NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 8 aktív topik

Make Love

27 feliratkozó

több mint 10 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Államvizsga (Y)dcsicsak
Gratulálok!!!!! Nekem jövőhét szerdán lesz xd
több mint 10 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Államvizsga (Y)
több mint 10 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
MEGVAN A RÓMAI JOG SZIGORLAT!!!!!!!!!!!!!!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 065 — Steelers fan
Bosznia-Montenegro túra, 6 nap motorral, haverokkal. Hegyek, tenger, napsütés, jó kaják, príma utak, olcsó benzin. :cool:
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 084 — Deion Sanders for president!
Hónapok óta várjuk, de végre megérkezett!



Aztán pár év és vehetek is egyet. :cool:

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 183
Első fizetés :cool: 😍dcsicsak
Akkor szombaton elfogadok 1-2 söröcskét 😀

több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
rövid időn belül már a harmadik BB-s memét "értem meg", csak érdemes volt ledarálni a sorozatot 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 888
Első fizetés :cool: 😍dcsicsak
Gratula hozzá! 😊

Mindig jövőre
több mint 10 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Első fizetés :cool: 😍
több mint 10 éve
Hendrix California Golden Bears 1 464
sikeres vizsga, és ma van a születésnapom. este meghajlítjuk a teret.

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 755 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
😀😀😀 nemá bazmeg, ilyen nincs 😀 elvileg igen, ez is fel van újítva. még szerencse, hogy arra pont nem járok 😀Dexxter Tailor
ennyibazze 😀😀😀DJSanyo
mea culpa, ez a rész még nincs felújítva 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 342 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
általában szidni szoktam a bkv-t, de ma utaztam az 1-es vilin és basszus az új sínek miatt kb feleannyi idő alatt értem az erzsébet kir.né úttól a flóriánig. gondolom nyugaton nem egy évig tart az ilyen építkezéseket megcsinálni, meg nem is 30 évente cserélik a síneket, de ezek az apró örömök fel tudják dobni a napot 😊 szóval köszi bkv! meg EU! (valami 44 milliárdot adtak, nem szar)Dexxter Tailor
de kurvajó neked, nekem bezzeg ma stadiontól kellett vagy 20 perc a népligetig 😀 gyalog hamarabb odaértem volna az kurvaélet

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
😀😀😀 nemá bazmeg, ilyen nincs 😀 elvileg igen, ez is fel van újítva. még szerencse, hogy arra pont nem járok 😀Dexxter Tailor
ennyibazze 😀😀😀D

több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 755 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
általában szidni szoktam a bkv-t, de ma utaztam az 1-es vilin és basszus az új sínek miatt kb feleannyi idő alatt értem az erzsébet kir.né úttól a flóriánig. gondolom nyugaton nem egy évig tart az ilyen építkezéseket megcsinálni, meg nem is 30 évente cserélik a síneket, de ezek az apró örömök fel tudják dobni a napot 😊 szóval köszi bkv! meg EU! (valami 44 milliárdot adtak, nem szar)Dexxter Tailor
ez is az a szakasz?  index.hu/belfold/2014/05/21/elkezdodott_a_nyar_a_bkv-nal_is/JSanyo
😀😀😀 nemá bazmeg, ilyen nincs 😀 elvileg igen, ez is fel van újítva. még szerencse, hogy arra pont nem járok 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
általában szidni szoktam a bkv-t, de ma utaztam az 1-es vilin és basszus az új sínek miatt kb feleannyi idő alatt értem az erzsébet kir.né úttól a flóriánig. gondolom nyugaton nem egy évig tart az ilyen építkezéseket megcsinálni, meg nem is 30 évente cserélik a síneket, de ezek az apró örömök fel tudják dobni a napot 😊 szóval köszi bkv! meg EU! (valami 44 milliárdot adtak, nem szar)Dexxter Tailor
ez is az a szakasz?  index.hu/belfold/2014/05/21/elkezdodott_a_nyar_a_bkv-nal_is/

több mint 10 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
holnap indul a tavaszi hadjárat (vizsgaidőszak)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 755 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
általában szidni szoktam a bkv-t, de ma utaztam az 1-es vilin és basszus az új sínek miatt kb feleannyi idő alatt értem az erzsébet kir.né úttól a flóriánig. gondolom nyugaton nem egy évig tart az ilyen építkezéseket megcsinálni, meg nem is 30 évente cserélik a síneket, de ezek az apró örömök fel tudják dobni a napot 😊 szóval köszi bkv! meg EU! (valami 44 milliárdot adtak, nem szar)


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
fernanda martins 😍

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 209 — Cowboys fan
ja, Czuczor utca?slowmotion
Se 😀 Köztelek, egy utcával feljebb a Czuczor-tól 😀dcsicsak
jóvanna, nekem a Nokia az Nokia, a NSN meg NSN*

* legalábbis amikor velük foglalkoztunk, akkor még így volt
több mint 10 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
ja, Czuczor utca?slowmotion
Se 😀 Köztelek, egy utcával feljebb a Czuczor-tól 😀
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 209 — Cowboys fan
grat. Nokiában nem szar dolgozni, csak ha a komáromi gyártósort kell Nokia alatt érteni.
azér' ne csináltass nagyon névjegykártyát, arra az esetre, ha esetleg Windows Mobile lenne belőletek...slowmotion
Nem Komárom. 😀dcsicsak
ja, Czuczor utca?
több mint 10 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
grat. Nokiában nem szar dolgozni, csak ha a komáromi gyártósort kell Nokia alatt érteni.
azér' ne csináltass nagyon névjegykártyát, arra az esetre, ha esetleg Windows Mobile lenne belőletek...slowmotion
Nem Komárom. 😀
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 209 — Cowboys fan
Első munkahely: Nokia. Not bad 😍 :cool:dcsicsak
grat. Nokiában nem szar dolgozni, csak ha a komáromi gyártósort kell Nokia alatt érteni.
azér' ne csináltass nagyon névjegykártyát, arra az esetre, ha esetleg Windows Mobile lenne belőletek...
több mint 10 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Első munkahely: Nokia. Not bad 😍 :cool: