NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 8 aktív topik

Make Love

27 feliratkozó

több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 688 — "Grammar maci"
első írásban megjelenő tudományos (jogtöri) publikációm!

juhhhééééAmadeus91
"hol van, nem látom a linket. Ezt csak akkor tudom elfogadni ha mutatsz egy linket róla, de most rögtön."Sobri
Sobri, olyan szívesen megnyálaznám a pélód végét, csak nincs merszem kezdeményezni.davemayer
Írj bátran PM-et.Sobri Jóska
na, most nem csak sima troll vagy hanem nethuszár is, ez aztán az upgrade 😊 GZ

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 019 — #NoStress
első írásban megjelenő tudományos (jogtöri) publikációm!

juhhhééééAmadeus91
"hol van, nem látom a linket. Ezt csak akkor tudom elfogadni ha mutatsz egy linket róla, de most rögtön."Sobri
Sobri, olyan szívesen megnyálaznám a pélód végét, csak nincs merszem kezdeményezni.davemayer
Írj bátran PM-et.

több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 688 — "Grammar maci"
első írásban megjelenő tudományos (jogtöri) publikációm!

juhhhééééAmadeus91
"hol van, nem látom a linket. Ezt csak akkor tudom elfogadni ha mutatsz egy linket róla, de most rögtön."Sobri
(gratula btw 😀 )

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
első írásban megjelenő tudományos (jogtöri) publikációm!

juhhhéééé

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
2 hétig vagyok még az USA-ban, most jön a tényleges szórakozás 😊 St Petersburg -> Tallahassee -> New Orleans -> Gainesville -> Orlando -> Jacksonville -> Tampa, wrestlemania xxx + mnf raw, 1 mlb, 1 nba, 2 nhl, 1 afl, 1 nasl (soccer) és pár college baseball meccs a tervezett sportprogramban, twitter- és youtube-csatornámra próbálok majd pár érdekes dolgot feltölteni

 Twitter.com/bunuel7
 youtube.com/user/jjtiller


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
...slowmotion
Igazából az ilyen 3-4-dik járatnál (pl. amelyik 45 perc múlva fog indulni megállóból) nem is tudják mutatni az aktuális helyzetet, hiszen az a busz még el sem indult a végállomásról. Max. arra jó, hogy azt mutatja menetrend alapján mikor kell indulnia.

Biztos nem tökéletes az egész és valószínűleg nem is lesz az, de egy olyan hiányt pótol ez a futár, amire már évekkel ezelőtt szükség lett volna. Ha pedig valami nem tetszik, vagy valamit meg lehetne jobban is csinálni, akkor szerintem ha megírjátok kulturáltan szolgáltatónak, hogy mit hogyan láttok, akkor lehet egyszer elgondolkodnak rajta és akár lesz is valami változás (persze ha sok utas is így gondolja)😊


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 210 — Cowboys fan
ez a futár úgy szar, ahogy van.

én pl a Boráros téren megyek át naponta kétszer. nos, a futáron (2-es villamos peronja) csak a 15-ös buszról van információ, ami tök jó, mert így megtudom, hogy az onnantól negyedik busz mondjuk negyven perc múlva indul.
az már más kérdés, hogy a 2-es villamos, meg a 23-as busz, meg HÉV meg ilyenek hogy mennek, az nem megoldható, mert minek átszállási lehetőségekkel traktálni az embereket...slowmotion
Gondolom azért nincs kiírva, mert akkor azt hinnék, hogy pl 23-as busz és hév is onnan indul. Villamos lehet azért nincs kiírva, mert nincs GPS a villamosokon. De azért ha már önmagában csak a 15-ös buszt jelzi ki, már az is elég nagy upgrade a semmihez képest. Igazi segítséget mondjuk forgalmistáknak nyújtja, hihetetlen nagy fejlődés régi rendszerhez képest.Asbee
miért, mert így most majd időben elindulnak a buszok?slowmotion
Sokkal tervezhetőbbé válik az egész forgalom, de megmondom őszintén sajnos nem tudom mi a helyzet pont a 15-ös busznál. De akkor most leírom, hogy tanulmányaim során mit szívtam magamba a bp-i forgalomirányításról.
Korábban volt az AVM (Automatikus vonali megfigyelés). Az adott járat vonalain érzékelőket helyeztek el oszlopokon, házakon stb (minél magasabban, mert elkezdték lopkodni őket) és ha az érzékelő mellett áthaladt a busz, az jelet adott a központba az adott jármű helyzetéről (késik, pontosan megy, siet). Ez mind szép és jó volt nagyjából 20 éve. Nagy hátrány nála, ha pl. valami felújítás vagy váratlan esemény miatt más útvonalon közlekedik az adott járat, akkor nem ad kellő információt a forgalomirányítók számára. Ez azért nagyban gátolja a működését. Volt még a DIR (Diszpécser irányító rendszer), ami még ennél is vacakabb volt, nagyjából a járművezető és a központ közötti kommunikációt tette lehetővé. Sok mindent nem ért, egy sima URH-val megoldható ez.
A mostani rendszer lényege, hogy GPS-szel szerelik fel a járműveket. Ez alapján valós időben követhető az adott busz helyzete. Ha jól tudom fél percenként van lekérdezés, bár ebben nem vagyok biztos (Helsinkiben van egy olyan rendszer ami néhány másodpercenként frissíti az adott járat helyzetét, megtekinthető itt:  transport.wspgroup.fi/hklkartta/). A rendszer információt ad a diszpécserközpont felé a jármű helyzetéről (természetesen ez is megmondja, hogy késik-e vagy siet), de kegyetlen sok dolgot meg tud jeleníteni, pl. azt is h az adott megállóban melyik ajtót nyitották ki. A központon kívül értesíti a buszokon az utasokat (hang alapúan és vizuálisan), hogy melyik megálló következik (igaz ez más elven eddig is működött) és az egyes megállókban elhelyezett információs táblákon megmutatja a várható érkezési időt. Nem tudom ez mennyire működik Bp-n, de jobb helyeken interneten is tudod követni a járat helyzetét (pl. ha közel van a megálló meg tudod nézni mikor indulj le), de ezt ugyanúgy mobilon is meg lehet tekinteni, nemcsak gépen. A fővárosban először a 86-os járaton működött tesztüzemben, de úgy tudom az AVM-t és a DIR-t már teljesen kivonták. Ezen kívül itthon Sopron, Győr, Pécs, Szolnok és Debrecen városában van hasonló rendszer. Tőlünk nyugatra kegyetlen sok helyen találni ilyet.Asbee
aha.
akkor még egyet trollkodok.

ez a konkrét utasinformáló csoda a Boráros téren, a 15-ös busz induló állomásán van. ez a tábla egyébként nem közvetlenül a 15-ös busz beállójánál van elhelyezve, hanem a 2-es villamos peronján, a két ellentétes oldali sínpár között.
az is tök jó, hogy pl. a 15-ös busz teljesen kiszámíthatatlanul (fix 12 percenként) közlekedik, tehát a harmadik sor által jelölt busz 24-35, a negyedik sor által jelölt pedig 36-45 perc múlva indul. végülis abból a szempontból hasznos, hogy így az ember ki tudja számolni, hogy belefér-e még egy gyros meg két feles az aluljáróban.

ellenben a 2-es villamos érkezéséről semmilyen információ, még a megállóba kitett tájékoztatón sem azt mutatják, bár végülis kiválóan kalkulálható 4-6 perces követéssel közlekedik, tehát hülye az, aki nem tudja kiszámolni, hogy mikor érkezik a következő járat (a helyes válasz: egyszer csak).
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
hagyták is a francba, jelenleg sem működik. azt meg tudod mondani, várható-e még hasonló?berger90
Mármint hogy érted?😊Asbee
hogy terveznek-e még ilyesmit, mert ahogy az öreg parasztbácsi mondotta: "nincs, de igény, az volna rá"berger90
Hát sok újítás már nem lehet, most bevezetett rendszeren kell már csak szvsz finomítani. Aztán jöhet majd elektronikus díjfizetés + újabb járművek.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 888
hagyták is a francba, jelenleg sem működik. azt meg tudod mondani, várható-e még hasonló?berger90
Mármint hogy érted?😊Asbee
hogy terveznek-e még ilyesmit, mert ahogy az öreg parasztbácsi mondotta: "nincs, de igény, az volna rá"

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
hagyták is a francba, jelenleg sem működik. azt meg tudod mondani, várható-e még hasonló?berger90
Mármint hogy érted?😊


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 019 — #NoStress
Hogy valójában mennyire drága a 4-es metró:



Persze nem mindegy milyen a talaj, mi van fölötte, és ugye az se mellékes, hogy a kifizetett összegből mennyi megy az építkezésre, és mennyi a zsebekbe.



De persze lehet fikázni, hogy értelmetlen, drága, haszontalan, horndemszkytarlósorbán takaroggy!

A forrás  index.hu/belfold/budapest/2014/03/28/mennyire_draga_a_4-es_metro/ vagyis biztos van benne pár szakmaiatlanság, de azért az arányok nagyjából akár jók is lehetnek.

több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 888
ez a futár úgy szar, ahogy van.

én pl a Boráros téren megyek át naponta kétszer. nos, a futáron (2-es villamos peronja) csak a 15-ös buszról van információ, ami tök jó, mert így megtudom, hogy az onnantól negyedik busz mondjuk negyven perc múlva indul.
az már más kérdés, hogy a 2-es villamos, meg a 23-as busz, meg HÉV meg ilyenek hogy mennek, az nem megoldható, mert minek átszállási lehetőségekkel traktálni az embereket...slowmotion
Gondolom azért nincs kiírva, mert akkor azt hinnék, hogy pl 23-as busz és hév is onnan indul. Villamos lehet azért nincs kiírva, mert nincs GPS a villamosokon. De azért ha már önmagában csak a 15-ös buszt jelzi ki, már az is elég nagy upgrade a semmihez képest. Igazi segítséget mondjuk forgalmistáknak nyújtja, hihetetlen nagy fejlődés régi rendszerhez képest.Asbee
miért, mert így most majd időben elindulnak a buszok?slowmotion
Sokkal tervezhetőbbé válik az egész forgalom, de megmondom őszintén sajnos nem tudom mi a helyzet pont a 15-ös busznál. De akkor most leírom, hogy tanulmányaim során mit szívtam magamba a bp-i forgalomirányításról.
Korábban volt az AVM (Automatikus vonali megfigyelés). Az adott járat vonalain érzékelőket helyeztek el oszlopokon, házakon stb (minél magasabban, mert elkezdték lopkodni őket) és ha az érzékelő mellett áthaladt a busz, az jelet adott a központba az adott jármű helyzetéről (késik, pontosan megy, siet). Ez mind szép és jó volt nagyjából 20 éve. Nagy hátrány nála, ha pl. valami felújítás vagy váratlan esemény miatt más útvonalon közlekedik az adott járat, akkor nem ad kellő információt a forgalomirányítók számára. Ez azért nagyban gátolja a működését. Volt még a DIR (Diszpécser irányító rendszer), ami még ennél is vacakabb volt, nagyjából a járművezető és a központ közötti kommunikációt tette lehetővé. Sok mindent nem ért, egy sima URH-val megoldható ez.
A mostani rendszer lényege, hogy GPS-szel szerelik fel a járműveket. Ez alapján valós időben követhető az adott busz helyzete. Ha jól tudom fél percenként van lekérdezés, bár ebben nem vagyok biztos (Helsinkiben van egy olyan rendszer ami néhány másodpercenként frissíti az adott járat helyzetét, megtekinthető itt:  transport.wspgroup.fi/hklkartta/). A rendszer információt ad a diszpécserközpont felé a jármű helyzetéről (természetesen ez is megmondja, hogy késik-e vagy siet), de kegyetlen sok dolgot meg tud jeleníteni, pl. azt is h az adott megállóban melyik ajtót nyitották ki. A központon kívül értesíti a buszokon az utasokat (hang alapúan és vizuálisan), hogy melyik megálló következik (igaz ez más elven eddig is működött) és az egyes megállókban elhelyezett információs táblákon megmutatja a várható érkezési időt. Nem tudom ez mennyire működik Bp-n, de jobb helyeken interneten is tudod követni a járat helyzetét (pl. ha közel van a megálló meg tudod nézni mikor indulj le), de ezt ugyanúgy mobilon is meg lehet tekinteni, nemcsak gépen. A fővárosban először a 86-os járaton működött tesztüzemben, de úgy tudom az AVM-t és a DIR-t már teljesen kivonták. Ezen kívül itthon Sopron, Győr, Pécs, Szolnok és Debrecen városában van hasonló rendszer. Tőlünk nyugatra kegyetlen sok helyen találni ilyet.Asbee
hagyták is a francba, jelenleg sem működik. azt meg tudod mondani, várható-e még hasonló?

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
ez a futár úgy szar, ahogy van.

én pl a Boráros téren megyek át naponta kétszer. nos, a futáron (2-es villamos peronja) csak a 15-ös buszról van információ, ami tök jó, mert így megtudom, hogy az onnantól negyedik busz mondjuk negyven perc múlva indul.
az már más kérdés, hogy a 2-es villamos, meg a 23-as busz, meg HÉV meg ilyenek hogy mennek, az nem megoldható, mert minek átszállási lehetőségekkel traktálni az embereket...slowmotion
Gondolom azért nincs kiírva, mert akkor azt hinnék, hogy pl 23-as busz és hév is onnan indul. Villamos lehet azért nincs kiírva, mert nincs GPS a villamosokon. De azért ha már önmagában csak a 15-ös buszt jelzi ki, már az is elég nagy upgrade a semmihez képest. Igazi segítséget mondjuk forgalmistáknak nyújtja, hihetetlen nagy fejlődés régi rendszerhez képest.Asbee
miért, mert így most majd időben elindulnak a buszok?slowmotion
Sokkal tervezhetőbbé válik az egész forgalom, de megmondom őszintén sajnos nem tudom mi a helyzet pont a 15-ös busznál. De akkor most leírom, hogy tanulmányaim során mit szívtam magamba a bp-i forgalomirányításról.
Korábban volt az AVM (Automatikus vonali megfigyelés). Az adott járat vonalain érzékelőket helyeztek el oszlopokon, házakon stb (minél magasabban, mert elkezdték lopkodni őket) és ha az érzékelő mellett áthaladt a busz, az jelet adott a központba az adott jármű helyzetéről (késik, pontosan megy, siet). Ez mind szép és jó volt nagyjából 20 éve. Nagy hátrány nála, ha pl. valami felújítás vagy váratlan esemény miatt más útvonalon közlekedik az adott járat, akkor nem ad kellő információt a forgalomirányítók számára. Ez azért nagyban gátolja a működését. Volt még a DIR (Diszpécser irányító rendszer), ami még ennél is vacakabb volt, nagyjából a járművezető és a központ közötti kommunikációt tette lehetővé. Sok mindent nem ért, egy sima URH-val megoldható ez.
A mostani rendszer lényege, hogy GPS-szel szerelik fel a járműveket. Ez alapján valós időben követhető az adott busz helyzete. Ha jól tudom fél percenként van lekérdezés, bár ebben nem vagyok biztos (Helsinkiben van egy olyan rendszer ami néhány másodpercenként frissíti az adott járat helyzetét, megtekinthető itt:  transport.wspgroup.fi/hklkartta/). A rendszer információt ad a diszpécserközpont felé a jármű helyzetéről (természetesen ez is megmondja, hogy késik-e vagy siet), de kegyetlen sok dolgot meg tud jeleníteni, pl. azt is h az adott megállóban melyik ajtót nyitották ki. A központon kívül értesíti a buszokon az utasokat (hang alapúan és vizuálisan), hogy melyik megálló következik (igaz ez más elven eddig is működött) és az egyes megállókban elhelyezett információs táblákon megmutatja a várható érkezési időt. Nem tudom ez mennyire működik Bp-n, de jobb helyeken interneten is tudod követni a járat helyzetét (pl. ha közel van a megálló meg tudod nézni mikor indulj le), de ezt ugyanúgy mobilon is meg lehet tekinteni, nemcsak gépen. A fővárosban először a 86-os járaton működött tesztüzemben, de úgy tudom az AVM-t és a DIR-t már teljesen kivonták. Ezen kívül itthon Sopron, Győr, Pécs, Szolnok és Debrecen városában van hasonló rendszer. Tőlünk nyugatra kegyetlen sok helyen találni ilyet.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 210 — Cowboys fan
ez a futár úgy szar, ahogy van.

én pl a Boráros téren megyek át naponta kétszer. nos, a futáron (2-es villamos peronja) csak a 15-ös buszról van információ, ami tök jó, mert így megtudom, hogy az onnantól negyedik busz mondjuk negyven perc múlva indul.
az már más kérdés, hogy a 2-es villamos, meg a 23-as busz, meg HÉV meg ilyenek hogy mennek, az nem megoldható, mert minek átszállási lehetőségekkel traktálni az embereket...slowmotion
Gondolom azért nincs kiírva, mert akkor azt hinnék, hogy pl 23-as busz és hév is onnan indul. Villamos lehet azért nincs kiírva, mert nincs GPS a villamosokon. De azért ha már önmagában csak a 15-ös buszt jelzi ki, már az is elég nagy upgrade a semmihez képest. Igazi segítséget mondjuk forgalmistáknak nyújtja, hihetetlen nagy fejlődés régi rendszerhez képest.Asbee
miért, mert így most majd időben elindulnak a buszok?
több mint 10 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
nem baj, ruszkiknak volt szocsi olimpia, nekünk volt négyes metró.
kis ország, kis fércmunka.slowmotion
azért mecsoda különbség, ők komoly pluszban jöttek ki az olimpiából. mi meg...berger90
WTF? 😀Schleck
+26.000 km²
Ez elég nagy plusz, nem? XD

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
nem baj, ruszkiknak volt szocsi olimpia, nekünk volt négyes metró.
kis ország, kis fércmunka.slowmotion
azért mecsoda különbség, ők komoly pluszban jöttek ki az olimpiából. mi meg...berger90
WTF? 😀

több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 888
És ha már Amadeus kezdte a Kálvinnal: egy órával ezelőtt jártam ott, és a csodálatos, rendben letesztelt Alstom kocsi úgy csukta oda a hároméves kislányt, hogy rossz volt nézi. Erre a biztonsági ork még neki is állt emberkedni, hogy mit kell az ajtót püfölni (anyuka ugyanis érthető okból lábon kihordott egy infarktust). Na, majdnem a négyes metró hősi halottja lett belőle a kialakult lincshangulatban. Szóval lehet itt metrót villogtatni, először ezt a rengeteg nyolc általánost sem végzett baromállatokat kéne vagy elzavarni, vagy a következő metró árokásása helyett más munkát rájuk sem bízni.

A metró ronda, működésképtelen és ilyen formában felesleges.berger90
eleve a metrótender... érdekes lenne egy bennfentestől hallani azt, hogy mégis hogy és miért kapott (kaphatott) engedélyt egy olyan szerelvény, amivel a tender óta folyamatosan gondok voltak. de nem ám ilyen "csúnya a színe" szintű, hanem hogy nem a tender által előírt feltételeknek megfelelő fékrendszer meg ilyesmik... persze, tudom, Viktorék most fanyalognak, csak az a helyzet, hogy szerintem pont Dávidkáék alatt sikerült inkább bevállalni a kockázatot a szar francia metrókkal, mintsem hogy kicsússzanak a határidőből.

nem baj, ruszkiknak volt szocsi olimpia, nekünk volt négyes metró.
kis ország, kis fércmunka.slowmotion
azért mecsoda különbség, ők komoly pluszban jöttek ki az olimpiából. mi meg...

Mindig jövőre
több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
BKK is csak egy szépen becsomagolt kupac szar, mint a legtöbb hazai közlekedési vállalat (talán Gysevet kivéve).Asbee
Ha így van, akkor ez egy igen jól sikerült csomagolás lett.Schleck
Nagyjából azt fejezik be amit BKV elkezdett...4-es metró, futár, elektronikus díjfizetés stb. Nem kell tőlük hasraesni, nem változott semmi😊Asbee
Meg új buszok, új villamosok, normális utastájékoztatás. Kicsit olyan "mit adtak nekünk a rómaiak?" feelingem van.Schleck
le ne boruljak már előttük, komolyan mondom. Ezért vannak, ez lenne a minimum.Amadeus91
Igazából amíg ez a korrupt fos van ami most, addig semmi nem lesz. BKK is csak egy szépen becsomagolt kupac szar, mint a legtöbb hazai közlekedési vállalat (talán Gysevet kivéve).Asbee
Óvoda. Legalább a make love topicot nem kellene teleszemetelni az ilyen siránkozással


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
ez a futár úgy szar, ahogy van.

én pl a Boráros téren megyek át naponta kétszer. nos, a futáron (2-es villamos peronja) csak a 15-ös buszról van információ, ami tök jó, mert így megtudom, hogy az onnantól negyedik busz mondjuk negyven perc múlva indul.
az már más kérdés, hogy a 2-es villamos, meg a 23-as busz, meg HÉV meg ilyenek hogy mennek, az nem megoldható, mert minek átszállási lehetőségekkel traktálni az embereket...slowmotion
Gondolom azért nincs kiírva, mert akkor azt hinnék, hogy pl 23-as busz és hév is onnan indul. Villamos lehet azért nincs kiírva, mert nincs GPS a villamosokon. De azért ha már önmagában csak a 15-ös buszt jelzi ki, már az is elég nagy upgrade a semmihez képest. Igazi segítséget mondjuk forgalmistáknak nyújtja, hihetetlen nagy fejlődés régi rendszerhez képest.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 210 — Cowboys fan
BKK is csak egy szépen becsomagolt kupac szar, mint a legtöbb hazai közlekedési vállalat (talán Gysevet kivéve).Asbee
Ha így van, akkor ez egy igen jól sikerült csomagolás lett.Schleck
Nagyjából azt fejezik be amit BKV elkezdett...4-es metró, futár, elektronikus díjfizetés stb. Nem kell tőlük hasraesni, nem változott semmi😊Asbee
Meg új buszok, új villamosok, normális utastájékoztatás. Kicsit olyan "mit adtak nekünk a rómaiak?" feelingem van.Schleck
Futárban benne van az utastájékoztatás is, az az egyik modulja, de a részletekbe most nem mennék bele😊 Új járműveket megvenni meg nem nagy kunszt, leginkább csak a pénz kell hozzá és ennyi. Attól még jó pár dolog kegyetlen rosszul működik cégen belül, de így nyilvánosan inkább erről is hallgatnék.Asbee
ez a futár úgy szar, ahogy van.

én pl a Boráros téren megyek át naponta kétszer. nos, a futáron (2-es villamos peronja) csak a 15-ös buszról van információ, ami tök jó, mert így megtudom, hogy az onnantól negyedik busz mondjuk negyven perc múlva indul.
az már más kérdés, hogy a 2-es villamos, meg a 23-as busz, meg HÉV meg ilyenek hogy mennek, az nem megoldható, mert minek átszállási lehetőségekkel traktálni az embereket...
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 210 — Cowboys fan
És ha már Amadeus kezdte a Kálvinnal: egy órával ezelőtt jártam ott, és a csodálatos, rendben letesztelt Alstom kocsi úgy csukta oda a hároméves kislányt, hogy rossz volt nézi. Erre a biztonsági ork még neki is állt emberkedni, hogy mit kell az ajtót püfölni (anyuka ugyanis érthető okból lábon kihordott egy infarktust). Na, majdnem a négyes metró hősi halottja lett belőle a kialakult lincshangulatban. Szóval lehet itt metrót villogtatni, először ezt a rengeteg nyolc általánost sem végzett baromállatokat kéne vagy elzavarni, vagy a következő metró árokásása helyett más munkát rájuk sem bízni.

A metró ronda, működésképtelen és ilyen formában felesleges.berger90
eleve a metrótender... érdekes lenne egy bennfentestől hallani azt, hogy mégis hogy és miért kapott (kaphatott) engedélyt egy olyan szerelvény, amivel a tender óta folyamatosan gondok voltak. de nem ám ilyen "csúnya a színe" szintű, hanem hogy nem a tender által előírt feltételeknek megfelelő fékrendszer meg ilyesmik... persze, tudom, Viktorék most fanyalognak, csak az a helyzet, hogy szerintem pont Dávidkáék alatt sikerült inkább bevállalni a kockázatot a szar francia metrókkal, mintsem hogy kicsússzanak a határidőből.

nem baj, ruszkiknak volt szocsi olimpia, nekünk volt négyes metró.
kis ország, kis fércmunka.
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 888
És ha már Amadeus kezdte a Kálvinnal: egy órával ezelőtt jártam ott, és a csodálatos, rendben letesztelt Alstom kocsi úgy csukta oda a hároméves kislányt, hogy rossz volt nézi. Erre a biztonsági ork még neki is állt emberkedni, hogy mit kell az ajtót püfölni (anyuka ugyanis érthető okból lábon kihordott egy infarktust). Na, majdnem a négyes metró hősi halottja lett belőle a kialakult lincshangulatban. Szóval lehet itt metrót villogtatni, először ezt a rengeteg nyolc általánost sem végzett baromállatokat kéne vagy elzavarni, vagy a következő metró árokásása helyett más munkát rájuk sem bízni.

A metró ronda, működésképtelen és ilyen formában felesleges.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Hendrix California Golden Bears 1 464
kemény ez a metró "hype". oké, a magyaroknak nem kell sok, de kicsit úgy van ez előadva mintha valami világszenzáció készült volna el a napokban. mondjuk ja, közel 20 év alatt csak elkészült. 😀

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
le ne boruljak már előttük, komolyan mondom. Ezért vannak, ez lenne a minimum. (normális szolgáltatás, 10k magyar ropogósért)
@normálisutastájékoztatás; épp a héten basztak meg érvényes bérlettel, mert "OH azonosító kell rá, nem diákig.", hiába volt ott a bérleten a "vagy" szócska, szartak rá, a jegyellenőr causája az volt, hogy "az én lányomat is megbüntették ilyenért egy máv járaton tegnap".
Köszi.Amadeus91
Menj be ügyfélszolgálatra és reklamálj ott. Tutira igazat kell, hogy adjanak neked. De amúgy sem értem az ilyet. Velem vonaton anno volt olyan, hogy épp akkor vettem bérletet, nem volt nálam toll, mondtam kallernek ez van, bediktálom a számom. Oké, semmi gond. Engem anno Győrben helyi buszon akartak megvágni. Mikor megvettem bérletet nagy rohanásban voltam, nem írtam rá diákigazolvány számát. 2 hétre rá jön ellenőr. Hát ez büntetés. Kérdezem miért? Nem írtam rá a számot. Mondom oké, akkor ráírom most😀 Meg mondja engem már figyelmeztettek egyszer, ott van bérleten. Kérdezem igen, és mikor? Március 4. Hát közlöm, hogy sajnos akkor vettem a bérletet😀 Meglepődik, mondja oké, akkor most kapok figyelmeztetést. Elég érdekes az egész, mert egyébként Kisalföld Volán járatain nemigen szoktam ellenőrrel találkozni, ez volt az egyetlen alkalom mikor ellenőriztek is (+ egyszer vótfesztivál ideje alatt láttam még ellenőrt, de akkor keményen űzik az ipart, iszonyat sok büntetést beszedhetnek).


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
BKK is csak egy szépen becsomagolt kupac szar, mint a legtöbb hazai közlekedési vállalat (talán Gysevet kivéve).Asbee
Ha így van, akkor ez egy igen jól sikerült csomagolás lett.Schleck
Nagyjából azt fejezik be amit BKV elkezdett...4-es metró, futár, elektronikus díjfizetés stb. Nem kell tőlük hasraesni, nem változott semmi😊Asbee
Meg új buszok, új villamosok, normális utastájékoztatás. Kicsit olyan "mit adtak nekünk a rómaiak?" feelingem van.Schleck
le ne boruljak már előttük, komolyan mondom. Ezért vannak, ez lenne a minimum. (normális szolgáltatás, 10k magyar ropogósért)
@normálisutastájékoztatás; épp a héten basztak meg érvényes bérlettel, mert "OH azonosító kell rá, nem diákig.", hiába volt ott a bérleten a "vagy" szócska, szartak rá, a jegyellenőr causája az volt, hogy "az én lányomat is megbüntették ilyenért egy máv járaton tegnap".
Köszi.

criminal lawyer or criminal lawyer?