NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 6 aktív topik

Kosárlabda

13 feliratkozó

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
http://www.fromsportcom.com/v-2/10/50/v-305072.html
Itt megy a Litvánia-USA. Hajrá Litvánia természetesen!Schleck
hát ezt buktad.

a litvánoknál a Redikas nevű 6'4 magas guardot meglátva vajon ki jutott eszembe? 😀

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
http://www.fromsportcom.com/v-2/10/50/v-305072.html
Itt megy a Litvánia-USA. Hajrá Litvánia természetesen!

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
a ruszki csajok nyertek elég simán, a legutóbbi 6 EB-n 3 arany és 3 ezüst a mérlegük, annyira nem rossz.

u19-ben meg most látom, hogy kanada és egyiptom azonos csoportba került, ők 0 pontot vittek a 2. fázisba, így az Usa-horvát-litván-szerb négyes helye a legjobb8 között elég sanszos.

viszont a másik csoportban mind a 6 csapat azonos mérleggel indul, az már izgalmasabbnak tűnik.

több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 301 — Lájkold a zsűrit!
Jó ez a francia-török női kosár meccs. Most kezdődik a hosszabbítás, hajrá törökök!Schleck
azt hittem csak én nézem a női EB-t ezért nem írtam eddig 😀Höri
Itt a 3. mazochista 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Lement az első u19 csoportkör, a három ázsiai csapat és Tunézia el is búcsúzott.
2 hatos csoprtban megy tovább a körmérkőzés, míg ki nem alakul a legjobb 8 mezőnye.

megnéztem, hogy a két évvel ezelőtti bajnok Usa keretében kik voltak.
Tyshawn Taylor, Gordon Hayward, Shelvin Mack, Klay Thompson, Seth Curry, Terrico White, Ashton Gibbs, John Shurna mind nagy névnek számít ma már

több mint 13 éve
valaki2 453 — Saints fan
Meg azért Marshall is ott lesz usákoknál, aki okozhat szerintem gondot pár csapatnak.
Litvánok között kire érdemes figyelni? (vagy nem ők a másik nagy esélyes?)Deny
Valenciunas 1/5.
Más: Keller Ákost teszteli az Olimpija Ljubljana. A fizikuma alapján az nba-be is mehetne, de játékban még az nb1-ben is lenne amit lerakni az asztalra. .. De reménykedjünk benne, hogy leigazolják és meg is felel az elvárásoknak.Fasza lenne, ha lenne végre megint magyar Euroliga-játékos.valaki2
Na Keller egyelőre nem megy a szlovénekhez:http://www.bb1.hu/tartalom/cikk/7071_a_ljubljana_tovabb_figyeli_kellert
De jobb is így, egyszer itthon váljon alapemberré.

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
hogy bírjátok ki ezt a szenvedést? 😀 (az egész EB-re gondolok)Hurka
könnyen.

aki hozzá van szokva, hogy amcsi közvetítéseket néz, annak egy európai negyed pillanatok alatt elröppen, de ez egy meccsre is igaz

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
hogy bírjátok ki ezt a szenvedést? 😀 (az egész EB-re gondolok)
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Jó ez a francia-török női kosár meccs. Most kezdődik a hosszabbítás, hajrá törökök!Schleck
azt hittem csak én nézem a női EB-t ezért nem írtam eddig 😀

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Jó ez a francia-török női kosár meccs. Most kezdődik a hosszabbítás, hajrá törökök!

több mint 13 éve
valaki2 453 — Saints fan
Háromtól szerb-usa. Streamet nem tud valaki?

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Meg azért Marshall is ott lesz usákoknál, aki okozhat szerintem gondot pár csapatnak.
Litvánok között kire érdemes figyelni? (vagy nem ők a másik nagy esélyes?)Deny
kapásból kikaptak a litvánok a horvátok ellen 😛

a braziloknál ott van Lucas Nogueira, aki csak utólag mondta vissza az idei draftot, ő neves személynek számít.Höri
a házigazda letteknél meg ott van a 42. helyen draftolt Davis Bertans
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Meg azért Marshall is ott lesz usákoknál, aki okozhat szerintem gondot pár csapatnak.
Litvánok között kire érdemes figyelni? (vagy nem ők a másik nagy esélyes?)Deny
kapásból kikaptak a litvánok a horvátok ellen 😛

a braziloknál ott van Lucas Nogueira, aki csak utólag mondta vissza az idei draftot, ő neves személynek számít.

több mint 13 éve
valaki2 453 — Saints fan
Meg azért Marshall is ott lesz usákoknál, aki okozhat szerintem gondot pár csapatnak.
Litvánok között kire érdemes figyelni? (vagy nem ők a másik nagy esélyes?)Deny
Valenciunas 1/5.
Más: Keller Ákost teszteli az Olimpija Ljubljana. A fizikuma alapján az nba-be is mehetne, de játékban még az nb1-ben is lenne amit lerakni az asztalra. .. De reménykedjünk benne, hogy leigazolják és meg is felel az elvárásoknak.Fasza lenne, ha lenne végre megint magyar Euroliga-játékos.

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Meg azért Marshall is ott lesz usákoknál, aki okozhat szerintem gondot pár csapatnak.
Litvánok között kire érdemes figyelni? (vagy nem ők a másik nagy esélyes?)
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Appling is ott van, ennek örülök, jövőre ő lesz nálunk a kezdő, meg talán itt is
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
holnap kezdődik Lettországban az U19-es vébé, a legidősebbek utánpótlás tornája.

csoportok:
A: Lengyel, Orosz, Brazil, Tunézia
B: Argentín, Lett, Taipei, Ausztrál
C: Horvát, Korea, Kanada, Litván
D: USA, Kína, Szerb, Egyiptom

nyilván mindenkit az amcsi keret érdekel. Lamb és a kis Hardaway a két legismertebb név.

Keith APPLING PG 185cm 6'1" 13/02/1992 Michigan State
James BELL G 195cm 6'5" 07/01/1992 Villanova
Anthony BROWN G 198cm 6'6" 10/10/1992 Stanford
Jahii CARSON PG 178cm 5'10" 31/08/1992 Arizona State
Tim HARDAWAY JR. G 195cm 6'5" 16/03/1992 Michigan
Joe JACKSON G 182cm 6'0" 08/02/1992 Memphis
Jeremy LAMB G 195cm 6'5" 30/05/1992 Connecticut
Meyers LEONARD PF 213cm 7'0" 27/02/1992 Illinois
Khyle MARSHALL SF 201cm 6'7" 01/03/1992 Butler
Doug MCDERMOTT F 201cm 6'7" 03/01/1992 Creighton
Tony MITCHELL JR. PF 206cm 6'9" 07/04/1992 North Texas
Patric YOUNG 0 206cm 6'9" 01/02/1992 Florida

A litvánoknál játszani fog Valanciunas, Mr 1/5

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
+ még ha lockout lesz, akkor lehet, hogy Nowitzki is odamegy, atyaég mekkora csapat lenne 😀
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ben Hansbrough aláírt a Bayern Müchenbe, lehet Matt Howard is így tesz.

több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
A standout Indiana high school basketball player with the promise of playing at the University of Michigan is fighting for his life after surviving the second plane crash of his young life.

Austin Hatch, 16, of Fort Wayne, Ind., remained in critical condition Sunday in a northern Michigan hospital after the Friday evening crash that killed his father, Dr. Stephen Hatch, and his stepmother, Kim. Austin and his pilot father had survived a 2003 crash that killed Austin's mother and two siblings.JJ
szegénnyel jól kibasz az élet.reménykedjünk benne hogy túléli


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 914 — no es importante
A standout Indiana high school basketball player with the promise of playing at the University of Michigan is fighting for his life after surviving the second plane crash of his young life.

Austin Hatch, 16, of Fort Wayne, Ind., remained in critical condition Sunday in a northern Michigan hospital after the Friday evening crash that killed his father, Dr. Stephen Hatch, and his stepmother, Kim. Austin and his pilot father had survived a 2003 crash that killed Austin's mother and two siblings.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Dobószázalék szinte nulla. Kintről semmi nem ment be, most nem vágom fejből a 3 pontos kísérleteket/ami bement de valami 1/10-nél hagytam abba. Katasztrófa. De a középtávoli sem ment. eleinte ment a büntető, de utána az is szar lett. danyly
Annó amikor a Pécs euroligás meccseit rendszeresen követtem, egyszerűen felfoghatatlan volt, hogy miért nincs egy stabil 15-20 pontos kinti dobó. Pár év tapasztalatával már tudom, hogy egyszerűen nem tudunk dobni. Valahol rémisztő.DoM
Ha a nőknél lenne valaki, aki az open trít 70%-al bevágja, meglenne, hogy melyik csapat nyer mindig. De nincs.

több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Dobószázalék szinte nulla. Kintről semmi nem ment be, most nem vágom fejből a 3 pontos kísérleteket/ami bement de valami 1/10-nél hagytam abba. Katasztrófa. De a középtávoli sem ment. eleinte ment a büntető, de utána az is szar lett. danyly
Annó amikor a Pécs euroligás meccseit rendszeresen követtem, egyszerűen felfoghatatlan volt, hogy miért nincs egy stabil 15-20 pontos kinti dobó. Pár év tapasztalatával már tudom, hogy egyszerűen nem tudunk dobni. Valahol rémisztő.
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Gondoltam lesz egy jó kis meccs éles helyzetekkel, szoros végjátékkal, nyerünk és minimálisan továbbjutunk. De ilyen játékkal? Dobószázalék szinte nulla. Kintről semmi nem ment be, most nem vágom fejből a 3 pontos kísérleteket/ami bement de valami 1/10-nél hagytam abba. Katasztrófa. De a középtávoli sem ment. eleinte ment a büntető, de utána az is szar lett. Max. a ziccereket bedobtuk. A taktika nulla, a németek a zónavédekezésükkel megölték a támadójátékunkat, dobni nem tudunk.
Szóval összességében gyengék voltunk sajnos.danyly
Női kosár. Komolyan minden meccs után röhöghetnékem van, et a szintet nyomtuk kb. mi is mikor játszottam, még a Pest Megyeiben is 😀 egyszerűen kár elvárásokkal lenni, a kevesebb lúzerség nyer, az meg majdnem lutri.

több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Gondoltam lesz egy jó kis meccs éles helyzetekkel, szoros végjátékkal, nyerünk és minimálisan továbbjutunk. De ilyen játékkal? Dobószázalék szinte nulla. Kintről semmi nem ment be, most nem vágom fejből a 3 pontos kísérleteket/ami bement de valami 1/10-nél hagytam abba. Katasztrófa. De a középtávoli sem ment. eleinte ment a büntető, de utána az is szar lett. Max. a ziccereket bedobtuk. A taktika nulla, a németek a zónavédekezésükkel megölték a támadójátékunkat, dobni nem tudunk.
Szóval összességében gyengék voltunk sajnos.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.