NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 8 aktív topik

Make Love

27 feliratkozó

több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
BKK is csak egy szépen becsomagolt kupac szar, mint a legtöbb hazai közlekedési vállalat (talán Gysevet kivéve).Asbee
Ha így van, akkor ez egy igen jól sikerült csomagolás lett.Schleck
Nagyjából azt fejezik be amit BKV elkezdett...4-es metró, futár, elektronikus díjfizetés stb. Nem kell tőlük hasraesni, nem változott semmi😊Asbee
Meg új buszok, új villamosok, normális utastájékoztatás. Kicsit olyan "mit adtak nekünk a rómaiak?" feelingem van.Schleck
Futárban benne van az utastájékoztatás is, az az egyik modulja, de a részletekbe most nem mennék bele😊 Új járműveket megvenni meg nem nagy kunszt, leginkább csak a pénz kell hozzá és ennyi. Attól még jó pár dolog kegyetlen rosszul működik cégen belül, de így nyilvánosan inkább erről is hallgatnék.Asbee
Most nem kifejezetten a futárral kapcsolatos dolgokra gondoltam utastájékoztatás alatt. Hanem mondjuk erre:  pbs.twimg.com/media/BYonXLLCQAAD8NA.png:large

több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
BKK is csak egy szépen becsomagolt kupac szar, mint a legtöbb hazai közlekedési vállalat (talán Gysevet kivéve).Asbee
Ha így van, akkor ez egy igen jól sikerült csomagolás lett.Schleck
Nagyjából azt fejezik be amit BKV elkezdett...4-es metró, futár, elektronikus díjfizetés stb. Nem kell tőlük hasraesni, nem változott semmi😊Asbee
Meg új buszok, új villamosok, normális utastájékoztatás. Kicsit olyan "mit adtak nekünk a rómaiak?" feelingem van.Schleck
Futárban benne van az utastájékoztatás is, az az egyik modulja, de a részletekbe most nem mennék bele😊 Új járműveket megvenni meg nem nagy kunszt, leginkább csak a pénz kell hozzá és ennyi. Attól még jó pár dolog kegyetlen rosszul működik cégen belül, de így nyilvánosan inkább erről is hallgatnék.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
BKK is csak egy szépen becsomagolt kupac szar, mint a legtöbb hazai közlekedési vállalat (talán Gysevet kivéve).Asbee
Ha így van, akkor ez egy igen jól sikerült csomagolás lett.Schleck
Nagyjából azt fejezik be amit BKV elkezdett...4-es metró, futár, elektronikus díjfizetés stb. Nem kell tőlük hasraesni, nem változott semmi😊Asbee
Meg új buszok, új villamosok, normális utastájékoztatás. Kicsit olyan "mit adtak nekünk a rómaiak?" feelingem van.

több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
BKK is csak egy szépen becsomagolt kupac szar, mint a legtöbb hazai közlekedési vállalat (talán Gysevet kivéve).Asbee
Ha így van, akkor ez egy igen jól sikerült csomagolás lett.Schleck
Nagyjából azt fejezik be amit BKV elkezdett...4-es metró, futár, elektronikus díjfizetés stb. Nem kell tőlük hasraesni, nem változott semmi😊


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
BKK is csak egy szépen becsomagolt kupac szar, mint a legtöbb hazai közlekedési vállalat (talán Gysevet kivéve).Asbee
Ha így van, akkor ez egy igen jól sikerült csomagolás lett.

több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
a 2-s is úgy lett megépítve, hogy majd meg lesz hosszabbítva.Amadeus91
viszont ott a meghosszabbítás a gödöllői hévvel történő összekötés lett volna, nem?
természetesen nem vagyok közlekedésmérnök, de laikusként is úgy gondolom, hogy talán azt lehetett volna a legkönnyebben megoldani, és még fúrni sem kellett volna hozzá még pár km alagutat...slowmotion
óóó arról hallottam már olyan meséket, hogy az valami hihetetlen (magasvasút FTW)😀 Amúgy igen, gödöllői hévvel kötnék össze és még lenne egy rákoskeresztúri szárnyvonal.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 251 — Tyrone Creek
a 2-s is úgy lett megépítve, hogy majd meg lesz hosszabbítva.Amadeus91
viszont ott a meghosszabbítás a gödöllői hévvel történő összekötés lett volna, nem?
természetesen nem vagyok közlekedésmérnök, de laikusként is úgy gondolom, hogy talán azt lehetett volna a legkönnyebben megoldani, és még fúrni sem kellett volna hozzá még pár km alagutat...slowmotion
áh, soha nem basznák el a tökéletes Örsöt 😀
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 210 — Cowboys fan
a 2-s is úgy lett megépítve, hogy majd meg lesz hosszabbítva.Amadeus91
viszont ott a meghosszabbítás a gödöllői hévvel történő összekötés lett volna, nem?
természetesen nem vagyok közlekedésmérnök, de laikusként is úgy gondolom, hogy talán azt lehetett volna a legkönnyebben megoldani, és még fúrni sem kellett volna hozzá még pár km alagutat...
több mint 10 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Sőt 3-as meg elvileg Káposztásmegyerig ment volna. Ott alapból metró igényei szerint tervezték meg lakótelepet is. Azt mondjuk most borítékolom, hogy a 4-es metróhoz legalább 10 évig nem nyúlnak. Itt van, végre elkészült, kurvamenőkvagyunk, ennyi. Most majd jöhet a 3-as felújítása. Igazából amíg ez a korrupt fos van ami most, addig semmi nem lesz. BKK is csak egy szépen becsomagolt kupac szar, mint a legtöbb hazai közlekedési vállalat (talán Gysevet kivéve).Asbee
nagyon kéne már.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Sőt 3-as meg elvileg Káposztásmegyerig ment volna. Ott alapból metró igényei szerint tervezték meg lakótelepet is. Azt mondjuk most borítékolom, hogy a 4-es metróhoz legalább 10 évig nem nyúlnak. Itt van, végre elkészült, kurvamenőkvagyunk, ennyi. Most majd jöhet a 3-as felújítása. Igazából amíg ez a korrupt fos van ami most, addig semmi nem lesz. BKK is csak egy szépen becsomagolt kupac szar, mint a legtöbb hazai közlekedési vállalat (talán Gysevet kivéve).


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 210 — Cowboys fan
Amúgy a Kelenföld - Bosnyák tér dolog jó lett volna, de fog tovább épülni gondolom (or not? )
Budai oldal vége kicsit túlzsúfolt és már így is kb minden között fut a villamos. Pesti oldal szerintem nem rossz főleg ha kimegy a Bosnyákig 9 millió év múlva 😀Toca
gondolkodtak rajta, tehát:
- 3 év tervezés után
- melyet 2 évnyi polgári tiltakozás követ
- megépül négy év alatt a maradék pár kilométer
- és közben a Mahir megtanul alagutat is fúrni.
- ja, és ugyanannyiba fog kerülni, mint ez a hosszabb szakasz Duna alatti fúrásostul.

viszont az már végre nemzeti lesz!
több mint 10 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
hell yeah, egész faszán néz ki ahhoz képest, hogy hasztalan.
Amadeus91
ezt kérlek fejtsd kiAsbee
nem tudom, 10 megálló és 1-2 olyan helyen, ahol amúgy sem volt nagy gond a közlekedés. (pl. Kálvin-Fővám szakasz minek kellett bele, mikor van 47/49 villamos oda, 1 megálló és jár 3-5 percenként)Amadeus91
Önmagában a viszonylattal szvsz nincs gond (bár annyira nem ismerem bp-i közlekedést), inkább az a szégyen, hogy csak Keleti pályaudvarig megy. Bosnyák térig lett volna értelme. Annyiban jó az egész, hogy így Kelenföldről sokkal gyorsabban és kényelmesebben el lehet jutni város másik végeibe.Asbee
És az megéri a magyar adófizetőknek, hogy Kelenföldről gyorsabban tudnak beérni emberek a városba?
Na mindegy be is fejezem, mielőtt belekezdenénk 😊 Én ennyi pénzért még a Kánaán megvételén is elgondolkodnék, nemhogy a 4-es metrón.vandeminek
Úgyis szétlopták volna ezt a pénzt, így legalább valami értelme is jött mellé 😊Toca
jó, de az útvonalon lehetett volna variálni. tehát az ilyen Újbuda-kp-Móricz megállóknak semmi értelme, gyalog gyorsabban átérsz, mint metróval.

sokkal értelmesebb vonalat is ki lehetett volna találni, NADEMAJDAZÖTÖS!shawnka
Jaj, de így legalább nem szennyezi a villamos a környezetet 😀

Ki lehetett volna találni okosabban jobban? Igen
Meglehetett volna építeni tovább? Igen
Meglehetett volna építeni gyorsabban? Igen

Csak akkor hova a picsába folyatják el a pénzeket?

Amúgy a Kelenföld - Bosnyák tér dolog jó lett volna, de fog tovább épülni gondolom (or not? )
Budai oldal vége kicsit túlzsúfolt és már így is kb minden között fut a villamos. Pesti oldal szerintem nem rossz főleg ha kimegy a Bosnyákig 9 millió év múlva 😀Toca
a 2-s is úgy lett megépítve, hogy majd meg lesz hosszabbítva.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 180 — Vikings fan
hell yeah, egész faszán néz ki ahhoz képest, hogy hasztalan.
Amadeus91
ezt kérlek fejtsd kiAsbee
nem tudom, 10 megálló és 1-2 olyan helyen, ahol amúgy sem volt nagy gond a közlekedés. (pl. Kálvin-Fővám szakasz minek kellett bele, mikor van 47/49 villamos oda, 1 megálló és jár 3-5 percenként)Amadeus91
Önmagában a viszonylattal szvsz nincs gond (bár annyira nem ismerem bp-i közlekedést), inkább az a szégyen, hogy csak Keleti pályaudvarig megy. Bosnyák térig lett volna értelme. Annyiban jó az egész, hogy így Kelenföldről sokkal gyorsabban és kényelmesebben el lehet jutni város másik végeibe.Asbee
És az megéri a magyar adófizetőknek, hogy Kelenföldről gyorsabban tudnak beérni emberek a városba?
Na mindegy be is fejezem, mielőtt belekezdenénk 😊 Én ennyi pénzért még a Kánaán megvételén is elgondolkodnék, nemhogy a 4-es metrón.vandeminek
Úgyis szétlopták volna ezt a pénzt, így legalább valami értelme is jött mellé 😊Toca
jó, de az útvonalon lehetett volna variálni. tehát az ilyen Újbuda-kp-Móricz megállóknak semmi értelme, gyalog gyorsabban átérsz, mint metróval.

sokkal értelmesebb vonalat is ki lehetett volna találni, NADEMAJDAZÖTÖS!shawnka
Jaj, de így legalább nem szennyezi a villamos a környezetet 😀

Ki lehetett volna találni okosabban jobban? Igen
Meglehetett volna építeni tovább? Igen
Meglehetett volna építeni gyorsabban? Igen

Csak akkor hova a picsába folyatják el a pénzeket?

Amúgy a Kelenföld - Bosnyák tér dolog jó lett volna, de fog tovább épülni gondolom (or not? )
Budai oldal vége kicsit túlzsúfolt és már így is kb minden között fut a villamos. Pesti oldal szerintem nem rossz főleg ha kimegy a Bosnyákig 9 millió év múlva 😀
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 251 — Tyrone Creek
hell yeah, egész faszán néz ki ahhoz képest, hogy hasztalan.
Amadeus91
ezt kérlek fejtsd kiAsbee
nem tudom, 10 megálló és 1-2 olyan helyen, ahol amúgy sem volt nagy gond a közlekedés. (pl. Kálvin-Fővám szakasz minek kellett bele, mikor van 47/49 villamos oda, 1 megálló és jár 3-5 percenként)Amadeus91
Önmagában a viszonylattal szvsz nincs gond (bár annyira nem ismerem bp-i közlekedést), inkább az a szégyen, hogy csak Keleti pályaudvarig megy. Bosnyák térig lett volna értelme. Annyiban jó az egész, hogy így Kelenföldről sokkal gyorsabban és kényelmesebben el lehet jutni város másik végeibe.Asbee
És az megéri a magyar adófizetőknek, hogy Kelenföldről gyorsabban tudnak beérni emberek a városba?
Na mindegy be is fejezem, mielőtt belekezdenénk 😊 Én ennyi pénzért még a Kánaán megvételén is elgondolkodnék, nemhogy a 4-es metrón.vandeminek
Úgyis szétlopták volna ezt a pénzt, így legalább valami értelme is jött mellé 😊Toca
jó, de az útvonalon lehetett volna variálni. tehát az ilyen Újbuda-kp-Móricz megállóknak semmi értelme, gyalog gyorsabban átérsz, mint metróval.

sokkal értelmesebb vonalat is ki lehetett volna találni, NADEMAJDAZÖTÖS!
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 251 — Tyrone Creek
kevés nagyobb skillt birtokolhat egy nő annál, minthogy nem zavarja a szakáll 😀
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 180 — Vikings fan
hell yeah, egész faszán néz ki ahhoz képest, hogy hasztalan.
Amadeus91
ezt kérlek fejtsd kiAsbee
nem tudom, 10 megálló és 1-2 olyan helyen, ahol amúgy sem volt nagy gond a közlekedés. (pl. Kálvin-Fővám szakasz minek kellett bele, mikor van 47/49 villamos oda, 1 megálló és jár 3-5 percenként)Amadeus91
Önmagában a viszonylattal szvsz nincs gond (bár annyira nem ismerem bp-i közlekedést), inkább az a szégyen, hogy csak Keleti pályaudvarig megy. Bosnyák térig lett volna értelme. Annyiban jó az egész, hogy így Kelenföldről sokkal gyorsabban és kényelmesebben el lehet jutni város másik végeibe.Asbee
És az megéri a magyar adófizetőknek, hogy Kelenföldről gyorsabban tudnak beérni emberek a városba?
Na mindegy be is fejezem, mielőtt belekezdenénk 😊 Én ennyi pénzért még a Kánaán megvételén is elgondolkodnék, nemhogy a 4-es metrón.vandeminek
Úgyis szétlopták volna ezt a pénzt, így legalább valami értelme is jött mellé 😊
több mint 10 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
hell yeah, egész faszán néz ki ahhoz képest, hogy hasztalan.
Amadeus91
ezt kérlek fejtsd kiAsbee
nem tudom, 10 megálló és 1-2 olyan helyen, ahol amúgy sem volt nagy gond a közlekedés. (pl. Kálvin-Fővám szakasz minek kellett bele, mikor van 47/49 villamos oda, 1 megálló és jár 3-5 percenként)Amadeus91
Önmagában a viszonylattal szvsz nincs gond (bár annyira nem ismerem bp-i közlekedést), inkább az a szégyen, hogy csak Keleti pályaudvarig megy. Bosnyák térig lett volna értelme. Annyiban jó az egész, hogy így Kelenföldről sokkal gyorsabban és kényelmesebben el lehet jutni város másik végeibe.Asbee
És az megéri a magyar adófizetőknek, hogy Kelenföldről gyorsabban tudnak beérni emberek a városba?
Na mindegy be is fejezem, mielőtt belekezdenénk 😊 Én ennyi pénzért még a Kánaán megvételén is elgondolkodnék, nemhogy a 4-es metrón.

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
hell yeah, egész faszán néz ki ahhoz képest, hogy hasztalan.
Amadeus91
ezt kérlek fejtsd kiAsbee
nem tudom, 10 megálló és 1-2 olyan helyen, ahol amúgy sem volt nagy gond a közlekedés. (pl. Kálvin-Fővám szakasz minek kellett bele, mikor van 47/49 villamos oda, 1 megálló és jár 3-5 percenként)Amadeus91
Önmagában a viszonylattal szvsz nincs gond (bár annyira nem ismerem bp-i közlekedést), inkább az a szégyen, hogy csak Keleti pályaudvarig megy. Bosnyák térig lett volna értelme. Annyiban jó az egész, hogy így Kelenföldről sokkal gyorsabban és kényelmesebben el lehet jutni város másik végeibe.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Kálvinon fotóztam, egy órája.Amadeus91
Megkérdezted a képen szereplő embereket, hogy lefotózhatod-e őket? 😀

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 10 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
hell yeah, egész faszán néz ki ahhoz képest, hogy hasztalan.
Amadeus91
ezt kérlek fejtsd kiAsbee
nem tudom, 10 megálló és 1-2 olyan helyen, ahol amúgy sem volt nagy gond a közlekedés. (pl. Kálvin-Fővám szakasz minek kellett bele, mikor van 47/49 villamos oda, 1 megálló és jár 3-5 percenként)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
hell yeah, egész faszán néz ki ahhoz képest, hogy hasztalan.
Amadeus91
ezt kérlek fejtsd ki


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634


hell yeah, egész faszán néz ki ahhoz képest, hogy hasztalan.

Kálvinon fotóztam, egy órája.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 451 — Lucas Scott
melyik tartományban volt?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Tesó a héten jött haza Afganisztánból, hozott egy-két dolgot 😊

A kiskés kézzel készített és díszített. Kb mint egy golyóstoll, a penge 8,5centis, és Dari nyelven "Afganisztán" a felirat rajta
Az amerikaiaktól pedig egy szivar és egy OSU-póló.




Fater kapott egy teveszőrből készült "sapkát" - a kép természetesen illusztráció 😀 Egyébként nagyon szúrós anyag...
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 348 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
 www.hir24.hu/belfold/2014/02/14/csoda-budapesten-hajlektalan-nenit-fogadott-be-egy-18-eves-lany/
ISTEN EZ A CSAJ!
😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!