NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

NBA

33 feliratkozó

több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
végre gazdag lett a klubbom, persze h hard cap lesz... 😀
több mint 13 éve
Dub New Orleans Saints 1 019
http://nba.blog.nepsport.hu/archives/2011/05/12/Hirmorzsak_2011-05-12/
Az elején van egy tömör leírás az ottani CBA vitáról. Mondjuk nekem tetszenek a liga törekvései, különösen a hard cap ötlete, jót tenne nagyon ha ezeket a törekvéseket sikerülne bevezetniük.
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
http://nbablogs.net/2011/05/crazy-lebronwade-stats/
na csak hogy maradjunk a Heatnél,hihetetlen hogy Wade és James gyakorlatilag pontosan ugyan azt a statisztikát hozza több fontos mutatóban is a POban.Mint két tojás...

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 326 — Ajmo Vatreni
Azért gáz Lebron (és ezért a Heat), mert KG meg Allen azért kurva sokat játszottak bajnokságra gyakorlatilag esélytelen csapatokban és a karrierjük végefelé közeledve úgy igazoltak, hogy esélyük legyen gyűrűt nyerni. Pl. ki utálná mondjuk Nasht, vagy Hillt, ha egy ilyen csapatba igazolnának minimálbérért, hogy nyerjenek.
James viszont 26 éves korában feladta.
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
LeBron már középsuliban hájpolva volt, a körülötte lévő cirkusz nagy részét a média generálja, ő meg kapható rá. Durant fele ennyi fanfárral érkezett a ligába, és talán kevésbé eladható már.

több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Amúgy nem tudom mi ez a nagy Heat utálat 😛 mondjuk emlékszem anno a Boston nagy hármasának összeállásánál is ez volt az első évben,aztán valahogy hozzá szokott szinte mindenki,nekem akkor se volt azzal sem semmi bajom,meg most sincs ezzel.Talán annyit hozzátennék hogy ha lett volna egy kis esze Jamesnek akkor csinálhatta volna az egész átigazolást sokkal normálisabban és akkor nem lenne (ekkora)közutálat tárgya.Cowboykarcsi
Nekem személy szerint nem is a Heat-el, hanem James-el van a bajom. Gusztustalan az az önajnározás, amit gyakorlatilag a kezdetek óta csinál, úgy hogy közbe egy gyűrűje nincsen (remélem nem is lesz soha). Ráadásul playoffba, kiélezett szituációkban hajlamos is betlizni. Ez a nyári cirkusz meg csak egy lapáttal rá is tett, miközben mondjuk Kevin Durant mindenféle médiafelhajtás és cirkusz nélkül hosszabított Oklahomában. A Boston-nal nekem sem volt különösebb gondom soha.Dub
Ezt adom,mármint a Jameses részt.Bár szerintem azért valamelyest idén - főleg a nagy pofára esések és savazás után amit kapot az alapszakaszban - elviselhetőbb lett,nincs akkora arca és főleg az idei POban - eddig - magasan a legjobban játszik talán egész pályafutását is nézve.Szóval egybevetve mint ember én sem kedvelem de azt belátom hogy hatalmas játékos,kb ugyan ez van nálam Bryantnél is(persze nem ugyan az a kategória a két játékos tudom)iszonyat mód utálom,de vitathatatlan hogy az elmúlt évtized egyik legnagyobb játékosa.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
triangle 1 283
nekem mondjuk tavaly nyárig az egyik kedvenc csapatom volt a heat (több okból is), de most már elég nehezen tudok nem ellenük szurkolni. nálam James és Bosh is az antipátia csúcsai. mindenesetre kíváncsi vagyok, hogy az idei eredmények csak kicsúszott egyszeri történetek, vagy megtörténik valami generációváltás-féle. (lakers, spurs, celtics, /magic/->okc, grizz, bulls, /heat/ és még pár feltörekvő csapat.) '98 óta ez lesz az első év, hogy nem lesz a döntőben Timiii, Kobe vagy Shaq.
több mint 13 éve
Dub New Orleans Saints 1 019
Amúgy nem tudom mi ez a nagy Heat utálat 😛 mondjuk emlékszem anno a Boston nagy hármasának összeállásánál is ez volt az első évben,aztán valahogy hozzá szokott szinte mindenki,nekem akkor se volt azzal sem semmi bajom,meg most sincs ezzel.Talán annyit hozzátennék hogy ha lett volna egy kis esze Jamesnek akkor csinálhatta volna az egész átigazolást sokkal normálisabban és akkor nem lenne (ekkora)közutálat tárgya.Cowboykarcsi
Nekem személy szerint nem is a Heat-el, hanem James-el van a bajom. Gusztustalan az az önajnározás, amit gyakorlatilag a kezdetek óta csinál, úgy hogy közbe egy gyűrűje nincsen (remélem nem is lesz soha). Ráadásul playoffba, kiélezett szituációkban hajlamos is betlizni. Ez a nyári cirkusz meg csak egy lapáttal rá is tett, miközben mondjuk Kevin Durant mindenféle médiafelhajtás és cirkusz nélkül hosszabított Oklahomában. A Boston-nal nekem sem volt különösebb gondom soha.
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Amúgy nem tudom mi ez a nagy Heat utálat 😛 mondjuk emlékszem anno a Boston nagy hármasának összeállásánál is ez volt az első évben,aztán valahogy hozzá szokott szinte mindenki,nekem akkor se volt azzal sem semmi bajom,meg most sincs ezzel.Talán annyit hozzátennék hogy ha lett volna egy kis esze Jamesnek akkor csinálhatta volna az egész átigazolást sokkal normálisabban és akkor nem lenne (ekkora)közutálat tárgya.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
Nagyon remélem, hogy keletről nem fog a Heat bejutni a nagydöntőbe. Kieshetne már a p*csába a nagy "choosen one", öröm lenne nézni. Egyébként rajtuk kívül nyerje bárki, de szivem szerint egy Bulls-Memphis (esetleg OKC) döntőt néznék.Dub
Osztom a véleményt. Amúgy még a playoff előtt Bulls-Thunder döntőt jósoltam, örülnék ha bejönne. De mondjuk a macikkal sem lenne gondom nyugatról (egy-fene még Dirkulesékkel sem lenne bajom- kijárna már pár embernek -Nowitzki, Kidd, Stojakovic, Terry- egy gyürű abból a csapatból). a lényeg hogy ne a Heat ne nyerje meg!iktriad
Nálad a pont iktriad. Bárki csak a Heat ne. Még a Dallast is elviselném. 😀

több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
oké csak az én olvasatomban "nem lesz Lakers-Heat döntő,biztos lesz kinek szurkolni" = a Lakers és a Heat biztosan nem lesz benn a döntőben

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Szándékos ütéseket pedig néha még le se fújnak. Vicc. Kézivezérlésű, szánalmas a liga, továbbra is. Személy szerint az első fordulót még követtem, most már csak az eredményekre sandítok, mert akármelyik meccsbe belenézek, epeömlést kapok.füligjimmy
A lényeg, hogy nem lesz Lakers-Heat, így már biztosan lesz kinek szurkolni a nagydöntőben 😊Dzsokijuing
A Heatet szerintem ne vedd azért biztosra,akár a Hawks akár a Bulls(valószínűbb) lesz az ellenfelük a jelenlegi formájuk alapján mindkettő ellen ők az esélyesebbek.Cowboykarcsi
de Lakers-Heat már biztosan nem lehet 😀
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Előrebocsájtva, hogy kurvára gyűlölöm a Lakerst, azért vicces ez az 5 meccses eltiltás Bynumnak az alapszakasz első öt meccsére.
Emlékszem, a Sunst gyakorlatilag kiejtették, amikor eltiltották a a playoff egy meccséről Stoudamire-t, meg talán Diaw-t, mert Nash legyalulása (Horry-Spurs) után felállt a kispadról.zinedine5
Szándékos ütéseket pedig néha még le se fújnak. Vicc. Kézivezérlésű, szánalmas a liga, továbbra is. Személy szerint az első fordulót még követtem, most már csak az eredményekre sandítok, mert akármelyik meccsbe belenézek, epeömlést kapok.füligjimmy
A lényeg, hogy nem lesz Lakers-Heat, így már biztosan lesz kinek szurkolni a nagydöntőben 😊Dzsokijuing
A Heatet szerintem ne vedd azért biztosra,akár a Hawks akár a Bulls(valószínűbb) lesz az ellenfelük a jelenlegi formájuk alapján mindkettő ellen ők az esélyesebbek.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 885 — Saturday Night Lights
Előrebocsájtva, hogy kurvára gyűlölöm a Lakerst, azért vicces ez az 5 meccses eltiltás Bynumnak az alapszakasz első öt meccsére.
Emlékszem, a Sunst gyakorlatilag kiejtették, amikor eltiltották a a playoff egy meccséről Stoudamire-t, meg talán Diaw-t, mert Nash legyalulása (Horry-Spurs) után felállt a kispadról.zinedine5
Szándékos ütéseket pedig néha még le se fújnak. Vicc. Kézivezérlésű, szánalmas a liga, továbbra is. Személy szerint az első fordulót még követtem, most már csak az eredményekre sandítok, mert akármelyik meccsbe belenézek, epeömlést kapok.füligjimmy
A lényeg, hogy nem lesz Lakers-Heat, így már biztosan lesz kinek szurkolni a nagydöntőben 😊

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Előrebocsájtva, hogy kurvára gyűlölöm a Lakerst, azért vicces ez az 5 meccses eltiltás Bynumnak az alapszakasz első öt meccsére.
Emlékszem, a Sunst gyakorlatilag kiejtették, amikor eltiltották a a playoff egy meccséről Stoudamire-t, meg talán Diaw-t, mert Nash legyalulása (Horry-Spurs) után felállt a kispadról.zinedine5
Szándékos ütéseket pedig néha még le se fújnak. Vicc. Kézivezérlésű, szánalmas a liga, továbbra is. Személy szerint az első fordulót még követtem, most már csak az eredményekre sandítok, mert akármelyik meccsbe belenézek, epeömlést kapok.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Előrebocsájtva, hogy kurvára gyűlölöm a Lakerst, azért vicces ez az 5 meccses eltiltás Bynumnak az alapszakasz első öt meccsére.
Emlékszem, a Sunst gyakorlatilag kiejtették, amikor eltiltották a playoff egy meccséről Stoudamire-t, meg talán Diaw-t, mert Nash legyalulása (Horry-Spurs) után felállt a kispadról.zinedine5
Istenem ne is emlékeztess rá...Meggyőződésem hogy azt a Clevelandet ha nem is 4-0val de mi is legyőztük volna.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 326 — Ajmo Vatreni
Előrebocsájtva, hogy kurvára gyűlölöm a Lakerst, azért vicces ez az 5 meccses eltiltás Bynumnak az alapszakasz első öt meccsére.
Emlékszem, a Sunst gyakorlatilag kiejtették, amikor eltiltották a a playoff egy meccséről Stoudamire-t, meg talán Diaw-t, mert Nash legyalulása (Horry-Spurs) után felállt a kispadról.
több mint 13 éve
Dub New Orleans Saints 1 019
Most így beugrott, hogy mit/miket tippeltem PO előtt, gyakorlatilag alig jött be valami. 😀 Durva, hogy jópár csapatnál idén mennyire kijött, hogy lejárt egy-egy nagy generáció ideje (Spurs, Lakers most a Celtics is), azért alapszakasz alapján nem igazán volt várható.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nekem mind az 5 megfelel, még a Heat is 😊

nagy ajándék ez most a tavalyi lakers-boston okádék után.

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Nagyot kacagnék egy Memphis döntőn. Én Heat-Mavst szeretnék, csak mert úgy élvezetesebb, ha Nowoék nyernek, hol már tényleg sokan megérdemlik.

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nagyon remélem, hogy keletről nem fog a Heat bejutni a nagydöntőbe. Kieshetne már a p*csába a nagy "choosen one", öröm lenne nézni. Egyébként rajtuk kívül nyerje bárki, de szivem szerint egy Bulls-Memphis (esetleg OKC) döntőt néznék.Dub
Osztom a véleményt. Amúgy még a playoff előtt Bulls-Thunder döntőt jósoltam, örülnék ha bejönne. De mondjuk a macikkal sem lenne gondom nyugatról (egy-fene még Dirkulesékkel sem lenne bajom- kijárna már pár embernek -Nowitzki, Kidd, Stojakovic, Terry- egy gyürű abból a csapatból). a lényeg hogy ne a Heat ne nyerje meg!
több mint 13 éve
Dub New Orleans Saints 1 019
Nagyon remélem, hogy keletről nem fog a Heat bejutni a nagydöntőbe. Kieshetne már a p*csába a nagy "choosen one", öröm lenne nézni. Egyébként rajtuk kívül nyerje bárki, de szivem szerint egy Bulls-Memphis (esetleg OKC) döntőt néznék.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Elég furcsa érzés olyan játékos haláláról olvasni, akit a pályán is láttam néhányszor.
Höri
Sajnos NFLben már lassan minden évben van 1-2 ilyen játékos.
Amúgy nyugodjon békében.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Elég furcsa érzés olyan játékos haláláról olvasni, akit a pályán is láttam néhányszor.
Nem volt túlképezve, de nevet tudott magának szerezni.

RIP Traktor

több mint 13 éve
triangle 1 283
emlékszem rá, még talán a kártyája is megvolt anno. ő is az Oliver Miller féle vonulatba tartozott testfelépítés szempontjából. én mindig bírtam a hozzá hasonló benga hústornyokat.
érdekesség, hogy őt anno a dallas draftolta (6th! overall), majd trade-elte el a buckshoz Pat Garrity-ért (19th) és Dirk Nowitzkiért cserébe (9th).