Make Love

27 feliratkozó

több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 8 136 — Stromfeld Aurél fan
Egy financiális hírtől eltekintve azt hiszem ma éltem át az év eddigi legjobb napját. \o/

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Minden nap hálát adok az égnek, hogy itt dolgozhatok.

Napsütésben egy kávé-cigi kombó mellett olvasgatom a napi sajtót a teraszon, miközben rálátok a várra, a Dunára, az Erzsébet-hídra. Csodálatos. És ezért fizetnek is. 😊Soldados
Mázlista. De a cigit tagadd le, mert lassan bűncselekménnyé válik... 😀
több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Kamionos bajuszt szívesen kipróbálnám, de sajnos a szőrzetem vonalvezetése teljesen alkalmatlan rá. Arról nem is beszélve, hogy kb. 2 hét után annyira viszket, hogy megőrülök.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Minden nap hálát adok az égnek, hogy itt dolgozhatok.

Napsütésben egy kávé-cigi kombó mellett olvasgatom a napi sajtót a teraszon, miközben rálátok a várra, a Dunára, az Erzsébet-hídra. Csodálatos. És ezért fizetnek is. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 451
Pajesz a menő srácok. Sőt, ha erős bajszom lesz, egyszer megcsinálom, hogy bajuszból pajeszbe átmenetet hagyok 😀 Az mekkora 😀szaba
Egy időben növesztettem pajeszt is. 😂 A hosszabb szerintem gáz, legalábbis nálam nagyon gázan nézett ki, a rövidebb már nem. 😊Vrijbloed
A hosszú pajesz az igénytelen. Nyilván a hajhosszúsággal egyező a jó.
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 009 — #NoStress
Pajesz gáz:

több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Pajesz a menő srácok. Sőt, ha erős bajszom lesz, egyszer megcsinálom, hogy bajuszból pajeszbe átmenetet hagyok 😀 Az mekkora 😀szaba
Egy időben növesztettem pajeszt is. 😂 A hosszabb szerintem gáz, legalábbis nálam nagyon gázan nézett ki, a rövidebb már nem. 😊Vrijbloed
A pajesz tipikusan olyan ami csak bizonyos fejformához áll jól,nekem pl nem.De ilyen még a kamionos bajusz is,azt is kipróbálnám más pofával.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
a szakáll menő. ugye a kecskeszakállam 17 éves korom óta meg van (tavaly vágtam le egyszer poénból (nem volt az 😛), de gyakran nem borotválkozom 2-3 hétig és akkor eléggé plummeres a fejem.
ezzel ellentétes hogy a bajusz teljesen elviselhetetlen. azt is meghagyom néha 1 hónapig, körszakáll miatt, de rohadt idegesítő. és nekem is bevörösödik a bajszomharomt
Én a bajuszból csak az ilyen sportbajuszt utálom,ami még ilyen tizenéves korában van az embernek,az nagyon gáz,akkor én is levágtam,de most már teljesen jó és szakállhoz ha tehetem én meghagyom,kb egy 6 hónapos periódus volt amikor egyáltalán nem volt mert az akkori csajom nem szerette.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Pajesz a menő srácok. Sőt, ha erős bajszom lesz, egyszer megcsinálom, hogy bajuszból pajeszbe átmenetet hagyok 😀 Az mekkora 😀szaba
Egy időben növesztettem pajeszt is. 😂 A hosszabb szerintem gáz, legalábbis nálam nagyon gázan nézett ki, a rövidebb már nem. 😊
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 451
Pajesz a menő srácok. Sőt, ha erős bajszom lesz, egyszer megcsinálom, hogy bajuszból pajeszbe átmenetet hagyok 😀 Az mekkora 😀
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Ez érdekes. Mármint, hogy bevörösödik, ha sokáig nem nyúlsz hozzá.

Mert pl nekem, ha növesztem, nekem is fekete, mint a hajam színe. Aztán nekem nem vörösödik, hanem egyre inkább szőke lesz. 😂
Egyelőre fogalmam sincs, miért, mondjuk nem hinném, hogy valaha is megtudom. 😛
Lehet vannak Viking felmenőim... 😂
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 801 — Saturday Night Lights
a szakáll menő. ugye a kecskeszakállam 17 éves korom óta meg van (tavaly vágtam le egyszer poénból (nem volt az 😛), de gyakran nem borotválkozom 2-3 hétig és akkor eléggé plummeres a fejem.
ezzel ellentétes hogy a bajusz teljesen elviselhetetlen. azt is meghagyom néha 1 hónapig, körszakáll miatt, de rohadt idegesítő. és nekem is bevörösödik a bajszomharomt
A tegnapi mítingünkre még körszakállal mentem, de reggelre levágtam, mert rájöttem, hogy ez nem az 😀, becses nejem pezsgőt akart bontani.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
De legalább nem vagyunk büdösek, mint a vegyészek 😀
tenorx
Ezt is inkább a VIK-ről hallottam, hogy előadásokon jó szagok szoktak terjengeni, mivel páran azt tartják menőnek, ha nem fürdenek, de erről még nincs tapasztalatom 😀

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Mindegy mire raktad, gusztustalan 😛
Ex-Barney meg csak irigykedik a VIKre 😀
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 336 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
De legalább nem vagyunk büdösek, mint a vegyészek 😀
Azért a baszott nagy like jelért meg faszkorbács jár eaglesmcnabb 😛tenorx
ne vedd sértésnek, nem annak szántam 😛 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
a szakáll menő. ugye a kecskeszakállam 17 éves korom óta meg van (tavaly vágtam le egyszer poénból (nem volt az 😛), de gyakran nem borotválkozom 2-3 hétig és akkor eléggé plummeres a fejem.
ezzel ellentétes hogy a bajusz teljesen elviselhetetlen. azt is meghagyom néha 1 hónapig, körszakáll miatt, de rohadt idegesítő. és nekem is bevörösödik a bajszom
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
De legalább nem vagyunk büdösek, mint a vegyészek 😀
Azért a baszott nagy like jelért meg faszkorbács jár eaglesmcnabb 😛
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 336 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
De hazafele botorkálva hajnali 3-4 fele tényleg olyan voltam, mint egy homeless 😀 tenorx
Mondanám, hogy tipikus VIK-es, csak ők általában nem botorkálnak hajnali 3-4 körül az utcán 😛Pocs
Ne Olts!!! 😂 😂 😂

az elmúlt pár hét legnagyobb beszólása 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
De hazafele botorkálva hajnali 3-4 fele tényleg olyan voltam, mint egy homeless 😀 tenorx
Mondanám, hogy tipikus VIK-es, csak ők általában nem botorkálnak hajnali 3-4 körül az utcán 😛Pocs
He-he-he 😊
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
De hazafele botorkálva hajnali 3-4 fele tényleg olyan voltam, mint egy homeless 😀 tenorx
Mondanám, hogy tipikus VIK-es, csak ők általában nem botorkálnak hajnali 3-4 körül az utcán 😛

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Áh ne irigyeld, hétvégén le kellett vágnom, pedig már pár hónapja növesztettem. De már vállalhatatlan volt 😀tenorx
Olyan nincs vállalhatatlan!A szakáll a férfi legfontosabb testszőrzete,karban kell tartani és akkor nem okoz gondot senkinél,sőt nagyon is megnyerő férfias és magabiztos külsőt kölcsönöz a férfinak :cool:Cowboykarcsi
Egyetértek. 😊 Igazán karakteres. 😊

Tenorx: azért dobhattál volna egy képet, hogy miért volt vállalhatatlan. 😛
Leért a padlóig, és már ráléptél és elestél miatta, vagy mi? 😛Vrijbloed
Hát így full összevissza állt, és olyan 5-6 cmes volt már. Mondjuk eddig amikor úgy döntött akkor bevörösödött (nem vicc), most hálistennek full fekete volt 😀
De hazafele botorkálva hajnali 3-4 fele tényleg olyan voltam, mint egy homeless 😀 Most fiatalodtam 10 évet.
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Áh ne irigyeld, hétvégén le kellett vágnom, pedig már pár hónapja növesztettem. De már vállalhatatlan volt 😀tenorx
Olyan nincs vállalhatatlan!A szakáll a férfi legfontosabb testszőrzete,karban kell tartani és akkor nem okoz gondot senkinél,sőt nagyon is megnyerő férfias és magabiztos külsőt kölcsönöz a férfinak :cool:Cowboykarcsi
Egyetértek. 😊 Igazán karakteres. 😊

Tenorx: azért dobhattál volna egy képet, hogy miért volt vállalhatatlan. 😛
Leért a padlóig, és már ráléptél és elestél miatta, vagy mi? 😛
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 009 — #NoStress
Ezt adom! (Csak valaki magyarázza ezt el anyámnak is 😂 )Gabesz92
ezt meg én adom 😀

A szakáll király 😀 Mellesleg tőlem sem kértek még életemben soha személyit semmihez. Diákot viszont annál inkább 😀fetomy
Dettó,egyfolytában kérik el a diákomat buszon villamoson,az a legdurvább amikor állunk 4-5en csoporttársakkal,és én vagyok az egyedüli akitől elkérik 😀

Gogo: Távol áll tőlem a mohamedán vallás,a disznóhúst szeretem,és ami azt illeti a 72 szüzet is lecserélném inkább 72 kurvára 😛 😀Cowboykarcsi
Tessék: http://www.beszamolok.com/lap/komment_lista/index.php
Van itt több is. 😊

több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Olyan nincs vállalhatatlan!A szakáll a férfi legfontosabb testszőrzete,karban kell tartani és akkor nem okoz gondot senkinél,sőt nagyon is megnyerő férfias és magabiztos külsőt kölcsönöz a férfinak :cool:Cowboykarcsi
Ezt adom! (Csak valaki magyarázza ezt el anyámnak is 😂 )Gabesz92
ezt meg én adom 😀

A szakáll király 😀 Mellesleg tőlem sem kértek még életemben soha személyit semmihez. Diákot viszont annál inkább 😀fetomy
Dettó,egyfolytában kérik el a diákomat buszon villamoson,az a legdurvább amikor állunk 4-5en csoporttársakkal,és én vagyok az egyedüli akitől elkérik 😀

Gogo: Távol áll tőlem a mohamedán vallás,a disznóhúst szeretem,és ami azt illeti a 72 szüzet is lecserélném inkább 72 kurvára 😛 😀

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 336 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Na igen, a diákot viszont tőlem is gyakran kérik. Mondjuk most már egyáltalán nem, hála a kombós ingyen BKV bérlet/90%os vasútjegy kártyámnak 😀tenorx
Én csak úgy hívom, hogy csököttségi bizonyítvány! 😊vadibandi
😂
Amúgy én is jól tartom magam, feszt elkérik a diákot. 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!