NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Kosárlabda

13 feliratkozó

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
de könyörgöm, ne erőltessék már azt, ami ennyire nem megy nekik
Az első pontok a festékben, bravóHurka
Ne támadjanak? 😊Rajna
de tessék, ez a Smith 2-es előtti Mack 3-as teljesen wide open volt, még ez se ment be. Hiába jó a UConn védekezésben, ha nem csinálnának semmit, még akkor se jönne ma össze semmi sem a Butlernek..Hurka
Bejött az az elején, az open tríket ezen a szinten kb 60%-al dobják, ők meg bevágtak pár kevésbé opent is. Viszont a betörésekre mindig ott terem két-három ember, kiosztani meg nem tudják/nem lehet általában. Persze az sem segít, hogy a Butler labda nélkül nulla mozgást mutat, megkövülnek az emberek a helyükön, így marad a reménytelen betörés, a contested kinti illetve Smith erőlködése, egyik se sok reménnyel.

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Oriakhi vs. Smith. KO.Dzsokijuing
mondtam, Smith elképesztő nagy favágó
Oriakhi a legfontosabb láncszeme ennek a UConn védekezésnek
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 888 — Saturday Night Lights
Oriakhi vs. Smith. KO.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Könyörgöm vegyük azért észre legalább azt, hogy a UConn mit dolgozik védekezésben... továbbra is limitáltak a tiszta dobások, ami a gyenge védekezés legfőbb jele lenne. Persze nagyon nem pengék a támadások de a kosárlabdát is két csapat játssza.Rajna
de könyörgöm, ne erőltessék már azt, ami ennyire nem megy nekik
Az első pontok a festékben, bravóHurka
Ne támadjanak? 😊Rajna
de tessék, ez a Smith 2-es előtti Mack 3-as teljesen wide open volt, még ez se ment be. Hiába jó a UConn védekezésben, ha nem csinálnának semmit, még akkor se jönne ma össze semmi sem a Butlernek..
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Könyörgöm vegyük azért észre legalább azt, hogy a UConn mit dolgozik védekezésben... továbbra is limitáltak a tiszta dobások, ami a gyenge védekezés legfőbb jele lenne. Persze nagyon nem pengék a támadások de a kosárlabdát is két csapat játssza.Rajna
de könyörgöm, ne erőltessék már azt, ami ennyire nem megy nekik
Az első pontok a festékben, bravóHurka
Ne támadjanak? 😊

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Könyörgöm vegyük azért észre legalább azt, hogy a UConn mit dolgozik védekezésben... továbbra is limitáltak a tiszta dobások, ami a gyenge védekezés legfőbb jele lenne. Persze nagyon nem pengék a támadások de a kosárlabdát is két csapat játssza.Rajna
de könyörgöm, ne erőltessék már azt, ami ennyire nem megy nekik
Az első pontok a festékben, bravó. Lassan az lesz, hogy több 3-as kísérletet dob a Butler, mint ahány pontot 😀
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Könyörgöm vegyük azért észre legalább azt, hogy a UConn mit dolgozik védekezésben... továbbra is limitáltak a tiszta dobások, ami a gyenge védekezés legfőbb jele lenne. Persze nagyon nem pengék a támadások de a kosárlabdát is két csapat játssza.

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
szánalmas, amit a Butler csinálHurka
Ja. Naccerű mezőnyteljesítményünk Indianáig repít minket vert fejjel.Dzsokijuing
mondjuk az a hihetetlen, hogy még ígyis van esélye a Bulldogsnak, mert a UConn is elképesztő dolgokat művel 😊 amilyen turnovereket csinálnak, még általános iskolában is szégyen lenne. Ez a februári arcuk
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 888 — Saturday Night Lights
szánalmas, amit a Butler csinálHurka
Ja. Naccerű mezőnyteljesítményünk Indianáig repít minket vert fejjel.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
szánalmas, amit a Butler csinál
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 888 — Saturday Night Lights
A mostani focirendszernél talán csak a műúszás pontozása igazságtalanabb 😛. Pont ez a szép a Madnessben, hogy leszámítva a Selection néhány fasságát, évről-évre kitermelnek egy George Masont vagy egy VCU-t és persze a Butlert.. A foci igazságosabb lenne valamilyen PO-val, de ezek a BCS-bowlok évről-évre a halálomat jelentik.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Remélhetőleg Mack is megtalálja a jobb kezét. A Butler a kosár Boise State-je, a sikere is hozzáadhat egy kicsit a futball rájátszás esélyéhez.Dzsokijuing
Azzal az aprócska különbséggel, hogy a Butler nincs idén a legjobb negyvenben sem, a BSU meg top10es mostanában 😀Rajna
A PO a lényeg, a Broncoshoz hasonlóan a Bulldogs konzisztensen ott van a végjátékban. Olvastam valahol, hogy tavaly óta Kellen Moore is Butler-mezben nyomja az erőnléti edzéseket 😊Dzsokijuing
Persze, de azért a párhuzam erősen sántít. BCS-rendszerben a Butler még bowlra is nehezen kerülhetne. Persze, ez az utóbbi két Madness szép volt tőlük de - egyelőre - csak azért van bérletük a tourneyre mert az Horizon bűnrossz. Butler-szintű csapatok nagyon kis konfokból voltak itt az elmúlt pár évben, a Siena még egyfajta dynasty is volt idénig a Metroban, de ott volt a Drake is nemrég vagy tavaly a Northern Iowa, más kérdés, hogy nem vitték idáig. Én azért a foci rendszerét igazságosabbnak tartom, jó dolog volna egy playoff, de egy tizenhatos playoff körvonalakban sem hasonlítana a Madnesshez, pl. az idei Final Four csapatokból csak a UConn és a Kentucky (utóbbi épphogy) indulhatna egyáltalán, és akkor ebbe nem számoltuk bele azt, hogy top4 kiemelést itt csak powerkonfok kapnak, ha a fociban első osztályú konferenciák mind autobidet kapnának egy tizenhatos fieldre akkor bizony egyikőjük se lenne itt. Ez tök más, nem lehet reprodukálni fociban, ami nem is baj. Ettől még hajrá playoff 😊

több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 888 — Saturday Night Lights
1950 óta mindössze négyszer dobott 60 pont alatt a bajnok, ez most könnyen módosulhat.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 888 — Saturday Night Lights
Remélhetőleg Mack is megtalálja a jobb kezét. A Butler a kosár Boise State-je, a sikere is hozzáadhat egy kicsit a futball rájátszás esélyéhez.Dzsokijuing
Azzal az aprócska különbséggel, hogy a Butler nincs idén a legjobb negyvenben sem, a BSU meg top10es mostanában 😀Rajna
A PO a lényeg, a Broncoshoz hasonlóan a Bulldogs konzisztensen ott van a végjátékban. Olvastam valahol, hogy tavaly óta Kellen Moore is Butler-mezben nyomja az erőnléti edzéseket 😊

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
MACK IS BACK!!! 6/27 mezőnyből, OMG...Dzsokijuing
nem kéne Duke-nak lenni
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 888 — Saturday Night Lights
MACK IS BACK!!! 6/27 mezőnyből, OMG...

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Remélhetőleg Mack is megtalálja a jobb kezét. A Butler a kosár Boise State-je, a sikere is hozzáadhat egy kicsit a futball rájátszás esélyéhez.Dzsokijuing
Azzal az aprócska különbséggel, hogy a Butler nincs idén a legjobb negyvenben sem, a BSU meg top10es mostanában 😀

több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 888 — Saturday Night Lights
Remélhetőleg Mack is megtalálja a jobb kezét. A Butler a kosár Boise State-je, a sikere is hozzáadhat egy kicsit a futball rájátszás esélyéhez.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Szerintem elég jó a védekezés, nem olyan alacsony színvonal ez, nincsenek kb. open lookok.Rajna
én nem így érzem, tök mindegy mit védekeznek, sehogyse bírják bedobni. Butler 4/18, ebből 10 hármas...Hurka
Én nem láttam túl sok kimaradt üres dobást. Mondjuk a Butler így bukni fog, kilencről kéziben szokás dobni nem kosárban, nekik meg más nemigen jön...Rajna
egyenesen 0 pont eddig a festékben
ez a Smith elképesztő favágó mondjuk 😀
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
valami döbbenetesen szarok eddigHurka
Szerintem elég jó a védekezés, nem olyan alacsony színvonal ez, nincsenek kb. open lookok.Rajna
én nem így érzem, tök mindegy mit védekeznek, sehogyse bírják bedobni. Butler 4/18, ebből 10 hármas...Hurka
Én nem láttam túl sok kimaradt üres dobást. Mondjuk a Butler így bukni fog, kilencről kéziben szokás dobni nem kosárban, nekik meg más nemigen jön...

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
valami döbbenetesen szarok eddigHurka
Szerintem elég jó a védekezés, nem olyan alacsony színvonal ez, nincsenek kb. open lookok.Rajna
én nem így érzem, tök mindegy mit védekeznek, sehogyse bírják bedobni. Butler 4/18, ebből 10 hármas...
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
wow, Kemba 4 meccs után leült a padra 😀

első támadás azonnal turnover

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
valami döbbenetesen szarok eddigHurka
Szerintem elég jó a védekezés, nem olyan alacsony színvonal ez, nincsenek kb. open lookok.

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
valami döbbenetesen szarok eddig
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
BUTLER!!!!Dzsokijuing
UConn