NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 7 aktív topik

Make Love

27 feliratkozó

több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 274 — capitaine du château de Vienne 1487
bezzeg a Vazingtoniak egytől-egyik jóérzésűek 😉sutianap
Ha slowmotion rézbőrű fan lenne Őket írtam volna 😀Rataxes
Mindenkiaz, titokban, ErGéNyargajjGida! 😀


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 226 — Cowboys fan
Jó kérdés, írtam volna hogy jóérzésű Cowboys drukker nem hirdeti a csapatszimpátiáját (az olyasmi mint a melegfelvonulás 😊 ), de aztán rájöttem hogy jóérzésű Cowboys drukker valószínűleg nem is létezik 😛Rataxes
aha. de létezik. én például egész jól éreztem magam tavaly, amikor kétszer is lenyomtunk Titeket 😊
Télapó egyébként üdvözöl. és azt üzeni, még mindig nem meg Philadelphiába, és dugjátok fel magatoknak a mikuláscsomagot 😉
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
bezzeg a Vazingtoniak egytől-egyik jóérzésűek 😉sutianap
Ha slowmotion rézbőrű fan lenne Őket írtam volna 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 274 — capitaine du château de Vienne 1487
Jó kérdés, írtam volna hogy jóérzésű Cowboys drukker nem hirdeti a csapatszimpátiáját (az olyasmi mint a melegfelvonulás 😊 ), de aztán rájöttem hogy jóérzésű Cowboys drukker nem is létezik 😛Rataxes
bezzeg a Vazingtoniak egytől-egyik jóérzésűek 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Jó kérdés, írtam volna hogy jóérzésű Cowboys drukker nem hirdeti a csapatszimpátiáját (az olyasmi mint a melegfelvonulás 😊 ), de aztán rájöttem hogy jóérzésű Cowboys drukker valószínűleg nem is létezik 😛

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 226 — Cowboys fan
Az utóbbi két év tényleg nem volt könnyű, de legalább felvehetem a kedvenc csapatom mezét anélkül hogy le kelljen köpnöm magam 😊Rataxes
miért, egyébként ki nem veheti fel?
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 226 — Cowboys fan
jippííí! éljen a SPAR, meg a legújabb matricagyűjtős akciójuk! 😊slowmotion
Megkérnék egy admint hogy ezt a - nyilvánvalóan rossz helyre került - hsz-t a valós Gyűlölködjünk topikba való helyére tegye át 😀Matthew99
dehogy gyűlölködjünk, az csak akkor lenne, ha az album nem telne be. de ilyen problémánk már nincs, mióta spar van hozzánk a legközelebb. különben is, tegnap is lementem vásárolni, csak a pelenkák ára után meglett az album 10 százaléka 😊slowmotion
Ja de majd az utolsó 10 darabért vért izzadsz a különböző cserélős oldalakon vagy/meg beveted az egész családod, hogy vadásszák le neked mikor azok mindegyikéből mindössze 3 limitált Garfield szőrrel kiegészített készült. De akkor már hiába írsz a Gyűlölködjünkbe, csak megvető pillantásokat fogsz kapni 😀Matthew99
röhögni fogsz, de a spar újra felitalálta a matrica-cserebere intézményét, szóval lehet, hogy a gyűlölködjünk topicba továbbra is csak a genetikai hulladékokkal és szervdonorokkal kapcsolatos meglátásaim fognak kerülni 😊
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Az utóbbi két év tényleg nem volt könnyű, de legalább felvehetem a kedvenc csapatom mezét anélkül hogy le kelljen köpnöm magam 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 226 — Cowboys fan
Matrica csere-bere, majd a Boltos topikban?😊laccoo74
kányésnáslowmotion
Remélem azért leiratkoznom nem kell majd 😊Rataxes
majd figyelünk a lelkivilágodra, jó? amúgy sem lehet egyszerű az életed Eagles drukkerként 😛
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Matrica csere-bere, majd a Boltos topikban?😊laccoo74
kányésnáslowmotion
Remélem azért leiratkoznom nem kell majd 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 577 — Invisible man
jippííí! éljen a SPAR, meg a legújabb matricagyűjtős akciójuk! 😊slowmotion
Megkérnék egy admint hogy ezt a - nyilvánvalóan rossz helyre került - hsz-t a valós Gyűlölködjünk topikba való helyére tegye át 😀Matthew99
dehogy gyűlölködjünk, az csak akkor lenne, ha az album nem telne be. de ilyen problémánk már nincs, mióta spar van hozzánk a legközelebb. különben is, tegnap is lementem vásárolni, csak a pelenkák ára után meglett az album 10 százaléka 😊slowmotion
Ja de majd az utolsó 10 darabért vért izzadsz a különböző cserélős oldalakon vagy/meg beveted az egész családod, hogy vadásszák le neked mikor azok mindegyikéből mindössze 3 limitált Garfield szőrrel kiegészített készült. De akkor már hiába írsz a Gyűlölködjünkbe, csak megvető pillantásokat fogsz kapni 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 226 — Cowboys fan
Matrica csere-bere, majd a Boltos topikban?😊laccoo74
kányésná
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 226 — Cowboys fan
jippííí! éljen a SPAR, meg a legújabb matricagyűjtős akciójuk! 😊slowmotion
Megkérnék egy admint hogy ezt a - nyilvánvalóan rossz helyre került - hsz-t a valós Gyűlölködjünk topikba való helyére tegye át 😀Matthew99
dehogy gyűlölködjünk, az csak akkor lenne, ha az album nem telne be. de ilyen problémánk már nincs, mióta spar van hozzánk a legközelebb. különben is, tegnap is lementem vásárolni, csak a pelenkák ára után meglett az album 10 százaléka 😊
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Matrica csere-bere, majd a Boltos topikban?😊
több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 577 — Invisible man
jippííí! éljen a SPAR, meg a legújabb matricagyűjtős akciójuk! 😊slowmotion
Megkérnék egy admint hogy ezt a - nyilvánvalóan rossz helyre került - hsz-t a valós Gyűlölködjünk topikba való helyére tegye át 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Egyem meg a kis szívüket, én csak tavaszra vártam, mint az előző hármat.
Na nem baj, éppen sikerült kikecmeregni a törpés dominókból.
Azért egy szusszanásnyi szünet jól jött volna a Bl matricák előtt.
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 226 — Cowboys fan
jippííí! éljen a SPAR, meg a legújabb matricagyűjtős akciójuk! 😊
több mint 11 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Na úgy tűnik sikerült a szállást az utolsó pillanatban lefoglalni, és holnaptól Balaton. :cool:

több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
csak 10 napig, de: itthon vagyok 😊eaglesmcnabb
Helyettem is nyomjál be egy kartali hamburgert!catattack
kapros 😉sutianap
Nem, az sem kell bele. 😀 Majd Mócsa úr elmondja a receptet! 😀 😂catattack
múltkor tesóm megsózta, de az nekem geci prémium!

faszom, 1 órája érkeztem vissza, de már visszamennék! :/

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Sose gondoltam volna, hogy vezetni fogok, de életemben mindössze második alkalommal a volán mögött már városi forgalomban voltam és tényleg élvezetes 😊

A kreszvizsga meg egészen nevetséges, azon hogy lehet (ötször-húszszor) megbukni?jjncaa
😀 Nos, nekem elsőre nem sikerült, és éppen 1 pont kellett volna a sikerhez. 😀 Gondolom izgultam, meg volt egy elég g+ci kérdés, amin elcsúsztam, mert többpontos volt. 😀 Másodjára maxpontos lett. 😀
több mint 11 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Sose gondoltam volna, hogy vezetni fogok, de életemben mindössze második alkalommal a volán mögött már városi forgalomban voltam és tényleg élvezetes 😊

A kreszvizsga meg egészen nevetséges, azon hogy lehet (ötször-húszszor) megbukni?jjncaa
Nekem egyszer sikerült, de ahogy kijöttem a vizsgahelyről, egy bmw-s állat majdnem elgázolt (lakó-pihenő övezetben, zebrán voltam...), és akkor döntöttem el, hogy ilyen baromállatok között én soha az életben nem akarok vezetni.berger90
lakó- és pihenőövezet, gyalogos és kerékpáros övezet...
gondolom a biciGliseknek sem világos, hogy ott kötelezően 20 a legmagasabb sebesség, még akkor is, ha csak két kereket sikerül összegyűjteni aznapra.
kedvenc ilyenem a Kolosy József utca (Allée és a vásárcsarnok között), buzi bringás egyszer már majdnem elcsapta a kölköt, aki éppen egy galamb után rohangászott. oké, figyelek a kölökre, 20 km/h alatt vállalom a felelősséget, de ha egyszer valaki eltalálja biciklivel, akkor annyiszor rúgom fejbe, ahány km/h-val a megengedett 20 fölött ment ránézésre...

megértem, hogy állambácsinak komoly bevétel a vizsgadíj, főleg, ha nem egyszer fut neki az ember, de szerintem simán lehetne kellene oktatni iskolában is közlekedési alapismereteket, legalább akkor is lenne/lehetne némi fogalma az embereknek a szabályokról, ha esélyük nincs arra, hogy kerékpárnál magasabb árszintre váltsanak.slowmotion
Támogatom! 😊

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 226 — Cowboys fan
(az irányváltással nem járó kikerülésnél is indexelni akartam 😊)jjncaa
az melyik? nem inkább a sávváltás nélküli kikerülés az?
egyébként meg minden oktató elmondja, hogy ha akarsz, akkor többet is indexelhetsz, mint kellene, csak ne legyen megtévesztő
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 226 — Cowboys fan
Sose gondoltam volna, hogy vezetni fogok, de életemben mindössze második alkalommal a volán mögött már városi forgalomban voltam és tényleg élvezetes 😊

A kreszvizsga meg egészen nevetséges, azon hogy lehet (ötször-húszszor) megbukni?jjncaa
Nekem egyszer sikerült, de ahogy kijöttem a vizsgahelyről, egy bmw-s állat majdnem elgázolt (lakó-pihenő övezetben, zebrán voltam...), és akkor döntöttem el, hogy ilyen baromállatok között én soha az életben nem akarok vezetni.berger90
lakó- és pihenőövezet, gyalogos és kerékpáros övezet...
gondolom a biciGliseknek sem világos, hogy ott kötelezően 20 a legmagasabb sebesség, még akkor is, ha csak két kereket sikerül összegyűjteni aznapra.
kedvenc ilyenem a Kolosy József utca (Allée és a vásárcsarnok között), buzi bringás egyszer már majdnem elcsapta a kölköt, aki éppen egy galamb után rohangászott. oké, figyelek a kölökre, 20 km/h alatt vállalom a felelősséget, de ha egyszer valaki eltalálja biciklivel, akkor annyiszor rúgom fejbe, ahány km/h-val a megengedett 20 fölött ment ránézésre...

megértem, hogy állambácsinak komoly bevétel a vizsgadíj, főleg, ha nem egyszer fut neki az ember, de szerintem simán lehetne kellene oktatni iskolában is közlekedési alapismereteket, legalább akkor is lenne/lehetne némi fogalma az embereknek a szabályokról, ha esélyük nincs arra, hogy kerékpárnál magasabb árszintre váltsanak.
több mint 11 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
a kérdés természetesen költői volt, a teszt borzasztó egyszerűségére gondoltam, pláne hogy a programban az összes választ begyakorolhatod... én kétszer mentem végig a témákon, így végeztem a vizsgán 8 perc alatt 1 hibaponttal (az irányváltással nem járó kikerülésnél is indexelni akartam 😊)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 226 — Cowboys fan
Sose gondoltam volna, hogy vezetni fogok, de életemben mindössze második alkalommal a volán mögött már városi forgalomban voltam és tényleg élvezetes 😊

A kreszvizsga meg egészen nevetséges, azon hogy lehet (ötször-húszszor) megbukni?jjncaa
hát például ha az elsőbbséges példákat rosszul tippeled meg, akkor elég könnyű az esélye.
márpedig ha úgy mész neki a tanulásnak, hogy "ha egyszer lesz jogsi a kezemben, akkor előlem mindenki álljon majd félre", akkor könnyen jöhet a kopp.
az meg, hogy valaki megbukik: az írásbeli felvételikre is elvileg mindenki úgy megy, hogy ért hozzá, aztán mégsem ír mindenki 85 százalék felett (kb mint a kreszvizsga 65/75-ös szintje egyébként)