NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

NBA

33 feliratkozó

több mint 13 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
az idei Bulls PO-ja ott lett megpecsételve, hogy Rose kapta meg az MVP címet. ezzel az állandó túlvállalással az újonc idényét idézi. nagy kár ezért a párharcért.
nagyon úgy néz ki, hogy a Miami elsőre meg fogja csinálni azt az aranygyűrűt. :/

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Tegnap beállítottam a meccs felvételét, de nem vette fel az egészet, pár perccel a (mint kiderült: rendes játékidő) vége előtt eltelt a beállított idő, de nagyon nem habzott miatta a szám, lefutottnak tűnt, mivel 10 felett ment az OKC. Aztán amikor lecsekkoltam az NBA.comon a box score-t, ért egy kis meglepi

több mint 13 éve
gsn 3 548
Nocsak, az NBA-ben az NBPA fordult az NLRB-hez, mert a liga nem jóhiszeműen vesz részt a kollektív egyeztetésekben. Fordítottja az NFL helyzetnek.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
megérdemli a dallas. okc 26 vagy mennyi turnover, de a legkeményebb h harden pontozódás után kb egy ibaka kosár. 10 perc...
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 472
Dallas remélem mostmár behúzza az egészet. Kiddnek illene egyet villantani.
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 885 — Saturday Night Lights
Kulcsmeccset bukni nem menő 😕

1. Collison hibája 6.4-el a vége előtt egy rookie-nak is becsületére válhatott volna.

2. Köcsög Chandler.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 503 — rabszolga
Dirk....yeah. Innen már be kell húzni.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Köcsög Dallas...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
***********************************************
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
ma/holnap 3-kor, de az is eredeti kommentárral lesz :SBébé
Elvileg csak a nagydöntő meccseinél lesz élőben is magyar kommentár.
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 503 — rabszolga
amúgy én nem nagyon értem most már a sporttv-t,mikor fognak legközelebb meccset adni?Cowboykarcsi
ma/holnap 3-kor, de az is eredeti kommentárral lesz :S
több mint 13 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 941
amúgy én nem nagyon értem most már a sporttv-t,mikor fognak legközelebb meccset adni?Cowboykarcsi
A Sport TV NBA-programja elvben: West 1, 4, 6 - East 2, 4, 5, 6, 7. (Tőrös Balázs-tól az infó). 😉
Amúgy pedig jómagam LeBron James fan (nem tudom miért ebben a sportban vhogy nekem nem egy egész csapat megkedvelése jött össze hanem csak egy-egy játékosé..), tehát idén Heat tavaly még Cavs szurkoló vagyok/voltam. 😊
Igazából a másik ilyen kedvenc játékosom az Ray Allen (főleg még a Supersonics-os időkből), de neki tudok csak szorítani a Celticsből ugyanis a többieket nem nagyon bírom onnan.
Jah am felvetek egy kérdést itt, ami engem foglalkoztat, szerintetek ha a Cavs Derrick Williamst választja, D-Will (érdekes becenév, mintha már egy ilyen lenne 😊 ), marad az egyetemi számában? Aki nem tudná az a 23, ami azért valljuk be elég érdekes lenne... 😊
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
amúgy én nem nagyon értem most már a sporttv-t,mikor fognak legközelebb meccset adni?

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Dub New Orleans Saints 1 019
Ez valami vicc, amit a Bulls palánk alatt előad megint? Ennek köszönhetően nagyon úgy néz ki, hogy ezt a buzi Heatet nézhetem majd a döntőben is...
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 885 — Saturday Night Lights
http://sportmajom.blog.hu/2011/05/19/nba_rajatszas_10_11_konferenciadontok

Főcsoport döntő beharangozók! Nem túl velős, de legalább elkésve!Maka
A próféta szóljon belőled.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
botrány volt ez a negyedik negyed, Rose (neki) ziccereket hagy ki, Boozer dettó de ő chocker szóval elfogadjuk és az utolsó három percben a tanácstalanság támadásban, mindenki Rózitól várta a csodát akire meg Löbróm figyelt, úgy azért nehéz.

Kelleni fog a pad nagyon a továbbiakbanFucu
viszont a Bulls utolsó pontjai, az a Gibson zsákolás(?) 3 ember között hatalmas volt 😀

közben 1-1 :cool:
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
botrány volt ez a negyedik negyed, Rose (neki) ziccereket hagy ki, Boozer dettó de ő chocker szóval elfogadjuk és az utolsó három percben a tanácstalanság támadásban, mindenki Rózitól várta a csodát akire meg Löbróm figyelt, úgy azért nehéz.

Kelleni fog a pad nagyon a továbbiakban



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
cseppet se csodálkoznék ha bosht egy használható centerre elcserélnék a nyáron. főleg ha haslem egészséges lesz. mondjuk ez a gondolat már egész szezonban bennem volt :/ 😊
több mint 13 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 755
http://sportmajom.blog.hu/2011/05/19/nba_rajatszas_10_11_konferenciadontok

Főcsoport döntő beharangozók! Nem túl velős, de legalább elkésve!

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 13 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
A Heat előhúzta Haslemet a padról 😕, idegenben nehéz lesz.Dzsokijuing
Rose azért megint odatette magát. 😊 23/7 a mezőnyből.

több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 885 — Saturday Night Lights
A Heat előhúzta Haslemet a padról 😕, idegenben nehéz lesz.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Dirk büntetőből 24-24.Dzsokijuing
ebből 10 teljesen kamu volt kbHöri
Yep.

Ha Brooks ezek után ráébred, hogy Collisont kell Dirk ellen orrvérzésig nyomatni, akkor még a Thunder sem járt olyan rosszul Nowo a brutális performanszával.
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Dirk büntetőből 24-24.Dzsokijuing
ebből 10 teljesen kamu volt kbHöri
botrány volt amit a bírók műveltek, csöppet lejtett Dirknek a pálya és még majdnem minden tempót be is dob úgy nehéz

Westbrook meg... (TP szerelme)



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Dirk büntetőből 24-24.Dzsokijuing
ebből 10 teljesen kamu volt kb

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
demoralizáló volt nagyon 😕 ettől függetlenül elképesztően jó meccs volt, a 2-at remélem behúzzuk