Davante Adams a Raiderstől a Jetshez megy!

NBA

33 feliratkozó

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 570 — The Mathematician
Jeff Green -> Nets
vajon Harden mikor követi?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 487 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Crowder 3 év 30 milla Suns
Bridges vagy Baynes lép?
Negritis
Baynes. (Meg Kaminsky is.)
több mint 3 éve
dawyd728 3 839
Millsap 1 évre marad. :nagysóhajtás:

Legalább 4-es poszton nincs letolva a gatya a szezon rajtra.
dawyd728
mondjuk ha a padról jönne az jól is jöhetne
a gond amúgy sztem az lesz h MPJ kezdő lesz és 1 labda van
Negritis
MPJ legyen is kezdő. Szerintem semmi gond nem lesz belőle. Mármint lesznek hibái, mivel fiatal, de Murray és Jokic is nagyon jó labda nélkül. Ha bármit akarunk, azt rájuk(Murray-MPJ-Jokic) építve érhetjük el. Ha Porter nem lesz képes felnőni a feladathoz, akkor úgysincs esély, ha önző hozzá, akkor meg azért. Minél hamarabb kiderül, annál gyorsabban kell akkor elcseréni. MPJ és az FO szempontjából jó hír, h Grant elment, mert felgyorsul a folyamat, ami alatt ki kell derüljön, h a lehetőséggel, a rá dolgozott figurákkal hogy tud élni, a két sztárral együtt milyen játékra lesz képes a csapat. Ha valami pozitívum az elmúlt napban, akkor az ez..
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 570 — The Mathematician
Millsap 1 évre marad. :nagysóhajtás:

Legalább 4-es poszton nincs letolva a gatya a szezon rajtra.
dawyd728
mondjuk ha a padról jönne az jól is jöhetne
a gond amúgy sztem az lesz h MPJ kezdő lesz és 1 labda van

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
dawyd728 3 839
Millsap 1 évre marad. :nagysóhajtás:

Legalább 4-es poszton nincs letolva a gatya a szezon rajtra.
több mint 3 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
MJ nem normális. Hayward 4 év 120 millió, full garantált.
tenorx
nem olyan rossz ez, tavaly a Hornets nem volt annyira rossz hogy top3-as legyen
komoly talent problémáik vannak, ez igaz; de nagyon sok sérültjük volt

Hayward nélkül is fringe 8. csapat keleten, most bebiztositották a bejutást; ez Ballnak jót fog tenni

Orlandóval és a Washingtonnal fognak küzdeni a 8. helyért; ha szereznek egy jobb centert Zeller helyett szerintem még lesz is esélyük (idén/tavaly 10. voltak keleten)

annyira meg nem tudnak rosszak lenni még a fiatalokkal sem mint a Pistons/OKC/?Pels?/Cle

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 570 — The Mathematician
Crowder 3 év 30 milla Suns
Bridges vagy Baynes lép?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 570 — The Mathematician
MJ nem normális. Hayward 4 év 120 millió, full garantált.
tenorx
ez elég WTF lett ....
Batum után kell egy második faszság
Negritis
Pedig az ember azt gondolná hogy MJ elég jól ért a kosárlabdához.
Heisman
aki nézte a tulajdoni ténykedését, az tudja h alkalmatlan csapatot az FOból irányítani
oké hogy pályán zseni, de amúgy ...

mondjuk Kupchak-t se értem
Deng-Mozgov esetből nem tanult

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 378 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
MJ nem normális. Hayward 4 év 120 millió, full garantált.
tenorx
ez elég WTF lett ....
Batum után kell egy második faszság
Negritis
Pedig az ember azt gondolná hogy MJ elég jól ért a kosárlabdához.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 570 — The Mathematician
Adams a Pelicansban Tradet érti valaki?
Zionnal rohadtul nem fognak elférni a palánk alatt ...
Negritis
Zion pont szintekkel jobb volt, amikor Favors volt pályán mellette. A net ratingje asszem 15-tel volt több, míg center nélkül egyenesen minuszos.
Cruyffista
Baromi nagy húzás szerintem. Kár, hogy Jrue-t elboltolták mert nagyon gyengék lesznek a törpe poszton védekezésben.
FLZOLI
Hart és Ball mellett miért lennének?!
Negritis
Nem Bledsoe lesz a tuti kezdő náluk?
FLZOLI
Bledosenál nem a védekezésével volt a fő gond, hanem hogy nem volt alkalmas játékot szervezni és hasonlókat megoldani
Ball és Ingram mellett ilyen feladata nem lesz
Negritis
Az oké, de mivel vannak előrébb mint Holiday-el? Szerintem alsó poszton nagyot gyengültek, és a spacing miatt eleve Adams és Zion nem nagyon lehet egyszerre fent, ha nem 3 jó tüzér veszi körül.
FLZOLI
ez egy újjáépülő csapat lenne
Bledose-t sztem kibasszák vagy tradelik tovább hamarosan
nem idén kell kurvajónak lenniük sztem, és nem is lesznek
Negritis
Nem lehet ezt nagyon eltolni, Ingram most kap max közeli pénzt, jövőre Hart, Ball, utána Zion.
FLZOLI
sztem még 2 évig lehet "tolni"
de nem értem Adams idehozatalát, ő sem illik a fiatalokhoz

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 077 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Adams a Pelicansban Tradet érti valaki?
Zionnal rohadtul nem fognak elférni a palánk alatt ...
Negritis
Zion pont szintekkel jobb volt, amikor Favors volt pályán mellette. A net ratingje asszem 15-tel volt több, míg center nélkül egyenesen minuszos.
Cruyffista
Baromi nagy húzás szerintem. Kár, hogy Jrue-t elboltolták mert nagyon gyengék lesznek a törpe poszton védekezésben.
FLZOLI
Hart és Ball mellett miért lennének?!
Negritis
Nem Bledsoe lesz a tuti kezdő náluk?
FLZOLI
Bledosenál nem a védekezésével volt a fő gond, hanem hogy nem volt alkalmas játékot szervezni és hasonlókat megoldani
Ball és Ingram mellett ilyen feladata nem lesz
Negritis
Az oké, de mivel vannak előrébb mint Holiday-el? Szerintem alsó poszton nagyot gyengültek, és a spacing miatt eleve Adams és Zion nem nagyon lehet egyszerre fent, ha nem 3 jó tüzér veszi körül.
FLZOLI
ez egy újjáépülő csapat lenne
Bledose-t sztem kibasszák vagy tradelik tovább hamarosan
nem idén kell kurvajónak lenniük sztem, és nem is lesznek
Negritis
Nem lehet ezt nagyon eltolni, Ingram most kap max közeli pénzt, jövőre Hart, Ball, utána Zion.

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 570 — The Mathematician
Adams a Pelicansban Tradet érti valaki?
Zionnal rohadtul nem fognak elférni a palánk alatt ...
Negritis
Zion pont szintekkel jobb volt, amikor Favors volt pályán mellette. A net ratingje asszem 15-tel volt több, míg center nélkül egyenesen minuszos.
Cruyffista
Baromi nagy húzás szerintem. Kár, hogy Jrue-t elboltolták mert nagyon gyengék lesznek a törpe poszton védekezésben.
FLZOLI
Hart és Ball mellett miért lennének?!
Negritis
Nem Bledsoe lesz a tuti kezdő náluk?
FLZOLI
Bledosenál nem a védekezésével volt a fő gond, hanem hogy nem volt alkalmas játékot szervezni és hasonlókat megoldani
Ball és Ingram mellett ilyen feladata nem lesz
Negritis
Az oké, de mivel vannak előrébb mint Holiday-el? Szerintem alsó poszton nagyot gyengültek, és a spacing miatt eleve Adams és Zion nem nagyon lehet egyszerre fent, ha nem 3 jó tüzér veszi körül.
FLZOLI
ez egy újjáépülő csapat lenne
Bledose-t sztem kibasszák vagy tradelik tovább hamarosan
nem idén kell kurvajónak lenniük sztem, és nem is lesznek

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 077 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Adams a Pelicansban Tradet érti valaki?
Zionnal rohadtul nem fognak elférni a palánk alatt ...
Negritis
Zion pont szintekkel jobb volt, amikor Favors volt pályán mellette. A net ratingje asszem 15-tel volt több, míg center nélkül egyenesen minuszos.
Cruyffista
Baromi nagy húzás szerintem. Kár, hogy Jrue-t elboltolták mert nagyon gyengék lesznek a törpe poszton védekezésben.
FLZOLI
Hart és Ball mellett miért lennének?!
Negritis
Nem Bledsoe lesz a tuti kezdő náluk?
FLZOLI
Bledosenál nem a védekezésével volt a fő gond, hanem hogy nem volt alkalmas játékot szervezni és hasonlókat megoldani
Ball és Ingram mellett ilyen feladata nem lesz
Negritis
Az oké, de mivel vannak előrébb mint Holiday-el? Szerintem alsó poszton nagyot gyengültek, és a spacing miatt eleve Adams és Zion nem nagyon lehet egyszerre fent, ha nem 3 jó tüzér veszi körül.

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 570 — The Mathematician
Adams a Pelicansban Tradet érti valaki?
Zionnal rohadtul nem fognak elférni a palánk alatt ...
Negritis
Zion pont szintekkel jobb volt, amikor Favors volt pályán mellette. A net ratingje asszem 15-tel volt több, míg center nélkül egyenesen minuszos.
Cruyffista
Baromi nagy húzás szerintem. Kár, hogy Jrue-t elboltolták mert nagyon gyengék lesznek a törpe poszton védekezésben.
FLZOLI
Hart és Ball mellett miért lennének?!
Negritis
Nem Bledsoe lesz a tuti kezdő náluk?
FLZOLI
Bledosenál nem a védekezésével volt a fő gond, hanem hogy nem volt alkalmas játékot szervezni és hasonlókat megoldani
Ball és Ingram mellett ilyen feladata nem lesz

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 077 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Adams a Pelicansban Tradet érti valaki?
Zionnal rohadtul nem fognak elférni a palánk alatt ...
Negritis
Zion pont szintekkel jobb volt, amikor Favors volt pályán mellette. A net ratingje asszem 15-tel volt több, míg center nélkül egyenesen minuszos.
Cruyffista
Baromi nagy húzás szerintem. Kár, hogy Jrue-t elboltolták mert nagyon gyengék lesznek a törpe poszton védekezésben.
FLZOLI
Hart és Ball mellett miért lennének?!
Negritis
Nem Bledsoe lesz a tuti kezdő náluk?

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 570 — The Mathematician
Adams a Pelicansban Tradet érti valaki?
Zionnal rohadtul nem fognak elférni a palánk alatt ...
Negritis
Zion pont szintekkel jobb volt, amikor Favors volt pályán mellette. A net ratingje asszem 15-tel volt több, míg center nélkül egyenesen minuszos.
Cruyffista
Baromi nagy húzás szerintem. Kár, hogy Jrue-t elboltolták mert nagyon gyengék lesznek a törpe poszton védekezésben.
FLZOLI
Hart és Ball mellett miért lennének?!

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 570 — The Mathematician
Augustin - Bucks 3 év 21
Bradley - Heat 2 év ~12
Van Vleet meg 4 év 85ért maradt a Raptorsnál

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 077 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Adams a Pelicansban Tradet érti valaki?
Zionnal rohadtul nem fognak elférni a palánk alatt ...
Negritis
Zion pont szintekkel jobb volt, amikor Favors volt pályán mellette. A net ratingje asszem 15-tel volt több, míg center nélkül egyenesen minuszos.
Cruyffista
Baromi nagy húzás szerintem. Kár, hogy Jrue-t elboltolták mert nagyon gyengék lesznek a törpe poszton védekezésben.

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 570 — The Mathematician
MJ nem normális. Hayward 4 év 120 millió, full garantált.
tenorx
ez elég WTF lett ....
Batum után kell egy második faszság

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
MJ nem normális. Hayward 4 év 120 millió, full garantált.
több mint 3 éve
dawyd728 3 839
Egy fél törekvő konf. döntős csapat nem tudja megtartani az értékeit.. Ilyet még nem basztam. Fasza mondhatom. Ez a move ott lesz Murray/Jokic fejében is, amikor velük kellene majd hosszabbítani.
Elátkozott franchise. Amikor az ember azt gondolja jó úton haladnak dolgok, erre ez a Grant eligazolás teljesen kiírtja a rajongásom.
Ki a rák fog kezdeni? Visszahívjuk Millsapet kezdőbe? Ezzel minden meg lesz oldva? Murray/Porter/Jokic mellé nagyon nehéz pontosan illő játékosokat találni. Egy MLE lófasz és esti fény ehhez.
Komolyan mondom az első kört se fogjuk jövőre túlélni. 😕
dawyd728
Jött Green a Clipperstől. Ami önmagában jó lépés. Csak továbbra is ki fog védekezni Leonard, James, Doncic és a legtöbb sztár 6'7"-6'8"-as SF-en? Végülis nem ezek a játékosok csapatai jelentik a legnagyobb akadályt nyugaton..

Grantre visszatérve megadtuk neki azt, amit Pistons is kínált neki. Nem minket választott.. Ha számára fontosabb, ha egy lottery csapatban rakhat fel üres statokat, akkor legyen vele boldog. Nem is ez fáj. Az FO hogy nem volt képben ezzel, h Grantnek nem teszik a 4-5. ember szerepe támadásban? Millió 3&D big wing lett volna elérhető FA, trade esetleg drafton felcsere során. Ott van pl Covington, vagy Oubre, vagy tényleg megannyi lehetőség, erre mikor a legtöbb dominó eldől, akkor derül ki az FO számára, h a betonbiztosnak hitt A terv befuccsolt és nem volt csak kb H terv. Utoljára Anunoby le nem draftolása során éreztem ekkora inkompetenciát a vezetőség részéről. Ami valahol továbbra is kísért, ha akkor nem vagyunk barmok, akkor ez a mostani szituáció sem zavarna.
Connelly ezzel újra visszaesett nálam a közepes GM kategóriába. Nem tudom, h egy közepes edző és egy közepes GM képes lesz-e valaha bajnoki cím kapujáig elvinni ezt a csapatot.
Egy szurkolónak a remény a legfontosabb, h elhiggye lehet az aktuálisnál jobb is. Én most üres vagyok.
dawyd728
Azt ne felejtsd el, hogy van még egy deadline amikor elérhetővé válhat valaki(k), aki jobb(ak) is. Azért Covington nagy meccseken 20%-os triplával bír meg ilyenek. Tehát a PO-ra rendben lehet a keret, az oda bekerülés meg nincs veszélyben szerintem. Assetek megvannak a tavaszi cseréhez. Én azért ezekért az arcokért nem szívnám a fogam, Grantért igen, de az meg nem FO hiba. Még az is simán lehet, hogy őt hozzák vissza miután pár hónap alatt ráébred hogy nem all star támadójátékos.

Abban meg biztos vagyok, hogy igazolnak még legalább egy minőségi csere F/C-t.
Cruyffista
Tegnap este úgy feküdtem le, h minden nuggets körüli beat writer azt a hírt hozta, h a csapat nagyon magabiztos Grant visszahozásában. Ha valóságban nem így volt, csak a Nuggets körüli média lett önjáró vagy tényleg azt gondolták, h egy lottery csapat offerjét matchelik, akkor Grant marad, az így vagy úgy az FO hibája. Mert nem keltesz magad ellen ellenszenvet, h hamis elvárásai legyenek a szurkolótábornak. Utóbbi esetben nem mész neki úgy a piacnak, h nem puhatolod ki, h Grant számára fontosabb a csapat támadójátékában betöltött szerepe, mint az eredményesség.
Valamit nagyon benéztek..

Persze van cserelehetőség, de abba értéket is kell adni. Másrészt, most volt a legtöbb ember mozdítható. Nem tudom amikor kisebb halmazból muszáj valakit bezsákolni, akkor mennyivel fog többe kerülni.
Miből igazolnánk? Sapka felett vagyunk. A BAE elment Campazzora. A MLE-ből fentmaradt 2 millió kb. Green után. Miniatűr TPE-k állnak rendelkezésre.. Nincs fizikai lehetőség, csak, ha a Detroit belemegy s'n't-be és kapunk TPE-t.


Na mindegy irigylem az optimizmusod.
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 670 — Lucas Scott
Közben nem is írjatok h Beasley kapott egy 4 év 60 misit?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 329
Adams a Pelicansban Tradet érti valaki?
Zionnal rohadtul nem fognak elférni a palánk alatt ...
Negritis
Zion pont szintekkel jobb volt, amikor Favors volt pályán mellette. A net ratingje asszem 15-tel volt több, míg center nélkül egyenesen minuszos.
több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 329
Egy fél törekvő konf. döntős csapat nem tudja megtartani az értékeit.. Ilyet még nem basztam. Fasza mondhatom. Ez a move ott lesz Murray/Jokic fejében is, amikor velük kellene majd hosszabbítani.
Elátkozott franchise. Amikor az ember azt gondolja jó úton haladnak dolgok, erre ez a Grant eligazolás teljesen kiírtja a rajongásom.
Ki a rák fog kezdeni? Visszahívjuk Millsapet kezdőbe? Ezzel minden meg lesz oldva? Murray/Porter/Jokic mellé nagyon nehéz pontosan illő játékosokat találni. Egy MLE lófasz és esti fény ehhez.
Komolyan mondom az első kört se fogjuk jövőre túlélni. 😕
dawyd728
Jött Green a Clipperstől. Ami önmagában jó lépés. Csak továbbra is ki fog védekezni Leonard, James, Doncic és a legtöbb sztár 6'7"-6'8"-as SF-en? Végülis nem ezek a játékosok csapatai jelentik a legnagyobb akadályt nyugaton..

Grantre visszatérve megadtuk neki azt, amit Pistons is kínált neki. Nem minket választott.. Ha számára fontosabb, ha egy lottery csapatban rakhat fel üres statokat, akkor legyen vele boldog. Nem is ez fáj. Az FO hogy nem volt képben ezzel, h Grantnek nem teszik a 4-5. ember szerepe támadásban? Millió 3&D big wing lett volna elérhető FA, trade esetleg drafton felcsere során. Ott van pl Covington, vagy Oubre, vagy tényleg megannyi lehetőség, erre mikor a legtöbb dominó eldől, akkor derül ki az FO számára, h a betonbiztosnak hitt A terv befuccsolt és nem volt csak kb H terv. Utoljára Anunoby le nem draftolása során éreztem ekkora inkompetenciát a vezetőség részéről. Ami valahol továbbra is kísért, ha akkor nem vagyunk barmok, akkor ez a mostani szituáció sem zavarna.
Connelly ezzel újra visszaesett nálam a közepes GM kategóriába. Nem tudom, h egy közepes edző és egy közepes GM képes lesz-e valaha bajnoki cím kapujáig elvinni ezt a csapatot.
Egy szurkolónak a remény a legfontosabb, h elhiggye lehet az aktuálisnál jobb is. Én most üres vagyok.
dawyd728
Azt ne felejtsd el, hogy van még egy deadline amikor elérhetővé válhat valaki(k), aki jobb(ak) is. Azért Covington nagy meccseken 20%-os triplával bír meg ilyenek. Tehát a PO-ra rendben lehet a keret, az oda bekerülés meg nincs veszélyben szerintem. Assetek megvannak a tavaszi cseréhez. Én azért ezekért az arcokért nem szívnám a fogam, Grantért igen, de az meg nem FO hiba. Még az is simán lehet, hogy őt hozzák vissza miután pár hónap alatt ráébred hogy nem all star támadójátékos.

Abban meg biztos vagyok, hogy igazolnak még legalább egy minőségi csere F/C-t.
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 381 — Cowboys fan
Montrezl Harrell Lakers...na ez szerintem hasít, abszolút jó vételnek tűnik, és Marc Gasol is az ajtóban van!
Howard megy Phillybe.
Rondo, Cook, Bradley, és sajnos KCP is kifelé tekint, ők valószínű mennek!
A Hawks, és a Pistons elképesztő tankolásba kezdett Keleten, de sajna semmi esélyük a végelszámolásban a Heat-tel szemben, mert Udonis újabb 1 évre aláírt! 😉
Stoki
Teljes sorcsere a Lakersnél 😊
Az első garnitúra gyűrűkoldus el, jön a következő 😊

Jól ügyeskednek egyébként, papíron még jobbnak is tűnik a keret.
FLZOLI
lényegében az ezredfordulón is ezt csinálták, nem? Shaq & Kobe Utazó Üdvhadserege, aki pár kiválasztottnak szerez gyűrűt. így lett bajnok Glen Rice, Isaiah Rider és Mitch Richmond is, és kis híján Gary Payton meg Karl Malone is.