemegy nekik, vagy nem (ez az egész csaptra igaz)Fucu
Akkor ahogy itt is írtam, azt bővítem:
Kentucky nem rossz, de ők ilyen NBA miatt idejöttünk labdázni csapat, akik csapatként nem is tudnak harcolni.
Kansastől sok meccset láttam, nem rosszak, de simán a verhető kategória nagyon.
Syracusetól eddig sokat nem, de tegnap nem győztek meg, egyszerűen hihetetlen, hogy közel 30 festéken kívüliből egyet beverve is nyertek. D tényleg kemény, de kíváncsi lennék, egy Mizzou-Cuse meccsen mi lenne. Mert 'Cuse inkább festéken belül komoly védekezés, mi meg kintről szorjuk, liga egyik legjobb támadóegysége szerintem Tigers mezben pattogtat. Ellenben a védelmünk kutyafasza tud lenni, egy Syracuset nem tudnánk 50 ponton tartani.
Duke egyben van, jó csapat, bennük ott van egy MM menetelés. Tar Heelsben nincs, magunkban nem érzem, FSU-ban sem. Ohio Stateről nem nyilatkoznék, ha 2 meccset láttam tőlük végig, akkor sokat mondhatok. Michigan State szintén, Michigan is. Murray Statet azért még meg említem, de ők egy szinttel, mérleg ellenére is lejjebb vannak.

Én mini meglepi csapatom amúgy a Georgetown.Deny
Nálam is "meglepi" csapat. Régóta bírom a csapatot, igaz nem láttam őket csak 1 TV-s meccsen idén. Jó lenne ha tudnák tartani a formát és jövőre még egy szintet lépni felfelé.