Make Love

27 feliratkozó

több mint 10 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Sony Xperia ArcS, a totálisan törhetetlen, avagy Newman álló telefon. 😊
Én kb. 1,5-2 évente cserélgettem a mobiljaimat, mert mindet sikerült totál hazavágni.
Repültek betonra, emeletről, asztalról, mindenhonnan, a "törhetetlen" Defyt is kinyúvasztottam. 😀
Viszont az ArcS minden strapát kibírt eddig, már több, mint 3 éves. A rendszer mondjuk már erősen haldoklik, de akkor is, ennyire még nem tiszteltem mobilt.... 😀 (bár már szelídebb is vagyok velük egy ideje.... 😊 )

több mint 10 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
Xperia S kijelző csere pipa 😍dugo1993
Nem emlékszem előzményre a Gyűlölködjünk topikból 😊Matthew99
Rég volt 😉dugo1993
Hogyan cseréltetted? Meg mennyire tört be? Tudtad még használni csak maga az érintő részének lett annyi? 😊 Mert pont most csinálják nekem is és ebayről tudtam LG-hez 2600Ftért érintőt rendelni és 3500-ért meg beszerelik, mert youtube alapján én nem mertem, szóval így a 14 helyett amiért alapból cserélték egész jó jártam (ha azt nem vesszük bele, hogy azért tört be mert részegen nekidobtam egyik ismerősömnek) 😊 Mindezt ízért írom, hogy ha valakinek hasonló lenne akkor talán ez a legköltséghatékonyabb megoldás 😊
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Tesómmal vettünk egy saját lakást! Kis dolog az emberiségnek, nagy dolog nekem !!!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 458
Már három hónapja élek Amerikában. 😊

Jó dolog, majd próbáljátok ki ti is!shawnka
Meddig maradsz még? (Illusion bust mode: on)
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 888
Már három hónapja élek Amerikában. 😊

Jó dolog, majd próbáljátok ki ti is!shawnka
engem ott az első munkahelyről kirúgnának, mert nem hinném el, hogy sportokat tudok nézni infinity módban.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 250 — Tyrone Creek
Már három hónapja élek Amerikában. 😊

Jó dolog, majd próbáljátok ki ti is!
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 209 — Cowboys fan
egyszer (volt annak már vagy húsz éve) apám vett nekem két repülőmakettet. az egyiket sehogysem tudtam kissé idősebb fejjel beazonosítani, akárhogy is kerestem.
aztán most a kezembe akadt pár száz forint ellenében az Aranysas (née Top Gun) egyik száma, és erre ott van benne a képe... asszem egyszer megyek Berlin-Gatowba, a repülőmúzeumba.
több mint 10 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Priority boarding.

Mindig jövőre!
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 888
Zorall Sörolimpia címszavakban:

- első nap fetrengve röhögés azon, hogy két egyetemista haver már Martonvásárnál tökrészeg, de aznap este azért berúgtak még egyszer
- Röhögés azon, hogy egyetemi csoporttársuk trú black metal bandája a "Megöltem Istent" című nótával szeretne befutni, rákeresés youtube-on, a számon aztán négy napig sikítva röhögés
- 21-én reggel szakadó eső, rajtunk kívül mindenki anyázás, picsogás, fogcsikorgatás, mert minden cucc fossá ázott
- túra hegynek fel 30 fokban unalom ellen, református templomnál a második pontban már említettek végett black metal pózolás, a képen két teljes napig röhögés
- a túra célpontja, a kilátó két teljes éve lezárva, de ez persze csak akkor derül ki, mikor felértünk. Magunkat egy normális ebéddel jutalmazás
- röhögés azon, hogy mekkora show lenne odamenni a legnagyobb darab Harley-s egybenyakú motoros állathoz, és szólni neki, hogy útban van a motorja. Aztán a várható halálnemeket találgatni.
- Zorallból egy percet sem látni, és ennek nagyon örülni

tegnap este hazaérni, ma reggel munkát nagyon utálni 😕

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
8 nap szabi. 😀
több mint 10 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
múltkor Kaposváron jártamban meglepően tapasztaltam, hogy a zebrákhoz kitettek kis képeket, amik arról tájékoztatják a biciGliseket, hogy a járművet tolva szabályos átkelni a zebrán.

nohát, pedig én azt hittem, az összes pénz az elkerülőre meg a szökőkutakra ment el... 😊slowmotion
meg virágokra és öntözésükre

több mint 10 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Holnap. Sziget. Korn.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 209 — Cowboys fan
múltkor Kaposváron jártamban meglepően tapasztaltam, hogy a zebrákhoz kitettek kis képeket, amik arról tájékoztatják a biciGliseket, hogy a járművet tolva szabályos átkelni a zebrán.

nohát, pedig én azt hittem, az összes pénz az elkerülőre meg a szökőkutakra ment el... 😊
több mint 10 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Jövőhéten még meló, aztán utána egy hét pihi, istenem, de várom már...
több mint 10 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
reggel irány a Hernád egy hétre evezni

több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 888
megjött az új otthoni pc, egy szívroham (win7 licenc nem volt meg elsőre) meg egy idegösszeomlás (szájbab...tt router) után vígan elvan 😊JSanyo
Ilyenek nélkül nem is lehet nyugodtan gépezni 😀dugo1993
persze, én szenvedek, hogy utána már anyám is nyugodtan mahjongozhasson 😊JSanyo
Köszönöm, hogy nem csak nekem kell ilyen világ-megrendítő problémákkal foglalkoznom 😀
Sokan tudnak felidegeíteni, de anyunak olyan tehetsége van, amelyiket még senki sem tudott megközelíteni 😊 De azért szeretem, mégis csak családtag 😀vandeminek
a szülő és számítógép/internet kapcsolata szerintem egy külön topikot érne 😀 😀

Nekem ma kurva jó napom volt. Minden vevő cukibogár, hazafelé bringázás (jó ez a molbubi cucc amúgy ,csak nehéz 😀), és még kaptam költőpénzt is a másfél hét múlva megtörténő három napos lealjasodásra. Fuck yeah.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
megjött az új otthoni pc, egy szívroham (win7 licenc nem volt meg elsőre) meg egy idegösszeomlás (szájbab...tt router) után vígan elvan 😊JSanyo
Ilyenek nélkül nem is lehet nyugodtan gépezni 😀dugo1993
persze, én szenvedek, hogy utána már anyám is nyugodtan mahjongozhasson 😊JSanyo
Köszönöm, hogy nem csak nekem kell ilyen világ-megrendítő problémákkal foglalkoznom 😀
Sokan tudnak felidegeíteni, de anyunak olyan tehetsége van, amelyiket még senki sem tudott megközelíteni 😊 De azért szeretem, mégis csak családtag 😀

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 10 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 183
megjött az új otthoni pc, egy szívroham (win7 licenc nem volt meg elsőre) meg egy idegösszeomlás (szájbab...tt router) után vígan elvan 😊JSanyo
Ilyenek nélkül nem is lehet nyugodtan gépezni 😀dugo1993
persze, én szenvedek, hogy utána már anyám is nyugodtan mahjongozhasson 😊JSanyo
Az enyém is mindig azt tolja 😀😀 és természetesen nálunk is én szerelek 😀

több mint 10 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
megjött az új otthoni pc, egy szívroham (win7 licenc nem volt meg elsőre) meg egy idegösszeomlás (szájbab...tt router) után vígan elvan 😊JSanyo
Ilyenek nélkül nem is lehet nyugodtan gépezni 😀dugo1993
persze, én szenvedek, hogy utána már anyám is nyugodtan mahjongozhasson 😊

több mint 10 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 183
megjött az új otthoni pc, egy szívroham (win7 licenc nem volt meg elsőre) meg egy idegösszeomlás (szájbab...tt router) után vígan elvan 😊JSanyo
Ilyenek nélkül nem is lehet nyugodtan gépezni 😀

több mint 10 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
megjött az új otthoni pc, egy szívroham (win7 licenc nem volt meg elsőre) meg egy idegösszeomlás (szájbab...tt router) után vígan elvan 😊

több mint 10 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 183
Xperia S kijelző csere pipa 😍dugo1993
Nem emlékszem előzményre a Gyűlölködjünk topikból 😊Matthew99
Rég volt 😉

több mint 10 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 575 — Invisible man
Xperia S kijelző csere pipa 😍dugo1993
Nem emlékszem előzményre a Gyűlölködjünk topikból 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 10 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 183
Xperia S kijelző csere pipa 😍

több mint 10 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
ha esik az eső minek rövidujjú póló? csak fölöslegesen áztatodeaglesmcnabb
olyan kellemetlen érzés, amikor kimegy az ember az utcára félmeztelenül, és mindenhonnan paparazzik kattintgatnak