NBA

33 feliratkozó

több mint 2 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Jó kis meccs lesz ez 😊
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 165
Ez nekik győzelem? Undorító az egész 10. percre az első negyedben szétfújták a Celticset, ez nekik győzelem? Ez?

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 165
Vicc ez a Draymond Green

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 119 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor előre, hátha meglesz a második lopás 😀
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 19 253 — Vikings fan
Amiről mèg nem volt szó, azèrt a Curry második negyed 0 pont az kemèny volt 😀
dande
Az ilyeneket csak Lebronnál illik felhozni,hogy volt merszed? 😀
DrChef
Így is 21-nél járt a félidőben. Egyetlen valid támadó opció volt a Golden Stateben.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 119 — Így remélem megfelelek nektek.....
Amiről mèg nem volt szó, azèrt a Curry második negyed 0 pont az kemèny volt 😀
dande
Az ilyeneket csak Lebronnál illik felhozni,hogy volt merszed? 😀
DrChef
Az ki 😛?
több mint 2 éve
Chef a'la Laci pecsenyés Houston Texans 376
Amiről mèg nem volt szó, azèrt a Curry második negyed 0 pont az kemèny volt 😀
dande
Az ilyeneket csak Lebronnál illik felhozni,hogy volt merszed? 😀

Egy jéghideg mit kérsz?
több mint 2 éve
YoungZeeZee 8 472
Amiről mèg nem volt szó, azèrt a Curry második negyed 0 pont az kemèny volt 😀
dande
rekord , foleg az elso negyed utan.
a celtics meg ketszer jott fel. 10 es 15.
nem veletlen ez
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 119 — Így remélem megfelelek nektek.....
Amiről mèg nem volt szó, azèrt a Curry második negyed 0 pont az kemèny volt 😀
több mint 2 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 728 — Patriots és Kaposvári KK fan
Még 3-at kell nyerni a 18-ért!
Big Al és DWhite az első duó, aki először Döntőben 5+ triplát dobott be.
😊



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 965
Nagyrészt mi mentünk a Warriors után, meg is lepett a 4. negyed.

Azt azért rossz volt látni, hogy milyen sok tiszta triplát engedtünk az elején főleg Currynek, de nem csak neki. Aztán persze a 4. negyedben a Warriorsnak is voltak ilyen periódusai, meg úgy általában gyakran látni ilyet. Csak kicsit fura, mivel állítólag teljesen triplacentrikus a liga, ehhez képest sokszor ki sem tudnak/akarnak lépni a védők egy ilyenre.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 554 — The Mathematician
egy sorozat megszakadt az idei rájátszásban, hazai meccset bukott a gsw
a másik hogy a celtics nem kapott még ki 2x egymás után, ha az nem szakad meg akkor eldőlt ki a bajnok

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 165
Ilyen nincs a világon ami a Bostonnak bement főleg hármasból egy negyed alatt. Az a baj úgy nyertek, hogy Tatum sem volt most extra. Na, mindegy, hozni kell a következőt.
zavi27
Amikor Horford és White 11/16-ot dob triplából azon a meccsen túl sok jóra nem számíthatsz.
Toca
Ha üresen vannak, sokan be tudják dobni. 😊
KeyG
Vagy nem 😛 elèg sok üres kimaradt így is. Főleg pl Tatumnál. Egyébként meg a meccs háromnegyedèben a Warriorsnak ment. Csak szerintem (most ezt hasból írom) több kètpontost tudtunk mèg hozzátenni. Tatum amúgy "csak" pontban volt gyenge, amúgy jó meccset tolt.
dande
White emberről is dobott többet, Horford talán üresebb volt. De az hogy 65-75%-al dobjanak az még üresen sem megy mindig sőt...
Meccs 3 negyede túlzás.
1-3 volt a Warriorsé (volt 10+ os előnyük)
2-4 meg a Celticsé - itt a Warriors minden kihagyott és a Celtics amellett hogy jól védekezett mennybe ment a dobásaival.
Toca
Tatum legközelebb ezekből 40 pontot dob. Viszont a GSW oldaláról nem nagyon emlékszek 100% os kimaradt, üres helyzetekről.
Első meccs képe alapján, bizakodóbb vagyok, mint előtte.
Szerintem ez jól festett a Celtics javára.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 19 253 — Vikings fan
Ilyen nincs a világon ami a Bostonnak bement főleg hármasból egy negyed alatt. Az a baj úgy nyertek, hogy Tatum sem volt most extra. Na, mindegy, hozni kell a következőt.
zavi27
Amikor Horford és White 11/16-ot dob triplából azon a meccsen túl sok jóra nem számíthatsz.
Toca
Ha üresen vannak, sokan be tudják dobni. 😊
KeyG
Vagy nem 😛 elèg sok üres kimaradt így is. Főleg pl Tatumnál. Egyébként meg a meccs háromnegyedèben a Warriorsnak ment. Csak szerintem (most ezt hasból írom) több kètpontost tudtunk mèg hozzátenni. Tatum amúgy "csak" pontban volt gyenge, amúgy jó meccset tolt.
dande
White emberről is dobott többet, Horford talán üresebb volt. De az hogy 65-75%-al dobjanak az még üresen sem megy mindig sőt...
Meccs 3 negyede túlzás.
1-3 volt a Warriorsé (volt 10+ os előnyük)
2-4 meg a Celticsé - itt a Warriors minden kihagyott és a Celtics amellett hogy jól védekezett mennybe ment a dobásaival.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 119 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ilyen nincs a világon ami a Bostonnak bement főleg hármasból egy negyed alatt. Az a baj úgy nyertek, hogy Tatum sem volt most extra. Na, mindegy, hozni kell a következőt.
zavi27
Amikor Horford és White 11/16-ot dob triplából azon a meccsen túl sok jóra nem számíthatsz.
Toca
Ha üresen vannak, sokan be tudják dobni. 😊
KeyG
Vagy nem 😛 elèg sok üres kimaradt így is. Főleg pl Tatumnál. Egyébként meg a meccs háromnegyedèben a Warriorsnak ment. Csak szerintem (most ezt hasból írom) több kètpontost tudtunk mèg hozzátenni. Tatum amúgy "csak" pontban volt gyenge, amúgy jó meccset tolt.
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 165
Ilyen nincs a világon ami a Bostonnak bement főleg hármasból egy negyed alatt. Az a baj úgy nyertek, hogy Tatum sem volt most extra. Na, mindegy, hozni kell a következőt.
zavi27
Amikor Horford és White 11/16-ot dob triplából azon a meccsen túl sok jóra nem számíthatsz.
Toca
Ha üresen vannak, sokan be tudják dobni. 😊

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 19 253 — Vikings fan
Ilyen nincs a világon ami a Bostonnak bement főleg hármasból egy negyed alatt. Az a baj úgy nyertek, hogy Tatum sem volt most extra. Na, mindegy, hozni kell a következőt.
zavi27
Amikor Horford és White 11/16-ot dob triplából azon a meccsen túl sok jóra nem számíthatsz.
több mint 2 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 851 — Amerikai sportok rajongója
Ilyen nincs a világon ami a Bostonnak bement főleg hármasból egy negyed alatt. Az a baj úgy nyertek, hogy Tatum sem volt most extra. Na, mindegy, hozni kell a következőt.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 119 — Így remélem megfelelek nektek.....
De pocsèk meccs volt ez Tatumtól | 😉 😛 |
dande
Megnyugodhatsz nem söprik ki a Bostont 😛
Ez a 4.negyed eleg beteg lett mindkét oldalról fordított előjellel…
Toca
Még csak összefoglalót láttam, ezért kérdem, hogy a GSW kb 5 perces csöndje minek volt köszönhető? Mindent mellédobtak vagy a Boston védekezett elit módon?
Willie Parker
Is-is 😀
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 19 253 — Vikings fan
Ezek ilyen szurkolós túlgondolkodás. Jordan az utolsó dobásánál nem kért időt és még hagyott is időt a Jazznek egy dobásra,akkor az övé is rossz döntés volt?
DrChef
6. meccsen volt, nem 7., azért ez elég fontos tényező sztem.
csebi
Last Dance alapján is Jordan agya arra állt,hogy megnyeri ezt a szart és kész.
Szerintem Butleré is hasonlóképp gondolkozott és ezért én nem tudom hibáztatni. Lett volna hatékonyabb és kifizetődőbb dobás, de a meccs hevében a meccsért dob a legjobb játékosod,el kell fogadni ha ő kihagyja. Spo se hiába nem kért időt.
Egyébként nekem Butler Miamiban ilyen sleeper kedvencem lett. Ez a tökösség,mentalitás, munka morál és kultúra amit képvisel nekem nagyon kell ebbe a ligába. Az ő sztorija akárhogyan is végződik karrierje mindenképp az egyik legjobb.
DrChef
nekem mindig is szimpatikus volt, pont azért az életútért amit bejárt és azért amilyen akarat van benne és amilyen teljesítményt ez kitud belőle hozni

Csebi viszont finoman szólva se kedveli 😀
Negritis
ha Edwards vállalta volna ezt a dobást 20 mpvel a vége előtt akkor sem értenék vele egyet, ennyi időt nem hagyok fenn az órán úgy, hogy 1 pontos előny, ami ebből kijön belőle legjobb esetben.

mondom, ha ezt az utolsó 5 mpben emeli fel akkor semmi gondom sincs ezzel, el kell vállalni, és ki más, mint ő. shot selection szempontból is jó döntés. a problémám az, hogy még ha be is megy akkor is több esély van a celtics győzelemre, mint nem.
csebi
Ebben nem értek egyet több dologban.
- Meccs alakulását tekintve a semmiből jöhetett volna a Heat vissza egálra vagy +1-be.
- Védekezés dominált végig és mindkét csapat abban a legerősebb.
- Ilyenkor egy fast breaket végig kell vinni, mert kitudja a maradék időben lesz-e még lehetőség, pláne ha 0mpt pihentél az egész meccsen.
- Az hogy 3-asba beleállt lehet nem a legjobb döntés volt és gyűrűig vinni okosabb lett volna, de hát nyerni akart azt hitte még bemegy.
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 311
De pocsèk meccs volt ez Tatumtól | 😉 😛 |
dande
Megnyugodhatsz nem söprik ki a Bostont 😛
Ez a 4.negyed eleg beteg lett mindkét oldalról fordított előjellel…
Toca
Még csak összefoglalót láttam, ezért kérdem, hogy a GSW kb 5 perces csöndje minek volt köszönhető? Mindent mellédobtak vagy a Boston védekezett elit módon?
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 648 — Lucas Scott
Ezek ilyen szurkolós túlgondolkodás. Jordan az utolsó dobásánál nem kért időt és még hagyott is időt a Jazznek egy dobásra,akkor az övé is rossz döntés volt?
DrChef
6. meccsen volt, nem 7., azért ez elég fontos tényező sztem.
csebi
Last Dance alapján is Jordan agya arra állt,hogy megnyeri ezt a szart és kész.
Szerintem Butleré is hasonlóképp gondolkozott és ezért én nem tudom hibáztatni. Lett volna hatékonyabb és kifizetődőbb dobás, de a meccs hevében a meccsért dob a legjobb játékosod,el kell fogadni ha ő kihagyja. Spo se hiába nem kért időt.
Egyébként nekem Butler Miamiban ilyen sleeper kedvencem lett. Ez a tökösség,mentalitás, munka morál és kultúra amit képvisel nekem nagyon kell ebbe a ligába. Az ő sztorija akárhogyan is végződik karrierje mindenképp az egyik legjobb.
DrChef
nekem mindig is szimpatikus volt, pont azért az életútért amit bejárt és azért amilyen akarat van benne és amilyen teljesítményt ez kitud belőle hozni

Csebi viszont finoman szólva se kedveli 😀
Negritis
ha Edwards vállalta volna ezt a dobást 20 mpvel a vége előtt akkor sem értenék vele egyet, ennyi időt nem hagyok fenn az órán úgy, hogy 1 pontos előny, ami ebből kijön belőle legjobb esetben.

mondom, ha ezt az utolsó 5 mpben emeli fel akkor semmi gondom sincs ezzel, el kell vállalni, és ki más, mint ő. shot selection szempontból is jó döntés. a problémám az, hogy még ha be is megy akkor is több esély van a celtics győzelemre, mint nem.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 19 253 — Vikings fan
De pocsèk meccs volt ez Tatumtól | 😉 😛 |
dande
Megnyugodhatsz nem söprik ki a Bostont 😛
Ez a 4.negyed eleg beteg lett mindkét oldalról fordított előjellel…
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 119 — Így remélem megfelelek nektek.....
De pocsèk meccs volt ez Tatumtól | 😉 😛 |
több mint 2 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 728 — Patriots és Kaposvári KK fan

😊



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!