NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 2 aktív topik

Kosárlabda

13 feliratkozó

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Hát, sajnos igazam lett. Azért dicséretet érdemel a Louisville, 52 ponton tartani a Cuset nem semmi idén, de hozz kell tenni, pocsék dobóformát fogtak ki. Na, jöjjön a Jajsólymok - K-StateDeny
átültetem twitterről, itt mégis többet lehet írni 😊

Szóval Kentucky jó, de Davis nélkül kevesek, ő meg hajlamos fault problémákkal ülni fél meccset, Kansas passz nem nézek sok meccset tőlük. Duke nagyon jó, ha megy a kinti dobás, simán jók ha nem, Cuse védelme remek, támadásban erősen leindításra (második hullámra) építenek, kintről vagy bemegy nekik, vagy nem (ez az egész csaptra igaz)Fucu
Akkor ahogy itt is írtam, azt bővítem:
Kentucky nem rossz, de ők ilyen NBA miatt idejöttünk labdázni csapat, akik csapatként nem is tudnak harcolni.
Kansastől sok meccset láttam, nem rosszak, de simán a verhető kategória nagyon.
Syracusetól eddig sokat nem, de tegnap nem győztek meg, egyszerűen hihetetlen, hogy közel 30 festéken kívüliből egyet beverve is nyertek. D tényleg kemény, de kíváncsi lennék, egy Mizzou-Cuse meccsen mi lenne. Mert 'Cuse inkább festéken belül komoly védekezés, mi meg kintről szorjuk, liga egyik legjobb támadóegysége szerintem Tigers mezben pattogtat. Ellenben a védelmünk kutyafasza tud lenni, egy Syracuset nem tudnánk 50 ponton tartani.
Duke egyben van, jó csapat, bennük ott van egy MM menetelés. Tar Heelsben nincs, magunkban nem érzem, FSU-ban sem. Ohio Stateről nem nyilatkoznék, ha 2 meccset láttam tőlük végig, akkor sokat mondhatok. Michigan State szintén, Michigan is. Murray Statet azért még meg említem, de ők egy szinttel, mérleg ellenére is lejjebb vannak.

Én mini meglepi csapatom amúgy a Georgetown.
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Hát, sajnos igazam lett. Azért dicséretet érdemel a Louisville, 52 ponton tartani a Cuset nem semmi idén, de hozz kell tenni, pocsék dobóformát fogtak ki. Na, jöjjön a Jajsólymok - K-StateDeny
átültetem twitterről, itt mégis többet lehet írni 😊

Szóval Kentucky jó, de Davis nélkül kevesek, ő meg hajlamos fault problémákkal ülni fél meccset, Kansas passz nem nézek sok meccset tőlük. Duke nagyon jó, ha megy a kinti dobás, simán jók ha nem, Cuse védelme remek, támadásban erősen leindításra (második hullámra) építenek, kintről vagy bemegy nekik, vagy nem (ez az egész csaptra igaz)



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Hát, sajnos igazam lett. Azért dicséretet érdemel a Louisville, 52 ponton tartani a Cuset nem semmi idén, de hozz kell tenni, pocsék dobóformát fogtak ki. Na, jöjjön a Jajsólymok - K-State
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 922 — no es importante
hát ez fájdalmas vereség, de inkább most, mint később...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 608 — Panthers fan
hát még az öltönyét 😊 Siva nélkül nehéz leszJJ
Pedig ritka ostoba gyerek 😊 Kuric a szar, az a gond (meg a büntetőzés), de azért ki fogja grindolni a W-t a CardsJakehomer
mikor homecoming king lett, személyesen találkoztam vele, szerintem jó arc 😛JJ
Biztos az, de a sokadik buta turnoverje betette a kaput. Gagyi vereség

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Akár milen szarul dobott meccsen eddig a Cards tízese, akkor is ilyen üres helyzetet el kell vállalni, főleg, ha a másik opció az ilyen trehány, ívelt passz, amit már általános iskolában tiltanak edzők kb.
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 922 — no es importante
Archrival csapatról nem illik ilyet mondani, de jó nézni a Pitino ballt.Jakehomer
hát még az öltönyét 😊 Siva nélkül nehéz leszJJ
Pedig ritka ostoba gyerek 😊 Kuric a szar, az a gond (meg a büntetőzés), de azért ki fogja grindolni a W-t a CardsJakehomer
mikor homecoming king lett, személyesen találkoztam vele, szerintem jó arc 😛


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Nem annyira kiemelkedő ma az a Cuse, de valamiért nem tudom elhinni, hogy a Louisville ezt megnyerhetné.Deny
hamar fordult a kocka 😛JJ
Amikor elkezdtem anno írni, akkor asszem még csak 5 volt közte, mire végére értem, lett hét. De ettől függetlenül írom, valamiért nem érzem. Persze, nem bánom, ha tévedek.

Mondjuk most agyilag a nulla felé konvergál a 'Cuse kb. Durva, hogy egész meccsen tényleg egyszer találtak be festéken kívülről 29 dobásból.
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 608 — Panthers fan
Archrival csapatról nem illik ilyet mondani, de jó nézni a Pitino ballt.Jakehomer
hát még az öltönyét 😊 Siva nélkül nehéz leszJJ
Pedig ritka ostoba gyerek 😊 Kuric a szar, az a gond (meg a büntetőzés), de azért ki fogja grindolni a W-t a Cards

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 922 — no es importante
Nem annyira kiemelkedő ma az a Cuse, de valamiért nem tudom elhinni, hogy a Louisville ezt megnyerhetné.Deny
hamar fordult a kocka 😛


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Nem annyira kiemelkedő ma az a Cuse, de valamiért nem tudom elhinni, hogy a Louisville ezt megnyerhetné.
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 922 — no es importante
Archrival csapatról nem illik ilyet mondani, de jó nézni a Pitino ballt.Jakehomer
hát még az öltönyét 😊 Siva nélkül nehéz lesz


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 608 — Panthers fan
Archrival csapatról nem illik ilyet mondani, de jó nézni a Pitino ballt.

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 922 — no es importante
megint hétfő és megint The Ville hazai meccs az ESPN-n, ráadásul WhiteOut a Cuse ellen, el vagyok kényeztetve 😊
érdemes lenne fennmaradni a kansasi házi rangadóra is perszeJJ
kezdődik, Go Cards!
http://www.firstrowsports.eu/watch/107576/1/watch-(2)-syracuse-vs-(23)-louisville.html


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 922 — no es importante
megint hétfő és megint The Ville hazai meccs az ESPN-n, ráadásul WhiteOut a Cuse ellen, el vagyok kényeztetve 😊
érdemes lenne fennmaradni a kansasi házi rangadóra is persze


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Baylor visszavágón is megcsapva, sima 15-tel, 57 ponton tartottuk őket. Megpróbálom leszedni, megnézzük, jogosan ugrunk-e lehet előrébb holnap listákon.Deny
Eladtuk a meccset :/Shawn84
Hát persze, biztosan kellett a L, mert a végén, még tartották volna a lépést a Kansasszel és velünk. Valójában az van, hogy a Bears szét esett most, de nagyon.

Ha visszamegyünk január közepéig, akkor 17-0-s kezdés után előbb idegenben majdnem 20-szal kikaptatok a Kasastől, majd ugye utána pár nappal otthon szoros csatában tőlünk. Utána OU és Texas ellen jött javítás, de egyik W sem volt meggyőző (OU elleni meccset nem láttam, de ők ritka szarok idén; Texasból meg nagy részét láttam, rezgett a léc azért). Aggies elleni meccset nem láttam, de gondolom a 3 pontos W ott is szoros volt, mint ahogy OSU ellen a 4 is. Most pedig újra L Kansas ellen, sima 14 ponttal, úgy, hogy 58 dobott pontig mentetek hazai pályán. Láttam meccsnek nagy részét, meg sokszor beszéltek is róla Duke-UNC alatt is azt hiszem, esélyetek nem volt, talán félidőig kicsi. Most is addig volt nagyjából, de 14 tripla (idei legtöbbünk) azért elég volt.

Egyébként gáz nincs, a következő 6 meccs (Iowa State kétszer, Texas, Oklahoma, Kansas State, Texas Tech) nem vészes, simán lehet hozni mindet, bár Kansas State/Iowa State ellen meg lehet égni, főleg idegenben. 8-4 jelenleg konfon belül mérlegetek, olyan 14-4, esetleg 13-5 meg lesz, valószínűleg.
Kansas most 10-2, mi is. Lesz még egy Border War, így valamelyünk egy L-t beszed. Jajsolymóknak necces lehet még Oklahoma State idegenben, meg Kansas State elleni mindig kemény. De az 5-1 itt is szerintem legalább meg lesz, de inkább 6-0. Nekünk meg van ugye Border War, Iowa State, K-State, Oklahoma State is, négy kemény meccs. Félek, hogy a 4-2-es záró mérlegnek már örülnöm kell, inkább 3-3-at várok, elfogjuk chokerkodni végét. Így meg máris ti vagytok csoport másodikak.Deny
Ezt nagyon szépen leírtad! Sajnos igaz is. Szétestünk marhára a Kansas elleni meccs után. Jackson, Acy meg Jones III se tudja hozni a folyamatos jó játékot, Miller meg egyenlőre édes kevés, hogy meccsben tartson minket. Hullámvölgyben van a csapat. Fejben frissíteni kéne, de túl gyorsan jönnek egymás után a meccsek, hogy kicsit feltöltődjön a társaság. A végét remélem azért tudjuk hozni, ahogy kell, aztán majd meglátjuk ki hol végez. Nekünk ez a mostani is jó eredmény. tavaly előtt jó volt a csapat, de tavaly elég szarok voltunk. Idén azért remélem, hogy a szezon vége jól fog sikerülni minden szempontból.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Baylor visszavágón is megcsapva, sima 15-tel, 57 ponton tartottuk őket. Megpróbálom leszedni, megnézzük, jogosan ugrunk-e lehet előrébb holnap listákon.Deny
Eladtuk a meccset :/Shawn84
Hát persze, biztosan kellett a L, mert a végén, még tartották volna a lépést a Kansasszel és velünk. Valójában az van, hogy a Bears szét esett most, de nagyon.

Ha visszamegyünk január közepéig, akkor 17-0-s kezdés után előbb idegenben majdnem 20-szal kikaptatok a Kasastől, majd ugye utána pár nappal otthon szoros csatában tőlünk. Utána OU és Texas ellen jött javítás, de egyik W sem volt meggyőző (OU elleni meccset nem láttam, de ők ritka szarok idén; Texasból meg nagy részét láttam, rezgett a léc azért). Aggies elleni meccset nem láttam, de gondolom a 3 pontos W ott is szoros volt, mint ahogy OSU ellen a 4 is. Most pedig újra L Kansas ellen, sima 14 ponttal, úgy, hogy 58 dobott pontig mentetek hazai pályán. Láttam meccsnek nagy részét, meg sokszor beszéltek is róla Duke-UNC alatt is azt hiszem, esélyetek nem volt, talán félidőig kicsi. Most is addig volt nagyjából, de 14 tripla (idei legtöbbünk) azért elég volt.

Egyébként gáz nincs, a következő 6 meccs (Iowa State kétszer, Texas, Oklahoma, Kansas State, Texas Tech) nem vészes, simán lehet hozni mindet, bár Kansas State/Iowa State ellen meg lehet égni, főleg idegenben. 8-4 jelenleg konfon belül mérlegetek, olyan 14-4, esetleg 13-5 meg lesz, valószínűleg.
Kansas most 10-2, mi is. Lesz még egy Border War, így valamelyünk egy L-t beszed. Jajsolymóknak necces lehet még Oklahoma State idegenben, meg Kansas State elleni mindig kemény. De az 5-1 itt is szerintem legalább meg lesz, de inkább 6-0. Nekünk meg van ugye Border War, Iowa State, K-State, Oklahoma State is, négy kemény meccs. Félek, hogy a 4-2-es záró mérlegnek már örülnöm kell, inkább 3-3-at várok, elfogjuk chokerkodni végét. Így meg máris ti vagytok csoport másodikak.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Baylor visszavágón is megcsapva, sima 15-tel, 57 ponton tartottuk őket. Megpróbálom leszedni, megnézzük, jogosan ugrunk-e lehet előrébb holnap listákon.Deny
Eladtuk a meccset :/
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Baylor visszavágón is megcsapva, sima 15-tel, 57 ponton tartottuk őket. Megpróbálom leszedni, megnézzük, jogosan ugrunk-e lehet előrébb holnap listákon.
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 608 — Panthers fan
Nagy comeback volt a CardinalstólJakehomer
vagy choke a WVU-tól, de a comeback szebben hangzik 😊
kezd összeérni a csapat, érzem hogy mi leszünk a tavalyi UConn :cool:JJ
Utálom Bobby Hugginst, úgyhogy nekem comeback

LOL, azért ne szaladjál ennyire előre, keserű lesz a földet érés 😊

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 922 — no es importante
Nagy comeback volt a CardinalstólJakehomer
vagy choke a WVU-tól, de a comeback szebben hangzik 😊
kezd összeérni a csapat, érzem hogy mi leszünk a tavalyi UConn :cool:


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 608 — Panthers fan
Nagy comeback volt a Cardinalstól

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 892 — Saturday Night Lights
1981: MJ karrierjének első egyetemi meccse a Kansas ellen. Jó az ilyeneket visszanézni 😊

http://www.youtube.com/watch?v=-fEZxMrtSOo

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Vertük a Florida State-et , 64-60 ra, sajnos nem láttam a meccset, legalább egy kicsit javitottunk a gyenge mérlegen 😊 Jordan Daniels 21 pontot rakott maga a táblára 😊
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
UNC sucks, ez alapvető.