NBA

33 feliratkozó

több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 118 — Deion Sanders for president!
Egész pofás csapat ez az új Nets, Bridges, Claxton duó elit lesz. Cam Thomas a Celtics névrokon reinkarnáció ja.

Mondjuk a többiek kb ész nélkül hajigálnak de legalább lelkesek. Dinwidie sem egy bajnokcsapat kezdő kaliberje de legalább az irány jó.
FLZOLI
Mérföldekkel szimpatikusabb csapat lett így.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 19 240 — Vikings fan
Westbrook meg hozzánk tart állítólag, más se hiányzik még erre a szezonra. 😕😕
Gergőke
Zsák a foltja!
( na jó még Portland lehetne a Wizardsnál meg már volt 😀 )
több mint 1 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 785 — Pittsburgh Pirates, Aston Villa fan!
Westbrook meg hozzánk tart állítólag, más se hiányzik még erre a szezonra. 😕😕

" class="embed">
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 543 — The Mathematician
Persze az utolsó negyedre bealudtam, de ezt hogy nyerte meg Philly 🤔? Persze a vègèn kell vezetni.
dande2
Embiid és Harden féle starpower, a Netsnél meg ment az ész nélküli hajigálás
FLZOLI
Mondjuk érdekelne hogy tényleg későn volt e a dobás

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 072 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Persze az utolsó negyedre bealudtam, de ezt hogy nyerte meg Philly 🤔? Persze a vègèn kell vezetni.
dande2
Embiid és Harden féle starpower, a Netsnél meg ment az ész nélküli hajigálás

több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 113 — Így remélem megfelelek nektek.....
Persze az utolsó negyedre bealudtam, de ezt hogy nyerte meg Philly 🤔? Persze a vègèn kell vezetni.
több mint 1 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 072 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Egész pofás csapat ez az új Nets, Bridges, Claxton duó elit lesz. Cam Thomas a Celtics névrokon reinkarnáció ja.

Mondjuk a többiek kb ész nélkül hajigálnak de legalább lelkesek. Dinwidie sem egy bajnokcsapat kezdő kaliberje de legalább az irány jó.

több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 19 240 — Vikings fan
 twitter.com/msinger/status/1624621456360411138?t=XSVPxV0OmeZ-9koIgvUmaQ&s=19

Ha ezt a Clippers trade előtt tudta Booth, h jön a Reggie csere majd ki lesz vásárolva és jönne hozzánk a szezon hátralevő részére, akkor tulajdonképpen ez egy Reggie Jackson +2 2nd for Bones Hyland csere. Ami rendben van.
dawyd728
Ha ezt előre tudta akkor az a csere szabályok megsértése 😉
több mint 1 éve
dawyd728 3 838
 twitter.com/msinger/status/1624621456360411138?t=XSVPxV0OmeZ-9koIgvUmaQ&s=19

Ha ezt a Clippers trade előtt tudta Booth, h jön a Reggie csere majd ki lesz vásárolva és jönne hozzánk a szezon hátralevő részére, akkor tulajdonképpen ez egy Reggie Jackson +2 2nd for Bones Hyland csere. Ami rendben van.
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jönnek az aranyás(z)ok a Sunsba.
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 543 — The Mathematician
Kisebb botrány van alakulóban, ugyanis Gary Payton II megbukott a fizikai felmérőn, így a négy csapatot érintő csere ebben a formában mégsem jöhet össze a Warriors, a Blazers, a Hawks és a Pistons között. Eredetileg a GSW James Wisemant küldte Detroitba Saddiq Bey és Kevin Knox játékjogáért, az Atlanta adott Beyért öt második körös draftcetlit, amiket Knoxszal összecsomagolva elküldött a Warriors Portlandbe Paytonért, aki nyáron távozott az együttestől. A játékos azonban nem ment át a felmérőn, most pedig ki kell találni, hogy mi legyen - a Blazersnél állítják, hogy ők biztosak voltak a nyáron műtött, és azóta már vissza is térő hátvéd egészségében. A Warriors ma estig visszaléphet a cserétől vagy átvariálhatja az üzletet, amennyiben a Portland partner lesz ebben.kezdő5
nah vajon hánnyal kevesebb 2. körös megy?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!

több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Bazska a trade deadlineról
 www.youtube.com/watch?v=oEwIy7PR_60
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 118 — Deion Sanders for president!
sajnos agyilag is 😀
| magas labda 😀 |
Negritis, a vajda
Érzelmileg! Nem ugyanaz.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 543 — The Mathematician
...és erre még lehetett volna fújni egy +1-et is
Stoki
azé' na
imádom a csávót amúgy, ha így folytatja egy Slo Mo szintre felérhet
Negritis, a vajda
nem, már régen meghaladt. én a Budapest B-n sem jutottam túl, talán nem véletlenül 😛
slowmotion
rá gondoltam 😀

 www.youtube.com/watch?v=b0n-66VtIQc
Negritis, a vajda
jaja, gugli a barátom volt. csak ha már Slow Mo, meg kosárlabda, akkor az nálam is összeért.

mondjuk gimiben volt egy évfolyamtársam, aki nem volt gyors, nem volt magas, és nem ugrott magasra sem, harminc centi folött már orrvérzést kapott. viszont úgy tette fel a ziccereket parkettaszintről, hogy szerintem egyszer nem láttam, hogy blokkolták volna 😊
slowmotion
Én a horoggal vagyok így. Valamiért imádom, meg rohadtul hatékonyan dobom is. Képes vagyok hármason kívülről nyomni. De legalább minden másban megrekedtem 14 éves tudásszinten. 😀
🤘 gaben 🤘
sajnos agyilag is 😀
| magas labda 😀 |

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 118 — Deion Sanders for president!
...és erre még lehetett volna fújni egy +1-et is
Stoki
azé' na
imádom a csávót amúgy, ha így folytatja egy Slo Mo szintre felérhet
Negritis, a vajda
nem, már régen meghaladt. én a Budapest B-n sem jutottam túl, talán nem véletlenül 😛
slowmotion
rá gondoltam 😀

 www.youtube.com/watch?v=b0n-66VtIQc
Negritis, a vajda
jaja, gugli a barátom volt. csak ha már Slow Mo, meg kosárlabda, akkor az nálam is összeért.

mondjuk gimiben volt egy évfolyamtársam, aki nem volt gyors, nem volt magas, és nem ugrott magasra sem, harminc centi folött már orrvérzést kapott. viszont úgy tette fel a ziccereket parkettaszintről, hogy szerintem egyszer nem láttam, hogy blokkolták volna 😊
slowmotion
Én a horoggal vagyok így. Valamiért imádom, meg rohadtul hatékonyan dobom is. Képes vagyok hármason kívülről nyomni. De legalább minden másban megrekedtem 14 éves tudásszinten. 😀

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 337 — Cowboys fan
...és erre még lehetett volna fújni egy +1-et is
Stoki
azé' na
imádom a csávót amúgy, ha így folytatja egy Slo Mo szintre felérhet
Negritis, a vajda
nem, már régen meghaladt. én a Budapest B-n sem jutottam túl, talán nem véletlenül 😛
slowmotion
rá gondoltam 😀

 www.youtube.com/watch?v=b0n-66VtIQc
Negritis, a vajda
jaja, gugli a barátom volt. csak ha már Slow Mo, meg kosárlabda, akkor az nálam is összeért.

mondjuk gimiben volt egy évfolyamtársam, aki nem volt gyors, nem volt magas, és nem ugrott magasra sem, harminc centi folött már orrvérzést kapott. viszont úgy tette fel a ziccereket parkettaszintről, hogy szerintem egyszer nem láttam, hogy blokkolták volna 😊
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 543 — The Mathematician
...és erre még lehetett volna fújni egy +1-et is
Stoki
azé' na
imádom a csávót amúgy, ha így folytatja egy Slo Mo szintre felérhet
Negritis, a vajda
nem, már régen meghaladt. én a Budapest B-n sem jutottam túl, talán nem véletlenül 😛
slowmotion
rá gondoltam 😀

 www.youtube.com/watch?v=b0n-66VtIQc

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
dawyd728 3 838
Amúgy Hyland és Booth is elmehet a csába.
Mégis mire gondoltak a FO-ban, amikor PO ellenfélnek adják oda gyakorlatilag idei PO-ra tekintve ingyen. Én azt sem értem egy 1/25-os választás számára 1,5 szezon során mi a rákért nem elég az a szerep amit nálunk kapott. Amikor nem tud védekezni, a teste gimnazista. Baszki erre elmegy egy olyan csapatba és izgatottan várja, ahol egyáltalán nem biztosak a percei. Nem hiszem el, h Grant után már megint beszopjuk ahogy egy bajnoki címre törő csapatból az aktuális primadonnának nem tetszik a csapatban betöltött szerepe és inkább lelépne, tetejében áron alul. Grant is bebizonyította, h mekkora spíler. Maradt ugyanaz a játékos, aki akkor hasznos, ha a 3-4. ember lehet támadásban.
dawyd728
Miért kell elnézést kérni ha többet akar játszani ?
Elment egy olyan csapatban ahol ő a legjobb PG.
Mondjuk az tényleg fura hogy a Clipperst boostoljátok.
Toca
Ne viccelj már. Komoly csapat ellen -1 ember védekezésben. Nem fejlődni akar, hanem többet játszani.. a két szép szeméért.
dawyd728
Értem a denveri sértetségedet, de saját szempontjából hozott egy döntést, ti meg ingyen odaadtátok. Itt nem őt kell utálni hanem inkább az FO-t
Toca
Azt, h kinek adtuk oda amiatt utálom is az új gm-et. Az, h hisztizett és még annyira se jó játékos a jelenben, mint Nurkic volt anno Jokic mögött, aki esetében értettem, h nem csere matéria, na ezt Bones esetében nem tudom elfogadni. Hyland jelenleg csak egy energia bomba nem több. Cserébe az utolsó hónapban sikerült lealkudnia az értékét 1 első körről 2 másodikra. Hát tényleg oda ne rohanjak.
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 337 — Cowboys fan
...és erre még lehetett volna fújni egy +1-et is
Stoki
azé' na
imádom a csávót amúgy, ha így folytatja egy Slo Mo szintre felérhet
Negritis, a vajda
nem, már régen meghaladt. én a Budapest B-n sem jutottam túl, talán nem véletlenül 😛
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 543 — The Mathematician

Negritis, a vajda
...és erre még lehetett volna fújni egy +1-et is
Stoki
imádom a csávót amúgy, ha így folytatja egy Slo Mo szintre felérhet

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 788 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn

Negritis, a vajda
...és erre még lehetett volna fújni egy +1-et is
több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 19 240 — Vikings fan
Amúgy Hyland és Booth is elmehet a csába.
Mégis mire gondoltak a FO-ban, amikor PO ellenfélnek adják oda gyakorlatilag idei PO-ra tekintve ingyen. Én azt sem értem egy 1/25-os választás számára 1,5 szezon során mi a rákért nem elég az a szerep amit nálunk kapott. Amikor nem tud védekezni, a teste gimnazista. Baszki erre elmegy egy olyan csapatba és izgatottan várja, ahol egyáltalán nem biztosak a percei. Nem hiszem el, h Grant után már megint beszopjuk ahogy egy bajnoki címre törő csapatból az aktuális primadonnának nem tetszik a csapatban betöltött szerepe és inkább lelépne, tetejében áron alul. Grant is bebizonyította, h mekkora spíler. Maradt ugyanaz a játékos, aki akkor hasznos, ha a 3-4. ember lehet támadásban.
dawyd728
Miért kell elnézést kérni ha többet akar játszani ?
Elment egy olyan csapatban ahol ő a legjobb PG.
Mondjuk az tényleg fura hogy a Clipperst boostoljátok.
Toca
Ne viccelj már. Komoly csapat ellen -1 ember védekezésben. Nem fejlődni akar, hanem többet játszani.. a két szép szeméért.
dawyd728
Értem a denveri sértetségedet, de saját szempontjából hozott egy döntést, ti meg ingyen odaadtátok. Itt nem őt kell utálni hanem inkább az FO-t
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 543 — The Mathematician
amúgy durva hogy Wiseman + 5 2. kellett GP2 visszaviteléért
de összességében valszeg még így is megérte, főleg hogy spóroltak is
Negritis, a vajda
szinte látom magam előtt a Warriors GM fejét, amikor meglátta a Durant trade-t és kétségbeesetten kapott a teló után, hogy hozzon egy PO tapasztalt elit védőt 😀 😀
De viccen kívül, simán érthető a Durant trade után a Warriors vágya Payton II után. Bármi áron.
Antonius
mondjuk GP2 inkább Irvingre kell
Durantra sztem amúgyis Wigginst rakták volna, max Bookerre nem lenne emberük

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 688
Amúgy Hyland és Booth is elmehet a csába.
Mégis mire gondoltak a FO-ban, amikor PO ellenfélnek adják oda gyakorlatilag idei PO-ra tekintve ingyen. Én azt sem értem egy 1/25-os választás számára 1,5 szezon során mi a rákért nem elég az a szerep amit nálunk kapott. Amikor nem tud védekezni, a teste gimnazista. Baszki erre elmegy egy olyan csapatba és izgatottan várja, ahol egyáltalán nem biztosak a percei. Nem hiszem el, h Grant után már megint beszopjuk ahogy egy bajnoki címre törő csapatból az aktuális primadonnának nem tetszik a csapatban betöltött szerepe és inkább lelépne, tetejében áron alul. Grant is bebizonyította, h mekkora spíler. Maradt ugyanaz a játékos, aki akkor hasznos, ha a 3-4. ember lehet támadásban.
dawyd728
Miért kell elnézést kérni ha többet akar játszani ?
Elment egy olyan csapatban ahol ő a legjobb PG.
Mondjuk az tényleg fura hogy a Clipperst boostoljátok.
Toca
Ne viccelj már. Komoly csapat ellen -1 ember védekezésben. Nem fejlődni akar, hanem többet játszani.. a két szép szeméért.
dawyd728
Hyland magára fogadott, amikor cserét kért. Láttunk már ilyet mástól is, az Ő részéről érthető, még ha nem is értenek vele egyet sokan.
Majd az idő eldönti, jól járt-e vele
(egyébként sztem sem, nem látom, PO-ban hogy kaphat majd komolyabb perceket, több kosarat kapnak majd róla, mint amennyit Ő hozzá tud tenni. De ne legyen igazam.)

Cowboys 4ever.