NBA

33 feliratkozó

több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 527 — Kinek mit intézett a kormánya
Viszont ha a Miami is söpör, akkor mindenkinek több, mint egy hete lesz pihenni, mert az NBA bejelentette, hogy mard az eredeti menetrendje a Finalsnak.
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 325 — Cowboys fan
Egy ilyen alapszakasz és épphogy becsúszott play-in után nagy fegyvertény volt nyugati döntőt játszani, szó nélkül aláírtam volna anno.
DE...bár sejtettem, hogy itt le fog főni a kávé, de azért 1-2 W-re számítottam.
Felemás érzésekkel gondolok majd vissza erre az évre.
Stoki
meglehetett volna a W, de Jokic rosszkor játszott jobban. vagy inkább pont annyira tette magát oda, amennyire kellett.
több mint 1 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 786 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Egy ilyen alapszakasz és épphogy becsúszott play-in után nagy fegyvertény volt nyugati döntőt játszani, szó nélkül aláírtam volna anno.
DE...bár sejtettem, hogy itt le fog főni a kávé, de azért 1-2 W-re számítottam.
Felemás érzésekkel gondolok majd vissza erre az évre.
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 302
Játszottunk 4 szoros meccset a Nuggets-sel, ami felülmúlta a várakozásaimat.
Nagyon jó csapat a Denver, megérdemelték! Komplettek voltak a sorozatban.

Jokicot sztem a legjobban kontrolláltuk, néha limitáltuk is, de most mindenki felnőtt mellé s az már túl sok firepower volt.
Murray hozott 3 monster meg egy oké meccset, KCP és Brown végig hozta magát, Gordon is jó volt most meg kiemelkedő. Porter meg mindig rosszkor dobta be a szempontunkból.

James nagyot ment, le a kalappal előtte, pedig nem szeretem. Davist felerőlték, a végére Rui is elfogyott. Russell végig gyenge volt, ő maradjon csere, Schröder elé meg jöjjön egy all around kisember.
Kár, h Vanderbilt nagyon eszköztelen volt, támadásban ő nettó hátrány sajnos.
több mint 1 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 068 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Nem láttam jönni a söprést Nyugaton előzetesen, ez így nagy erődemonstráció. A Heat úgyis szeret underdog lenni 🙂
Még a végén Herro is beesik a rehabról, bár igazából minden peremember megtáltosodik a Heat mezében szóval kb bárki lehet nyerőember akár 1-1 meccsen. Haslem pedig nyilván egész évben Jokic ellen készült így az öreg majd villan... 🙂

Szerkesztette: FLZOLI

több mint 1 éve
rob3r7o Denver Broncos Air Force Falcons 4 082 — #officialBoliever
És ott van! Milyen 3. negyed volt, jó eg! Szep volt!

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #PaksiFC #CsepelSC

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove
több mint 1 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 728 — Patriots és Kaposvári KK fan
Melo búcsú



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 1 éve
rob3r7o Denver Broncos Air Force Falcons 4 082 — #officialBoliever
Nem tudom elképzelni, hogy ma ne a Lakers nyerjen.
Lebron mindent meg fog tenni, hogy ne legyen söprés.
tenorx
sérültre faultolja Jokicot?
slowmotion
Pedig annyira ideges vibe van a széria körül. Még a legnagyobb Lakers szurkoló espn riporterek is úgy beszélnek a Nuggetsről, h ők játsszák majd a döntőt, itt minden eldőlt már, a jobb csapat a Nuggets stbstb. Amit Malone kifogásolt és amiből a csapat a mentális erejét nyerte eddig, mintha egyszerre lobbant volna el.
Már senki szemében nem mi vagyunk az underdogok, már várják tőlünk a sikert. roberto23 is erre a meccsre fog felkelni, na nem mintha azon bármi múlna, h roberto23 végignézi vagy sem élőben a meccset, csak mutatja, h változik a vibe a csapat körül.
Erre jön a Nuggets az NBA főcsoportdöntőben soha nem nyert 3 meccset és soha nem vezetett ennyire. Soha nem söpörtünk egyetlen párharcban sem. Lakers 7x állított meg bennünket rájátszásban. Ebből 3x WCF-ben. Egyszerűen franchise történet legmagasabb pontján van a csapat valahol törvényszerű, h ilyenkor jön valami gikszer a nemezis csapat ellen. Arról nem beszélve, h LeBron James az utolsó ember a földön, aki ellen belefér, h elkényelmesedjenek a srácok. Hiszem, h valamekkora burokban vannak a csapatnál és nem engednek be ilyen hangokat, ami elkényelmesítené őket, de tartok tőle ez a sorozat még hét második felében is tartani fog.
dawyd728
Hát pláne, hogy én eddig sok szerencsét nem hoztam a csapatoknak, akiknek szurkolok. Remelem a Nuggets kivétel lesz ez alól. Egyébént már évek óta követem a csapatot, és ha olyan időben volt igyekeztem is nézni a meccseket, de úgy igazán ebben a PO-ban szippantott be az NBA meg a Denver is.

Bevallom eddig tartottam is tőle, hogy felkeljek nézni, mert általában akkor szokott jönni a vereség. De egyszer muszáj elkezdeni, és ahogy írtad is annyira komoly befolyásom talán nem lesz a csapat játékára. 😀

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #PaksiFC #CsepelSC

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove
több mint 1 éve
dawyd728 3 836
Nem tudom elképzelni, hogy ma ne a Lakers nyerjen.
Lebron mindent meg fog tenni, hogy ne legyen söprés.
tenorx
sérültre faultolja Jokicot?
slowmotion
Pedig annyira ideges vibe van a széria körül. Még a legnagyobb Lakers szurkoló espn riporterek is úgy beszélnek a Nuggetsről, h ők játsszák majd a döntőt, itt minden eldőlt már, a jobb csapat a Nuggets stbstb. Amit Malone kifogásolt és amiből a csapat a mentális erejét nyerte eddig, mintha egyszerre lobbant volna el.
Már senki szemében nem mi vagyunk az underdogok, már várják tőlünk a sikert. roberto23 is erre a meccsre fog felkelni, na nem mintha azon bármi múlna, h roberto23 végignézi vagy sem élőben a meccset, csak mutatja, h változik a vibe a csapat körül.
Erre jön a Nuggets az NBA főcsoportdöntőben soha nem nyert 3 meccset és soha nem vezetett ennyire. Soha nem söpörtünk egyetlen párharcban sem. Lakers 7x állított meg bennünket rájátszásban. Ebből 3x WCF-ben. Egyszerűen franchise történet legmagasabb pontján van a csapat valahol törvényszerű, h ilyenkor jön valami gikszer a nemezis csapat ellen. Arról nem beszélve, h LeBron James az utolsó ember a földön, aki ellen belefér, h elkényelmesedjenek a srácok. Hiszem, h valamekkora burokban vannak a csapatnál és nem engednek be ilyen hangokat, ami elkényelmesítené őket, de tartok tőle ez a sorozat még hét második felében is tartani fog.

Szerkesztette: dawyd728
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 325 — Cowboys fan
Nem tudom elképzelni, hogy ma ne a Lakers nyerjen.
Lebron mindent meg fog tenni, hogy ne legyen söprés.
tenorx
sérültre faultolja Jokicot?
több mint 1 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Nem tudom elképzelni, hogy ma ne a Lakers nyerjen.
Lebron mindent meg fog tenni, hogy ne legyen söprés.
több mint 1 éve
rob3r7o Denver Broncos Air Force Falcons 4 082 — #officialBoliever
Életemben először fog előfordulni, hogy felkelek hajnalban egy NBA meccs miatt, de ezt a meccset semmiképp se akarom kihagyni vagy felvételről nézni.

Úgyhogy már előre is hajrá Nuggets!😊

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #PaksiFC #CsepelSC

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 521 — The Mathematician
Tatum, Brogdon és Robert Williams maradhat a többi mehet tradebe Brown is és Smart is.
KeyG
Visszaszívom, mehet mindenki.
KeyG
zero energy, látszatra már csak azt várják h vége legyen
Kúrfürst briareos
Robbantani kell a keretet, egy év után az edzőt nem fogják kirakni szerintem. Mentálisan max erre képes ez a csapat. Tatum egy Young, Booker féle lufi statvadász, első opciónak tuti nem erőltetném contender csapatban.

De nyilván Brown lesz inkább cserélve, érte is azért lehet AS szintet kapni.
FLZOLI
az edző egyértelműen kevés, bízhatsz benne hogy fejlődik de akarsz-e benne bízni?
Tatum azért komplexebb és jobb játékos mint Booker, a gond nála fejben van
a kérdés hogy fejben összetudja-e rakni magát
itt kár hogy Kobe már nem tud odamenni fejbebaszni, MJ meg leszarja
Negritis, a vajda
Ha eddig nem sikerült túllépjenek az árnyékukon nem látom, hogy ezt majd pont jövőre tennék meg.
Tele vannak jó munkásemberekkel de valódi clutch emberük nincs. Inkább legyen egy szűkebb roster és valami értelmes magas a palánk alatt (Myles Turner, Wndell Carter, Sengun) mint ez a folyamatos egy helyben topogás
FLZOLI
mielőtt a heathez átment Jamest is állandóan elővették
szóval simán lehet itt még több benne

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 068 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Tatum, Brogdon és Robert Williams maradhat a többi mehet tradebe Brown is és Smart is.
KeyG
Visszaszívom, mehet mindenki.
KeyG
zero energy, látszatra már csak azt várják h vége legyen
Kúrfürst briareos
Robbantani kell a keretet, egy év után az edzőt nem fogják kirakni szerintem. Mentálisan max erre képes ez a csapat. Tatum egy Young, Booker féle lufi statvadász, első opciónak tuti nem erőltetném contender csapatban.

De nyilván Brown lesz inkább cserélve, érte is azért lehet AS szintet kapni.
FLZOLI
az edző egyértelműen kevés, bízhatsz benne hogy fejlődik de akarsz-e benne bízni?
Tatum azért komplexebb és jobb játékos mint Booker, a gond nála fejben van
a kérdés hogy fejben összetudja-e rakni magát
itt kár hogy Kobe már nem tud odamenni fejbebaszni, MJ meg leszarja
Negritis, a vajda
Ha eddig nem sikerült túllépjenek az árnyékukon nem látom, hogy ezt majd pont jövőre tennék meg.
Tele vannak jó munkásemberekkel de valódi clutch emberük nincs. Inkább legyen egy szűkebb roster és valami értelmes magas a palánk alatt (Myles Turner, Wndell Carter, Sengun) mint ez a folyamatos egy helyben topogás

több mint 1 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 068 — farkas.l.zoltan@gmail.com
ahol a Heat simán nyerhet az az edző
Malone bőven fogható nekik
Negritis, a vajda
Malone szerintem is egy alapvetően játékos barát, semmiben sem túl jó és mindenkit aluledző edző, aki vészhelyzetben vagy kiélezett szituációban folyton megég, amikor a star power nem húzza ki a bajból. A néger Budenholzer kb. akinek az esetleges bajnoki cím jó pár meg nem érdemelt plussz évet adhat mint főedző
FLZOLI
De hogy lehet néger Buddnholzer ha fehér ? 🤔
Toca
My fault, mindig Mike Brown fizimiska és arc ugrik be hozzá 😀

több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
ahol a Heat simán nyerhet az az edző
Malone bőven fogható nekik
Negritis, a vajda
Malone szerintem is egy alapvetően játékos barát, semmiben sem túl jó és mindenkit aluledző edző, aki vészhelyzetben vagy kiélezett szituációban folyton megég, amikor a star power nem húzza ki a bajból. A néger Budenholzer kb. akinek az esetleges bajnoki cím jó pár meg nem érdemelt plussz évet adhat mint főedző
FLZOLI
De hogy lehet néger Buddnholzer ha fehér ? 🤔
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 521 — The Mathematician
ahol a Heat simán nyerhet az az edző
Malone bőven fogható nekik
Negritis, a vajda
Malone szerintem is egy alapvetően játékos barát, semmiben sem túl jó és mindenkit aluledző edző, aki vészhelyzetben vagy kiélezett szituációban folyton megég, amikor a star power nem húzza ki a bajból. A néger Budenholzer kb. akinek az esetleges bajnoki cím jó pár meg nem érdemelt plussz évet adhat mint főedző
FLZOLI
Malone a védekezést jól tudja felrajzolni és alapvetően jól használja védekezésben a játékosait
támadásban Jokic és Murray amire épít, viszont hacsak nem jött egy zseni segédedző akkor elég sokat hozzáraktak ott is mert mindenki képes mozgatni a csapatot, nem egy Spurs szintű labdamozgás de nagyon hatékony és nagyon jó dobásokat hoz
Gordon ficánkol
aki nem tud kibontakozni az MPJ esetében én látom azt hogy Harden szerűen elkerül és kivirágzik

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 521 — The Mathematician
Tatum, Brogdon és Robert Williams maradhat a többi mehet tradebe Brown is és Smart is.
KeyG
Visszaszívom, mehet mindenki.
KeyG
zero energy, látszatra már csak azt várják h vége legyen
Kúrfürst briareos
Robbantani kell a keretet, egy év után az edzőt nem fogják kirakni szerintem. Mentálisan max erre képes ez a csapat. Tatum egy Young, Booker féle lufi statvadász, első opciónak tuti nem erőltetném contender csapatban.

De nyilván Brown lesz inkább cserélve, érte is azért lehet AS szintet kapni.
FLZOLI
az edző egyértelműen kevés, bízhatsz benne hogy fejlődik de akarsz-e benne bízni?
Tatum azért komplexebb és jobb játékos mint Booker, a gond nála fejben van
a kérdés hogy fejben összetudja-e rakni magát
itt kár hogy Kobe már nem tud odamenni fejbebaszni, MJ meg leszarja

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 068 — farkas.l.zoltan@gmail.com
ahol a Heat simán nyerhet az az edző
Malone bőven fogható nekik
Negritis, a vajda
Malone szerintem is egy alapvetően játékos barát, semmiben sem túl jó és mindenkit aluledző edző, aki vészhelyzetben vagy kiélezett szituációban folyton megég, amikor a star power nem húzza ki a bajból. A néger Budenholzer kb. akinek az esetleges bajnoki cím jó pár meg nem érdemelt plussz évet adhat mint főedző

több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 570 — Lucas Scott
ahol a Heat simán nyerhet az az edző
Malone bőven fogható nekik
Negritis, a vajda
Ezt adom. Ettől még Malone nagyon jó rájátszást hoz le eddig. Én féltem eddig a 6 + 2*0,5 emberes rotációtól, h ez egyszer vissza fog ütni. De valamiért nem. Ha azt veszem Murray és Jokic van 40 perc körül, de a többi 3-6-ig 35 és 25 perc között játszanak. Ami nem durván extra terhelés. Ha több hosszú szoros párharcba bonyolódtunk volna, akkor lenne ennek talán jelentősége.
dawyd728
plusz ne felejtsuk el, hogy a Nuggets ellazazta az utolso honapot, hogy Murray es Jokic birja a 40+ perc PO terhelest. sokat szamit ez is.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
dawyd728 3 836
ahol a Heat simán nyerhet az az edző
Malone bőven fogható nekik
Negritis, a vajda
Ezt adom. Ettől még Malone nagyon jó rájátszást hoz le eddig. Én féltem eddig a 6 + 2*0,5 emberes rotációtól, h ez egyszer vissza fog ütni. De valamiért nem. Ha azt veszem Murray és Jokic van 40 perc körül, de a többi 3-6-ig 35 és 25 perc között játszanak. Ami nem durván extra terhelés. Ha több hosszú szoros párharcba bonyolódtunk volna, akkor lenne ennek talán jelentősége.
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 570 — Lucas Scott
Durva volt az a 3% esély a Heatnek.... 🙂
Nem is tudom mikor volt ekkora vakvágányon amerikai fogadóiroda. Ezek után már a Denver ellen se esélytelenek azért, pláne, hogy Adebayo ihletett napjain azért elől és hátul is meg tudja dolgoztatni Jokicot, PO Jimmy pedig leszedi Murrayt a pályáról.
FLZOLI
 www.landofbasketball.com/games_between/bam_adebayo_vs_nikola_jokic.htm

nem Bam-re tennék a párharcukban
Negritis, a vajda
Jokic ellen ha csak védekezést veszem, akkor nagy tömeg és nagy fesztáv kell és mellé intelligens védőnek sem árt lenni.. Mondjuk mint Gobert, aki gyűrű alatt el tud venni Jokictól annyit..
Ha nincs Goberted, akkor inkább Jokic ellen az kell, h legyen egy jó besegítő védőd mint pl Davis és egy vizikailag elég jó 4-es, aki legalább terelni tudja a besegítő felé őt. Ehhez persze az kell, h ahonnan besegít, oda a másik három tolódjon segíteni, ha megy a kipassz. Ezáltal szinte minden poszton jó védőidnek kell lenni, akik lábon kellő teret tudnak levédeni. Bam arra a besegítő védőnek alkalmas lenne, de ki az a négyes, akit ráteszel Jokicra?
Sokkal inkább úgy tudsz Jokic ellen eredményes lenni, ha konstans 120 pontot felteszel az eredményjelzőre és védekezésben sincsenek lyukaid, mint a Sunsnak volt Shamet vagy Payne, Lakersnek Russell vagy támadásban Sunsnak Okogie, Craig vagy Lakersnek Vanderbilt..

Persze vannak meccsek, amikor besül a támadás, nincs kellő távoli tűzerő egy adott estén a Nuggetsban, Jokic is tud 1-1 gyenge támadó meccset lehozni, de nagyszámú minta alapján elől és hátul kell egyszerre ütni a Denvert. Ha valaki csak a Nuggets védekezését támadja pl Suns a 6. meccsen, akkor az lesz, h minden támadásban pontot fog kapni az ellenfél. Ha az, amit Vanderbiltel akar a Lakers a szériában, h támadását vegye el a Denvernek, akkor 4-5ben támadhat a Lakers és a Nuggets veszi ki a szelet a Lakers támadásából.
Igazából a Suns és a Lakers is 1 elől hátul nyilvánvaló gyengeség nélküli emberre van a ki-ki párharctól.

Jokic 1-1 védekezését hiába támadod. Abban nem tudsz komoly károkat okozni neki. Esetleg falt gondokba lehet kergetni, de mikor abba kerül, akkor sem a 1-1 védekezésben követi el mindet, hanem kisembereken párat és magason is 1-2-t.
Jokert mozgatni kell, ehhez mindenképp kell egy Butler/Edwards szintű guard/forward aki megállás nélkül támadja a gyűrűt, de inkább guard. Minél robbanékonyabb, annál halálosabb. Mellé kell olyan spacing a dobók részéről a perimetéteren, h ne húzódhasson be Brown, KCP, Gordon stb besegíteni Jokicra.

Magyarán egyszerre kell az, h ne legyen az ellenfél 5 emberéből 1 se, aki féloldalas játékos. Ja és kell egy edző, aki részleteiben ezt le tudja vezényelni.
dawyd728
csak igy hirtelen. latszott, hogy Gobert sem eleg, mert akkor meg jon Jamal, akire mar nem volt McDaniels igy eleg jol ficankolt.
Joker mozgatasa: azt is egesz jol megoldotta a Nuggets. Harman raalltak Edwardsra, es hagytak, hogy KAT verje meg oket. aki vegul mentalitasban nullat mutatott a 2-3. meccsen igy el is mentek 3-0ra pedig azok akar hozhato meccsek is lehettek volna, de egy mkeppen.

de tovabbra is mondom: ez a Nuggets brutalisan jo csapat jelenleg, jo formaban, lenyegeben serules nelkul. oket kell megverni a bajnoki cimhez, es nem forditva a Heatet. ez a Boston meg chokerek gyulekezete. az NBA Maple Leafse.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 521 — The Mathematician
ahol a Heat simán nyerhet az az edző
Malone bőven fogható nekik

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
dawyd728 3 836
Durva volt az a 3% esély a Heatnek.... 🙂
Nem is tudom mikor volt ekkora vakvágányon amerikai fogadóiroda. Ezek után már a Denver ellen se esélytelenek azért, pláne, hogy Adebayo ihletett napjain azért elől és hátul is meg tudja dolgoztatni Jokicot, PO Jimmy pedig leszedi Murrayt a pályáról.
FLZOLI
 www.landofbasketball.com/games_between/bam_adebayo_vs_nikola_jokic.htm

nem Bam-re tennék a párharcukban
Negritis, a vajda
Jokic ellen ha csak védekezést veszem, akkor nagy tömeg és nagy fesztáv kell és mellé intelligens védőnek sem árt lenni.. Mondjuk mint Gobert, aki gyűrű alatt el tud venni Jokictól annyit..
Ha nincs Goberted, akkor inkább Jokic ellen az kell, h legyen egy jó besegítő védőd mint pl Davis és egy vizikailag elég jó 4-es, aki legalább terelni tudja a besegítő felé őt. Ehhez persze az kell, h ahonnan besegít, oda a másik három tolódjon segíteni, ha megy a kipassz. Ezáltal szinte minden poszton jó védőidnek kell lenni, akik lábon kellő teret tudnak levédeni. Bam arra a besegítő védőnek alkalmas lenne, de ki az a négyes, akit ráteszel Jokicra?
Sokkal inkább úgy tudsz Jokic ellen eredményes lenni, ha konstans 120 pontot felteszel az eredményjelzőre és védekezésben sincsenek lyukaid, mint a Sunsnak volt Shamet vagy Payne, Lakersnek Russell vagy támadásban Sunsnak Okogie, Craig vagy Lakersnek Vanderbilt..

Persze vannak meccsek, amikor besül a támadás, nincs kellő távoli tűzerő egy adott estén a Nuggetsban, Jokic is tud 1-1 gyenge támadó meccset lehozni, de nagyszámú minta alapján elől és hátul kell egyszerre ütni a Denvert. Ha valaki csak a Nuggets védekezését támadja pl Suns a 6. meccsen, akkor az lesz, h minden támadásban pontot fog kapni az ellenfél. Ha az, amit Vanderbiltel akar a Lakers a szériában, h támadását vegye el a Denvernek, akkor 4-5ben támadhat a Lakers és a Nuggets veszi ki a szelet a Lakers támadásából.
Igazából a Suns és a Lakers is 1 elől hátul nyilvánvaló gyengeség nélküli emberre van a ki-ki párharctól.

Jokic 1-1 védekezését hiába támadod. Abban nem tudsz komoly károkat okozni neki. Esetleg falt gondokba lehet kergetni, de mikor abba kerül, akkor sem a 1-1 védekezésben követi el mindet, hanem kisembereken párat és magason is 1-2-t.
Jokert mozgatni kell, ehhez mindenképp kell egy Butler/Edwards szintű guard/forward aki megállás nélkül támadja a gyűrűt, de inkább guard. Minél robbanékonyabb, annál halálosabb. Mellé kell olyan spacing a dobók részéről a perimetéteren, h ne húzódhasson be Brown, KCP, Gordon stb besegíteni Jokicra.

Magyarán egyszerre kell az, h ne legyen az ellenfél 5 emberéből 1 se, aki féloldalas játékos. Ja és kell egy edző, aki részleteiben ezt le tudja vezényelni.
több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Durva volt az a 3% esély a Heatnek.... 🙂
Nem is tudom mikor volt ekkora vakvágányon amerikai fogadóiroda. Ezek után már a Denver ellen se esélytelenek azért, pláne, hogy Adebayo ihletett napjain azért elől és hátul is meg tudja dolgoztatni Jokicot, PO Jimmy pedig leszedi Murrayt a pályáról.
FLZOLI
 www.landofbasketball.com/games_between/bam_adebayo_vs_nikola_jokic.htm

nem Bam-re tennék a párharcukban
Negritis, a vajda
Ne forgasd már ki a szavakat. Senki nem mondta, hogy megfogja Bem. Mintahogy mindenki tudja hogy 1on1-ben jelenleg kb lehetetlen.
Amúgy ha egyedül hagyjak megeszi Jokic 5-bol 4x reggelire őt is, de csapat szinten lehet érdekes a védekezés.
Denver megfogásának nem Jokic lesz a kulcsa hanem inkább Murray. Na arra meg van pár ember.