NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 6 aktív topik

Make Love

27 feliratkozó

több mint 10 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Brian May nem rákos.
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 451 — Lucas Scott
sikerült a római jog.Amadeus91
1. félév vagy szigorlat?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
sikerült a római jog.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Túl régen írtak már ide.

Letudva végre az utolsó egyetemi vizsgám. 😀

(Már "csak" az államvizsga van hátra, de az inkább mehet a gyűlölködjünkbe, mert munka mellett nagyon nem egészséges. :/)
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 888
Amikor péntek este úgy zuhansz haza két egymást követő vizsganap és rengeteg idegőrlő meló után (kereskedelem, képzelhetitek mi van ilyenkor), hogy a hűséges barátaid meglepetésbulit tartanak neked a lakásban a húgod zseniális szervezésében, na az valami hihetetlen cukiság.
😊

Mindig jövőre
több mint 10 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
az az érzés, amikor a saját kezűleg készített ajándék nagyon betalál
kaszo
Mit gyártottál? 😊Rataxes
csak origamiztam youtube-ról, de akkor is 😀
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
az az érzés, amikor a saját kezűleg készített ajándék nagyon betalál
kaszo
Mit gyártottál? 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
az az érzés, amikor a saját kezűleg készített ajándék nagyon betalál
több mint 10 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Lengyelország (L)

több mint 10 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
"Először is gratulálok az egészségfejlesztő programodhoz, szeretném kiemelni a többi közül, és feltenni a honlapra."

Sose hittem volna hogy egy kétkredites magatartástudományi tárgyra írt beadandóra olyan választ kapok ami után nem nyűgnek érzem hogy fel kellett venni. Király! Motivációs tartalékok újratöltve, neuroanatómiára fel! 😀

Mindig jövőre!
több mint 10 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Oldalborda
több mint 10 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Nexus 7 2nd gen...(L) (Y)

|
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
B csak 😊 de tavalyelőttig nem is gondoltam rá, hogy valaha le is akarom én ezt tenni, csak az USA-ban tett látogatás meggyőzött, hogy enélkül ott esélytelen bármit is csinálnom 😊jjncaa
Amerikában? Csak nehogy rosszul mozdulj közúti ellenőrzés esetén... 😛 "Kezeket a kormányra! Lássam a kezeket!!" 😀 Jujj, azt itt nem oktatják... 😀
több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
megvan a jogosítvány! 😊jjncaa
gratulálunk, de ugye nem jössz erre? 😉slowmotion
kösz, ezt látom mindig muszáj elsütni :p mondjuk szó szerint centiken múlt, parkolásnál kb. egy papírlapnyi távolság volt a mi és a másik autó között 😊
megvan a jogosítvány! 😊jjncaa
Milyen kategória?😊kishaszi
B csak 😊 de tavalyelőttig nem is gondoltam rá, hogy valaha le is akarom én ezt tenni, csak az USA-ban tett látogatás meggyőzött, hogy enélkül ott esélytelen bármit is csinálnom 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
megvan a jogosítvány! 😊jjncaa
Milyen kategória?😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 219 — Cowboys fan
megvan a jogosítvány! 😊jjncaa
gratulálunk, de ugye nem jössz erre? 😉
több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
megvan a jogosítvány! 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Borsodról ne csak az "ork negyedek" jussanak eszetekbe:
 www.boon.hu/megujult-a-lillafuredi-fuggokert-2/2372777
több mint 10 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 559
Kis lépés az emberiségnek, hatalmas lépés nekem: október 1-től műszakvezető leszek! 😊
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 020 — #NoStress
A feleségem ma befizetett egy thai-masszázsra.
Nem vagyok nagy wellnessező azt hittem ez ilyen ázsiai stílusú gyömöszölés lesz, és valami fehérköpenyes nagy kigyúrt magyar masszőr fogja csinálni, vagy Ursula nővér, mittudomén...
Ehhez képest egy überbrutál jól kinéző thai csajszi fogadott. Már magában ez feldobta volna a napomat, de utána még úgy megdolgozott, hogy nem térek magamhoz. Fergeteges volt. Thai-masszázs fan lettem. 😀Jan
Reméljük a feleséged nem olvassa a fórumot 😛Shilkor
Ehh, sajnos nem úgy dolgozott meg, csak rendeltetésszerűen. 😀
(őszintén szólva mikor a derekamon térdelt, a két bokámat meg húzta felfelé, akkor nem szakadtam a röhögéstől...)Jan
A happy finish rendeltetésszerűnek minősül.

több mint 11 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 065 — Steelers fan
A feleségem ma befizetett egy thai-masszázsra.
Nem vagyok nagy wellnessező azt hittem ez ilyen ázsiai stílusú gyömöszölés lesz, és valami fehérköpenyes nagy kigyúrt magyar masszőr fogja csinálni, vagy Ursula nővér, mittudomén...
Ehhez képest egy überbrutál jól kinéző thai csajszi fogadott. Már magában ez feldobta volna a napomat, de utána még úgy megdolgozott, hogy nem térek magamhoz. Fergeteges volt. Thai-masszázs fan lettem. 😀Jan
Reméljük a feleséged nem olvassa a fórumot 😛Shilkor
Ehh, sajnos nem úgy dolgozott meg, csak rendeltetésszerűen. 😀
(őszintén szólva mikor a derekamon térdelt, a két bokámat meg húzta felfelé, akkor nem szakadtam a röhögéstől...)
több mint 11 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
A feleségem ma befizetett egy thai-masszázsra.
Nem vagyok nagy wellnessező azt hittem ez ilyen ázsiai stílusú gyömöszölés lesz, és valami fehérköpenyes nagy kigyúrt magyar masszőr fogja csinálni, vagy Ursula nővér, mittudomén...
Ehhez képest egy überbrutál jól kinéző thai csajszi fogadott. Már magában ez feldobta volna a napomat, de utána még úgy megdolgozott, hogy nem térek magamhoz. Fergeteges volt. Thai-masszázs fan lettem. 😀Jan
Reméljük a feleséged nem olvassa a fórumot 😛
több mint 11 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 065 — Steelers fan
A feleségem ma befizetett egy thai-masszázsra.
Nem vagyok nagy wellnessező azt hittem ez ilyen ázsiai stílusú gyömöszölés lesz, és valami fehérköpenyes nagy kigyúrt magyar masszőr fogja csinálni, vagy Ursula nővér, mittudomén...
Ehhez képest egy überbrutál jól kinéző thai csajszi fogadott. Már magában ez feldobta volna a napomat, de utána még úgy megdolgozott, hogy nem térek magamhoz. Fergeteges volt. Thai-masszázs fan lettem. 😀
több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 888
Bekerültem a hogyvoltírók közé 😊berger90
na és hogy volt? 😀Divat
Vikings volt, Vikings lesz! 😀

Mindig jövőre
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Bekerültem a hogyvoltírók közé 😊berger90
na és hogy volt? 😀

|