A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

NBA

33 feliratkozó

több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!

több mint 1 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 648
Egy klasszikus reddit thread:

 www.reddit.com/r/nba/comments/42u6qz/jokic_or_okafor_who_would_you_rather_have_for_the/
tenorx
Ó a régi szép idők, amikor Jokic folyamatosan lépkedett a magasember összehasonlításokban előre. Tényleg valahol Okafornál kezdődött. Anno eg14000 threadjeit rengeteget olvastam a redditen. Btw a csávó kb 5-6 éve ki lett téve az nba részlegről az agresszív kismalac stílusa miatt. Nagy többség trollkodásnak vette a Jokictól és az ő megítéléséről, alulértékeltségéről írt posztjait. Nagyjából fél egy évvel később minden posztjában írt megállapítás mainstream vélemény lett, de a jelenben azok számára, akik nem néztek Denver meccseket, szimplán agresszív trollkodásnak hatott.

Diehard Nuggets szurkolók kb 2016-ban már egyértelműen látták, h ez a puhos cula több, mint egy nyári csoda. Csak a plafont nem tudta nyilván senki. Én akkor egy prime Gasolban gondolkodtam, mint ami elérhető lehet. Szégyellem is magam. 😀 Amikor a full lottery csapat, akit 30 győzelemre vár Vegas, hirtelen szinte minden kiállított 5-öse, amiben helyet kap, az net pozitív lesz vele, minden más net negatív, az adta a reményt. Illetve az, h miután megkapta a kezdő posztot és Nurkic mögül előlépve az a lesajnált 16/17-es csapat a liga legjobb támadójátékát hozta össze onnantól. Kb 50 meccses mintán.. Olyan arcokkal, mint Faried, Jameer Nelson, Mudiay. Többi történelem, de az alulértékeltsége még az mvp szezonjáig, sőt azt mondom az idei Suns szériáig megmaradt. Csak most már nem az volt a kérdés ő vagy Turner, ő vagy Porzingis, ő vagy KAT stb a jobb, hanem ő tényleg annyira jó, h zsinórban 3x mvp legyen?
dawyd728
2016-ban volt egy USA - Szerbia kosármeccs, amit pont láttam. ott már egyértelmű volt, hogy Jokic jó játékos lehet NBA szinten is.

choose life
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 092 — Így remélem megfelelek nektek.....
No mèg 7 ilyen meccset 😉(ok először elèg lesz csak 1 aztán mèg 1...🤪)

Szerkesztette: dande2
több mint 1 éve
dawyd728 3 836
Egy klasszikus reddit thread:

 www.reddit.com/r/nba/comments/42u6qz/jokic_or_okafor_who_would_you_rather_have_for_the/
tenorx
Ó a régi szép idők, amikor Jokic folyamatosan lépkedett a magasember összehasonlításokban előre. Tényleg valahol Okafornál kezdődött. Anno eg14000 threadjeit rengeteget olvastam a redditen. Btw a csávó kb 5-6 éve ki lett téve az nba részlegről az agresszív kismalac stílusa miatt. Nagy többség trollkodásnak vette a Jokictól és az ő megítéléséről, alulértékeltségéről írt posztjait. Nagyjából fél egy évvel később minden posztjában írt megállapítás mainstream vélemény lett, de a jelenben azok számára, akik nem néztek Denver meccseket, szimplán agresszív trollkodásnak hatott.

Diehard Nuggets szurkolók kb 2016-ban már egyértelműen látták, h ez a puhos cula több, mint egy nyári csoda. Csak a plafont nem tudta nyilván senki. Én akkor egy prime Gasolban gondolkodtam, mint ami elérhető lehet. Szégyellem is magam. 😀 Amikor a full lottery csapat, akit 30 győzelemre vár Vegas, hirtelen szinte minden kiállított 5-öse, amiben helyet kap, az net pozitív lesz vele, minden más net negatív, az adta a reményt. Illetve az, h miután megkapta a kezdő posztot és Nurkic mögül előlépve az a lesajnált 16/17-es csapat a liga legjobb támadójátékát hozta össze onnantól. Kb 50 meccses mintán.. Olyan arcokkal, mint Faried, Jameer Nelson, Mudiay. Többi történelem, de az alulértékeltsége még az mvp szezonjáig, sőt azt mondom az idei Suns szériáig megmaradt. Csak most már nem az volt a kérdés ő vagy Turner, ő vagy Porzingis, ő vagy KAT stb a jobb, hanem ő tényleg annyira jó, h zsinórban 3x mvp legyen?
több mint 1 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Egy klasszikus reddit thread:

 www.reddit.com/r/nba/comments/42u6qz/jokic_or_okafor_who_would_you_rather_have_for_the/
több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Ha James choker, akkor mindenki az.

38+-osan 40-t szórni egy kiélezett meccsen, minden csak nem chokejob.
Willie Parker
ha esetleg védekezett volna mellé lehet nyernek is
🤘 gaben 🤘
Én tényleg gondolkodom hogy direkt nyomod fullba a kretént vagy csak trollkodsz? Ugye csak trollkodsz?
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 521 — The Mathematician
Ha James choker, akkor mindenki az.

38+-osan 40-t szórni egy kiélezett meccsen, minden csak nem chokejob.
Willie Parker
ha esetleg védekezett volna mellé lehet nyernek is
🤘 gaben 🤘
Már nyugger korban teljesen elfogyott a teste a PO végére. Nem is csoda, ennél sokkal jobban kell már kímélni és ültetni. Mondjuk ehhez nem ártana olyan aki kb tudná pótolni szervezésben és pontokban, illetve hátul sem emberhátrány.
FLZOLI
szervezésben már rég nem ő volt a legfontosabb
Reaves már előtte van, a kor miatt ugye
de Russel és Schröder is hamarabb pumpál ihletett napjain

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 521 — The Mathematician
Ha James choker, akkor mindenki az.

38+-osan 40-t szórni egy kiélezett meccsen, minden csak nem chokejob.
Willie Parker
előtte lévő 3 meccsen viszont az volt
Negritis, a vajda
A Nuggets kiemelkedett és könnyebb ágat kapott.
A Warriors széria már egy csoda volt, ott elég sok zsír elégett, egyszerűen kevés erő maradt.
Védekezésben mindent próbált Ham, egyszerűen a Denver mindent túldobott.
Contested shot-okban nagyot mentek
Willie Parker
nemtom mennyivel volt gyengébb ág, irreleváns
elfogytunk, az hogy 2 hónappal korábban kezdődött a PO kijött a végén

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 068 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Ha James choker, akkor mindenki az.

38+-osan 40-t szórni egy kiélezett meccsen, minden csak nem chokejob.
Willie Parker
ha esetleg védekezett volna mellé lehet nyernek is
🤘 gaben 🤘
Már nyugger korban teljesen elfogyott a teste a PO végére. Nem is csoda, ennél sokkal jobban kell már kímélni és ültetni. Mondjuk ehhez nem ártana olyan aki kb tudná pótolni szervezésben és pontokban, illetve hátul sem emberhátrány.

több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 302
Ha James choker, akkor mindenki az.

38+-osan 40-t szórni egy kiélezett meccsen, minden csak nem chokejob.
Willie Parker
előtte lévő 3 meccsen viszont az volt
Negritis, a vajda
A Nuggets kiemelkedett és könnyebb ágat kapott.
A Warriors széria már egy csoda volt, ott elég sok zsír elégett, egyszerűen kevés erő maradt.
Védekezésben mindent próbált Ham, egyszerűen a Denver mindent túldobott.
Contested shot-okban nagyot mentek
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 092 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azèrt a becsület win összejöhetne vagy legalább a küzdès látszódjon.
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 521 — The Mathematician
Ha James choker, akkor mindenki az.

38+-osan 40-t szórni egy kiélezett meccsen, minden csak nem chokejob.
Willie Parker
ha esetleg védekezett volna mellé lehet nyernek is
🤘 gaben 🤘
nincs meg a lába mind2 oldalhoz már

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 521 — The Mathematician
Nah igen az igazi klasszis

 sixerswire.usatoday.com/2023/05/23/after-reaching-finals-nikola-jokic-defends-sixers-joel-embiid-from-critics/

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 114 — Deion Sanders for president!
Ha James choker, akkor mindenki az.

38+-osan 40-t szórni egy kiélezett meccsen, minden csak nem chokejob.
Willie Parker
ha esetleg védekezett volna mellé lehet nyernek is

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 521 — The Mathematician
Ha James choker, akkor mindenki az.

38+-osan 40-t szórni egy kiélezett meccsen, minden csak nem chokejob.
Willie Parker
előtte lévő 3 meccsen viszont az volt

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 302
Ha James choker, akkor mindenki az.

38+-osan 40-t szórni egy kiélezett meccsen, minden csak nem chokejob.
több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan

Sixo
the Choker One 🤣
🤘 gaben 🤘
De csak csillagozva nem?
több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan

Sixo
the Choker One 🤣
🤘 gaben 🤘
De csak csillagozva nem?
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 114 — Deion Sanders for president!

Sixo
the Choker One 🤣

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!

több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 570 — Lucas Scott
A Minny pedig általában bármilyen kreténségre hajlandó, de gondolom ezt neked nem kell bemutatni 😊
FLZOLI
az a baj, hogy Hendersont mondjak, hogy miatta eri meg nekunk. en ebben nem igazan ertek egyet, mert Conley egy evre meg jo lesz, felesleges oda elit talentet draftolni sztem most. raadasul utan ki lenne a PF, ha elmegy KAT? ha kesobbi lenne a pick es lenne egy value PF azon a helyen pl Hendricks akkor oke, megertem. de igy nem.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 068 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Jó kérdés, hogy innen merre tovább a Lakersnek.
Rusell-t el kéne cserélni valami értelmes laposra. Tippre addig trükköznek amíg megint leesik egy gyűrűvadász majd nekik. Lillard nagyon adná magát egyfajta Last Dance módon, de ez úgyse jön össze és max Beal, Irving féle félmegoldások jöhetnek talán cserével. Esetleg az OKC, Indiana duóval lehet valamit cserélgetni
FLZOLI
de Russell nem eppen lejaro? vagy S+T-rol beszeltek?

amugy beszelik a Lillard kapcsan, hogy KAT kore epitett csomagot adni az 1/3ert. en nem igazan latom, hogy a Blazers miert csinalna, es nekunk is miert lenne ez jo, csak tobb helyen olvastam ezt.
csebi
De igen, kb a teljes keretet leüríthetik ha akarják:

 www.spotrac.com/nba/los-angeles-lakers/yearly/cap/

Mondjuk én a fiatalokat (Reaves, Walker, Brown, Wenyen, Hachimura) tuti megtartanám és beépíteném jobban de úgy, hogy Hamesz és Davis elvisz 86 milliót jövőre... Bár sajátot elviekben sapka fölött is megfizethetsz valamennyire, szóval ha akarják gondolom maradhat mindenki.

A Minny pedig általában bármilyen kreténségre hajlandó, de gondolom ezt neked nem kell bemutatni 😊

több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 570 — Lucas Scott
Jó kérdés, hogy innen merre tovább a Lakersnek.
Rusell-t el kéne cserélni valami értelmes laposra. Tippre addig trükköznek amíg megint leesik egy gyűrűvadász majd nekik. Lillard nagyon adná magát egyfajta Last Dance módon, de ez úgyse jön össze és max Beal, Irving féle félmegoldások jöhetnek talán cserével. Esetleg az OKC, Indiana duóval lehet valamit cserélgetni
FLZOLI
de Russell nem eppen lejaro? vagy S+T-rol beszeltek?

amugy beszelik a Lillard kapcsan, hogy KAT kore epitett csomagot adni az 1/3ert. en nem igazan latom, hogy a Blazers miert csinalna, es nekunk is miert lenne ez jo, csak tobb helyen olvastam ezt.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 068 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Jó kérdés, hogy innen merre tovább a Lakersnek.
Rusell-t el kéne cserélni valami értelmes laposra. Tippre addig trükköznek amíg megint leesik egy gyűrűvadász majd nekik. Lillard nagyon adná magát egyfajta Last Dance módon, de ez úgyse jön össze és max Beal, Irving féle félmegoldások jöhetnek talán cserével. Esetleg az OKC, Indiana duóval lehet valamit cserélgetni

több mint 1 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Nem tudom elképzelni, hogy ma ne a Lakers nyerjen.
Lebron mindent meg fog tenni, hogy ne legyen söprés.
tenorx
Hát nem jött be, Lebron mindent megtett, de ez is kevés volt.