NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 5 aktív topik

Kosárlabda

13 feliratkozó

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 305 — Lájkold a zsűrit!
D-Will számát visszavonultatják a Besiktasnál.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
még pénteken volt a Syracuse-Stanford (két kedvencem), hát azt hittem nagyobb mészárlás lesz Orange részről.
Rengeteg hiba volt mind a két oldalon, csak az utolsó 3 percben a Cuse kevesebbet mutatott be és ezért nyertek.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 843 — Amerikai sportok rajongója
Óriási meccs volt ez a Duke - Kansas!! Méltő volt a torna döntőjéhez, rangadohoz!!
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 892 — Saturday Night Lights
Chaminade Silverswords, egy kis hawaii egyetemi csapat tele meglepetésekkel: http://www.nytimes.com/2011/11/21/sports/ncaabasketball/chaminade-prepares-for-annual-david-vs-goliath-basketball-of-maui-invitational.html?_r=1&scp=1&sq=chaminades&st=cse

A jelenlegi keret: két ausztrál, egy szerb, öt kaliforniai és egy mali játékos.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Meg van a torna győzelem! Legvadabb álmaimban sem hittem volna, hogy ilyen sima lesz ez a 2 nap. Pedig az esélyek szoros meccsre utaltak a Calofirnia ellen, elvégre ők a 20. helyen voltak rangsorolva AP listáján, míg mi a 21.-en. Ehhez képest... 92-53 lett a vége!!! Ha a tegnapi csapatot agyon dícsértem, akkor most ez még jobban igaz, régi Missouri szakértők szerint utoljára az 1980-as években játszott Tigers ilyen jól. A meccs embere Kim English lett, de ahogy ő foglamazott, a 4 év alatt, amit itt töltött, nem emlékszik, hogy lett volna olyan meccs, ahol a csapatmunka ennyire jó, ráadásul mind a támadások, mind a védekezések energiával vannak teli. Kim amúgy 19 pontig jutott, Denmon 18-ig, Dixon padról 11-ig, Steve Moore padról 10-ig (100%-os volt mezőnyből és büntetőből is). A triplák nagyon gyengén mentek, 10/24 csak, de a 85%-os büntetőzés hozott 22 pontot, illetve közel 60%-kal dobtunk mezőnyből. Steal is lett 10 darab, itt is Moore volt a legjobb 3-mal. Ami amúgy próbléma, az a pattanózás, elég alacsonyak vagyunk, 5. meccs idén, amikor senki nem jut 10 felé, de egyelőre pontban hozzuk ezeket a hibkákat. De ami eszméletlen volt, az a védekezés. Ugyan bealudtam szünetben, de első félidőben 7 mezőnykosarat engedtünk 27 dobásból. Meccs végére California nem jutott 30% fölé. Cobbstól és Gutierreztől tartottam, de ketten együtt 22 dobásból 7-et dobtak be. Palánk alatt domináltak, de hát igazán a támadólepattanóikat kellett szedni, mi jól szortuk. 7-6-ra még vezettek, de utána 9-17 lett gyorsan. Visszajöttek első félidő felére 4 pontra (16-20), aztán nyomtunk egy 11 pontos runt, amivel gyakorlatilag el is dőlt. Pár perc múlva jött egy 7-0-as run is, így szünetre 19 pont volt az előny már. Ami durva, hogy ekkor nagyon ott voltunk festékben, ültek a betörések. Második félidőre ez visszaesett, utána inkább kintről dobáltunk, de így is nőtt a különbség.
A lényeg a lényeg, 2001 után újra CBE Classic győztesek vagyunk egy tökéletes 2 nappal, ahol előbb simán vertük a Notre Dame csapatát (akik bronzmeccsen 4-gyel kikaptak Georgia ellen), majd még simábban a Californiát. Kár, hogy nem most kezdődnek konferencia meccsek, most szívesen játszanék Texas ellen pl. Most 5 nap pihenő, aztán a Binghamton ellen otthon zárunk.
5-0
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Az eddigi legkeményebb ellenfelünk ellen kezdtük a CBE Classis négyes döntőjét, a Notre Dame ellen. Előzetesen szakértők szerint talán picit voltunk esélyesebbek, de simán benne volt a Fighting Irish win is. Ebből aztán szerencsére semmi nem lett, teljesen sima, majdnem 30 pontos sikert arattunk, ezzel ma jöhet a döntő a California ellen (akik nyertek a Georgia ellen másik elődöntőn 70-46-ra). A 30 pont nem túlzás, ennyi volt tegnap éjjel a két csapat között, sokak szerint 2009 óta a legjobb meccse volt ez a Tigersnek. Meccs előtt Haith Phil Presseyt dícsérte, aki ezt értékelte, 17 pontot dobott. De a legjobb Marcus Denmon volt, 26 pontig jutott, mezőnyből 9/11-es hatékonysággal. Denmon egész rokonsága kint volt a meccsen, összesen 30 hozzátartozójának kért jegyet, illetve nagy részét vette meg, ennyit azért nem kapott 😊 Kisebb meglepetés, hogy 87 pontot dobtunk úgy, hogy a triplák idén először nem mentek (5/119, bár máskor sokkal többet is szoktunk dobni. A büntetők voltak nagyon rendbe, 21 dobásból 3 rontott volt. Kezdettől jobbak voltunk (5 percig volt minimális az előnyünk), félidőben már 15 volt a fór. 10 steallel megint hozta magát a labdaszerző részleg is, pedig többnyire egész pályás letámadás se ment.
Tehát ma hajnali 4-től magyar idő szerint Missouri-California döntő, ESPN2 adja, de lesz millió stream is. Én pont nagyjából akkor érek haza munkából, kötelező.
Ja, 21.-ek vagyunk már rangsorban (25-tel kezdtünk, tegnap 24-ek voltunk, most 21)
4-0
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
januárban jönnek a konf meccsek, de most hétfőtől indul az egyik legnevesebb Maui meghívásos törna leszenk jó csapatok dögivelFucu
És ha jól rémlik a Digin abból adják rögtön a Duke - Vanderbilt meccsen talán.zavi27
azt nem tudom láttam reklámját az espn-en (a simán nem az americán).



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 843 — Amerikai sportok rajongója
januárban jönnek a konf meccsek, de most hétfőtől indul az egyik legnevesebb Maui meghívásos törna leszenk jó csapatok dögivelFucu
És ha jól rémlik a Digin abból adják rögtön a Duke - Vanderbilt meccsen talán.
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
januárban jönnek a konf meccsek, de most hétfőtől indul az egyik legnevesebb Maui meghívásos törna leszenk jó csapatok dögivel



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 843 — Amerikai sportok rajongója
Nagyon szimpi csapat volt ez a Miss state, 3-4 nagyon jó kis játékossal, szép győzelmet arattak egy újabb jó meccsen. Nagyon érdekesek ezek a "minitornák" bár annyi hátránya van nekem, hogy nincs akkora hazai pálya hangulat mint egy sima hazai ncaa bajnokin. Persze a csapatoknak bizto nagy élmény, hogy pl. most az MSG-ben játszhattak.zavi27
Kárpótolva leszel, pár hét és indulnak a konferencia meccsek, na ott már szinte minden aréna dugig lesz emberrel 😀Deny
A Duke, meg az Ohio State meccsen már nagy hangulat volt amúgy.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Hurricanes meccset sajna még nem láttam, de sima 2-0val állunk, hajnalban 15el vertük a Rutgerst, vasárnap hajnali 1kor pedig jöhet a North Floridakristof
sima 13 pontos W, a Malcolm Grant, Garrius Adams, Durand Scott guard-trió megint nagyot játszott. jövőhéten is két győzelemmel számolok
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Nagyon szimpi csapat volt ez a Miss state, 3-4 nagyon jó kis játékossal, szép győzelmet arattak egy újabb jó meccsen. Nagyon érdekesek ezek a "minitornák" bár annyi hátránya van nekem, hogy nincs akkora hazai pálya hangulat mint egy sima hazai ncaa bajnokin. Persze a csapatoknak bizto nagy élmény, hogy pl. most az MSG-ben játszhattak.zavi27
Kárpótolva leszel, pár hét és indulnak a konferencia meccsek, na ott már szinte minden aréna dugig lesz emberrel 😀
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 843 — Amerikai sportok rajongója
Nagyon szimpi csapat volt ez a Miss state, 3-4 nagyon jó kis játékossal, szép győzelmet arattak egy újabb jó meccsen. Nagyon érdekesek ezek a "minitornák" bár annyi hátránya van nekem, hogy nincs akkora hazai pálya hangulat mint egy sima hazai ncaa bajnokin. Persze a csapatoknak bizto nagy élmény, hogy pl. most az MSG-ben játszhattak.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Tripla téren továbbra is állat, amit hozunk. Ma éjjel 22-ből 12 volt jó, ez pedig tulajdonképpen egy Niagara ellen elég is. Denmon volt a csapat vezére, 22 pontig jutott (5/8 triplából), de mellette kezdőből csak Phil Pressey nem lépte át 10 dobott pontot (cserébe viszont 5-5 steal és assist került neve mellé), illetve padról Dixon is 10 fölé jutott. Főleg első félidőben sültek nagyon Tigris kezek, 45-22 volt 20 perc után állás, végé 83-52 lett, ezzel CBE Classic régiós meccsein túl vagyunk, jövő héten jöhet majd a keményebb dió, előbb Fighting Irish, majd California vagy Georgia, remélhetőleg döntőben. A győzelem kulcsa tehát a triplák voltak, illetve a 13 steal. Jelenleg egyébként ezt láttom év kulcsának is, egyelőre az a játék, hogy Ratliffe palánk alatt el van, többiek meg passzolgatnak tripla vonal körül, dobóhelyzetet ráemelik, vagy valaki betör. Védekezésben meg steal a cél.
3-0
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 843 — Amerikai sportok rajongója
Szép magyar nyelven íródott információs halmaz csak erről a meccsről: http://kezdo5.hu/index.php/ncaabeharangozo/2008Deny
Vaaa, koszi! itt leszs mindig ilyen baharangozo a Digi meccsekrol ezen az oldalon?zavi27
Eddig úgy néz ki 😊Deny
Megnéztem, nagyon magas színvonalú jó kis meccs volt, jópár érdekes, jó játékossal. Hangulat is kellemes volt igencsak. 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Hurricanes meccset sajna még nem láttam, de sima 2-0val állunk, hajnalban 15el vertük a Rutgerst, vasárnap hajnali 1kor pedig jöhet a North Florida
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ma éjjel Florida-Ohio State a Digin, mit érdemes tudni róluk itt a kosárban? Jó meccs várható?zavi27
Szép magyar nyelven íródott információs halmaz csak erről a meccsről: http://kezdo5.hu/index.php/ncaabeharangozo/2008Deny
Vaaa, koszi! itt leszs mindig ilyen baharangozo a Digi meccsekrol ezen az oldalon?zavi27
Eddig úgy néz ki 😊
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 843 — Amerikai sportok rajongója
Ma éjjel Florida-Ohio State a Digin, mit érdemes tudni róluk itt a kosárban? Jó meccs várható?zavi27
Szép magyar nyelven íródott információs halmaz csak erről a meccsről: http://kezdo5.hu/index.php/ncaabeharangozo/2008Deny
Vaaa, koszi! itt leszs mindig ilyen baharangozo a Digi meccsekrol ezen az oldalon?
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ma éjjel Florida-Ohio State a Digin, mit érdemes tudni róluk itt a kosárban? Jó meccs várható?zavi27
Szép magyar nyelven íródott információs halmaz csak erről a meccsről: http://kezdo5.hu/index.php/ncaabeharangozo/2008
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 843 — Amerikai sportok rajongója
Ma éjjel Florida-Ohio State a Digin, mit érdemes tudni róluk itt a kosárban? Jó meccs várható?
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Végig vezetve meg van az idei második is: Missouri Tigers - Mercer Bears 81-63. Rengeteg volt a hiba, második félidőben az egészpályás védekezésük ellen meg főképpen, de azért nem volt kérdéses ez a meccs. Pressey volt elemében, dobott 22 pontot, köszönhetően, hogy sokszor két play ment támadásoknál, 4 ember felállt tripla vonalon, végig passz, ha üres valaki, tripla, ha nem, akkor Pressey betör. 22 pont mellé 5 steal se csúnya, meg olyan 4-5 gólpassz jöhetett össze. Steal amúgy ment végig, összesen 14 került csapat neve mellé, ebből 10 az első félidőben. Ratliffe volt fos, 6-ból egyet vert be kb. mezőnyben, de Dixon se hozta a szoksáso jó dobó%-ot padról. Triplák mentek amúgy ma is, összesen 11 sikeres, 50%-kal, ebből English vállalt négyet.
Ezzel a sikerrel a CBE Reigonal Rounds-ot győzelemmel kezdtük, csütörtökön a Niagara ellen is nyerni kell, aztán jöhet a komolyabb felmérő a CBE Classis, elsőként a Notre Dame majd a California-Georgia páros egyike, remélhetőleg a döntőben.
2-0
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Azta mindenit! Megnéztem a Duke-Belmont derbit, na ez 100szor jobb volt mint a nyitó Arizona meccs! Sokkal hangulatosabb, nagy szurkolással, sokkal több pont, örült szoro végjáték, látványos megoldások, szuper volt! Kis Rivers meg a 3 tesó is érdekes volt. Ez a Duke nagyon szimpi! 😊 Jók lesznek ezek a Digi közvetítések, csak ne induljon az NBA! 😊
Jó akkor nem anyahajó volt, rosszul rémlett, bocsi. 😊zavi27
Érdekes, hogy úgy lett a Duke nagyon szimpi, hogy majdnem a szezon talán legnagyobb meglepetését hozták össze. 😀 Azt hiszem, nem túlzok, mindenki olyan 25-35 pont körüli sikert legalább várt tőlük. De igazuk van, annyit adtak, ami W-hez kellet t 😊Deny
meglepetés a fenét, a Belmont mumusnak számít 😀 3-4 éve a Madness első körében majdnem kicsaptak

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Azta mindenit! Megnéztem a Duke-Belmont derbit, na ez 100szor jobb volt mint a nyitó Arizona meccs! Sokkal hangulatosabb, nagy szurkolással, sokkal több pont, örült szoro végjáték, látványos megoldások, szuper volt! Kis Rivers meg a 3 tesó is érdekes volt. Ez a Duke nagyon szimpi! 😊 Jók lesznek ezek a Digi közvetítések, csak ne induljon az NBA! 😊
Jó akkor nem anyahajó volt, rosszul rémlett, bocsi. 😊zavi27
Érdekes, hogy úgy lett a Duke nagyon szimpi, hogy majdnem a szezon talán legnagyobb meglepetését hozták össze. 😀 Azt hiszem, nem túlzok, mindenki olyan 25-35 pont körüli sikert legalább várt tőlük. De igazuk van, annyit adtak, ami W-hez kellet t😊
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 843 — Amerikai sportok rajongója
Azta mindenit! Megnéztem a Duke-Belmont derbit, na ez 100szor jobb volt mint a nyitó Arizona meccs! Sokkal hangulatosabb, nagy szurkolással, sokkal több pont, örült szoro végjáték, látványos megoldások, szuper volt! Kis Rivers meg a 3 tesó is érdekes volt. Ez a Duke nagyon szimpi! 😊 Jók lesznek ezek a Digi közvetítések, csak ne induljon az NBA! 😊
Jó akkor nem anyahajó volt, rosszul rémlett, bocsi. 😊
több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Anyahajó 😊Dzsokijuing
szerintem itt valami terror akció lesz, mint az úszó erődben, csak most nem Elenyák Erika vonja el a matrózok figyelmét, hanem Harrison Barnes.Höri
http://www.nytimes.com/2011/11/12/sports/ncaabasketball/unc-and-michigan-state-tip-off-on-an-aircraft-carrier.html?_r=1&pagewanted=all&smid=fb-share
Egyébként repülőgép-hordozó, nem anyahajó.