NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

NBA

33 feliratkozó

több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
a Dallasnak én is max. a Heat ellen tudnék szorítani 😛Dzsokijuing
Lehet, hogy nemsokára alkalmad nyílik rá.
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 885 — Saturday Night Lights
Jól megmutatta a meccs, hogy Westbrook egy idióta fasz, ész nélküli futóbolond. Egyébként nagyon kemény ez a Dallas, de nekik is valahogy képtelen vagyok szurkolni, Cuban miatt.Dub
Cubant a college foci playoff-támogatás miatt szeressük 😊, de a Dallasnak én is max. a Heat ellen tudnék szorítani 😛

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Dub New Orleans Saints 1 019
Jól megmutatta a meccs, hogy Westbrook egy idióta fasz, ész nélküli futóbolond. Egyébként nagyon kemény ez a Dallas, de nekik is valahogy képtelen vagyok szurkolni, Cuban miatt.
több mint 13 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
Dirk büntetőből 24-24.Dzsokijuing
hahaha. ezt akartam én is beírni. nagyon durva. 3as kísérlete nem is volt.
Terry megint elég jól szállt be a padról.

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 472
Dirk büntetőből 24-24.Dzsokijuing
Ez konkrétan új PO rekord. Nem ember amúgy.
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 885 — Saturday Night Lights
Dirk büntetőből 24-24.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
szelim Cleveland Browns 61
de miért lenne szar a class?

a DX top100-ából van kb 70 college sztár játékos, akiben van számottevő pro potenciál. Ne idegesíts márHöri
Igazad van, sőt szerintem még a 1984 és 2003-as draftnál is jobb.

Nem érdekel, a lényeg, hogy mienk az 1. és a 4. pick!!! Kyrie Irving és Enes Kanter az előrejelzések szerint.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
meg volt a lottery, nesze neked Mo Williams 😀

1 Cavaliers From Clippers
2 Timberwolves
3 Jazz From Nets
4 Cavaliers
5 Raptors
6 Wizards
7 Kings
8 Pistons
9 Bobcats
10 Bucks
11 Warriors
12 Jazz
13 Suns
14 Rockets

update
Nowitzki - Durant
48 40

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
de miért lenne szar a class?

a DX top100-ából van kb 70 college sztár játékos, akiben van számottevő pro potenciál. Ne idegesíts már

több mint 13 éve
szelim Cleveland Browns 61
nem tom ki vállalja be Biyombót, de nagyon rá fognak kúrni 😊Höri
Kétségtelenül ritka szar draft ez az idei.szelim
szerintem nem az, de ezt szokták szajkózni, akik nem értenek hozzá.

csak valamiért rossz embereket hypeolnak.Höri
Lehet mondjuk, hogy nem lett volna ilyen szar, ha nem mondja vissza 3-4 biztosan Top 10-es játékos.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
NBA Lottery és Mock Draft:

http://espn.go.com/nba/lottery2011/mockdraftszelim
nem tom ki vállalja be Biyombót, de nagyon rá fognak kúrni 😊Höri
Kétségtelenül ritka szar draft ez az idei.szelim
szerintem nem az, de ezt szokták szajkózni, akik nem értenek hozzá.

csak valamiért rossz embereket hypeolnak.

több mint 13 éve
szelim Cleveland Browns 61
NBA Lottery és Mock Draft:

http://espn.go.com/nba/lottery2011/mockdraftszelim
nem tom ki vállalja be Biyombót, de nagyon rá fognak kúrni 😊Höri
Kétségtelenül ritka szar draft ez az idei.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
NBA Lottery és Mock Draft:

http://espn.go.com/nba/lottery2011/mockdraftszelim
nem tom ki vállalja be Biyombót, de nagyon rá fognak kúrni 😊

több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 885 — Saturday Night Lights
A Bulls-Heat párharc első meccse egyébként minden idők legnézettebb NBA meccse volt 11.1 millió nézővel. A korábbi rekordot 10.9 millióval Michael Jordan utolsó all-star fellépése tartotta.

nem MJ utolsó PO meccse volt a legnézettebb?Zsoca
A Bulls-Heat kábelen nyert. Jordan utolsó PO meccsét az NBC-n 72 millióan látták.

2010. novemberig az adatok: http://en.wikipedia.org/wiki/National_Basketball_Association_Nielsen_ratings

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
szelim Cleveland Browns 61
NBA Lottery és Mock Draft:

http://espn.go.com/nba/lottery2011/mockdraft
több mint 13 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
A Bulls-Heat párharc első meccse egyébként minden idők legnézettebb NBA meccse volt 11.1 millió nézővel. A korábbi rekordot 10.9 millióval Michael Jordan utolsó all-star fellépése tartotta.

nem MJ utolsó PO meccse volt a legnézettebb?

több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
http://www.youtube.com/watch?v=e5jN3sd2mGI#
Nem tudom mikor és hol fog megjelenni de meg kell nézni mindenképp!Nem csak Suns drukkereknek!Cowboykarcsi
Ha valaki megtalálja, ne tartsa majd magában. Köszi.

több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
http://www.youtube.com/watch?v=e5jN3sd2mGI#
Nem tudom mikor és hol fog megjelenni de meg kell nézni mindenképp!Nem csak Suns drukkereknek!

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Taj Gibson 4 President!

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
Dub New Orleans Saints 1 019
Ez így gyönyörű volt, nagyon jól megoldotta a Bulls James (5/15) és Wade (7/17) lefogását, különösen a második félidei védekezés tetszett. A "kiválasztottal" kapcsolatban már-már kezdett de ja vu érzésem lenni, mintha csak tavaly a Boston ellen láttam volna. Remélem így marad az egész párharc során. Mondjuk azt hozzá kell tenni, hogy valószínűleg a Bulls sem fog minden meccsen 48%-al triplázni.
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Na a Memphis kiharcolta a 7dik meccset,tartása van ennek a csapatnak az biztos,szép győzelem volt.Ezzel együtt nem hiszem hogy behúzzák a hetediket Oklahomában ráadásul szinte kizártnak tartom hogy ebben a POban még egyszer iylen szar legyen Durant és Westbrook,ráadásul egyszerre.Cowboykarcsi
Westy nem játszott olyan rosszul, természetesen felkeltem a meccsre, de mondom, ő csak a szokásosat hoztaHurka
nem láttam eddig sok OKC meccset,úgyhogy akkor helyesbítek arra hogy ahhoz a pár meccshez képest amit én láttam a Thundertől és amit azokon hozott,ahhoz képest szerintem gyenge volt.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Na a Memphis kiharcolta a 7dik meccset,tartása van ennek a csapatnak az biztos,szép győzelem volt.Ezzel együtt nem hiszem hogy behúzzák a hetediket Oklahomában ráadásul szinte kizártnak tartom hogy ebben a POban még egyszer iylen szar legyen Durant és Westbrook,ráadásul egyszerre.Cowboykarcsi
Westy nem játszott olyan rosszul, természetesen felkeltem a meccsre, de mondom, ő csak a szokásosat hozta
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Na a Memphis kiharcolta a 7dik meccset,tartása van ennek a csapatnak az biztos,szép győzelem volt.Ezzel együtt nem hiszem hogy behúzzák a hetediket Oklahomában ráadásul szinte kizártnak tartom hogy ebben a POban még egyszer iylen szar legyen Durant és Westbrook,ráadásul egyszerre.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
végülis a 4 legtovább jutó csapatból hármat sikerült eltalálnom, ez is valami

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Akkor tehát keleten Bulls-Heat lesz. Nem rossz párosítás. Nem hiszem hogy 4 vagy 5 meccses lesz a párharc...