NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 4 aktív topik

Kosárlabda

13 feliratkozó

több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 922 — no es importante
Ez mekkora kib@szott nagy meccs volt! A riporter mondja, hogy esély a győzelemre, kérdem miért dobnának hármast, erre tessék.gdavid
De szerintem csarnok elég csendes volt, visszavágón nagyobb hangulat lesz. Vicces, hogy 3 perccel buzzer után már üres a csarnok.Deny
Hiába rangadó, ha holnap tanítás van...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Lehet, hogy én is kusson és gyorsan húztam volna a lelátóról, ha 3:30 alatt +10-ről bukik a csapatom 😛gdavid
Az jobban hangzik, hogy másfél alatt hétről 😀Deny
Igaz! Az nagyobb gáz 😊

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ez mekkora kib@szott nagy meccs volt! A riporter mondja, hogy esély a győzelemre, kérdem miért dobnának hármast, erre tessék.gdavid
De szerintem csarnok elég csendes volt, visszavágón nagyobb hangulat lesz. Vicces, hogy 3 perccel buzzer után már üres a csarnok.Deny
Lehet, hogy én is kusson és gyorsan húztam volna a lelátóról, ha 3:30 alatt +10-ről bukik a csapatom 😛gdavid
Az jobban hangzik, hogy másfél alatt hétről 😀
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Ez mekkora kib@szott nagy meccs volt! A riporter mondja, hogy esély a győzelemre, kérdem miért dobnának hármast, erre tessék.gdavid
De szerintem csarnok elég csendes volt, visszavágón nagyobb hangulat lesz. Vicces, hogy 3 perccel buzzer után már üres a csarnok.Deny
Lehet, hogy én is kusson és gyorsan húztam volna a lelátóról, ha 3:30 alatt +10-ről bukik a csapatom 😛

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ez mekkora kib@szott nagy meccs volt! A riporter mondja, hogy esély a győzelemre, kérdem miért dobnának hármast, erre tessék.gdavid
De szerintem csarnok elég csendes volt, visszavágón nagyobb hangulat lesz. Vicces, hogy 3 perccel buzzer után már üres a csarnok.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Azt a büdös, milyen vége volt, 1 másodperccel vége előtt Rivers emberről elengedi triplát és bent van!!!! Győzött a Hörcsög team.
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Ez mekkora kib@szott nagy meccs volt! A riporter mondja, hogy esély a győzelemre, kérdem miért dobnának hármast, erre tessék.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Első félidőnek vége a North Carolina - Duke meccsen, végére megjött hangulat is. Elejétől vezetett eddig Duke, főleg hármasainak köszönhetően, aztán amikor kezdtek ezek elfogyni, fel is jött Tar Heels. 2 perccel szünet előtt 39-39-nél már kezdődtek pályán is kakaskodások, majd UNC át is vette vezetést. Utolsó percben Duke elindította figuráját, de oltári nagy blokk lett a vége, ráadásul azonnal ziccerrel jött a válasz, így most 43-40 hazaiaknak.

Szünet után is egyelőre UNC a pörgősebb, Duke (beleszámolva az első félidő végét is) jó 10 perc alatt dobott 2 (!) kosarat mezőnyből.
Már csak 5 perc van hátra, közte 9 UNC javára, egyelőre az a 10 perc döntő volt. Illetve lepattanók terén is sokkal jobb a Tar Heels. Meg úgy alles zusammen festékből, most írták, ők 42-t dobtak onnan, Blue Devils 12-t. Állás pedig 79-70 most.

Kevesebb, mint másfél perc, közte 4, és támadó hiba UNC-nél, jöhet Duke.
Tripla kimarad, lepattanó megvan, dupla jó. 45 másodpercnél falt Duke-nál, kettőt dobhat Tar Heels, állás 82-80 javukra.
Csak a második jó. Duke láthatólag nem tud mit kezdeni támadásban, kikérik utolsó időkérésüket, 20 másodperc maradt.

Ritka szar tripla jön, Tar Heels védő beleüt, és kezéről belepattan gyűrűbe, öngól 😀 először 3-nak írják, de aztán leszedik 2 pontra. Nem igazán értem, mert ha goal tending (az volt), akkor mért nem 3, elvégre triplát ütött el.
Zeller büntetőzhet, első jó, második nem! 12 másodperc, közte 2, jöhet Duke.
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 607 — Panthers fan
Choketown... Azért jól játszottak, a Cuse meg nem nagy durranás, gyanús, hogy megint le fognak égni a Madnessen.

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 607 — Panthers fan
Rivalry week 😊
Most megy a Kentucky-Florida, nagyon jó meccs, holnap meg UNC-Duke.

Kegyetlen erős a Wildcats, ha Davis nincs foul trouble-ban, gyakorlatilag verhetetlenek.

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Megkésve, de megcsaptuk a jajsólymokat is! Meg éjjel a Soonerst is! 22-2!!! Hamarosan jön a Baylor, de asszem nekik előtte van még egy jajsólyom meccs.
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 922 — no es importante
Louisville-UConn fél óra múlva az ESPN-en!
mivel hazai meccs, így kis nosztalgiázásra is jó lesz (a Rutgers ellenit sajnos nem láttam szombaton)...



stream: http://www.firstrowsports.eu/watch/106327/1/watch-connecticut-vs-(25)-louisville.html


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 922 — no es importante
höhö, hosszabbítás után 78-74re nyert a Miami a 7. kiemelt Duke ellenkristof
Történetük során mindössze harmadszor


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
höhö, hosszabbítás után 78-74re nyert a Miami a 7. kiemelt Duke ellen
több mint 12 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 933 — Steelers fan
Milyen all-star gála lesz most?Schleck
magyar válogatott vs nb1-es légiósokHöri
Hát ezt nem látom egyik csatorna programjában sem. Pedig mostanában kezdem megszeretni a hazai kosárlabdát, megnézném ezt is.Schleck
M1 15 55!
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Nekünk nyilván az is kevés lenne, ha megnyernénk a tourney-t kétszer.
Azért tegnap jól megsunáztuk a Ducks-t, Tomlinson utolsó másodperces büntetője döntött. Másodikok vagyunk a konfban, 6-0-s hazai mérleg. Hódítani jöttünk ide. :cool:TheMileHighCity
Oh, pedig félidőben még vezettünk is. :/

több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Nekünk nyilván az is kevés lenne, ha megnyernénk a tourney-t kétszer.
Azért tegnap jól megsunáztuk a Ducks-t, Tomlinson utolsó másodperces büntetője döntött. Másodikok vagyunk a konfban, 6-0-s hazai mérleg. Hódítani jöttünk ide. :cool:


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
én a konf tourney-ket jobban szeretem mint magát a march madness-t 😊JJ
Itt ez pontosan hogy zajlik mondjuk a Pac-12-nél? Hány csapat megy a konferencia "playoffba"? És onnan az első megy automatikusan a March Madnessre, vagy hogy van?Schleck
minden csoportból az első automatikusan kvalifikálja magát, de ezek a tourney-k ugye a kisebb konfokban érdekesebbek (bár nem mondom hogy egy Big East championship olyan rossz lenne, sőt...), ahol csak a csoportgyőztesnek - vagy max a másodiknak - van esélye bejutni a MM-be, a nagyobb konferenciáknál van olyan, hogy egy az első körben kizuhanó csapat jobb rangsorolást kap a March Madnessen, mint a tourney bajnoka

a Pac-12-ben mind a 12 csapat bekerül (4 előnyerővel), de idén olyan gyenge a konf, hogy max a két finalista fog szerintem MM-meghívót is kapniJJ
Értem, szóval a Ducks-nak még van esélye a MM szereplésre, legalábbis elméletileg biztosan. Királyság. 😊

több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 922 — no es importante
Ne siettessétek az időt 😊 Nekem ez a kedvenc része az ncaa szezonnak, tök jó konf meccsek, aztán a konf turnik is nagyon komolyak.Jakehomer
én a konf tourney-ket jobban szeretem mint magát a march madness-t 😊JJ
Itt ez pontosan hogy zajlik mondjuk a Pac-12-nél? Hány csapat megy a konferencia "playoffba"? És onnan az első megy automatikusan a March Madnessre, vagy hogy van?Schleck
minden csoportból az első automatikusan kvalifikálja magát, de ezek a tourney-k ugye a kisebb konfokban érdekesebbek (bár nem mondom hogy egy Big East championship olyan rossz lenne, sőt...), ahol csak a csoportgyőztesnek - vagy max a másodiknak - van esélye bejutni a MM-be, a nagyobb konferenciáknál van olyan, hogy egy az első körben kizuhanó csapat jobb rangsorolást kap a March Madnessen, mint a tourney bajnoka

a Pac-12-ben mind a 12 csapat bekerül (4 előnyerővel), de idén olyan gyenge a konf, hogy max a két finalista fog szerintem MM-meghívót is kapni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ne siettessétek az időt 😊 Nekem ez a kedvenc része az ncaa szezonnak, tök jó konf meccsek, aztán a konf turnik is nagyon komolyak.Jakehomer
én a konf tourney-ket jobban szeretem mint magát a march madness-t 😊JJ
Itt ez pontosan hogy zajlik mondjuk a Pac-12-nél? Hány csapat megy a konferencia "playoffba"? És onnan az első megy automatikusan a March Madnessre, vagy hogy van?

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Border War ma, hazai pályán, meg gameday, nagyon jó lenne a W. De úgy érzem, erősebb csapat a jajsólymok.
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 922 — no es importante
Ne siettessétek az időt 😊 Nekem ez a kedvenc része az ncaa szezonnak, tök jó konf meccsek, aztán a konf turnik is nagyon komolyak.Jakehomer
én a konf tourney-ket jobban szeretem mint magát a march madness-t 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 607 — Panthers fan
Ne siettessétek az időt 😊 Nekem ez a kedvenc része az ncaa szezonnak, tök jó konf meccsek, aztán a konf turnik is nagyon komolyak.

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Syracuse - St. John's lesz 6-tól. Ezt simán kéne hozni a Cuse-nak, de a big eastben bármi lehet és a Red Storm is szimpatikus csapat. Fab Melo remélem kapott egy két A+-t hogy játszhasson 😊Fucu
St. John's jóval gyengébb, mint tavaly, sztem egy 20 pontos Cuse győzelem lesz
a Mizzou-Kansas meccset már várom, érdekes lesz, holnap pedig mi csapjuk el a Michigant
legyen már március!
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Syracuse - St. John's lesz 6-tól. Ezt simán kéne hozni a Cuse-nak, de a big eastben bármi lehet és a Red Storm is szimpatikus csapat. Fab Melo remélem kapott egy két A+-t hogy játszhasson 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter