NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 6 aktív topik

Kosárlabda

13 feliratkozó

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Lol. A chokerség magasiskolája volt ez a védekezés így a végén, na innen már tényleg csak két győzelemmel van visszaút...Rajna
Keller mondta, hogy elcsúszott a végén (aki egyébként hatalmasat játszott, úgy 5 perccel a vége előtt mekkora sapkát adott, te jó ég), ezért maradt az az ember teljesen üresen..Hurka
Hurrá, nyilván a palánk alatti területet nem kell védeni ilyen esetre. Mellesleg az utsó másodpercben elcsúszni mag a achokerség, szóval ez sem ment fel senkit. Persze igazából nem ezen múlott, hanem a harmadik negyedben is kellett volna valamit mutatni,

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Lol. A chokerség magasiskolája volt ez a védekezés így a végén, na innen már tényleg csak két győzelemmel van visszaút...Rajna
Keller mondta, hogy elcsúszott a végén (aki egyébként hatalmasat játszott, úgy 5 perccel a vége előtt mekkora sapkát adott, te jó ég), ezért maradt az az ember teljesen üresen..Hurka
Plusz azért mert Dzunics zseniálisan behozta Molnárt az utolsó 30 másodpercre és ő sem tudott oda érni.

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Lol. A chokerség magasiskolája volt ez a védekezés így a végén, na innen már tényleg csak két győzelemmel van visszaút...Rajna
Keller mondta, hogy elcsúszott a végén (aki egyébként hatalmasat játszott, úgy 5 perccel a vége előtt mekkora sapkát adott, te jó ég), ezért maradt az az ember teljesen üresen..
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Lol. A chokerség magasiskolája volt ez a védekezés így a végén, na innen már tényleg csak két győzelemmel van visszaút...

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
ezt nem hiszem el 😕 😕 😕
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
RIA, RIA HUNGÁRIA!
több mint 13 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
Komolyan ez hihetetlen. Hogy lehet ilyet nyilatkozni egy vesztes meccs után??? Főleg egy ilyen után. "Mészáros: az eredmény nem túl rossz" Komolyan eddig bizakodtam, de most már egyre borúlátóbb vagyok.

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 619 — Csodabogár
nna, megköszönhetjük magunknak a katasztrófális védekezésünkkel. Ilyen ordenáré módon elcsúszni és üresben hagyni őket, ők meg beverik a trít. Mennyit dobtak, vagy 13-at?

Cseresorunk 0. Fizikálisan jobbak voltak a luzitánok, és pörögtek. -5, Szolnokon nem fog bejönni nekik minden, nyerni kell vagy 20-al.petey
Hangának a végén miért nem szóltak, hogy hátravan 10 mp? Jó, tudom, hogy nincs NBA-szintű time management, de akkor is, ezen felhúztam magam.Dzsokijuing
én sem értettem a végén, meg azt hogy volt egy időkérésünk még..kijátszhattuk volna.

több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 890 — Saturday Night Lights
nna, megköszönhetjük magunknak a katasztrófális védekezésünkkel. Ilyen ordenáré módon elcsúszni és üresben hagyni őket, ők meg beverik a trít. Mennyit dobtak, vagy 13-at?

Cseresorunk 0. Fizikálisan jobbak voltak a luzitánok, és pörögtek. -5, Szolnokon nem fog bejönni nekik minden, nyerni kell vagy 20-al.petey
Hangának a végén miért nem szóltak, hogy hátravan 10 mp? Jó, tudom, hogy nincs NBA-szintű time management, de akkor is, ezen felhúztam magam.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 619 — Csodabogár
nna, megköszönhetjük magunknak a katasztrófális védekezésünkkel. Ilyen ordenáré módon elcsúszni és üresben hagyni őket, ők meg beverik a trít. Mennyit dobtak, vagy 13-at?

Cseresorunk 0. Fizikálisan jobbak voltak a luzitánok, és pörögtek. -5, Szolnokon nem fog bejönni nekik minden, nyerni kell vagy 20-al.

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 619 — Csodabogár
eddig jók vagyunk.

szerk: jól elbénáztuk a félidő végét :/

több mint 13 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
21:15
Kosárlabda, Portugália-Magyarország, férfi Eb-pótselejtező

kötelező programHöri
Az biztos. Nyerni kell. Ha most nem jutunk ki az EBre akkor soha.

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
21:15
Kosárlabda, Portugália-Magyarország, férfi Eb-pótselejtező

kötelező program

több mint 13 éve
LTChargers Los Angeles Chargers San Diego State Aztecs 86 — Chargers fan
Egyébként érdekes kis szezon elé néz aki idén az euroligát választja.

Úgy látszik egy-két csapat elszánta magát az előrelépésre:

-az Emporio Armani Milano előbb bejelentette Antonis Fotsis, majd a Nicholas-Bourousis duó és végül a horvát tehetség Radosevic érkezését is
- a CSZKA sem akar úgy végezni mint tavaly, így aztán megszerezték a Teodosic-Krstic-Lavrinovic-Mejia quartettet
- az Efes-nél sem akartak lemaradni így érkezett Vujacic, Savanovic és Stanko Barac is
- a Zalgiris is beújított a Weems-Javtokas-Rakovic trióval
- Izraelben pedig idén kétségkívül a győzelem lesz a cél a tavalyi döntő után a Devin Smith-Scheyer-Shawn James hármas érkezésével

A spanyol csapatok egy kicsit halkabbak eddig, a Barca-Real duó is "csak" 1-1 embert szerzett eddig, bár Chuck Eidson fontos eleme lesz a Barcának. A címvédő Pana pedig még el sem kezdte az igazolásokat pedig a Fotsis-Nicholas duót biztosan pótolni akarják majd. Akárcsak a Partizan ahol, eddig még csupán a Katic-Kecman-Bozic trió szerződéshosszabbítása a komoly hír.

"Amibe nem halsz bele, attól erősebb leszel!"
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
David Lighty (NGC Cantu) után újabb nem draftolt játékos került az Euroligába

a hivatalos honlap ugyan nem írja hogy mennyi időre de Kalin Lucas az Olympiacoshoz került Teodosic helyére.LTChargers
Európában valahogy nem tudom elképzelni a kedvenc játékosomat, de akkor innentől természetesen nekik drukkolok
több mint 13 éve
LTChargers Los Angeles Chargers San Diego State Aztecs 86 — Chargers fan
David Lighty (NGC Cantu) után újabb nem draftolt játékos került az Euroligába

a hivatalos honlap ugyan nem írja hogy mennyi időre de Kalin Lucas az Olympiacoshoz került Teodosic helyére.

"Amibe nem halsz bele, attól erősebb leszel!"
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 19 231 — Vikings fan
Azert kiváncsi leszek ha Deron utan Kobet is leigazolja a Besiktas akkor egy meccsen hány lépés hibát fognak fújni rajtuk átlagban 10-15 ? 😀
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
kíváncsi leszek a pótselejtezőkre. ha már a 24 csapatos EB-re sikerül kijutni, akkor nem tudom hová akarunk. főleg, hogy már Trotter is játszik.

több mint 13 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
Épp most nézem a Magyar Iráni meccset. Kicsit elkeserít amit látok. Persze még csak a felkészülés elején vagyunk, csak edzőmeccs, sokat forgatják a csapatot, sok új taktikai elemet próbálgatunk. De akkor is, 13al égni 15 perc után. Eddig semmit nem mutattunk. A lepattanózásban jobbak, jobban védekeznek, megállítanak minket, leindítanak. Nem lesz ez így jó az EB selejtezőre. De talán még javulunk.
szerk:
Nah a félidő utolsó 5 perce nem volt rossz. Alakul ez.

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
éppen véget ért az u19 vb, már megy is az u20 EB.

A legjobbak Bilbaóban, a B csoportos EB meg Szarajevóban. Utóbbin a magyar válogatott is kint van, a dán-bulgár-holland-szlovák csoportból kéne továbbmenni elsőre.

több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 890 — Saturday Night Lights
KenPom-interjú néhány érdekességgel: http://rushthecourt.net/2011/07/08/the-rtc-interview-series-one-on-one-with-ken-pomeroy/#more-38865

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
és vazeg a ruszkik kiverték az usát.

a jenkik egy büdös triplát se tudtak dobni.

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Valanciunas 26 pont, 24 pattanó, 3 gólpassz, 5 blokk.

elég szépremányű a komplett litván squad, de a lengyelek közt is több egyéniség van, mint vártam.

éjjel megnézem a ruszki-usát felvételről, remélem nem vágják meg annyira durván

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
eu2 élő most

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
a jenkik számukra tét nélküli zárómeccsen kikaptak a horvátoktól két ponttal.

negyeddöntő:
Ausztrália - Szerbia
Horvátország - Argentína
USA - Oroszország
Litvánia - Lengyelország