NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 6 aktív topik

Kosárlabda

13 feliratkozó

több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 085 — SB 50 Champion @ Grund
Nyugodj békében Benő... 😕



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 619 — Csodabogár
szegény Benő, érthetetlen 😕

több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 585 — Invisible man
R.I.P.

http://www.nemzetisport.hu/kosarlabda/elhunyt-a-majusban-eltunt-orosz-laszlo-2095080


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Szánalmasan leszerepeltek az olaszok, viszont az oroszok és a görögök is jól mennek a denveri legényükkel. 😊

Bővebb összefoglaló a csoportkör eseményeiről:
http://denversports.blog.hu/2011/09/06/kosarlabda_eb_csoportkor


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Elvertük a Szerbeket is mekkora meccs volt te JóIsten!
mondjuk legutóbb is jók voltunk a csoportkörben, és kitörölhettük vele.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
már Krzyzewski is dubajozgat?

több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 916 — no es importante
aki előfizet espn3-on a college pass-ra, az kezdésként felvételről megnézheti a Duke vs. Egyesült Arab Emirátusok kosármérkőzést is 😀 😂



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
Megvan a Körmend 3. légiósa is a szezonra.

http://www.bb1.hu/tartalom/cikk/7551_kasib_powell_a_kormend_uj_legiosa

Játszott az NBAben is pár meccset és a D ligában 2008ban az év játékosa volt.
Nagyszerű keretünk lesz, ha együtt tudjuk tartani az év végéig és csapatként is működni fog akkor bármi lehet. A sérülések kerüljék el a csapatot! Szombaton őt még nem de a többieket megnézem. Végre körmendi kosárlabdát lehet nézni.

több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Ma kezdődik az EB! Az olaszoknak és az oroszoknak fogok szurkolni, sokat várok Gallinari-tól és Mozgov-tól. 😊

Előzetes, denveri szemszögből:
http://denversports.blog.hu/2011/08/30/kosarlabda_eb_elozetes


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 264 — 49ers GM
Pl. ahhoz nem kell különösebben agysebésznek lenni, hogy az ember lássa, hogy az Albacomp nem Hanga miatt volt jó csapat, hanem Simon Balázs miatt, amikor neki ment a döntőben, ment a csapatnak is, aztán ahogy elfogyott a 4-5. meccsre, vége lett a csapatnak is. Pl. nem hiszem el, hogy ő ne fért volna be ebbe a válogatottba. Legalább lett volna valaki, aki meg tud csinálni egy 2-2-t...

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ez egy katasztrófa volt. Egy rosszul összerakott, betojt csapat, ahol az edzők nem képesek belenyúlni a meccsbe. Sabi és Bane alúlmúlták önmagukat. Mészárosnak meg már régen nem szabadna ott lennie. Én nagyon nem értettem Wittman mellőzését pl. Ő azért a Kecsót elég erősen a hátán vitte. Nem értem mi volt a játékosainkkal. Trotter, Báder, Hanga ennél ezerszer többet tud. Horváth Ákos 0 volt. Vojvoda 00. Egy embert lehet igazán dícsérni. Keller Ákos. Ő mindent megtett.visi_b
Horváth Ákos azért a korábbi meccseken szépen szórta a pontokat. Szerintem ő nem érdemli meg a szidást.Schleck
Én erre annyira nem emlékszem, épp ezért megnéztem.

@ Portugália 8 0/3 3pt
vs Finnország nem találtam meg és megyek haza. 😀
vs Portugália 8/6

Tőle azért többet vártam volna. Főleg hogy több triplát dobjon.visi_b
A Finnek ellen 15/9 volt. Nehogy már tőle várjunk még ennél is többet.

több mint 13 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
Ez egy katasztrófa volt. Egy rosszul összerakott, betojt csapat, ahol az edzők nem képesek belenyúlni a meccsbe. Sabi és Bane alúlmúlták önmagukat. Mészárosnak meg már régen nem szabadna ott lennie. Én nagyon nem értettem Wittman mellőzését pl. Ő azért a Kecsót elég erősen a hátán vitte. Nem értem mi volt a játékosainkkal. Trotter, Báder, Hanga ennél ezerszer többet tud. Horváth Ákos 0 volt. Vojvoda 00. Egy embert lehet igazán dícsérni. Keller Ákos. Ő mindent megtett.visi_b
Horváth Ákos azért a korábbi meccseken szépen szórta a pontokat. Szerintem ő nem érdemli meg a szidást.Schleck
Én erre annyira nem emlékszem, épp ezért megnéztem.

@ Portugália 8 0/3 3pt
vs Finnország nem találtam meg és megyek haza. 😀
vs Portugália 8/6

Tőle azért többet vártam volna. Főleg hogy több triplát dobjon.

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ez egy katasztrófa volt. Egy rosszul összerakott, betojt csapat, ahol az edzők nem képesek belenyúlni a meccsbe. Sabi és Bane alúlmúlták önmagukat. Mészárosnak meg már régen nem szabadna ott lennie. Én nagyon nem értettem Wittman mellőzését pl. Ő azért a Kecsót elég erősen a hátán vitte. Nem értem mi volt a játékosainkkal. Trotter, Báder, Hanga ennél ezerszer többet tud. Horváth Ákos 0 volt. Vojvoda 00. Egy embert lehet igazán dícsérni. Keller Ákos. Ő mindent megtett.visi_b
Horváth Ákos azért a korábbi meccseken szépen szórta a pontokat. Szerintem ő nem érdemli meg a szidást.

több mint 13 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
Ez egy katasztrófa volt. Egy rosszul összerakott, betojt csapat, ahol az edzők nem képesek belenyúlni a meccsbe. Sabi és Bane alúlmúlták önmagukat. Mészárosnak meg már régen nem szabadna ott lennie. Én nagyon nem értettem Wittman mellőzését pl. Ő azért a Kecsót elég erősen a hátán vitte. Nem értem mi volt a játékosainkkal. Trotter, Báder, Hanga ennél ezerszer többet tud. Horváth Ákos 0 volt. Vojvoda 00. Egy embert lehet igazán dícsérni. Keller Ákos. Ő mindent megtett.

több mint 13 éve
adyno12 Atlanta Falcons 294 — Falcons fan
A tegnapi "meccs"-ről pár mondatban...

http://www.kezdo5.hu/index.php/mffikulonvelemeny/502-magyar-portugal-osszegzo

Kezdő5 - Öt szakág, egy helyen! : http://www.kezdo5.hu

Think about first ever victory! - BTK Boys!
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 356 — Expect the Best !
sajnos minden meccsünket láttam...
a játékosállomány alapján ott kellett volna lennünk simán!(ha ez vigasztal egyáltalán valakit)
Trottert én nem szidnám , rövid ideje van a csapatban , és rajta még látni lehetett (néhányszor ) az akarást . Egyedül nem tudta nyilván megoldani...
(talán nem most kellett volna bedobni mert csak megbontotta a dolgokat )
Lóránt,Báder,Hanga euroliga szintű játékosok és a produkció ,hát....
A finnek tényleg jók , de ezt a nyugdíjas portugál csapatot szanaszét kellett volna szednünk ,mindkét meccsen.Nem igaz hogy hármasokkal meg leindításokkal vernek meg!

Az meg , hogy az gyakorlatilag egész magyar edzői kar (Mészáros,Dzunics,Sabáli ) ott ül a padon és semmit nem tudnak belenyúlni a meccsbe az hab a tortán!
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 264 — 49ers GM
Mészárost már vagy 8 éve el kellett volna kergetni a picsába a magyar kosárlabda környékéről is.

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
egyetlen A csoportos válogatott van, amely nem vesz részt az ebén. Mi vagyunk!

több mint 13 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 728 — Patriots és Kaposvári KK fan
Szégyen Gyalázat! :o :o
Sajnos láttam ezt a meccset a finnek ellenit nem, de amit műveltünk az kritikán aluli. Jó lett volna ha nem csak primadonnák alkotják a csapatot akiknek az arcuk és nyilatkozataik nagyobbak a teljesítményüknél.
A feldobás előtt elég volt ránézni az arcukra a Himnusz alatt is, mindegyik be volt tojva....
Botrányos amit műveltünk támadás és védekezés címén és még sorolhatnám, de felesleges is.
Nem tudom egy Németh Isti, Kámán Tomi miért nem tudott bekerülni, kellett a fiatalítás, de ennyire???? Trotter honosítását pedig mindenki tudja, miért kellett, mert az Olajnak is érdeke volt benne, hogy a nemzetközi porondon lehessen még 1 légiós hely.
A keret a jövőben is adott lesz, de az edző triónak? mennie kell Sabálitól-Mészárosig Dzsunicson át!!! :mad:
Oda kell ültetni pl. Puteszt akinek tekintélye és szakmai múltja is van.
A megemelt 24 csapatos EB-re talán még a foci válogatott is kijutott volna...
A kézis és kosaras csajok után a férfi kosarasok is iszonyúan lebőgtek.
Remélem a válogatott tagjai akik itthon játszanak ki tudják pihenni magukat az ősszel kezdődő a magyar bajnokikra...



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Na Trotter kivitt minket az EBre.
Majdnem...
Nem baj,jövőre szerződtetünk még pár külföldit.

több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 334 — Ajmo Vatreni
Én nem tudom ki tehet róla, nem tudom ki miben és mennyiben felelős, de az akinek köze van ehhez a gyalázatos kosárválogatotthoz - a játékosok, az edzők, a szövetség elnökétől a felmosógyerekig mindenki, - elmehet a HALÁL FASZÁRA!!! :mad:
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
hát ez.. 😕
több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Indul a Kezdo5.hu, a vadonatúj kosaras portál! Báder Márton és Hanga Ádám saját naplójában köszönti az olvasókat - Magyar kosárlabda, NBA, NCAA, Európai kosárlabda és Női kosárlabda - hírek, infók, cikkek, blogok, blogot vezető játékosok egy helyen!

http://www.kezdo5.hu/index.html

@KJuraszik
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 356 — Expect the Best !
nagy kár a tegnapiért (is) !
úgy hogy visszjövünk meg minden bass..a meg!

24 csapatos EB-n azért ott kéne lenni...
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 619 — Csodabogár
már megint a 3. negyed :/

Ezért kár volt honosítani Trottert. Cseréink nincsenek.