Kosárlabda

13 feliratkozó

több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
túl gyenge a VCU a festékben..Hurka
fuck paint

15 tripla kell és készHöri
Duke-féle taktika... 45-tel meccset nyerni? 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
túl gyenge a VCU a festékben..Hurka
fuck paint

15 tripla kell és kész

több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Marshall for 6th man of the tournament!
Nem tudom kinek szurkoljak.. jo lenne a masik kettot kizarni, es ezt nevezni a bajnoki dontonek 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
túl gyenge a VCU a festékben..
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
micsoda őrült rohanás eddig 😊 remélem Skeen-nek semmi baja sincsHurka
Ez eddig olyan, mintha nem is kosárlabda lenne. Szerintem Red Bull volt a reggeli Virginiában. 😊

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
micsoda őrült rohanás eddig 😊 remélem Skeen-nek semmi baja sincs
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Gooo Butler!

szerk: Ez a letámadás de idegesítő.

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
mikor lesz amúgy a döntő? jövő hét szombat?Habi
az NCAA? mert annak az elődöntői ma éjjel a döntő pedig hétfő éjjelFucu
ncaa igen. Azt hittem, hogy az elődöntők és a döntő között is lesz 1 hét jegelés. kössz Fucu!
Butler-UConn döntőt várokHabi
Boooooooooo

több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
mikor lesz amúgy a döntő? jövő hét szombat?Habi
az NCAA? mert annak az elődöntői ma éjjel a döntő pedig hétfő éjjelFucu
ncaa igen. Azt hittem, hogy az elődöntők és a döntő között is lesz 1 hét jegelés. kössz Fucu!
Butler-UConn döntőt várok


JT Daniels fan
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 914 — no es importante
mikor lesz amúgy a döntő? jövő hét szombat?Habi
az a Frozen Four


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
mikor lesz amúgy a döntő? jövő hét szombat?Habi
az NCAA? mert annak az elődöntői ma éjjel a döntő pedig hétfő éjjel



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
mikor lesz amúgy a döntő? jövő hét szombat?


JT Daniels fan
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
NCAA zsákológála, 175 cm-es versenyző enyhe súlypontemelkedéssel
http://www.youtube.com/watch?v=_6UzKptKPg0JJ
végignéztem a rendezvényt, Tuckert meg ismertem youtube-ról 😀

nagyon szinvonalas verseny volt, John Williams, Slimmy Wilks vagy Gilbert Brown is nyerhetett volna, mind remek produkciót mutatott.

A tripladobót pedig Goudelock nyert Charlestonból, majd a csajok versenyének győztesét, a UMass "Sniper"-t is lenyomta 1 ponttal 😀

Ahhoz képest mennyire leszarom az NBA all star gálát, a college minden évben kurva jó

ja és az egyik zsűri DeMeco Ryans volt 😀

több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 914 — no es importante
NCAA zsákológála, 175 cm-es versenyző enyhe súlypontemelkedéssel
http://www.youtube.com/watch?v=_6UzKptKPg0


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
a Wichita State nyerte az NIT-t a Bama ellen

több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 887 — Saturday Night Lights
Hogy miért a VCU játszik a Texas helyén a Final Fourban 😛

http://www.youtube.com/watch?v=-CmZJRMrvfo

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 914 — no es importante
ma este lesz a CIT döntője (Santa Clara @ Iona) és a CBI fináléjának második felvonása (az elsőn a Creighton nyert az Oregon ellen) 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
62-61-re kikaptunk, drámai meccs volt, nyerhettünk volna. Mindegy, emiatt nincs okunk a szégyenkezésre, azt is megtehettük volna, hogy leszarjuk a tornát, de még volt kedvünk játszani, és bejutottunk a négybe, ami szép teljesítmény volt. A másik ágról a Wichita State játssza a döntőt.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Egy héttel a negyeddöntőnk után ma végre lejátszhatjuk a NIT elődöntőjét az Alabama ellen. Nem tudom miért kellett eddig elhúzni, már szeretnék túl lenni rajta, így abszolút nem tudtam hangolódni a meccsre. Amint látom, az ellenfelünket is koncepciós perbe fogták, ezért nem lehettek ott a Madness-en, nagy meccs lesz, gyakorlatilag a győztes már fél lábbal megnyerné a tornát.TheMileHighCity
mert az NIT amúgy senkit nem érdekel, a Madison Square Gardenbe vitt Final Fourt erre az időpontra tudják betenni úgy, hogy valaki nézze isJJ
Engem csak a NIT érdekel. 😛
Billups is kint lesz a meccsünkön, de ez nem újdonság, mert Boulder-ben is feltűnt már párszor a szezonban.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 914 — no es importante
Egy héttel a negyeddöntőnk után ma végre lejátszhatjuk a NIT elődöntőjét az Alabama ellen. Nem tudom miért kellett eddig elhúzni, már szeretnék túl lenni rajta, így abszolút nem tudtam hangolódni a meccsre. Amint látom, az ellenfelünket is koncepciós perbe fogták, ezért nem lehettek ott a Madness-en, nagy meccs lesz, gyakorlatilag a győztes már fél lábbal megnyerné a tornát.TheMileHighCity
mert az NIT amúgy senkit nem érdekel, a Madison Square Gardenbe vitt Final Fourt erre az időpontra tudják betenni úgy, hogy valaki nézze is


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Egy héttel a negyeddöntőnk után ma végre lejátszhatjuk a NIT elődöntőjét az Alabama ellen. Nem tudom miért kellett eddig elhúzni, már szeretnék túl lenni rajta, így abszolút nem tudtam hangolódni a meccsre. Amint látom, az ellenfelünket is koncepciós perbe fogták, ezért nem lehettek ott a Madness-en, nagy meccs lesz, gyakorlatilag a győztes már fél lábbal megnyerné a tornát.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 887 — Saturday Night Lights
Mert a Kentucky lúzer.
a tavalyi csapatukkal nem nyerni nagyon ciki volt (Wall, Bledsoe, Cousins, Patterson, Orton)haromt
Na nem mintha Orton számított volna 😊 amúgy meg Calipari ugye még nem tudott nyerni, és azért az utsó bajnoki címük óta amit leeht elcsesznek, már most übereletek minde eddigit pedig volt már jobb csapatuk. Viszont a hagyományaik talán a legjobbak az egész NCAA-ben.Rajna
SEC-ben kosárral villogni, ez mindent elmond róluk.

BUTLER!!!

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Mert a Kentucky lúzer.
a tavalyi csapatukkal nem nyerni nagyon ciki volt (Wall, Bledsoe, Cousins, Patterson, Orton)haromt
Na nem mintha Orton számított volna 😊 amúgy meg Calipari ugye még nem tudott nyerni, és azért az utsó bajnoki címük óta amit leeht elcsesznek, már most übereletek minde eddigit pedig volt már jobb csapatuk. Viszont a hagyományaik talán a legjobbak az egész NCAA-ben.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Mert a Kentucky lúzer.
a tavalyi csapatukkal nem nyerni nagyon ciki volt (Wall, Bledsoe, Cousins, Patterson, Orton)
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Olvasgatom SNT-t, pár érdekesség:

Konferenciák közti verseny March Madness-en:1.:Horizon(1csapat)4-0; 2.: Colonial(3csapat)6-2; 3.: Atlantic Coast(4cs)8-4; 4.:Southeastern(5cs)7-4; 5.:Mouintan West(3cs)4-3; 6.😛ac-10(4cs)5-4; 7.:Big East(11cs)11-10; 8.:Big Ten(7cs)7-7; 9.:Big XII(5cs)5-5; 10.:Atlantic 10(3cs)3-3; 11.:Big South, Ohio Valley, Southland, West Coast, (1-1csapat)1-1; 12.:midenki más(1-1csapat)0-1; 13.:Conference USA(2csapat)0-2

Final Four, ki miért nyerhet, miért nem?:
Butler: Miért? Első két NCAA tournament meccsüket buzzerrel nyerték, a negyediket hosszabbításban, azaz nagyon érzik a szoros meccsek megnyerését. Miért nem? Fejlődniük kell még mindig támadásban. Nem voltak a legjobb 100 csapatban dobásban és passzolásban.
VCU: Miért? 43.8%-kal dobálják triplákat, míg ellenfeleiknek 23%-kal engedik csak. Miért nem? Ha nem jönnek a triplák...
UConn: Miért? Kemba Walker a final four legnagyobbja lehet, a csapatból pedig Jeremy Lamb kellő támogatást nyújt neki. Miért nem? Az 5 legjobb pontszerzőjükből 3 freshamn, 1 sophomore --> rutin hiányozhat.
Kentucky: Miért? Ők a Kentucky Miért nem? ugyanaz (ezt valaki magyarázza el nekem)