NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

NBA

33 feliratkozó

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 472
Elhunyt Robert Traktor Traylor, néhai nba játékos. 34 volt...
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
simán behúztuk
év meccse
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
A Memphis-Oklahomán is hosszabítás van. Conley akkora triplát vágott be a végén, mint a ház.

Dupla OT - most Vasquez vágott be egy triplát a Memphis részéről. És így én nem látom a végét, mert rohannom kell melózni 😕iktriad
És jön a harmadik OT is, nagyon durva jelenetek vannak 😊
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Memphis-Oklahomán is hosszabítás van. Conley akkora triplát vágott be a végén, mint a ház.

Dupla OT - most Vasquez vágott be egy triplát a Memphis részéről. És így én nem látom a végét, mert rohannom kell melózni 😕
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Bostonban #meleg a pite

http://www.youtube.com/watch?v=SUZZwG0Shck

3-1!Höri
West baszta el
GO THUNDER!Hurka
Bosh nem dobott inkább még soha ilyen fontos kosarat.
De amúgy botrányos volt, amit az OT alatt a Celtics támadás címszó alatt művelt.
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Bostonban #meleg a pite

http://www.youtube.com/watch?v=SUZZwG0Shck

3-1!Höri
West baszta el
GO THUNDER!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Bostonban #meleg a pite

http://www.youtube.com/watch?v=SUZZwG0Shck

3-1!

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 472
Azért ez a csicska Odomot, meg főleg Bynumot letakarítanám egy fél évre legalább a pályáról. Így letarolni ahogy az a benga tette undorító. Örülök hogy kiesett Kobe. OKC-MEM duóból valaki döntőbe jutna az lenne a szép. Mondjuk én Heat bajnoki címet várok még mindig.Toca
Jelen pillanatban sztem nincs kiemelkedő esélyes, és ez teszi nagyon jóvá ezt a rájátszást. Nincs papírforma sehol.
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 19 224 — Vikings fan
Azért ez a csicska Odomot, meg főleg Bynumot letakarítanám egy fél évre legalább a pályáról. Így letarolni ahogy az a benga tette undorító. Örülök hogy kiesett Kobe. OKC-MEM duóból valaki döntőbe jutna az lenne a szép. Mondjuk én Heat bajnoki címet várok még mindig.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 472
Mekkora csicska ez a Lakers. 😀 Viszont a Terry-Stoja páros eléggé pirított kintről 😀
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Dirk és Peja visszaadták az elmúlt bő évtizedet.. hüpphüpp, sírok a meghatottságtól, végre egyszer megértük ezt is. Akármekkora choker is a Mavs, mostmár reménykedjünk, hogy ez a két öreg, is megkapja a gyűrűjét..Igor
meg Kidd 😛Höri
Legyen.. bár a keleti konfot konfot nem szeretem annyira 😛 de Kidd még a kevés ottani jó arc közé tartozik.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Dirk és Peja visszaadták az elmúlt bő évtizedet.. hüpphüpp, sírok a meghatottságtól, végre egyszer megértük ezt is. Akármekkora choker is a Mavs, mostmár reménykedjünk, hogy ez a két öreg, is megkapja a gyűrűjét..Igor
meg Kidd 😛

több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Dirk és Peja visszaadták az elmúlt bő évtizedet.. hüpphüpp, sírok a meghatottságtól, végre egyszer megértük ezt is. Akármekkora choker is a Mavs, mostmár reménykedjünk, hogy ez a két öreg, is megkapja a gyűrűjét..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
szünetre el is dőlt.

4 - 0Höri
Szép munka. 😊 (közben 103-70...loál)
A tegnapi Celtics meccs is nagyon jó volt.Pierce és KG hozta a formáját,Rondo egy kézzel is villogott....


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
ez szánalmas, amit Bynum csinált. rohadtul örülök, hogy kiesik a LAL 😂
több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
undorito féreg lakers,ekkora büdös paraszt csapatot,szgyent hoznak Magicre meg az összes Hall of Famerre

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
szünetre el is dőlt.

4 - 0Höri
Azért Jackson mestert sajnálom. Nem ilyen befejezést érdemelne.Dub
hát én nem sajnálom a maga 12 bajnoki gyűrűjével(11 +1 játékosként ha jól tudom)meg két olyan dinasztiával a keze alatt mint amilyen a '90es évek Bulls-a meg a 2000es évek Lakers-e volt,azért ha vissza néz erre a karrierre nem hiszem hogy olyan nagy szomorúságra görbülne a szája 😊

Közben a 3dik negyed végére már közte 30(!) :cool: Tudom hogy ne szép dolog a kárörvendés de akkor is 😀 Nem gyenge most ez a Dallas

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Dub New Orleans Saints 1 019
szünetre el is dőlt.

4 - 0Höri
Azért Jackson mestert sajnálom. Nem ilyen befejezést érdemelne.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
szünetre el is dőlt.

4 - 0

több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
dallas komolyan gondolja a sweepet. jet stoja szétszedi őket 😊
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Iszonyat durva volt ahogy kifordult a könyöke,meg hogy ez után még játszott,gyakorlatilag egy kézzel.Cowboykarcsi
ő két kézzel se tud dobni, járulékos veszteség 😀

most hajrá Dallas

több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Iszonyat durva volt ahogy kifordult a könyöke,meg hogy ez után még játszott,gyakorlatilag egy kézzel.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
Rajon Rondo is my hero: http://espn.go.com/video/clip?id=6503783

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 326 — Ajmo Vatreni
3 0Höri
Avagy úgy tűnik idén se lesz Kobe-Lebron döntő...iktriad
...és a fórum többsége undor nélkül ülhet le megnézni a döntőt...triangle
Ahhoz még ki kéne esnie a Heatnek, de ne legyünk telhetetlenek.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Eljutottunk odáig lassan, hogy a Mavs-Bulls az egyetlen párosítás, amikor keletnek szurkolnék. Esetleg Celtics esetén gondolkodnék, de minden másnál nyugat 😀