Make Love

27 feliratkozó

több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Na igen, a diákot viszont tőlem is gyakran kérik. Mondjuk most már egyáltalán nem, hála a kombós ingyen BKV bérlet/90%os vasútjegy kártyámnak 😀tenorx
Én csak úgy hívom, hogy csököttségi bizonyítvány! 😊




több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
a debreceni Tesco köcsög egy hely 😛 még a 23 éves tesómtól is elkérik 😀Newman
Múltkor kértek tőlem is. Dehát alapból 3-4 évvel fiatalabbnak nézek ki... 😀

Diákot max akkor kérnek vonaton, ha új a bérlet. Bár múltkor majdnem balhé volt, mert frissen vettem, toll nem volt nálam, aztán mondták, hogy legközelebb bünti. Nehéz volt elmagyaráznom a dolgokat. Dehát ez van, a vasútra születni kell... 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Na igen, a diákot viszont tőlem is gyakran kérik. Mondjuk most már egyáltalán nem, hála a kombós ingyen BKV bérlet/90%os vasútjegy kártyámnak 😀
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Olyan nincs vállalhatatlan!A szakáll a férfi legfontosabb testszőrzete,karban kell tartani és akkor nem okoz gondot senkinél,sőt nagyon is megnyerő férfias és magabiztos külsőt kölcsönöz a férfinak :cool:Cowboykarcsi
Ezt adom! (Csak valaki magyarázza ezt el anyámnak is 😂 )Gabesz92
ezt meg én adom 😀

A szakáll király 😀 Mellesleg tőlem sem kértek még életemben soha személyit semmihez. Diákot viszont annál inkább 😀
több mint 13 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 450
Olyan nincs vállalhatatlan!A szakáll a férfi legfontosabb testszőrzete,karban kell tartani és akkor nem okoz gondot senkinél,sőt nagyon is megnyerő férfias és magabiztos külsőt kölcsönöz a férfinak :cool:Cowboykarcsi
Ezt adom! (Csak valaki magyarázza ezt el anyámnak is 😂 )

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Áh ne irigyeld, hétvégén le kellett vágnom, pedig már pár hónapja növesztettem. De már vállalhatatlan volt 😀tenorx
Olyan nincs vállalhatatlan!A szakáll a férfi legfontosabb testszőrzete,karban kell tartani és akkor nem okoz gondot senkinél,sőt nagyon is megnyerő férfias és magabiztos külsőt kölcsönöz a férfinak :cool:Cowboykarcsi
Tényleg vállalhatatlan volt 😀
több mint 13 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Olyan nincs vállalhatatlan!A szakáll a férfi legfontosabb testszőrzete,karban kell tartani és akkor nem okoz gondot senkinél,sőt nagyon is megnyerő férfias és magabiztos külsőt kölcsönöz a férfinak :cool:Cowboykarcsi
Hmmm... vallásos vagy? 😛

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Áh ne irigyeld, hétvégén le kellett vágnom, pedig már pár hónapja növesztettem. De már vállalhatatlan volt 😀tenorx
Olyan nincs vállalhatatlan!A szakáll a férfi legfontosabb testszőrzete,karban kell tartani és akkor nem okoz gondot senkinél,sőt nagyon is megnyerő férfias és magabiztos külsőt kölcsönöz a férfinak :cool:

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Áh ne irigyeld, hétvégén le kellett vágnom, pedig már pár hónapja növesztettem. De már vállalhatatlan volt 😀
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
irigylem a szakálladat akkor 😀

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
a debreceni Tesco köcsög egy hely 😛 még a 23 éves tesómtól is elkérik 😀

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Tőlem még az életbe nem kértek el személyit, 15 évesen már simán vettem a piát 😀 (Szakáll ftw)
több mint 13 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
Mondjátok már szerencsétlenek hogy boldog születésnapot!Ezt próbálja már mióta kicsikarni 😛 😊Cowboykarcsi
1,'nyád 😛
2,nem akarok kicsikarni semmit,mert nem szeretem nagy dobra verni,csak gondoltam megosztom azt az örömöt,hogy már nem kell egy 18+-os emberkével mennem a Tescoba,ha piát akarok venni+nem akarom azt sem,hogy elvonóba való alkoholistának nézzenek 😛Newman
Már csak azértis. Boldog születésnapot! 😀 Hogy nőnek a gyerekek 😀 Lassan mehetek nyugdíjas igazolványért 😀

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Mondjátok már szerencsétlenek hogy boldog születésnapot!Ezt próbálja már mióta kicsikarni 😛 😊Cowboykarcsi
1,'nyád 😛
2,nem akarok kicsikarni semmit,mert nem szeretem nagy dobra verni,csak gondoltam megosztom azt az örömöt,hogy már nem kell egy 18+-os emberkével mennem a Tescoba,ha piát akarok venni+nem akarom azt sem,hogy elvonóba való alkoholistának nézzenek 😛

több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Mondjátok már szerencsétlenek hogy boldog születésnapot!Ezt próbálja már mióta kicsikarni 😛 😊

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
jó lenne :rolleyes: de nem 😕

több mint 13 éve
miilann Philadelphia Eagles 395 — Eagles fan
szert tettél egy pénztáros haverra?

child please!
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
😀 nem pont 😊

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
végre,mától nem kell nagykorú mellém a bevásárlóközpontokban,hogy megvegyem a piát 😛 :cool:Newman
mész az elvonóra ?

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
végre,mától nem kell nagykorú mellém a bevásárlóközpontokban,hogy megvegyem a piát 😛 :cool:

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ma találkoztam Gabókockával a Fővárosi Bíróság Felszámolási Csoportjának kezelőirodájában. 😊vadibandi
tovább nő a kapcsolatháló

több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Ma találkoztam Gabókockával a Fővárosi Bíróság Felszámolási Csoportjának kezelőirodájában. 😊




több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 681 — no es importante
éljen a tavaszi futball!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Talamasca.

Jegy megvan, nő megvan, pálinka megvan. Mi bajom lehet? 😀Soldados
Elmarad a buli.Matthew99
mint az Infected egy hétre rá.. mondjuk másnap meccsem van, szóval mázlinak is felfoghatjuk a dolgot. valaki nem tudja esetleg, miért offolt be?

több mint 13 éve
Dub New Orleans Saints 1 019
Ha jól tévedek holnap van Fradi-Újpest is, a buli meg a pálinka arra is stimmelhetne. 😊Dub
Két számomra érdektelen csapat kölcsönös faszkodására cseppet sem vagyok kíváncsi, nekem egyik klub se hiányozna. 😊Soldados
Egy bizonyos réteg nem is a csapatok miatt járkál ilyen meccsekre. 😊 Egyébként felőlem akár az egész soccert is beszüntethetnék, sok értelme amúgy sincsen.